Dergo shporta dhurate ne Tirane

Dergesa me e pare: 20 tetor 2018 (E shtune)

Cmimet me poshte jane ekzaktesisht cmimet e dyqanit.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Shporta dhurate ne Tirane
Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollatata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregetohen ne Shqiperi.

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada
 

Tullumbac sipas rastit

Tullumbac sipas rastit

Mos e ler dhuraten vetem, shoqeroje me nje tullumbac.
Zgjidh shkrimin qe i pershtatet rastit tuaj.

Shkrimet e mundeshme jane:
"Happy Birthday"
"I Love You"
"Its a Boy"
"Its a Girl"
"World's Best Dad"
"# 1 Mom/Mami me e mire ne bote"
"Hope you Well Soon"
"Best Wishes"
"Just Married"

Ju lutemi shkruani nje nga shprehjet e mesiperme tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.Cmimi origjinal
600 Leke
Sasia
            
Tullumbac sipas rastit
Tullumbac sipas rastit
Cmimi origjinal
600 Leke

Shporte me cokollata

Shporte me cokollata

Shporte me cokollata te ndryshme si Milka, Confina, Schogetten dhe me karamele minifrutash.

Shporta eshte e mbeshtjelle me qese te posatshme per shporta dhe fjongo me ngjyra te ndryshme.
Shporta ka diameter 30cm.


Cmimi origjinal
4,000 Leke
Permasa: 37x37x37 cm
Sasia
            
Shporte me cokollata
Shporte me cokollata
Cmimi origjinal
4,000 Leke
Permasa: 37x37x37 cm

Shporte me torte Vienese

Shporte me torte Vienese

Shporte me Vere, Cokollata te ndryshme si Milka, Konfina, Schogetten, biskota, karamele, vafer, etj dhe me torte Vienese.

Shporta eshte e mbeshtjelle me qese te posatshme per shporta dhe fjongo me ngjyra te ndryshme.


Cmimi origjinal
4,500 Leke
Permasa: 45x27x37 cm
Sasia
            
Shporte me torte Vienese
Shporte me torte Vienese
Cmimi origjinal
4,500 Leke
Permasa: 45x27x37 cm

Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri

Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri

Kjo shporte eshte nje zgjedhje e sigurt si dhurate per Vitin e Ri.

Shporta permban fruta te llojeve te ndryshme sipas stines, si banane, molle, dardhe, qitro, portokalle, kivi, limon, etj.
Gjithashtu permban tre lloje te ndryshme cokollatash te zeza, si dhe fruta te thata, shishe vere, brusketa te embla dhe te kripura.


Cmimi origjinal
5,500 Leke
Sasia
            
Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri
Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri
Cmimi origjinal
5,500 Leke

Shporte me fruta e cokollata

Shporte me fruta e cokollata

Shporte me kater cokollata te medha te llojit Milka, Nestle si dhe nje pako te vogel me 4 Rafaello chocolates ose 3 Ferrero Rocher.
Fruta te ndryshme si portokalle, molle, dardha, banane, kivi, etj.

Sygjerohet kryesisht per festen e nenes.
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Sasia
            
Shporte me fruta e cokollata
Shporte me fruta e cokollata
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Shporta me fruta te thata

Shporta me fruta te thata

Permban fruta te thata dhe cokollata krokante.
Personi qe merr kete dhurate do t'ju kujtoje gjithmone, sa here shijon stikat, bajamet, stafidhet apo kikiriket.
Askush nuk i reziston cokollatave.


Cmimi origjinal
10,000 Leke
Sasia
            
Shporta me fruta te thata
Shporta me fruta te thata
Cmimi origjinal
10,000 Leke

Shporta e femijeve

Shporta e femijeve

Permban:
Coca-Cola.
Cokollata te ndryshme, si Milka, Confina, Twix, Snikers etj.
Patatina te ndryshme, si Lays, Doritos, Pringles etj.
Kikirika.
Karamele Haribo.

Shporte e pershtatur per femije.


Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Shporta e femijeve
Shporta e femijeve
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Shporta e mengjesit

Shporta e mengjesit

Shporte me nutella, recel, kafe, dy cokollata te zeza, bonbone dhe biskota te ndryshme.


Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Shporta e mengjesit
Shporta e mengjesit
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Fruta ne shporte

Fruta ne shporte

Shporte me molle te kuqe, te verdha ose jeshile, dardhe te verdha ose jeshile, portokalle, pjeshke dhe nektarina.
Frutat jane te fresketa dhe cilesi e pare.
Permbajtja e shportes mund te ndryshoje pjeserisht ne varesi te sezonit.

Shportat ne foto jane me material mbushes ne fund, por ne ne Shqiperi nuk perdorim material mbushes dhe per kete arsye shporta mund te duket me pak voluminoze se ne figure.


Cmimi origjinal
3,600 Leke
Sasia
            
Fruta ne shporte
Fruta ne shporte
Cmimi origjinal
3,600 Leke

SPA per Femra

SPA per Femra

Shporta permban shampo trupi dhe koke, deodorant, anti djerse, qirinj, kripera minerale dhe cokollata.
Te gjithe artikujt e mesiperm jane te linjes Isana.


Cmimi origjinal
4,900 Leke
Sasia
            
SPA per Femra
SPA per Femra
Cmimi origjinal
4,900 Leke

Spa per meshkuj

Spa per meshkuj

Shporta permban shampo trupi dhe koke, deodorant, aftershave, anti djerse dhe shkume rroje.
Te gjithe artikujt e mesiperm jane te linjes Isana.Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            
Spa per meshkuj
Spa per meshkuj
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?


Cmimi origjinal
150 Leke
Permasa: 20x30 cm
Sasia
            
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
150 Leke
Permasa: 20x30 cm

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash. Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.
Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise.


Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 25x30 cm
Sasia
            
Treshe tullumbacash
Treshe tullumbacash
Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 25x30 cm

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Shkrimi ne tullumbac flet vete.


Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm
Sasia
            
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.


Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm
Sasia
            
Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac me Princeshat te pikturuar mbi te (personazhe si Mbreti Luan, Pokahontas, Mickey Mouse do t'ju pelqenin gjithashtu).
 

Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm
Sasia
            
Tullumbac flete - Princeshat
Tullumbac flete - Princeshat
Cmimi origjinal
600 Leke
Permasa: 30x40 cm