Tirana florists, gift shops, online shopping

Torta
Torta ne Tirane
Order birthday cakes to Tirana and neighbouring towns.

If you like a greeting over the cake, please enter it at the "Special instructions".
Order now

 
Spa
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar.
Order now

 
Restorant
SKY CLUB Panoramic Bar Restorant
SKY CLUB eshte i vetmi Panoramic Bar Restorant, ne te cilin pamja e mrekullueshme nga lart e Tiranes gershetohet me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbimi i kulturuar dhe profesional te jep ngrohtesine qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Order now
 
Tullumbaca
Tullumbaca ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize kudo brenda qytetit te Tiranes ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 
Torta
Torta me figura ne Tirane
Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 
Lule
Lule ne Tirane
Fresh bouquets made with style and fantasy from the best florists in Tirana.

We will take a picture of the delivery moment and send it to you.
Order now

 
Shporta
Shporta dhurate ne Tirane
Gifts Baskets deliverd to Tirana Albania, made of quality chololates, fruit, drinks etc.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 
Per-Femije
Lodra per femije
Not long ago, people believed that babies only needed food and love.
We thought babies could only start learning at the fifth or sixth month.
Order now
 
Restorant
Restoranti juaj i preferuar ne Tirane
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Order now
 
Pica
Restorant Piceri ERA
Era Restaurant, Pizzeria.
Extended variety of pizzas and other Albanian and Mediterranean menu.
Order now

 
Argetim
Fluturim turistik me helikopter
Helicopter ride over Albania.

We will notify the reciver by phone.
Order now

 
Souvenire
Dhurata te Personalizuara
Personalized gifts with text or picture from Oazi Festiv in Tirana, Albania.
Your message or image will be engraved on your object of choice and sent by surprise to the receiver.
Order now

 
Shishe Vere
Shishe Vere ose Shampanje
Bottle of Wine or Champagne
Imported from Italy, France, Spain etc, as well as domestic.
Order now

 
Turizem
Udhetim Turistik
Travel Tours to Albania and around Europe
Surprise your loved ones with a Travel Package in Albania or abroad.
Order now

 
Argjendari
Swarovski, Gift Cards
Buy someone a gift card at Swarovski shop in Tirana.

We will call the receiver on the day and time of your choice.
Order now