Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne tirane

Torta
Torta ne Tirane
Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Dhuro nje torte plus tullumbaca nese deshironi »

 

Spa
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi, dhe marresi mund te shkojne kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar.
Karte dhurate per Fitness ose SPA ne Tirane »

 

Restorant
SKY CLUB Panoramic Bar Restorant
SKY CLUB eshte i vetmi Panoramic Bar Restorant, ne te cilin pamja e mrekullueshme nga lart e Tiranes gershetohet me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbimi i kulturuar dhe profesional te jep ngrohtesine qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Paguaji dikujt nje darke ne piken me te larte te Tiranes »
 

Tullumbaca
Tullumbaca ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize kudo brenda qytetit te Tiranes ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Dergoi dikujt nje apo disa tullumbaca te formave nga me te ndryshmet »

 

Torta
Torta me figura ne Tirane
Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Dhuro nje torte plus tullumbaca nese deshironi »

 

Lule
Lule ne Tirane
Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do ta shkruajme mesazhin tuaj ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.
Dergo nje buqete me lule (plus tullumbaca cokollata etj) »

 

Shporta-Dhurate
Shporta dhurate
Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollatata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregetohen ne Shqiperi.
Dergo nje shporte dhurate me cokollata, pije, fruta etj »

 

Per-Femije
Lodra per femije
Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.
Dhuro nje shume dhurate tek dyqani me i mire i lodrave »
 

Restorant
Restoranti juaj i preferuar ne Tirane
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Paguaji dikujt nje dreke apo darke tek Restoranti juaj i preferuar ne Tirane »
 

Pica
Restorant Piceri ERA
Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.
Dergoi dikujt nje pice te nxehte, nje pije te ftohte etj

 

Souvenire
Dhurata te Personalizuara
Dhurata te personalizuara me text apo figure nga punishtja Oazi Festiv ne Tirane.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.
Kliko per te porositur »

 

Shishe Vere
Shishe Vere ose Shampanje
Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.
Dhuroi dikujt nje shishe vere te cilesise »

 

Argjendari
Swarovski, Gift Cards
Dhuroi dikujt nje shume dhurate per dyqanin e autorizuar Swarovski ne Tirane.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do ta lajmerojme perfituesin e dhurates me telefon.
Bej nje shume dhurate »
 

 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »