Gift ideas for Valentine's Day

Dita e Shen Valentinit eshte padyshim, dita me e embel e vitit. Eshte dita e dashurise dhe perkujdesjes, dite ne te cilen te dashuruarit i thone njeri-tjetrit Te dua.
Kur dashuria eshte pa kufi, e gjithe ajo cka mund te jetosh vetem ne nje dite nuk ka ndonje domethenie te madhe. Megjithate, ne diten e Shen Valentinit, ca gjera te vecanta do te benin mire, ty dhe partnerit tend.
Eshte me e rendesishme te duash apo te te duan?
Shumica bien dakort me shprehjen e George Eliot: Mua me pelqen jo vetem te me duan, por dhe te me tregojne qe me duan. Dita e shenuar e Shen Valentinit eshte rasti ku secili i perjeton te dy ndjesite.
Shen Valentini eshte nje dite e shenuar dhe e mbushur me dashuri, ku dergohen trendafilat nga admirues, shkembehen dhurata mes cifteve dhe shijohen darka romantike nen driten e qirinjve.
Per Shen Valentin nuk ka edhe shume rendesi vlera materiale se sa ideja, mendimi dhe origjinaliteti.

Ne tek dhurata.com do te jemi ketu duke ju keshilluar dhe ndihmuar.
Ciftet mendojne per dhuraten speciale qe do te dhurojne kete dite, ku sigurisht bazuar ne shijet e partnerit perpiqen te bejne zgjedhjen e duhur.
Per t'i shtuar dozen e duhur te romanticitetit, dhuratat gjithnje eshte mire te shoqerohen me nje tekst dashurie, e nese nuk jeni te mire ne artin e te shprehurit, mjafton te shkruani Te dua dhe ta vendosni mbi dhuraten e zgjedhur.

Ka dicka qe arrin te kenaqe dhe te risjelle buzeqeshjen ne cdo kohe: lulet. A ka menyre me perfekte, me delikate dhe te brishte per te pecjelle ndjenjen me sublime njerezore, dashurine?
Ashtu si edhe lulet, embelsirat kryesisht me cokollatate jane nje nga dhuratat standarte per Shen Valnetin, dhe asnjehere jashte mode.
Ide tjeter: nje shporte me cokollata te vogla me shije te ndryshme, bashke me nje shishe shishe vere e nje dedikim. Nje opsion tjeter eshte blerja e nje shporte me SPA. Eshte nje dhurate e pershtatshme si per meshkuj edhe per femra.
Femrat i duan aksesoret edhe bizhuterite. Varese, vethe, unaze, te cmuara ose jo, ato do jene nje kujtim i kesaj dite. Zgjedhja ideale eshte Gift Card (shume lekesh dhurate) per ta shpenzuar sipas deshires se saj ne nje nga dyqanet me te mira te bizhuterive.
Per Shen Valentin mund te porosini nje gift card SPA. Zhytuni ne kenaqesine dhe relaksin qe te ofron nje masazh me vajra esenciale ne SPA me te mire ne Tirane.
Krahas buqetes tradicionale, dhuratat e personalizuara mund te jene ide fantastike, ne menyre qe t'i rezistojne kohes dhe t'ju sjellin gjithnje kujtimet me te bukura nga kjo dite.

Per me shume ide ju lutem klikoni ne linket me poshte.


Red roses in heart shaped box


28 red roses in a fine heart shaped box.

If you have any special preference, please write it down at "Special Instructions" section that will show up further on.

Original price
9,000 Leke

Quantity
 

Many more ideas