KATEGORITE

Paguaji dikujt nje dreke apo darke ne restorant

Shqiperi
Tirana

La Boheme Restorant eshte nje vend ku ushqimi te shijon dhe pamja te mrekullon, ne dite shiu apo me diell ja vlen ta shikosh Tiranen nga kjo pike.
Nje restorant elitar e shume cilesor, i pershtatshem per cdo buxhet dhe nuk ka kufizime ne zgjedhje.

Paguaji dikujt nje darke ne restorantin elegant La Boheme »
 
Shqiperi
Tirana

Restorant lluksoz me kuzhinen e tradites se lashte te lindjes se larget: Far East Restorant.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do ta marrim ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke. Ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.

Paguaji dikujt nje darke ne restorantin elegant Far East »
 
Shqiperi
Tirana

SKY CLUB eshte i vetmi Panoramic Bar Restorant, ne te cilin pamja e mrekullueshme nga lart e Tiranes gershetohet me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbimi i kulturuar dhe profesional te jep ngrohtesine qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.

Paguaji dikujt nje darke ne piken me te larte te Tiranes »
 
Shqiperi
Tirana

Nje nga lokalet me cilesor ne qytetin e Tiranes: prenotoni nje dreke apo darke per te dashurit tuaj ne Tirane qe dhe ata te kene rastin per te shijuar nje dreke apo darke te shkelqyer me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant "Diplomat" do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.

Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Restorant Diplomat
 
Shqiperi
Tirana

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.

Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Restoranti juaj i preferuar ne Tirane »
 
Shqiperi
Durres

Bar-Restorant Arvi eshte nje nga lokalet me te bukur e me cilesor ne qytetin e Durresit ne rrugen e curilave, me mundesi per te shijuar pamje te mbrekullushme te bregdetit Adriatik.
Mbi te gjitha nje guzhine Italiane me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.

Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Bar-Restorant Arvi »
 
Shqiperi
Korce

Taverna Ristozi me pronar Vasil Kace, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur tradicionale.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Taverna Ristozi do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.

Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Taverna Ristozi ne Korce »
 
Shqiperi
Elbasan

Bar Restorant REAL SCAMPIS
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant REAL SCAMPIS do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.

Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Bar Restorant REAL SCAMPIS ne Elbasan »
 
 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »