Pershtypjet e mijera klienteve qe prej vitit 2006

 

Ju faleminderit! Si gjithmone korrekt. Kenaqesi te punosh me ju!
Gjithe te mirat,
Zhaneta

Zhaneta Gjyshja
Starkville,USA
19 Prill 2016

Flm per kryerjen e porosis.
Servise shume i mire.

BLERINA LENGO
CA
19 Prill 2016

Shume faleminderit.
Eshte kenaqesi te shohesh dedikimin dhe seriozitetin tuaj
Faleminderit edhe njehere.

Majlinda Stermolli
Mississauga, Canada
13 Prill 2016

Pershendetje,
Si gjithmone jeni shume korrekt
Ju faleminderit shume me te vertet te afermint u ndjene shume konfrote dhe te mirepritur.
Ju falenderojeme se me te vertet arrijme te shpenzojme ne menyre te kultururar me anen e sherbimit tuaj .

BLERTA BORICI
RIDGEWOOD, USA
12 Prill 2016

I meritoni review e mira qe ju kane bere.
Deri heres tjeter
Gjithe te mirat

ELVIS IKONOMI
Philadelphia, USA
12 Prill 2016

Faleminderit Dhurata.com.
Ne fillim isha pak skeptik por tani mund te them i bindur plotesisht qe jeni fantastik.

Engjell Hasani
Laval,Canada
11 Prill 2016

Jeni fantastik. Suksese suksese suksese.
Me respekt Brisilda familjarisht nga Tione di Trento Itali.

Brisilda Nikolla
Trento, Itali
8 Prill 2016

Pershendetje,
Shume faleminderit qe realizuat porosine time me shume korrektesi dhe professionalizem, do te kthehem perseri ne te ardhmen
Faleminderit dhe suksese ne punen tuaj
Me respekt

Miklovan Prifti
Nottingham, UK
7 Prill 2016

Cdo gje ishte mese perfekte!
Faleminderit!

Anila Dorda Padova, Italy 5 Prill 2016

Pershendetje Dorina,
Si gjithmone jeni te perpikte dhe shume serioze ne kryerjen e porosise.
Shume faleminderit se na kenaqet shpirtin.

Rajmonda Deliallisi Burlington, Canada 5 Prill 2016

Jeni shume te mire, faleminderit dhe do lidhemi se shpejti.
Kalofshit nje jave te mbare.

Elvana Gjerga
CA
3 Prill 2016

Faleminderit shume per sherbimin e shpejte dhe korekt.
Gjithe te mirat per stafin tuaj.
Me respekt

Ilir Spahiu
Canada
2 Prill 2016

I loved your service, I loved the cake you sent, it was exactly what I wanted. The recipient was very happy and they also sent me pictures.
I recommended your company to another person. I am sure they will be happy to.
My comments are equally as happy for the orchid I ordered too. It made the recipient cry.
Thank you very much for yoyr service, and keep offering yoyr service globally, it will make other people just as happy.

Cynthia LaFramboise
US
2 Prill 2016

Faleminderit per sherbimin tuaj te mrekullueshem

Ejup Pirp
Toronto, Canada
2 Prill 2016

Pershendetje Stafit,
Uroj te jeni mire te gjithe.
Faleminderit shume per kryerjen e surprizes ne kohe dhe shume natyrshem.
Jeni shume te sakte dhe profesional.
Jam e lumtur qe ne Shqiperi kemi kompani te tilla.
Do ju kontaktoj shume shpejt per dhurata te tjera, nderkohe vazhdoni te beni njerezit te lumtur:)
Kalofshi mire,

DESTEMONA MERJO
Dubai,United Arab Emirates
31 Mars 2016

Pershendetje!
Me kete rast desha t'ju shpreh falenderimet e mija per dergimin me korrektesi dhe shpejtesi te perkryer te dy buqetave me lule me date 27 Mars me rastin e ditelindjes se Mamase dhe Tezes time, ne Tirane.
Faleminderit edhe per foton e bere me rastin e dhurimit te buqetave te marresi.
Sherbim I mrekullueshem dhe fantastik.
Do t'ju rekomandoj tek miqte dhe shoket ketu ne Ireland.
Me nderime,

Fatmir Musallari
Irelande
30 Mars 2016

Pershendetje,
Doja t'ju falenderoja per sherbimin dhe kualitetin qe ofroni
Si gjithmone edhe kjo buqete ishte vertete shume e bukur
Faleminderit qe na ndihmoni te jemi afer njerezve te dashur
Gjithe te mirat,

ERIS BAME
USA
29 Mars 2016

Pershendetje
Ju falenderoj per sherbimin dhe surprizen
Sherbim i shkelqyer

Jonida Boja
Duiven, The Netherlands
29 Mars 2016

Pershendetje,
ju falemnderit per fotografine.
Shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Komplimente per profesionalizmin tuaj.

Fortunata Beretti
NIORT, France
28 Mars 2016

Pershendetje
Dua tju falenderoj per sherbimin tuaj korrekt dhe surprisues . Bisnesin tuaj do ju a sugjeroj miqve dhe shokeve te mi
Ju lumte. Keni me te vertete nje sherbim cilesor. Kam mbetur shume I kenaqur
Ju uroj gjithe te mirat

FATMIR MUSALLARI
IE
28 Mars 2016

Faleminderit per korrektesine ne dorezimin e porsise.

Erma Gega
USA
27 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin fantastik!
You guys rock! I'll definitely use this company again :)

Xhesika Hysenaj
London,UK
27 Mars 2016

Shume faleminderit qe me mbajtet te informuar dhe per sherbimin e perkryer.

Eranda Prifti
Santee, USA
24 Mars 2016

Faleminderit shum per zbatimin e porosise brenda dites se sotme.
Jeni gjithmone shum te perpikte ndaj porosive edhe ndaj pergjigjeve te emaileve.
Gjith te mirat e suksese ne bisnesin tuaj!

Nesada Koca
WATERBURY,USA
22 Mars 2016

Ju faleminderit shum per ndihmen tuaj tani e tutje e di de ku mundem te bej prap surpriza te tilla gjith te mirat
I uroj stafit tuaj te mrekullueshem do tju rekomandoj me tutje

Joanne Sehiti
GB
22 Mars 2016

Shume Falemenderit

Fatmir Mesiti
Burbank,USA
21 Mars 2016

Flm shume per dorzimin e tortes kam qene dhe do jem nje client e rregullt se na beni me te vertete njerzit tane te lumtur flm Dhurata.com

Pranvera Shima
USA
19 Mars 2016

Faleminderit per profefesionalizmin tuaj!
Sherbim i perkryer!

Sonila Bogdani
Maple,Canada
17 Mars 2016

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj te vecante duke na plotesuar deshirat tona per tu ndodhur sa me prane me njerzit tane te dashur.
Suksese ne bisnesin tuaj.
Faleminderit
Arlinda Tome
USA
15 Mars 2016

Faleminderit Dorina gjithshka kishte vajt perfect.

Toni Zani
USA
15 Mars 2016

Faleminderit.
Jam shum e kenaqur nga sherbimi juaj.fale jush ne jemi prane te afermeve tane

Edmira Korca
Ridgewood, USA
14 Mars 2016

Faleminderit shume!
Ishit shume korrekte dhe e plotesuat pikerisht ashtu sic kisha deshire

Florika Lika
Brooklyn, USA
14 Mars 2016

Ju falenderoj per kryerjen me sukses te porosise
Ishte kenaqesi bashkepunimi me ju
Ju uroj gjithe te mirat dhe faleminderit qe na ofroni keto mundesi per te kujtuar njerzit tane te dashur qe jetojne larg nesh

Elsa Gjashta
Wheaton,USA
13 Mars 2016

Shume faleminderit Xhekli
Nje sherbim i mrekullueshem Dhe faleminderit qė e realizuat brenda dites . Do ta kem parasysh here tjeter
Shume biznese duhet Te marrin shembull nga Ju
Urime
Alba Bahja
Cheltenham,UK
13 Mars 2016

Shume faleminderit, mbeta shume e kenaqur me sherbimin. Buqeta ishe shume e bukur dhe e fresket.
U kenaqa gjthashtu qe pata mundesi te shoh foto te momentit te dorezimit.
Do vazhdoj te porosis gjithmone lule te Dhurata.com.
Shume suksese ne punen tuaj,

Lorna Tabaku
Berlin,Germany
13 Mars 2016

Pershendetje,
Si cdo here nuk me keni zhgenjyer!
Shume faleminderit per sherbimin!
Kalofshi mire

Betira Shahollari
Troy,USA
11 Mars 2016

Nuk e di a do ju vije ky email, por faleminderit pa fund per korrektesine dhe emocionet e medha qe na dhuruat te gjitheve.
Na bete nje dite me te bukur.

ANXHELA SULA
VIRGINIA BEACH,USA
10 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.

Ilira Karapici
Glendale,New York
9 Mars 2016

Faleminderit shume per sherbimin e shkelqyer
. Pese yje I meritoni. Te gjithe njerezve qe njoh ju thashe per sherbimin tuaj.
Do perdor sherbimin tuaj ne te ardhmen me siguri.
Faleminderit perseri

ALKETA CURKA
USA
9 Mars 2016

Patjeter eshte kenaqesi per mua,nuk jam ne rrjetet sociale por sigurisht qe do e perhapi nepermjet shoqeris e te afermve,kam mbetur jashtzakonisht e kenaqur dhe do vazhdoj te perdori website tuaj per dhurata e rastet tjera ne vazhdim.
Ju uroj fat e suksese,me vjen keq qe nuk jam ne fb do ju jepja gjith yjet e qiellit sepse me vertet i meritoni,,mamaja ime me tregoi qe kur mori torten sot i shkuan lote nga gezimi..prandaj flm esht pak tu them!!
Respekt & suksese

Majlinda Vathaj
East setauket,USA
9 Mars 2016

Pershendetje,
Ju faleminderit.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.

Nerajda Berberi
Tirane,Shqiperi
9 Mars 2016

Shume shume faleminderit.
Ma bet diten me te bukur me surprizen qe i bet mamit tim.
Ishte kenaqesi te bashkepunoja me ju

Violeta Dimitresku
Grenoble,France
9 Mars 2016

Pershendetje Dorina,
Desha te ju falenderoje shume per korrektesine ne punen tuaj. Dergesa kishte mberri me kohe, kenaqesi te bashkepunoje me ju.
Shume suksese.

9 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin.
Sapo ju bera like dhe ne fb, do ju shtoj dhe ne Linkedin. Gjithashtu lajmerova dhe shoqet e mira qe jetojne ktu ne USA ,dhe ato u gezuan qe ka kompani ne Shqiperi qe ofrojne sherbime te tilla. Shume prej tyre do bejne porosi shume shpejt.
Kalofshi nje dite te mbare!

Anisa Hako Worcester,USA 9 Mars 2016

Pershendetje,
Urime per sherbimin e vecante. Bravo ju qoft qe mbushni njerez plot emocion. Po, mami sishte ne ate adrese ne kohen e dhenies se dhurates, por paketa shkoi aty ku ajo ishte, dhe esht vertet mbreslenese.
Vazhdoni punen e mire,

Selma Xhoxhaj Wien,Austria 9 Mars 2016

Shume faleminderit Dhurata.com qe realizuat suprizen me sherbimin tuaj perfekt.
Hera e pare qe perdor servisin tuaj dhe ngela shume e kenaqur.
Patjeter do rikthehem.

Brikena Hana
Worcester,USA
8 Mars 2016

Ju falėnderoj shumė pėr shėrbimin tuaj!Kam ngelur shumė e kėnaqur e do tė jem patjetėr sėrish njė kliente e juaj!
Faleminderit shume pėr emocionet e bukura qė i falet nėnės time!
Pune te mbare!

Gert Saco
DE
8 Mars 2016

Ju faleminderit shume per sherbimin dhe foton!
Gjithe te mirat!

Marsilda Kapurani-Topuzi
Toronto,Canada
8 Mars 2016

Shume shume faleminderit, jam shume e kenaqur me shqebimin tuaj.
Ju pershendes dhe ju uroje gezuar festen!

Begzana Rapce
Manhattan,USA
8 Mars 2016

Shum flm per korrektsin,cilsin,dhe brravo per kte pune qe beni,zoti ju bekofte familjarisht gezuar dhe ju 8marsin
Me vjen mire qe me ne fund edhe ne emigrantet te arrijme ne nje fare menyre te dergojme dicka suprize te nenat tona te shtrenjta te shum vuajtura!!
shum shum flm!!

Majlinda Vathaj
East setauket,USA
8 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin pasi porosia jo vetem qe ishte ne kohe rreth orės 11 por mami im ishte hutuar e surprizuar aq shume sa i kish mbetur merak qe nuk i kish dhene as nje bakshish djalit qe i kish dhene lulet.
Edhe nje here faleminderit e uroj te kemi bashkepunime te tjera
Me shume respekt e Gezuar 8 Marsin edhe ju

Rezearta Gurakuqi
Woodbridge, Canada
8 Mars 2016

Shume faleminderit

Jonida Sterjo Lombard,USA 8 Mars 2016

Shume faleminderit
Sigurisht qe do tju perdor per cdo fest dhe do tju rekomandoj neper rrethet socialie..shume faleminderit

Jonida Pajollari
Philadelphia,USA
8 Mars 2016

Po lulet ishin derguar shume faleminderit dhe kam ngelur teper e kenaqur !
Shpresoj te bashkepunojme serisht !

Patricia Hysanj
Istanbul,Turkey
8 Mars 2016

Thank you very much
Pranvera Kote New York,USA 8 Mars 2016

Faleminderit shume

Olisa Cini
USA
8 Mars 2016

Shume faleminderit!
E mora foton! Me percollet nje emocion shume te vecante.
Gjithe te mirat!

Ardita Isufi
Vancouver, Canada
8 Mars 2016

Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin tuaj. Jam me te vertete shume e kenaqur.
Patjeter qe do ju ndihmoj te njiheni ne shoqerine time .
I already told to some of my friends about the great service you guys are providing ??.
Neser do ju bej review edhe ne faqen tuaj zyrtare dhe ne faqen e facebook-ut gjithashtu.
Do degjohemi serish se shpejti.
Deri atehere pune te mbare,

Zerina Dervishi
Dubai, United Arab Emirates
8 Mars 2016

Ju falenderoj pa mase per sherbimin! Nje moment i paharrushem per nenen time kjo surprize !

MIRELA DIBRA
Clermont Ferrand, France
8 Mars 2016

Faleminderit Dhurata.com, buqeta ishte teper e bukur dhe porosia u krye ne kohe.
Faleminderit qe mundesoni nje sherbim te till.

Marsida Dhima
Toronto,Canada
8 Mars 2016

FALEMINDERIT jashtezakonisht shumė qė e kryet mė shpejte sesa pritej.
Pėrgėzime gjithė staffit per shźrbimin korrekt dhe profesional.

LORENC LLAPI
GB
7 Mars 2016

Faleminderit shume...

JURGEN KURTI
Abu Dhabi,United Arab Emirates
7 Mars 2016

Flm shumė.
Jam shumė i kenaqur. Jeni shume te sakt.
Gjithe tė mirat.

SHEMSI BAFTIU KACANIK,Kosovo 7 Mars 2016

Ju falenderoj nga zemra per korrektesen dhe seriozitetin tuaj!

ALBANA KAFAZI
STATEN ISLAND,USA
7 Mars 2016

Pershendetje
Shum Faleminderit per sherbimin e perkryer, you're the best

ZHULJETA LAMAJ
Mississauga,Canada
7 Mars 2016

Shume faleminderit
Jeni te mrekullueshem

Yllka Lena
Ridley Park,USA
7 Mars 2016

Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne oren e duhur.. jeni shume korrekt.
Do te bejme porosi te tjera ne te ardhmen.
Faleminderit..
MAJLINDA QAMIRANI
DES PLAINES,USA
7 Mars 2016

Jeni te mrekullueshem. Na beni te ndihemi afer edhe kur jemi mijera kilometra larg.
Jam shume e lumtur qe ju njoha.
Suksese suksese suksese. Brravo ju qofte.
Me respekt familjarisht.

Brisilda Nikolla
Italy
6 Mars 2016

Faleminderit.

Blerta Agolli
Greece
6 Mars 2016

Jam jashtezakonisht e kenaqur. Ju lumte!
Ju faleminderit shume. Ia bete diten mamase shume te bukur
Me respect

Iris Carcani-Rathwell
Meldreth,UK
6 Mars 2016

Jeni shume te mire, falemnderit

PETRIT CEKU
ZAGREB,Croatia
4 Mars 2016

Faleminderit shume per sherbimin tuaj.
E kam vleresuar dhe e vleresoj gjithmone.
Gjithe te mirat ne biznesin tuaj.
Me respekt,

XHENSILA LLOGORI
Toronto,Canada
3 Mars 2016

Jeni njisha!!
Edhe ne Londer nuk ka service kaq te mire.
Flm
Erion Meta
staines-upon-thames,UK
3 Mars 2016

Shume faleminderit per korektesin e perkryer!

Adela Peci
Chicago,USA
2 Mars 2016

Faleminderit shume
U gezova shume qe atyre iu pelqeu dhe ishin emocionuar. Me iku nje ankthi tani
Cdo gje ishte sic e doja. Faleminderit qe me dhate mundesine qe te ndihesha sikur isha dhe une me ata sot sadopak.
Faleminderit nga zemra

Marsela Kokthi
USA
1 Mars 2016

Ju faleminderit per perpjekjet e shumta qe bete per te kryer kete porosi.
Meritoni vleresim maximal dhe reference absolute.
Perseri faleminderit nga zemra
Sinqerisht,
Lindita Hoxhaj
North York,Canada
29 Shkurt 2016

Faleminderit per sherbimin ne kohe korrekte.

Ornela Burnazi
US
26 Shkurt 2016

Thanks so much
We like you and recommend to all our friends.
Pershendetje

ISLI GEDESHI
Toronto,Canada
26 Shkurt 2016

Pershendetje,
Shuume faleminderit

Endi Muceka
UK
24 Shkurt 2016

Shume faleminderit stafit "Dhurata.com".
Ju Uroj shume suksese, ju me kenaqet, ma mbushet zemren me punen tuaj te cmuar. Me foton qe me derguat.
Ju me bete te ndihem sikur isha vete perballe vellait tim duke I dhuruar lulet ne jubileun e tij.
Me respektin me te madh per

HENE XHEPA
Falls Church,USA
24 Shkurt 2016

Faleminderit shume qe realizuat deshiren dhe surprizen time..

ERIONA TOSKA
BRISTOL,USA
22 Shkurt 2016

Shume faleminderit Dhurata.com!
Jeni shume te mire dhe te perpikte!
Faleminderit dhe per foton e mesazhin!!
Jam mirenjohese per ndihmen dhe durimin tuaj!
Sinqerisht,

Rudina Gazheli
Tampa,USA
22 Shkurt 2016

Mirembrema.
Nuk pata mundesi per t'ju kthyer pergjigje.
Ju falenderoj nga zemra per surprizen e mrekullueshme qe bete .
Torta ishte e mrekullueshme dhe me se e fresket. Ishte c'do gje perfekte dhe kryeveper.
Urimet me te sinqerta per punen tuaj kaq te bukur.
Ju faleminderit per gjithcka.
Me respekt
Brisilda familjarisht.

Brisilda Nikolla
Italy
21 Shkurt 2016

Shume shume faleminderit
Shume korrekte dhe te perpiket
Do bej porosi te tjera ne te ardhemen me shume kenaqesi tek juve
Jeni me te miret
Kalofshi nje dite sa me te
Pershendetje nga Brulseli

Florida Lama
Belgjike
20 Shkurt 2016

Faleminderit shume
Ishte kenaqesi Te punoje me Ju!!

Edison Bardhushi
USA
17 Shkurt 2016

Thank you so so much ....
Excellent

Hakik Mena
wyckoff,USA
17 Shkurt 2016

Shume faleminderit!
Gjithe te mirat

Elton Dinga
Plano,USA
16 Shkurt 2016

Hello,
I wanted to thank you so much for going out of your way to deliver the flowers to my brother.
This meant a lot to me and I will forever be a loyal client.
Thank you again, you guys exceeded my expectations and did a great job!
Thank you for making my brothers day even more special.
I have a lot of family in Albania and now I have found a great website to send them gifts for special events !
You guys are the best!

Lumturie Lita
Maspeth,USA
16 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin e mrekullueshem!!
Respekte

Ermir Bajraktari
London,UK
16 Shkurt 2016

Shume faleminderit per porosine qe kryet.
Jam shume e kenaqur keni bere nje pune te shkelqyer

Enida Rumbullaku
NEWINGTON,USA
14 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin persosur.

Altin Harizi
Oxford,UK
14 Shkurt 2016

Pershendetje,
Ju falenderoj per nje sherbim korrekt dhe te shkelqyer. Pres me padurim linkun me foton e momentit te dorezimit.
Gjithe te mirat,

Andi Zaganjori
Stuttgart ,Germany
14 Shkurt 2016

Faleminderit.
Prinderit dhe une kemi ngelur shume te imoresionuar nga sherbimi juaj qe nga moment porosise derisio ne plotesimin e saj.
Faleminderit qe na lehtesoni e krijoni mundesine te percjellim emocionet e shprehim ndjenjat me surprise te tilla.
Ju falenderoj per akomodimin and following up after the order (me falni po spo gjej dot fjalet e duhura ta shpreh kete).
Pa asnje dyshim do recomandoj sherbimin tuaj shokeve, familjareve e miqve te mi.
Me respect

Vera Cerga
Oakville,Canada
14 Shkurt 2016

Ju faleminderit shume!! Jam shume i kenaqur me sherbimin tuaj.
Ju pershendes!!

Besmir Gosturani
Rego Park,Rego Park
14 Shkurt 2016

Falimenderimi nga ana ime
Gjith te mirat dhe juve

Mehmet Sulejmani
Bratislava,Slovakia
14 Shkurt 2016

Flm per sherbimin e shkelqyer dhe te shpejte.
Do te rikthehem serish ne te ardhmen.

Gezim Kolaj
Bronx,USA
13 Shkurt 2016

Porosia ime u krye me menyre te perkryer.
Ju falenderoj perzemersisht per te gjitha

Juliana Shuli
DE
13 Shkurt 2016

Faleminderit!

Marvina Austin
Cardiff,UK
11 Shkurt 2016

Pėrshėndetje,
Ju faleminderit pėr shėrbimin cilėsor.
Ju uroj suksese tė mėtejshme ne punėn tuaj dhe sigurisht do ju rekomandoj pėr punėn tuaj.
Gjithė tė mirat

Emirjon Kacaj
Gjeneve,Switzerland
11 Shkurt 2016

Faleminderit Dhurata.com!
Na keni bere vertete te ndihemi mire, te te dyve!
Jua deshirojme me te miren e urojme te jemi se shpejti ne nje komunikim te ardhshem!
Pershendetje miqesore!

GJERGJI GJONI
Krefeld Uerdingen,Germany
11 Shkurt 2016

Sherbim perfekt!
Buqeta perfekte!
Faleminderit!!!

Agron Sheshi
Parma,Italy
10 Shkurt 2016

Jeni te mrekullueshem.
Jam shume e lumtur per surprizen qe i bete nuses se vellait tim.
Ju falenderoj nga zemra.
Me shume respekt

Brisilda Nikolla
Italy
10 Shkurt 2016

Thank you so much!!

Nea Resuli
Gainesville,USA
8 Shkurt 2016

Flm shumė.

Gerta Kosho
USA
5 Shkurt 2016

Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin, suksese ne punen tuaj

Lindita Aga
Toronto, Canada
4 Shkurt 2016

Flm shume per sherbimin
Suksese dhe flm qe beni te mundur te ndjehemi per pak minuta prane miqve tane
Best regards

Eleonora Bibolli
Richmond Hill,Canada
3 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin dhe saktesine!

Sokol Dema
Duesseldorf,Germany
2 Shkurt 2016

Dhurata.com shum faleminderit per sherbimin e perpiket qe beni jeni te mbrekullueshem

ERLINDA MEDOLLI
Mississauga,Canada
2 Shkurt 2016

Shume falemnderit!
Sherbimi qe mora ishte cilesor e perfekt - sidomos u imrpesionova nga sjellja shume e mire dhe e gjendur e personit me te cilin fola ne telefon dy here dje.
Ishte I gatshem te me ndihmonte dhe me vjen keq qe s'ia mora emrin.
Nuk do hezitoj t'iu rekomandoj te miqte e mi.

Miranda Tyldsley
Aberdeen,UK
2 Shkurt 2016

Shume faleminderit dhurata.com.
Jemi shume te kenaqur me sherbimin.
Mbaresi paci ne biznesin tuaj.

Selvie Berberi
Largo,USA
29 Janar 2016

Falemnderit per korrektesen dhe sherbimin efikas.
Tani e di ku te drejtohem ne te ketilla raste! :)
Shume suksese ne punen tuaj!

Abduljmedzid Ameti
Belgium
28 Janar 2016

Shumė faleminderit pėr mbarimin e porosisė, si edhe pėr foton qė dėrguat.
E kemi pėrdorur nja dy herė shėrbimin tuaj dhe ju pėrgėzojmė pėr korrektėsinė qė tregoni, edhe pse ishte kohė shumė e shkurtėr.
Urojmė tė vazhdoni kėshtu, sepse me shėrbimin tuaj gėzoni familje tė tėra dhe I bėni tė ndihen pranė tė afėrmve tė tyre nė raste tė veēanta, kur largėsia fizike ėshtė e pashmangshme.
Falenderime tė sinqerta!

Ridvan Cungu
Usa
27 Janar 2016

Thank you , jam shum i kenaqur per sherbimin tuaj
Jeni me te miret. Ju pash live ne momentin e dorezimit te dhurates.

Rexhep Bruci
USA
18 Janar 2016

Ju falenderoj nga zemra per porosine.
Ju falenderoj nga zemra per porosine. Jeni shume korekt, jemi larg njerezve tane, ju na afroni dhe ndihemi me prane tyre
Perzemersisht,

Olimbi Marjani
Bethesda,USA
17 Janar 2016

Faleminderit.
Si gjithnje sherbimi juaj eshte fantastik.
Pune te mbare

Elvis Demaliaj
Germany
17 Janar 2016

Ju faleminderit juve pa mase!
Zonja sapo I mori lulet dhe na dergoi dhe Foton.
c'fare sherbimi!!!!!
Une Ja thashe dhe kunates tjeter qe jeton ne Arizona dhe do tua jap dhe te tjereve.
E meritoni ta shperndajme zerin neve.
Dhe njehere faleminderit:).

Bob Demce
USA
16 Janar 2016

Rrofsh,
Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe professional. Na keni ndihmuar jashte mase ne momentet me te veshtira qe ne nuk mund ti ndiqnim personalisht sepse ndodhemi ne anen tjeter te kontinentit.

MANUELA PAPAZISI
usa
15 Janar 2016

E dashur Dorina,
Ju falenderoj nga Zemra per sherbimin tuaj te mrekullueshem.
Jam vertet shume e kenaqur me korrektesine qe shfaqni cdo here.

Enriketa Stublla
New York,USA
15 Janar 2016

Nuk e kisha menduar kurre qe nepermjet nje porosi online te kishte kete korrektese, orari i sakte, lulet duket te mrekullueshme...
Me lumturuat jashte mase!
Jeni me te miret!

Denisa Lamnica
11 Janar 2016

Pershendetje,
Ju faleminderit per realizimin e sherbimit ne cdo detaj.
Pune te mbare,

Zhaneta Gjyshja
MISSISSIPPI,USA
8 Janar 2016

Faleminderit shume
Mami mbeti e kenaqur me lulet
Buqeta ishte shume e bukur

Elona Kita
New York,USA
8 Janar 2016

Ju falenderoj perzemersisht
Jeni te mbrekullueshem

Jetnor Cela
NOVARA,Italy
8 Janar 2016