Fitness dhe Spa ne Tirane

Ju lutemi vini re
Cmimet e meposhtme jane cmimet e pakices qe biznesi aplikon normalisht me klientelen e vendit.
Totalit te porosise ne me tutje do ti shtojme:
1- pagesen per sherbimin ne vend.
2- pagesen e sherbimit te dhurata.com
 
Dita me e shpejte e kryerjes se porosise: 28 nentor 2015 (E shtune)
 
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten surprize ne shtepi dhe ata mund te shkojne kur te deshirojne per ta konsumuar.
Do te jete nje eksperience qe ata nuk do ta harrojne kurre.

Fitness.
- Ambjent i kendshem dhe komod ne standarte nderkombetare, programe te personalizuar, paisje te gjenerates se fundit te Techno Gym - lideri boteror i paisjeve te ketij lloji, te dizenjuar me theksim te vecante ne kujdesin e Sistemit kardiak isocontrole.
- Klientet jane te monitoruar nga instruktor dhe fizioterapist.
- Pjesa me e madhe e paisjeve kane edhe ekrane TV dhe lidhje satelitore.

SPA.
- Tek VESA SPA do te gjeni profesionalizem te larte dhe produkte dhe makineri ekskluzive.
- Makinerite e CACI International, jane angleze dhe jane prezente ne 8000 sallone estetike ne 50 vende te botes.
- Germaine de Capuccini, nje linje e plote qe ofron zgjidhje te efektshme per te gjitha llojet e problemeve.
- Produkte beauty nga Malu Wilz.

Klienti perfitues mund te vije kur te deshiroje dhe te konsumoje karten e dhurates..
Ju lutemi vini re qe Vesa Spa nuk punon diten e diele..

Adresa:
Vesa Center, Rruga Abdyl Frasheri Nr. 5, Tirane (prane Librit Universitar).

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi te na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada


 Paketa Nuse Rrezatuese (kliko mbi foto per me shume)

Trajtim trupi & fytyre me ekstrakte floriri, trajtimi i duarve (SPA manikyr) dhe trajtimi i kembeve ( SPA pedikyr).Cmimi per njesi: 11,500 Leke [$95.19 US - $126.10 CAD - 90.25 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pakete trajtimi me balte - 10 seanca (kliko mbi foto per me shume)

Ky trajtim ndihmon ne reduktimin e celulitit.
Nje nga metodat me te perdorura sot per sot sepse sjell dhe shume perfitime si: tonifikimin e lekures, largimin e tosinave, pastrimin e lekures deri ne shtresat e poshtme si dhe ka efekte relaksuese.


Cmimi per njesi: 20,000 Leke [$165.55 US - $219.30 CAD - 156.95 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Nje dhurate per ate qe e dua kaq shume... (Pakete 3) (kliko mbi foto per me shume)

Trajtim anti rrudhe  

Cmimi per njesi: 5,000 Leke [$41.39 US - $54.83 CAD - 39.24 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)

Shkruaj Sasine
            Palester (kliko mbi foto per me shume)

Pakete palestre dhe sauna 1 mujore, 3 here ne jave. Pasdite ( nga ora 8:00 – 21:30) 


Cmimi per njesi: 12,000 Leke [$99.33 US - $131.58 CAD - 94.17 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Nje dhurate per ate qe e dua kaq shume (Pakete 5) (kliko mbi foto per me shume)

Trajtim trupi me ekstrakte floriri, masazh fytyre, krehje.


Cmimi per njesi: 9,000 Leke [$74.50 US - $98.69 CAD - 70.63 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Masazh me gure te nxehte 55 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Masazhi me gur te nxehte promovon relaksim dhe qarkullimin e energjise ne te gjithe trupin.
Butesisht,guret e rrumbullaket dhe te ngrohte vendosen ne disa pike energjitike perpara se te behet nje masazh I gjate dhe relaksues me levizje rreshqitese qe ushtron trysni ne te gjithe trupin me FLUIDE DE BEAUTE 14.
Cdo pjese e trupit teresisht masazhohet. Tensioni zhduket dhe pikat energjitike stimulohen. Trupi dhe lekura juaj rivitalizohet dhe rifreskohet.

Cmimi per njesi: 4,000 Leke [$33.11 US - $43.86 CAD - 31.39 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Trajtim Fytyre (kliko mbi foto per me shume)

Pastrimi i fytyres, largimi i stresit dhe ushqimi i lekures e ben ate te hidratuar.
Pastrimi i fytyres eshte i dyti sherbim i SPA pas masazhit.
Ndonjehere e quajne pastrim ne thellesi te fytyres ose pastrim ne thellesi te poreve te fytyres.


Cmimi per njesi: 3,300 Leke [$27.32 US - $36.18 CAD - 25.90 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Masazh Klasik Relaks - 55 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Nje masazh relaksues eshte zakonisht nje trajtim i gjithe trupit qe perfshin muzike te bute, ndricimit te ulet ne atmosfere qirinjsh dhe vajra aromatik. Nje masazh i mire relaksi heq stresin dhe tensionin ne muskujt tuaj dhe do t'ju lere me nje ndjenje te kendeshme.

Cmimi per njesi: 3,300 Leke [$27.32 US - $36.18 CAD - 25.90 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Masazh reflektor per kembet - 30 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Nje metode e lindjes se larget e bazuar ne besimin qe relaksimi, largimi i toksinave, balancimi, te gjitha keto promovohen nga masazhi I bere ne zonen e kembeve qe korespondon me organet dhe indet e trupit.
Aromat e zgjedhura e ben te paharrueshme kete eksperience.


Cmimi per njesi: 2,000 Leke [$16.56 US - $21.93 CAD - 15.70 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pressotherapy (kliko mbi foto per me shume)

Pressotherapy eshte nje trajtim i vecante detoksifikues i cili permes qarkullimit limfatik, ndihmon per te promovuar funksionet natyrore te trupit te largimit te toksinave.
Ringjallja dhe oksigjenimi i indeve ndihmon per te holluar dhe relaksimin e kembeve, stomakut dhe kraheve nderkohe tonifikon dhe lekuren.


Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$12.42 US - $16.45 CAD - 11.77 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Hidratimi i trupit me cokollate (kliko mbi foto per me shume)

Trajtimi me cokollate sherben per te hequr toksinat nga trupi.
Trajtimi me cokollate ne VESA SPA&Fitness ka ne perberje kakao te paster, i cili ka antioksidues qe largon toksinat dhe pastron lekuren dhe e ben te duket e paster dhe e shendetshme.


Cmimi per njesi: 3,100 Leke [$25.66 US - $33.99 CAD - 24.33 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pakete cift day spa 1|Pakete cift day spa 1 (kliko mbi foto per me shume)

Paketa cift day spa 1, permban:
2 masazhe dhe 2 trajtime fytyre per ciftin.


Cmimi per njesi: 12,000 Leke [$99.33 US - $131.58 CAD - 94.17 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pakete e plote rregullimi nusesh 1 ditore|Pakete e plote rregullimi nusesh 1 ditore (kliko mbi foto per me shume)

Ne diten me te vecante, per t'u bere me e bukur se kurre, afroja kete sherbim njeriut tend te dashur e te shtrenjte.
Kjo pakete e plote rregullimi nusesh eshte 1 ditore.


Cmimi per njesi: 15,000 Leke [$124.16 US - $164.48 CAD - 117.71 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine