Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne Shkoder

Lule ne Shkoder
Lule
Lule ne Shkoder
Lule natyrale te fresketa per cdo rast kudo ne Shkoder nga dyqani "La Flor".
Parimi i dyqanit eshte qe te mos shesi thjesht lule, por te transmetoje ato qe per ne jane shume te rendesishme: emocionet.
Porosit tani

 
Torta
Torta ne Shkoder
Pasticeri Eagle ne qender te Shkodres, ka me shume se 20 vjet qe sherben me cilesi dhe korrektesi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" qe do tju shfaqen me vone.
Porosit tani