KATEGORITE

Dergoi dikujt nje shporte dhurate per ditelindje apo cdo gezim

Shqiperi
Allias, Babrru, Bathore, Berzhite, City-Park, Domje, Farke, Farke-e-Madhe, Kamez, Kashar, Kodra-e-Diellit, Kodra-e-Priftit, Kombinat, Laknas, Linz, Lunder, Mezez, Mullet, Ndroq, Paskuqan, QTU, Rinas, Sauk, Selite, Sharre, Shkoze, TEG, Tirana, Tirana-Periferi, Valias, Vaqar, Vore, Yrshek, Yzberisht, Zall-Herr, Qesarak

Ne ofrojme shporta dhurate qe permbajne kuti me pako me cokollatata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe importohen e tregetohen ne Shqiperi.

Ne do te perpiqemi ne maksimum qe dergesa te behet surprize, por ne nuk mund ta garantojme surprizen.

Dergo nje shporte dhurate me cokollata, pije, fruta etj »

 
Dhurata ne Athine
Greece
Athine, Athine-Periferi, Nomos-Attikis

Dhurata dhe shporta dhurate ne Athine dhe zonat perreth.

Ju lutemi zgjidhni si distinacion "Athine", vetem nese adresa ndodhet ne qender te Athines.
 
 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »