KATEGORITE

Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne tirane

Spa
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten surprize ne shtepi dhe ata mund te shkojne kur te deshirojne per ta konsumuar.
Karte dhurate per Fitness ose SPA ne Tirane »

 

Tullumbaca
Tullumbaca ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize kudo brenda qytetit te Tiranes ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Dergoi dikujt nje apo disa tullumbaca te formave nga me te ndryshmet »

 

Restorant
La Boheme Restorant
La Boheme Restorant eshte nje vend ku ushqimi te shijon dhe pamja te mrekullon, ne dite shiu apo me diell ja vlen ta shikosh Tiranen nga kjo pike.
Nje restorant elitar e shume cilesor, i pershtatshem per cdo buxhet dhe nuk ka kufizime ne zgjedhje.
Paguaji dikujt nje darke ne restorantin elegant La Boheme »
 

Restorant
Far East Restorant
Restorant lluksoz me kuzhinen e tradites se lashte te lindjes se larget: Far East Restorant.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do ta marrim ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke. Ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Paguaji dikujt nje darke ne restorantin elegant Far East »
 

Restorant
SKY CLUB Panoramic Bar Restorant
SKY CLUB eshte i vetmi Panoramic Bar Restorant, ne te cilin pamja e mrekullueshme nga lart e Tiranes gershetohet me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbimi i kulturuar dhe profesional te jep ngrohtesine qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Paguaji dikujt nje darke ne piken me te larte te Tiranes »
 

Torta Artizanale ne Tirane
Torta
Torta Artizanale ne Tirane

Torta te prodhuara me mjeshteri dhe cilesi nga pasticeri artizanale.
Dhuro nje torte plus tullumbaca nese deshironi »

 

Torta
Torta ne Tirane
Ne dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Dhuro nje torte plus tullumbaca nese deshironi »

 

Shporta
Shporte me cokollata, pije, fruta, etj
Ne ofrojme shporta dhurate qe permbajne kuti me pako me cokollatata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe importohen e tregetohen ne Shqiperi.

Ne do te perpiqemi ne maksimum qe dergesa te behet surprize, por ne nuk mund ta garantojme surprizen.
Dergo nje shporte dhurate me cokollata, pije, fruta etj »

 

Per-Femije
Lodra per femije
Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.
Dhuro nje shume dhurate tek dyqani me i mire i lodrave »
 

Lule
Lule ne Tirane
Dhurata.com ne Tirane bashkepunon me disa nga dyqanet me te mira te luleve ne Tirane per te pergatitur buqetat me lule te fresketa qe do ju paraqiten ne vazhdim.

Ne do ta shkruajme mesazhin tuaj ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.
Dergo nje buqete me lule (plus tullumbaca po te deshironi) »

 

Restorant
Hotel-Bar-Restorant Diplomat
Nje nga lokalet me cilesor ne qytetin e Tiranes: prenotoni nje dreke apo darke per te dashurit tuaj ne Tirane qe dhe ata te kene rastin per te shijuar nje dreke apo darke te shkelqyer me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant "Diplomat" do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Restorant Diplomat
 

Restorant
Restoranti juaj i preferuar ne Tirane
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Restoranti juaj i preferuar ne Tirane »
 

Kozmetike
Yves Rocher
Instituti i Bukurise Yves Rocher.
Nje dhurate e cmuar per te gjitha llojet e lekurave dhe per te gjitha menyrat e te jetuarit!
Bej dhurate nje artikull kozmetike Yves Rocher »

 

Pica
Restorant Piceri ERA
Pizza ERA!
Eshte pica me e njohur ne Tirane.
Dergoi dikujt nje pice te nxehte e nje pije te ftohte »

 

Verera
Shishe Vere ose Shampanje
Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.
Dhuroi dikujt nje shishe vere te cilesise »

 

Turizem
Udhetim Turistik
Paketa Turistike ne Shqiperi dhe Europe
Surprizo te dashurit tuaj duke i paguar nje udhetim turistik brenda apo jashte Shqiperise.
 

Argetim
Fluturim turistik me helikopter
Udhetim me helikopter mbi Shqiperi.

Ne do ta lajmerojme perfituesin me telefon per dhuraten tuaj.
 

Souvenire
Dhurata te Personalizuara
Dhurata te personalizuara me mesazhin tuaj ne qelq, metal, bizhuteri, dru, mermer etj.
Cdo dhurate dhe produkt do te gdhendet me mesazhin apo imazhin qe ju deshironi, ne menyre qe te jete sa me personal dhe i vecante per marresin.
Kliko per te porositur »

 

Elektronike
Pajisje kompiuterike, Gift Cards
Dhuroi dikujt nje shume dhurate per pajisje kompiuterike si Desktop, Laptop, Printer etj etj.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do ta lajmerojme perfituesin e dhurates me telefon.
Bej nje shume dhurate »
 

Art
Art Galeri Selenica
Art Galeri Selenica ndodhet ne qender te Tiranes, Rruga Bardhok Biba Nr 34 (prapa Tirana International Hotel).
Tel/Fax: 04235441
Dhuroi dikujt sherbimet e Art Gallery Selenica »
 

Souvenire
Suvenire Cliche
Cliche - cool accessories

Cliche eshte rrjet italian me disa dyqane ne Tirane.
Bej nje shume dhurate »
 

Argjendari
Swarovski, Gift Cards
Dhuroi dikujt nje shume dhurate per dyqanin e autorizuar Swarovski ne Tirane.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do ta lajmerojme perfituesin e dhurates me telefon.
Bej nje shume dhurate »
 

 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »