Dergoi dikujt nje shishe vere per ditelindje apo cdo gezim

Shqiperi
Allias, Babrru, Bathore, Berzhite, City-Park, Domje, Farke, Farke-e-Madhe, Kamez, Kashar, Kodra-e-Diellit, Kodra-e-Priftit, Kombinat, Laknas, Linz, Lunder, Mezez, Mullet, Ndroq, Paskuqan, QTU, Rinas, Sauk, Selite, Sharre, Shkoze, TEG, Tirana, Tirana-Periferi, Tufine, Valias, Vaqar, Vore, Yrshek, Yzberisht, Zall-Herr, Qesarak

Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.

Dhuroi dikujt nje shishe vere te cilesise »

 
 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »