Dergo torta ne Tirane Shqiperi

Ju lutemi vini re
Cmimet e meposhtme jane cmimet e pakices qe biznesi aplikon normalisht me klientelen e vendit.
Totalit te porosise ne me tutje do ti shtojme:
1- pagesen per sherbimin ne vend.
2- pagesen e sherbimit te dhurata.com
 
Dita me e shpejte e kryerjes se porosise: 28 janar 2015 (E merkure)
 
Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Ne do te perpiqemi ne maksimum qe dergesa te behet surprize, por ne nuk mund ta garantojme surprizen.
Ne do ta telefonojme marresin nese adresa eshte e paqarte ose nese nuk i gjejme ne shtepi. Ne rastin e rralle kur adresa perseri nuk gjehet, marresit do ti kerkohet qe te dali diku prane shtepise.
Prandaj ju lutemi qe adresa te jete sa me e sakte, dhe pershkrimi i vendndodhjes me fjalet tuaja te jete sa me i hollesishem.

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi te na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada
 


 Torte me copeza frutash (kliko mbi foto per me shume)

Torte me copeza te fresketa frutash,

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, me copeza frutash arra dhe bajame.
Siper eshte e zbukuruar me estetike me fruta te ndryshme dhe gelato pasticerie.
Torta eshte e pershtatshme per 12 persona.

Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$13.13 US - $16.22 CAD - 11.37 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Torte me copeza qershie (kliko mbi foto per me shume)

Torte me copeza luleshtrydhe,
Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza luleshtrydhe si dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza bajamesh, copeza luleshtrydhe dhe gelatin.
Torta eshte e pershtatshme per 12 persona

Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$13.13 US - $16.22 CAD - 11.37 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Torte zemer me cokollate (kliko mbi foto per me shume)

Torte zemer me cokollate,
Torta perbehet nga 3 shtresa te mbusha me krem pasticerie, cokollate , arra dhe bajame.
Torta eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar me copeza frytash si luleshtrydhe dhe copeza cokollate.
Torta eshte e pershtatshme per 12 persona

Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$13.13 US - $16.22 CAD - 11.37 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Torte me cokollate (kliko mbi foto per me shume)

Torte me cokollate,
Torta perbehet nga 3 shtresa te mbusha me krem pasticerie, cokollate , arra dhe bajame.
Torta eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar me copeza frytash si luleshtrydhe dhe copeza cokollate.

Torta eshte e pershtatshme per 12 persona


Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$13.13 US - $16.22 CAD - 11.37 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)

Shkruaj Sasine