USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Don't be surprised

Over 4000 customers reviews down here, in Facebook and Google.
Yours will be next.

Pershendetje!
Shume faleminderit per sherbimin tuaj te perpikte!
Dhe mbi te gjitha qe me ndihmuat t'ia bejme diten edhe me te vecante tim ati.
Gjithe te mirat,
Blerina Beganji, IE
12 Maj 2021
Iu faleminderit o njerez te mire e tr perkushtuar!
Gezuar e qofshi te lumtur prane familjeve tuaja!
Miranda Xhilaga, Au
12 Maj 2021
Shume faleminderit per kryerjen e porosise. Si gjithmone jeni te mrekullueshem.
Gjithe te mirat
Ardita Cokaj, Usa
9 Maj 2021
Pershendetje,
Ju faleminderit shume!
Me gjithe kenaqesi do ua tregoj edhe shoqerise sime faqen tuaj dhe do i rekomandoj per ju. (Ne fakt e kam bere e pa me pyetur- se largesia na ben te gjejme menyra se si te jemi afer familjareve tane).
Ju uroj gjithe te mirat!
Me shume respekt,
Anita Xhamiha, Canada
9 Maj 2021
Ju falenderoj per dergimine e dhurates ne kohe,
Shum korrekt ne punen tuaj.
Me rrespekt
Lindita Kostakis, Usa
5 Maj 2021
Shume faleminderit per sherbimin cilesor! Urime per profesionalizmin dhe seriotitetin
Respekte
Arlinda Qejvani, IT
5 Maj 2021
Shume faleminderit per sherbimin fantastik dhe ne kohe. Ju falenderoj dhe per dhuraten nga ana e juaj, ishte shume e papritur por ju jam mirenjohese
Shendet dhe lidhemi se shpejti prape
Perzermersisht,
Ina Bylyku, Usa
4 Maj 2021
Miredita. Ju falenderoj perzemersisht, jam shume shume e kenaqur me sherbimin dhe korrektesine!!
Vazhdoni keshtu
Adriana Xhomaqi, DE
4 Maj 2021
Pershendetje ,porosia sapo u dergua dhe marresi ka mbetur shume i kenaqur.
Shume faleminderit, jeni te mrekullueshem.
Ju uroj gjithe te mirat
Me respekt
Brisilda Pjepniku, DE
4 Maj 2021
Shume faleminderit Dhurata.com! Si gjithmone, jam shume e kenaqur me porosine.
Ju uroj jave te mbare!
Franceska Xhakaj, Usa
29 Prill 2021
Mirembrema Ju falenderoj nga zemra qe e bet te mundur qe nepermjet jush te bej te lumtur NENEN time te shtrejnte. Vertet largesia na ka ndare,por fale jush ne jemi shume afer njerzve tone te shtrejnte ne ditet e tyre me te rendesishme. Mbaresi paci gjithmone Naten e mire
Besmira Sokoli, GB
28 Prill 2021
Wow . Ju falenderoj shume perzemersisht per punen tuaj kaq korrekte dhe te bukur,me sollet lote gezimi ne syte e me te madhengjyara nga madhi . Nuk isha shume e sigurt ne fillim se do ishte Cdo gje kaq e siguriar po tani patjeter qe do te perdor sherbimin tuaj kaq Te mbrekullueshem ne te ardhmen .Dhe me shume deshire do tju jap reference ne shoqerin time ketu ne Amerik.Ju falenderoj edhe njeher perzemersisht dhe suksese ne biznesin tuaj kaq Te bukur . Ju beni shume njeres Te Gezuar Te lumtur
- Thank you
Alkete Ruci, Usa
28 Prill 2021
Ju falenderoj perzemersisht per suprizen e bukur, cilesine e sherbimit, si dhe pershkushtimin ne punen tuaj!!
Ju uroj shume suksese ne punen tuaj!
Mira Preci, Usa
28 Prill 2021
Shum falemnderit per sherbimin tuaj te shpejt ,per mamin ishte nje surprize shum e bukur dhe e papritur.Do ta kem parasysh edhe per her tjeter per dhuratat tuaja.
FALEMINDERIT PA FUND
Esma Voda, IT
25 Prill 2021
Faleminderit shum!
Keni nje sherbim per tu admiruar dhe me nivel te lart profesional.
Respekt
Erketa Panajoti, Usa
24 Prill 2021
Pershendetje,
Shume faleminderit per kryerjen e surprizes me sukses e lumturi per tim ate.
Cdo gje perfekte!
Faleminderit edhe njehere,
Eniana Shkurti, Albania
24 Prill 2021
Ju falenderoj nga zemra per cilesine e sherbimit. Dhurata duket e mrekullueshme dhe marresi u kenaq jasht mase.
Jolanda Bozhori, Canada
24 Prill 2021
Shume faleminderit porosia u krye ne menyre shume korrekte jam shume e kenaqur me sherbimin ju falenderoj nga zemra
Majlinda Ivano, DE
24 Prill 2021
Pershendetje Dhurata.com! Faleminderit shume per sherbimin tuaj korrekt dhe qe bete te mundur dergimin e urimit tone tek njeriu une i dashur!
Gjithe te mirat,
Aida Lamaj, Usa
23 Prill 2021
E dashur Dorina,
Te falenderoj per kenaqesine qe me jepni ne komunikimin me ju & Dhurata.com.
Eksperienca ime me ju vazhdon te me jape pershtypje shume te mira dhe mbreselenese.
Uroj te gjitha te mirat per ju & biznesin tuaj.
Sinqerisht,
Blerina Bytyci, Usa
21 Prill 2021
Shume Faleminderit
Si perhere korrekt e te sjellshem.
Pune te mbare e suksese te gjithe stafit te mrekullueshem.
Perseri me surpriza te tjera... per te dashurit tane qe i kemi larg ne distance km, por afer zemres e mendjes.
Sinqerisht motrat: Iva&Lili
Iliriana Bimi, IT
21 Prill 2021
Thank you very much for your service and the efficiency, she Loved the Flowers!
Levani Nadiradze, Usa
19 Prill 2021
Shume shume faleminderit. Jeni shume te mire. Ju pergezoj. Me erdhi fotoja e dhurates. Gjithcka ka arritur sic duhet!
Falemindeeir dhe nje here
Kozeta Pepkolaj, IT
19 Prill 2021
Shume Faleminderit. Eshte hera e 4 qe une dergoj me Ju . Jeni shume korekte. jeni clirim per ne qe jemi larg atdheut tone . Paci vetem gezime ne jete .respekte pa fund
Anastasia Tzetzo, Usa
19 Prill 2021
Shume shume faleminderit, do le nje koment patjeter ne rrejtet sociale edhe pse e ndaj dhe me miq e familjare sa e kenaqur jam nga sherbimi juaj
Gjithmone te perpikte, te shpejte , dhe gjithmone e dergoni porosine ne vendin e duhur.
Shume e lumtur qe kam nje kompani si ju ku mund te mbeshtetem per te derguar gjera ne te mire e ne te keq.
Me shume respekt,
Prishila Koni, Usa
19 Prill 2021
Pershendetje Lida,
Te falenderoj nga zemra qe e bete te mundur ta filmonit kete cast. E vleresoj shume sepse do mbetet nje kujtim qe skemi per ta harruar asnjehere!
Falenderoj dhe djalin qe e filmoj!
P.s torta ishe po ashtu sic e mendoja! Shume e bukur!!
Ju uroj gjith te mirat!
Jola Mosko, Usa
17 Prill 2021
Pershendetje!
Shume Faleminderit per kryerjen e porosise! Hera e pare qe ju kam perdorur, dhe tani e di se ku te bej dhurata here tjeter!
Faleminderit dhe nje here!
Zhaneta Mullalli, Usa
17 Prill 2021
Ju falenderoj shume qe e kryet me sukses porosine time. Jeni vertete te mrekullueshem.
Ilirjan Duka, Canada
13 Prill 2021
Super duper service
A*****
Absolutely brilliant shall recomend you to all friends and family
Thank you once again
Excellent excellent
Yasmin Kadri, GB
6 Prill 2021
Faleminderit per sherbimin e sakte dhe miresjelljen tuaj.
Ju uroj mbaresi dhe sa me shum suksese edhe ne punen tuaj
Aurel Kacaj, Usa
4 Prill 2021
Faleminderit shume, shume i lumtur me dorezimin, ju pergezoj per vemendjen tuaj te shkelqyer
Lucia Rosibeth Soto, CR
4 Prill 2021
Shume Faleminderit
Jeni shume korekt
Jam shume e kenaqur me sherbimin
Dorjan Bregu, Au
4 Prill 2021
Shume faleminderit serisht Dhurata Team per dhuraten dhe sherbimin e perkyer! Jeni fantastik!
Franceska Xhakaj, Usa
2 Prill 2021
Ishte cdo gje e perkryer ,gjithmone kam ngelur e kenaqur nga ju .Klientja juaj gjithmone !
Ledja Sata, GB
31 Mars 2021
Shume faleminderit per korrektesine, jam plotesisht e kenaqur,
Helena Drabo, DE
30 Mars 2021
Faleminderit shume! Jam shume e kenaqur per sherbimin dhe korrektesine tuaj!
Ilira Qamirani, Canada
30 Mars 2021
Shume shume faleminderit!! Sherbim i mrekullueshem! Ju falenderoj nga zemra!
Ilirjan Duka, Canada
29 Mars 2021
Ju falenderoj shume per sherbimin dhe miresjelljen tuaj!
Ju pershendes nga larg e ju uroj mbaresi,
Edlira Dedja, CH
27 Mars 2021
Pershendetje
Ju faleminderit shume nje sherbim fantastic.
Jam shume e kenqur
Regards
Andi Beja, Usa
27 Mars 2021
Pershendetje
Ju falenderoj shume per korrektesin tuaj. Jam shume e kenaqur nga dhurata dhe nga sherbimi juaj. Do ju sygjeroj te cdo i aferm i imi.
Ju pershendes.
Faleminderit!
Anxhela Musai, Canada
26 Mars 2021
Faleminderit shume ,Jam shume e kenaqur me gjithcka qe ju beni cilesia gjithashtu edhe sherbimi .
Patjeter qe do vazhdoj te jem clientja juaj.
Meli Hima, Canada
25 Mars 2021
Faleminderit ! Ju vertet i beni njerezit te lumtur.
Silvana Hoxha, Usa
24 Mars 2021
Pershendetje te gjitheve,
Ju falenderoj shume qe e kryet porosine time me shume korrektese dhe profesionalizem. Patjeter qe do le pershtypjet e mia dhe do e rekomandoj faqen tuaj tek te njohurit e mi ktu ne NY. Me shume kenaqesi!
Ju uroj nje te djele te bukur.
Gjithe te mirat,
Najada Vajushi, Usa
21 Mars 2021
Ju falenderoj shume per korrektesine !
Ami Ishte Gezuar pa mase dhe kjo me ben qe tju them jeni me te miret .. suksese ne punen tuaj Te pa lodhur !
Me respect
Jorgo Miraka , Usa
18 Mars 2021
Faleminderit shum
Ishin shum te bukura dhe jeni shum korrekt
Artjola Ymetllari, Usa
16 Mars 2021
Ju Faleminderit
Sherbimi juaj ishte I shkelqyer
Une po shikoj ne te ardhmen per kryerjen e porosive te tjera
A Big thank you
Saimir Avdo, Usa
14 Mars 2021
Faleminderit
Meritoni vetem komplimenta
Gjithe te mirat
Nertila Shehu, IT
13 Mars 2021
Shume faleminderit qe na beni te lumtur duke lumturuar njerzit tane!
Jeni me te miret!
Lindita Musollari, GB
12 Mars 2021
Ju faleminderit per sherbimin
Kam vite tashme qe e perdorim faqen tuaj familjarisht edhe jemi shume te knaqure me sherbimet qe ofroni edhe mbi te gjitha me shpejtesin edhe cilesi
Ju pershendes edhe sa me lart Ju shkofte ky bisnese
Arlen Ndreu, Canada
10 Mars 2021
Ju falenderoj nga zemra per korektesine tuaj si staf dhe ju uroj me te mirat
Ina Ivani, Usa
10 Mars 2021
Pa problem! Mami me coi nje foto te lules dhe jam me shume se e kenaqur. Ju bera tag dhe ne instagram qe te shfaqja mirnjohjen time me miqte e mi. Mezi sa pres te komunikoj me ju serish per dhurata te tjera.
Faleminderit,
Aida Osmeni, Usa
10 Mars 2021
Kam dashur disa here tju bej surpriza te tilla familjareve te mi ne Shqipri po nuk e dija se ofrohen sherbime te tilla.Flm qe egzistoni dhe tju ece mbare kjo sipermarrje.
Kalofshi nje mbremje te kendshme
Pranvera Gjana, Usa
9 Mars 2021
Shume faleminderit per sherbimin dhe korrektesine!Shume suksese ne punen tuaj me porosit per te bere te lumtur familjare dhe njerez te afert edhe nepermjet largesise.
Respekte nga shume shqiptare qe jetojne ne Kanada!
Dorina Yzeiri, Canada
9 Mars 2021
Pershendetje, Ju faleminderit, Ju pergezoj per iniciativen, do tju rekomandoje gjithandej, sidomos per ne qe punojme larg qendres dhe duam nje sherbim te tille, qe ta paguajme online, Dite te mbare,
Genti Zavalani, Albania
9 Mars 2021
Ju falenderoj per korrektesine dhe perkushtimin.
Jeni me te miret.
Maresal Cenolli, Canada
9 Mars 2021
Shume faleminderit! E vleresoj Shume! Do u sugjeroj gjithe miqve Dhurata.com!
Aurelda Velillari, Usa
9 Mars 2021
Faleminderit per punene e mrekullueshme qe beni duke n'a mundesuar te jemi te pranishem ne ditet e rendesishme te te dashurve tane, edhe kur jemi larg fizikisht. Eshte viti i 7te tashme qe prorsis te ju dhe gjithnje sherbimi eshte ekslent .
Gjithe te mirat
Rea Veizi, France
3 Mars 2021
Shume faleminderit per cdo gje. Jeni te mrekullueshem e matyrisht qe do ti them stare qe njoh. Faleminderit shume per cdo gje. Ju uroj cdo te mire.
Pershendetje
Elida Schneider, DE
1 Mars 2021
Mirdita ,
Ju falenderoj shume per kryerjen e porosise me kaq kujdes dhe respekt.
Gjithcka ishte e persosur
Esma Kraja, GR
1 Mars 2021
Pershendetje,
Ju falenderoj dhe jam e kenaqur per sherbimin shume te mire, korrekt dhe te shpejte.
Gjithe te mirat stafit tuaj ne Canada dhe ne Shqiperi.
Me respekt,
Olimbi Marjani, Usa
1 Mars 2021
Faleminderit shume per te dyja shportat e bukura
Se shpejti me porosi tjera
Dite te mbare !!
Ilda Fouquet, France
28 Shkurt 2021
Shume flm per sherbimin tuaj. Jam plotesisht e kenaqur!
Denada Kreka, Usa
26 Shkurt 2021
shum flm per lulet ishin shum shum te bukura dhe shum flm per perpikmerine e dergese,
dhe pse jetoj jasht shqiperis harrita te bej nje dhurate shum te bukur mamas time per Ditlindje
ju uroj gjith te mirat
Faleminderit ,
Klajd Goxho, MT
26 Shkurt 2021
Ju falenderoj nga zemra !! Si gjithmone te perpikte dhe fantastic
Agim Pumo, Canada
23 Shkurt 2021
Hello!
Faliminderit! Ishin shume te bukura.
Thank you,
Romina Buza, Usa
22 Shkurt 2021
Shmm shmmmmmmm flm komplimenta vertet shm xhentila, sigurt do ju kontatojm prap jo me larg se 8 marsi, flm akoma
Kristian Hida, IT
14 Shkurt 2021
Shume faleminderit dhe uroj shendet dhe suksese ne punen tuaj. Si gjithmone korrekte dhe beni te pamunduren per nje dhe familjaret tane.
Ju falenderoj me zemer.
Xhensila Llogori, Canada
14 Shkurt 2021
Pershendetje,
Shume faleminderit juve. Cdo gje ishte shume e bukur. Faleminderit edhe njeher per korrektesen dhe mire u degjofshim ne te ardhmen.
Faleminderit
Eldian Dervishi , Usa
14 Shkurt 2021
Faleminderit shum per sherbimi tuaj korrekt.
Pune Te mbare
Edra Gramshi, Canada
12 Shkurt 2021
Faleminderit, nje bravo te madhe qe gjithmone jepni nje mundesi per te bere njerzit sado Pak happy

Franc Vuka, Usa
10 Shkurt 2021
Pershendetje,
Flm per saktesine tuaj dhe korrektesen,
Si gjithmone nje pune e shkelqyer.
Gjithe te mirat
Altin Dabulla, Usa
8 Shkurt 2021
Shume Faleminderit! Dhe njehere ju uroj gjithe te mirat. Me porosi te tjera perseri. Kontaktojme se shpejti
Iliriana Bimi, IT
7 Shkurt 2021
Pershendetje!
Ju falemimderit shume! Buqeta ishte shume e bukur! Jeni si gjithmone shume profesional!
Gjithe te mirat,
Geridiola Topi, SE
7 Shkurt 2021
O sa te mire qe jeni shume
Shume faleminderit! Zoti ju bekofte gjithmone!! Shume faleminderit qe na jepni mundesine per te bere njerzit tane te lumtur
Ju uroj gjithe te mirat
Manuela Vukcaj, Canada
6 Shkurt 2021
Faleminderit shume. Personi e mori dhuraten
Good luck on your business
Kind regards,
Ardita Balilaj, Canada
5 Shkurt 2021
Pershendetje dhe shume falemderit nga zemra
E mahnitur per sherbimin dhe korrektesine tuaj
Faleminderit
Perzemersisht
Diolanda Durresi, France
5 Shkurt 2021
Jeni Gjithmone Te pranishem kur ne qe jetojme ishte shtetit nuk kemi mundesi Te jemi fizikisht me te dashurit tane per festa dhe gezime. Perzemersisht dhe personalisht ju falenderoj per gezimet qe dhuroni. Urime per sherbimet korrekte dhe cilesi shume Te mira te produkteve tuaja.
Eva Lulellari, Usa
3 Shkurt 2021
Shum Faleminderit per sherbimin jeni te perkryer
Arbjonda Vinca, AT
31 Janar 2021
Shume Faleminderit
Jeni shume te mire
Na e zvogeloni largesin dhe dhimbjen
Brunilda Mingomataj, Canada
31 Janar 2021
Ju falenderoj per korrektesine e sherbimit.Jeni te mrekullueshem. Kenaqesi te porosisim tek ju. Jemi me fat qe e njohem kete sherbim te persosur.
Ju uroj gjithe te mirat. Se shpejti per surpriza te tjera Bekime!
Sinqerisht
Iliriana Bimi, IT
28 Janar 2021
Shume faleminderit ,kemi ngelur te gjithe te kenaqur rrespekte !!
Laerti Skenderasi, GR
28 Janar 2021
Pershendetje,
Faleminderit shume per porosine e kryer. Cdo gje ishte perfekte.
Fjalen e kam shperndare ne Worcester Massachusset.
Ju uroj mbaresi.
Irena Agolli, Usa
28 Janar 2021
Ju falenderoj pa mase per sherbimin tuaj teper correct dhe mbi te gjitha shume te shpejte.Na falet emocione te papershkrueshme.Faleminderit Dhurata.com.
Enkelejda Gace , GB
27 Janar 2021
Rrofshi shum faliminderit dhe kshu vazhdoni bravo shum bukur ku pershendesim
Alket Taku, BE
24 Janar 2021
Mirmengjesi Asnje vrejtje nuk kam per vetem shum falenderime per ju per mundesin dhe korrektesine qe ofroni
Arlen Stafa, GR
23 Janar 2021
Pershendetje,
Ju faleminderoj nga zemra per seriozitetin tuaj ne kryerjen e porosise time dhe sherbimin tuaj 5 yjesh.
Kurora ishte vertete shume e bukur
Ju uroj te keni gjithmon mbaresi dhe suksese ne pune dhe jete
Me respect
Jorida Tabaku, Usa
21 Janar 2021
A BIG THANKYOU for the cake delivery in Albania to our friend. I will definitely recommend your services. Fantastic, especially in these strange times.
Excellent service!!
Roseanna Phipps, GB
12 Janar 2021
Ju falenderoj nga zemra stafi Jeni te mbrekullueshem
Bledian Ivani, Usa
9 Janar 2021
Shume faleminderit.Cdo gje perfekt.You are the best.
Migena Cinoku, GB
9 Janar 2021
Shum Shum faleminderit!
Kjo ishte hera e par qe perdor servisin tuaj, dhe me vjen shum inat qe e zbulova kaq von. Ishte nje proces teper i kollajt. Me pelqej shum qe me dhat mundesi te nderroj daten pasi zyra ishte e mbyllur. Personi qe mori lulet ishte shum e gezuar.
Faleminderit dhe nje her.
Do vazhdoj te perdor kte website dhe per raste te tjera.
Me shum respekt,
Ernisa Ujkaj, Usa
5 Janar 2021
Shume Faleminderit!! Ishte nje eksperience shume e bukur. Me vjen mire qe ju zbulova, puna juaj dhe perkujdesi shume per tu vleresuan!!
Do e shperndaj informacionin Tek te gjithe te afermit she miqte e mi.
Ju uroj nje vit te mbare.
Drita Zani, Usa
31 Dhjetor 2020
Pershendetje
Ju falimenderit shume dhe Ju Uroj Gezuar 2021 gjithe ekipit dhe familjeve.
Respect
Michel Jani , FR
31 Dhjetor 2020
Ju faleminderit shume per kryerjen e porosise! Si gjithmone shume korrekt dhe dinjitoz ne sherbimin tuaj!
Ju faleminderit! Suksese
Oriana Shqau, Canada
30 Dhjetor 2020
Ka disa vite qe porosis ne Dhurata.com dhe gjithmone keni qene korrect me porosine, delivering, dhe konfirmimin e dhenies se dhurates. Pergezime per bisnesin. Urime per Vitin e Ri 2021!
Behar Pepa, Usa
29 Dhjetor 2020
Shume faleminderit per sherbimin Dhe korrektesen. Gezuar e Vit Te Mbare!
Cheers,
Ilirjana Tahmazi, Usa
27 Dhjetor 2020
Miremengjes Lida,
Shume faleminderit per porosine :)
U pelqye shume.
Gjithe te mirat,
Manola Vesha, Canada
25 Dhjetor 2020
Pershendetje,
Shume Faleminderit per realizimin e kesaj suprize kaq perfekte! Me pelqeu jashtzakonisht shume dhe prinderit i lumturova sado pak.
Gezuar festat dhe ju, kalofshit mire!
Faleminderit
Jurgen Enalda, Usa
25 Dhjetor 2020
Faleminderit!
Prinderit e mi u kenaqen dhe u befasuan, dhe bene komente shume te mira per djalin qe u solli dhuratat. Shume faleminderit nga une dhe ata.
Juliana Gorja, Canada
25 Dhjetor 2020
Shume Faleminderit juve!
Jemi shume te kenaqur nga sherbimet tuaja!
Gezuar Kishlindjet
Dea Balili, Usa
25 Dhjetor 2020
Faleminderit shume e Gezuar Krishtlindjen miq. Faleminderit per sherbimin qe eshte gjithnje jashtezakonisht i perpikte dhe dashamires.
Kete Vit te Ri deshiroj vetem te mirat per te gjithe ju qe punoni te na beni te lumtur ne qe jemi aq larg familjeve tona.
Gezuar!
Elda Chalut, Canada
25 Dhjetor 2020
Pershendetje
Ju faleminderit edhe njehere. Jeni me te vertet te shkelqyer ne cdo aspekt.
Gezuar,
Alma Ajazi, FR
24 Dhjetor 2020
Mirenjohje dhe Faleminderit shume per korrektesine.
Gjithe te mirat,
Fluilda Ndreu, Canada
24 Dhjetor 2020
Thank you for your great services!
I really appreciate you wonderful communications.
Merry Christmas!
The picture is a true gift fir us!!!
Patrick Kenney, Usa
24 Dhjetor 2020
Faleminderit per sherbimin e shkelqyer. Kalofshi mire.
Perzemersisht,
Rina Kalami, Canada
22 Dhjetor 2020
Shume falemimderit nga ju!
Jeni shume te sakt. Do i ndaj dhe pershtypjet e mira ndaj jush!
Angjelina Brahaj, BE
21 Dhjetor 2020
Sh flm dhe ju uroj Gezuar festat ardhshin te mbara
Anila Idrizaj, Usa
21 Dhjetor 2020
Shume Faleminderit! Jeni te mrekullueshem. Sherbimi korrekt dhe shume i sjellshem, te ben te besh surpriza vazhdimisht per familjaret e miqte.
Ju uroj festa te gezuara! Pune te mbare e mbi te gjitha shendet! Bekime!
Sinqerisht
Iliriana Bimi, IT
19 Dhjetor 2020
Pershendetje!
Shume Faleminderit per sherbimin tuaj fantastik!
Dalina Boryszewski, Usa
19 Dhjetor 2020
Faleminderit shume per cdo gje.
Te pakten me ne fund nje adrese e sakte. Qe te surprizojme njerezit tane dhe pse larg.
Megi Sejdini, Usa
15 Dhjetor 2020
Shume Faleminderit. Je te mbrekullueshem. me pelqen shume kompania juaj. Per ne qe jemi larg Kjo gje eshte shpetim. Faleminderit nga zemra Dhe njehere dhe Gezuar dhe festat
Anastasia Tzetzo, Usa
13 Dhjetor 2020
Ju faleminderit per sherbimin e shkelqyer.
Bledar Barci, Usa
13 Dhjetor 2020
Shume faleminderit "Dhurata" per kete surprise emocionale.
Ju bete cdo gje qe premtuat me shume profesionalitet dhe sipas udhezimeve. Jam shume e lumtur qe e gjeta kete sherbim.
Ju lutemi te vazhdoni ne kete drejtim sepse ju sillni bashkim familjar dhe kjo eshte dicka shume speciale, sidomos ne kete periudhe te veshtire.
Faleminderit!
Iris Sharofi, Canada
11 Dhjetor 2020
Ju faleminderit per sherbimin tuaj. Ishte korrekt dhe konform me çka ofrohej ne faqen tuaj ne internet.
Pershendetje dhe urime per festat e fund vitit!
Erica Roberto Lombardi, IT
10 Dhjetor 2020
Pershendetje , ju falanderoj per sherbimin ishte shum korrekt nga ana juaj , faqen tuaj do tja u sygjeroj gjith miqve te mij ketu ne Kanada te bejn te lumtur te afermit e tyre , ju urroj shendet !
Nertila Avdulaj, Canada
8 Dhjetor 2020
Faleminderit shum per servicin.
Ju uroj cdo Te mire.
Me respect
Drita Neza, Usa
8 Dhjetor 2020
Faleminderit shume per dhuraten e bukur!
Amla Sokolaj, Usa
7 Dhjetor 2020
Faleminderit , bete nje pune te shkelqyer, Gezuar festat te gjithe shqiptaret kudo neper bote
Daniela Diko, Usa
6 Dhjetor 2020
aleminderit per sherbimin tuaj dhe korrektesine. Ju uroj gjithe te mirat. Pune te mbare. Kontaktojme se shpejti. Mbremje te qete.
Sinqerisht me respekt
Iliriana Bimi, IT
3 Dhjetor 2020
Shume faleminderit!
Patjeter. Pershtypjet me te mira per punen tuaj teper profesionale do te vijoj t'i postoj ne faqet sociale.
Gjithe te mirat!
Iris Petrela, Canada
2 Dhjetor 2020
Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin! Si cdo here jam shume e kenaqur :)
Dite te mbare,
Edra Banushi, AT
2 Dhjetor 2020
Faleminderit per sherbimin!
Ju uroj shendet dhe pune te mbare!
Ervin Meco, Canada
30 Nentor 2020
Hello
Faleminderit shume shume.
Your flowers are always beautiful.

Samantha Hawes, Au
27 Nentor 2020
Faleminderit shume per sherbimin e shkelqyer!!
Iris Njuma , IT
22 Nentor 2020
Shume faleminderit.
Do ju le 5 star review.
Shume e lumtur me sherbimin.
Alba Gjata, GB
21 Nentor 2020
Shume faleminderit se ishte nje buqete shume e bukur!!
Anila Gjika, Usa
20 Nentor 2020
Pershendetje,
Shum shum faleminderit! Na bete shum te lumtur.
Faleminderit per gjithcka,
Iris Basha, IT
17 Nentor 2020
Pershendetje
Ju falenderoj shume! Kam mbetur shume i kenaqur nga sherbimi juaj!
Ju uroj me te mirat dhe sa me shume dhurata ne vazhdim!
Thomas Proko, DE
13 Nentor 2020
As always thank you for your punctuality and your service.
Gledion Doga, Usa
11 Nentor 2020
Shume faleminderit. Lulet shume te bukura dhe me derguan foto edhe ata.
Keti Zuppas-Booker, Usa
11 Nentor 2020
Shume faleminderit!
Mjaft te kujdesshem dhe korrekt si gjithmone!
Pune te mbare!
Iris Petrela, Usa
10 Nentor 2020
Faleminderit!
Si gjithmone sherbim dhe pune e shkelqyer.
Shume e kenaqur per sherbimin.
Me respekt
Vasilika Tavani, SE
9 Nentor 2020
Pershendetje !
Falemderit shum edhe per emailat. Jeni shum professional. Do bejm prap biznes !!
Falemderit !!
Agi Reci, Usa
7 Nentor 2020
Shume faleminderit! Cdo gje ishte perfekt si gjithmone!
Eliverta Papuciu, Usa
2 Nentor 2020
Pershendetje
Ju falenderoj shume shume per lulet e bukura qe derguat .
Ju uroj nje jave te bukur
Milena Dobreja, Usa
2 Nentor 2020
Faleminderit shume!
Puna juaj eshte perfekt
Pershendetje
Senada Limani, DE
1 Nentor 2020
Shume faleminderit jam shume e Kenaqur me sherbimin tuaj si gjithmone .Faleminderit
Me respekt
Elisa Singa, GB
27 Tetor 2020
Ju falenderoj nga zemra!
Ishte nje dhurate dhe nje surprize shume perfekte, madje dhe me mire nga Sa e kisha imagjinuar.
Juliana Syknej, AT
27 Tetor 2020
Shumeeee Faleminderit dhurata.com . Je fantastik!!!!! Faleminderit qe ekzistoni qe nepermjet jush te marrim kto emocione te bukura!
Thank you!
Erisa Bregu, Usa
27 Tetor 2020
Hi,
Thank you for your email and most of all for the beautiful flowers composition. Basket full of flowers looks amazing and brung big smile on our mum face. Definitely we are going to use your services in the future.
Many thanks
Kind regards
Pelivan Daci, GB
26 Tetor 2020
Shume faleminderit per korektesin tuaj! Jam shume e lumtur qe kam zgjedhur sherbimin tuaj per cdo event. Jeni me te miret!!
Me respekt,
Viola Gerveni, Usa
24 Tetor 2020
Shume faleminderit per cdo gje qe beni Jeni me Te miret ju pershendes
Tefta Miska, Usa
23 Tetor 2020
Shume faleminderit per dergesen dhe qe na jeni mundesine ti lumturojme njerezit tone.
P.s me falni per vonesen e kthimit te pergjigjes.
Pune te mbare
Aida Hoxha, Usa
23 Tetor 2020
Pershendetje .. faleminderit qe me mundesuat qe isha pran tyre Edhe pse larg .. jeni shum te mire degjohemi ne surpriza te tjera
Gilda Sina, IT
21 Tetor 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj pa mase per korrektesine dhe sherbimin tuaj profesional. Ju jam mirenjohese.
Me respekt,
Ingrit Nosi, Canada
18 Tetor 2020
Faleminderit shume,keni nje sherbim fantastik.
Enkelejda Vasili, Usa
18 Tetor 2020
Pershendetje,
Shume faleminderit per korrektesine. Si gjithmone super e kenaqur me sherbimin tuaj.
Me respekt,
Versina Bregu, BE
17 Tetor 2020
Miredita, Faleminderit per korrektesine!! Ju siguroj qe per cdo dhurate do zgjedh sherbimin tuaj. Best Regards,
Adela Elbasani, Canada
17 Tetor 2020
Shume faleminderit per sherbimin e komunikimin. Cdo gje shkoi Shume mire!
Ju faleminderit
Blerta Profiri, Usa
16 Tetor 2020
Pershendetje, Shume faleminderit! Sherbimi ishte shume i sakte dhe korrekt. Faleminderit,
Doriel Habasllari, DE
14 Tetor 2020
Pershendetje. Shume faleminderit dhe suksese ne punen tuaj. Ju lumte. You are simply the best.
Aida Kaimi, Canada
14 Tetor 2020
Faleminderit,dhe shume respect per punen tuaj.
Ylli Malasi, Usa
13 Tetor 2020
Thank you very much for your great service, delivery and beautiful bouquet.
Kind regards
Henrik Jensen, DK
11 Tetor 2020
Pershendetje!
Jam shume e kenaqur qe brenda nje kohe te shkurter ju aritet ta conit porosine ne vendin e duhur.
Nga une kini vetem urime !
Zoti ju ndihmofte te gjitheve si staf !
Diten e mire
Ermelinda Bardhollari, Au
10 Tetor 2020
Faleminderit! Jeni shume korrekt. Buqeta ishte si ne foto dhe dergesa u be ne kohe.
Ledja Selita, SE
10 Tetor 2020
faleminderit, sherbim i shkelqyeshem.
Roberto Amati, IT
8 Tetor 2020
Shume flm per sherbimin edhe korrektsine. Marresi ishte surprizuar pafund. :) Flm qe beni te lumtur te marresin edhe derguesin me sherbimin tuaj edhe flm qe mundesoni pagesen online!
Gjithe te mirat
Elisjada Canameti, GB
8 Tetor 2020
Ku faleminderit shum.
Si gjithmone jeni te mrekullueshem.
Ermal Kola, GB
7 Tetor 2020
Thank you so much. Jeni me te miret.
I love the detail report no one does that.
Keep up the good work
Gledion Doga, Usa
6 Tetor 2020
Thank so much for the beautiful flower
You are amazing team...sweden love Dhurata.com
Kristiana Dervishllari, SE
6 Tetor 2020
Pershendetje ,
Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin. Jam shume e kenaqur
Gjithe te mirat!
Kejsi Arapi
DE
3 Tetor 2020
Shume Faleminderit! Pune te mbare e suksese ne punen tuaj. Dite te qete e fundjave te kendshme.
Iliriana Bimi
IT
2 Tetor 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj perezemersisht per korrektesen dhe dhuraten e bukur!
Regards,
Fluilda Ndreu
Canada
29 Shtator 2020
Ju falenderoj perzemerisht per te gjitha! Gjithcka shkoi me mire sec prisja! Ishte cdo gje fantastike, sherbimi i shkelqyer! Ju pergezoj per punen tuaj, jam me shume se e kenaqur. Ju falenderoj shume! -Klodia
Klodia Tomas
GR
29 Shtator 2020
Faleminderit jeni shum te mire zoti ju bekofte
Miri Sufa
GB
28 Shtator 2020
Faleminderit skuadra e dhurata.com. Si gjithmone, nuk zhgenjeni! Faleminderit!
Gjithe te mirat!
Ada Karadumi
GB
26 Shtator 2020
Dhurata.com shume faleminderit per dergesene e trendafilave ne kohe record ,shume e kenaqur me sherbimin tuaj, dhe ja u kam recomanduar ne te gjithe te shoqet e mia.Faleminderit shume
Elsa Zyferi
Au
26 Shtator 2020
Ju faleminderit per kryerhen me korrektesi te porosise.
Gjithe te mirat,
Den Jakupi
Canada
25 Shtator 2020
Pershendetje dhe shume flm.
Sapo mora konfirmim dhe foto....ishte shume e bukur.
Flm dhe njehere, jeni fantastik!
Larisa Pasko
Usa
23 Shtator 2020
Faleminderti.
Cdo gje vajti ne kohe dhe jam shume I kenaqur.
Pune shume te.mire dhe te perpikte.
Faleminderit.
Petri Spirollari
Usa
22 Shtator 2020
Pershendetje,
Shume faleminderit per servisin tuaj. Jam shume i kenaqur dhe do ju perdor prape ne te ardhme.
Thank you
Martin Diko
Usa
21 Shtator 2020
Faleminderit per sherbimin super!
Gjithe te mirat
Jonida Floer
CH
15 Shtator 2020
Shume faleminderit per sherbimin dhe per korrektesine. Kam derguar shume here dhe kam ngelur shume e kenaqur. Ju uroj gjithe te mirat dhe pune te mbare
Felix Ranto
GB
7 Shtator 2020
Ju falenderoj dhe ju uroj shendet dhe sa me shume suksese ne pune tuaj
Ana Ocelli
GR
6 Shator 2020
Ju falenderoj dhe ju uroj shendet dhe sa me shume suksese ne pune tuaj
Ana Ocelli
GR
6 Shtator 2020
Shume flm - kryeveper Cdo gje duket si ne photot qe porosita . Sherbim I perkryer. Bravo
Refie Cane
USA
5 Shtator 2020
Faleminderit Shume Dorina
Je e mrekullueshme
Gjithashtu dhe stafin tuaj e falenderoj dhe i uroj suksese
Jam Shume e kenaqur me sherbinin tuaj korrekt
Jeni vertet te shkelqyer
Nuk di si tju falenderoj
Vetem ju uroj gjithe te mirat
Dhe vazhdimesi ne punen tuaj
Me Shume respekt
Linda Kodhima
New York, Usa
5 Shator 2020
Shume faleminderit, si gjithmone jeni shume te rregullt!
Faleminderit qe na mundesoni te bejme te lumtur njerzit e zemres nga larg!
Evi Cuka
USA
30 gusht 2020
Thank you guys! Superior work! Second time I am using your serviceS and it wont be the last !!
Martin Kamde
CZ
28 Gusht 2020
Faleminderit shume Per sherbimin tuaj. Si gjithmone korrekt dhe pjese e gezimeve tona. Ju falenderoj pa mase dhe ju uroj vetem suksese ne biznesin tuaj.
Me respekt,
Xhensila Llogori
Canada
28 Gusht 2020
Thankyou so much the flowers are beautiful. My children have not seen their grandmother in a long time and you helped bring a smile to her face. Thankyou so much I will order again.
Kind regards
Adana Kamemaj
AU
22 Gusht 2020
SHUM FALEMINDERIT. Duket fantastike !!! Jeni njesha!!
Ina zenelak
USA
18 Gusht 2020
Faleminderit shume ishim shume te bukura
Brunilda Gjoka
USA
17 Gusht 2020
Faleminderit shume.Eshte here e pare per mua me kete sherbim te perkryer nga NY per ne TR.
Elona Alikaj
USA
17 Gusht 2020
Pershendetje,
Faleminderit shume per sherbimin, personi qe mori porosine u lumturua shume. Cdo gje ishte perfekte, faleminderit per gjithcka!
Xhensila Sina
USA
11 Gusht 2020
Faleminderit per servisin tuaj te shkelqyer si gjithmone. Kalofshi mire .
Ronda Shkembi
AU
11 Gusht 2020
Pershendetje Faleminderit shume you guys are the best.
Ju uroj gjithe te mirat suksese paqit gjithmone.
All the best
Ariana Veliu
USA
10 Gusht 2020
Ju Faleminderit shume nga zemra
Shume professional dhe korrekt , ju pershendesim Dhe ishalla ne porosi te tjera
God luck at your bussines
Me respect
Greta Dragoj
USA
8 Gusht 2020
Shume faleminderit!
Sherbim shume I mire dhe do jua rekomandoj te tjereve qe njoh.
Gjithe te mirat
Rezarta Rushitaj
Sydney, Australia
4 Gusht 2020
Ju flm shume jam shume e kenaqur nga ju suksese ne punen tuaj .
Eduart Berisha
BE
29 Korrik 2020
Pershendetje,
Buqeta ishte krijuar me shume perkujdesje dhe me mire nga pritshmerite e mia.
Marresja i adhuroi
Faleminderit,
Jonida Avduli
CH
24 Korrik 2020
Pershendetje ,
Shume Faleminderit per korrektesine Dhe sherbimin!
Jeni te mrekullueshem!
Regards,
Ermal Kola
GB
24 Korrik 2020
Pershendetje!
Ju faleminderit shume per sherbimin dhe per korrektesine!
Absolutisht qe do ju rekomandojme tek te gjithe miqte dhe te njohurit!
Sherbim cilesor dhe ne kohe! Uroj te vazhdoni keshtu!
Gjithe te mirat!
Erina Ballaci
USA
24 Korrik 2020
Faleminderit! Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj.
Valbona Nezha
USA
22 Korrik 2020
Faleminderit jeni te mbrekullushem
Thank you
Albana Hymeri
USA
22 Korrik 2020
Ju faleminderit shume per sherbimin e shkelqyer!
Gjithe te mirat,
Adea Kondirolli
SR
21 Korrik 2020
Shume Faleminderit. I can always count on you guys. Thank you
Anastasia Tzetzo
USA
20 Korrik 2020
Shume shume faleminderit
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj
Dorjan Bregu
Albania
17 Korrik 2020
Ju falenderoj shume nga zemra unë jam shume e kenaqur , edhe shoqja ime ka mbetur shumeeeeeeee e kenaqur nga surpriza, asht emocionuar shume, ju falnederoj pa mas qe me keni ba mua te lumtur, edhe shoqen time, ju uroj gjithe te mirat
Seanka Mhillaj
IT
17 Korrik 2020
Faleminderit shum per korrektesin dhe cilesin qe keni ne sherbimin qe ofroni
Egi Kaprata
FR
15 Korrik 2020
Ma bete zemren mal! Me mahnit servisi dhe korrektesia e klienteles tuaj! Faleminderit me gjithe zemer per emocionet qe na lejon te percjellim nga larg!
Me kenaqesine me te madhe I will rave about you!
Aba Agolli
USA
15 Korrik 2020
Shume faleminderit! Jam shume e kenaqur me porosnine dhe sherbimin! Shume faleminderit qe me bete te ndihem kaq prane motres sime ne kete dite!
Ju uroj pune te mbare!
Rixhelsa Pinderi
Canada
15 Korrik 2020
Ju falenderoj shume, jeni shume korrekt dhe do tju sugjeroj te te gjithe miqte ketu
Stela Bllaca
USA
13 Korrik 2020
Shume faleminderit per sherbimin e perkryer qe na dhuroni gjithmone!
Fale jush jemi me pranu njerezve tane te dashur!
Gjithe te mirat,
Enxhi Hallvaxhiu
Gjermani
11 Korrik 2020
Pershendetje stafit te Dhurata.com,
Si gjithmone jeni me te miret dhe Ju falenderoj qe dhe pse ndodhemi larg na afroni me shume me te afermit tane. Ju uroj suksese te metejshme . Ju are the best!
Zamira Azbegu
USA
10 Korrik 2020
JU FALENDEROJ ME ZEMER ISHTE GJITHCKA PERFEKTE NGA ANA JUAJ. SME KENI ZHGENJUR ASNJEHER SIDOMOS DJE QE ISHTE NJE DIT E MADHE PER VELLAIN TIM. JU UROJ TE ECNI LART E ME LART.
RRESPEKTE .
Anila Kiptiu
Lonton, Angli
9 Korrik 2020
Shume faleminderit pwr lajmerimin, shume korrekte dhe profesionale.
Helidon Llagami
Albania
7 Korrik 2020
Faleminderit shume, vellait i pelqeu shume surpriza.
Gjithe te mirat,
Silvi Adhami
USA
6 Korrik 2020
Faleminderit. Shume e kenaqur prej sherbimit tuaj cilesor.
Pershendetje e dite te mbare
Albiona Imeri
IT
4 Korrik 2020
Shume faleminderit per servisin tuaj korrekt. Shpresoj te kemi bashkepunime te tjera ne te ardhmen.
Me nderime
Andisa Karanxha
USA
3 Korrik 2020
Miredita,
Ju falenderoj per sherbimin tuaj dhe uroj mbaresi ne punen tuaj.
Me respekt,
Ingrit Nosi
Canada
30 Qershor 2020
Ju falenderoj shume.
Me Respekt ju pershendes e ju uroj pune te mbare.
Kozma Carapuli
IT
29 Qershor 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj shume qe na mundesoni te jemi prane familjareve ne dite te vecanta. Zoti ju bekofte dhe paci vec suksese.
Me respekt
Arberesha
USA
26 Qershor 2020
Faleminderit shume per sherbimin, per perpikmerine dhe korektesine
Kemi perdor edhe here tjeter dhe gjithmone te kenaqur
Majlinda Mukaj
Canada
25 Qershor 2020
Ju falenderoj nga zemra dhe ju uroj suksese ne biznesin tuaj!
Nikoleta Qafzezi
AU
24 Qershor 2020
Faleminderit Dhurata qe na bashkoni ne momente gezimi!
Kreshnik Mihaj
GB
21 Qershor 2020
Faleminderit shum jeni te mbrkullushem
Kostika Najtre
FI
19 Qershor 2020
Shume faleminderit!
Sherbim I mrekullueshem!
Meritoni 5 yje ne vlereson dhe do ta bej ne faqen tuaj te bisnesit.
Shume faleminderit perseri dhe suksese ne kete bisnes kaq domethenes ne jeten e njeriut!
Margarita Zyka Prifti
USA
18 Qershor 2020
Pershendetje!
Shume Faleminderit!
suksese e mbaresi ne punen tuaj te lodhshme e fisnike
Aferdita Zaimi
USA
15 Qershor 2020
Faleminderit pa fund per punen tuaj qe dhuron lumturi gjithashtu edhe per korrektesen me te cilen e kryeni!
Jave te mbare!
Najada Halilaj
IT
14 Qershor 2020
Shume faleminderit nga zemra per korrektesine. Ju pergezoj per sherbimin! Pune te mbare
Arlinda Qejvani
AU
8 Qershor 2020
Pershendetje
Ju falenderoj shume.
Suksese dhe paci nje dite te bukur
Me respekt
Arberesha Mehillaj
USA
7 Qershor 2020
Shume, shume faleminderit. Jeni te papare.
Paul Hallam
GB
7 Qershor 2020
Hello, Dorian!!!
Thank you!!! I'm so happy Frida received such a beautiful cake and beautiful flowers and balloons!!! Thank you very much, I appreciate everything!!!
Until next time!!!!
Claire Zavalani
USA
5 Qershor 2020
Shume faleminderit per porosine qe e cuat ne momentin e duhur dhe ne vendin e duhur. Eksperienca ime me sherbimin tuaj eshte gjithmone shume e mire dhe kurdohere qe me pyesin per kete lloj sherbimi to Albania gjithmone ju sugjeroj Ju. ju uroj gjithe te mirat!
Faleminderit
Adelina Tafaj
USA
4 Qershor 2020
No dissatisfied at all.
Thank you for your excellent service.
Stavroula Christodoulou
GR
1 Qershor 2020
Oh brilliant thank you so much and for sending the photo, how lovely!
Vanessa Hughes
GB
1 Qershor 2020
Pershendetje!
Shume ,shume Faleminderit!Ju uroj mbaresi ne punen tuaj Fisnike!
Me respect
Aferdita Zaimi
Boston, MA
29 Maj 2020
Perahendetje
Faleminderit shume per korrektesine e dergeses tek mami dhe per fotot e bukura
Me respect
Dorina & Knut Strand
NO
27 Maj 2020
Miredita,
Jam shume e kenaqur, si gjithmone me ju!
Faleminderit shume
Ina Zeqo
NL
25 Maj 2020
Jeni te mrekullushem ,
Best service ever
Brikena Dycaj
USA
23 Maj 2020
Shum faliminderit per sherbimin e shkelqyjer si keni !
Denisa Qeraj
GB
20 Maj 2020
Kenaqesi te shikosh te afermit te lumturEmoji
Shume faleminderit per sherbimin tuaj
Arben Belba
AU
18 Maj 2020
Pershendetje Dorina!
Kam mbetur shum e kenaqur nga puna juaj.Bravo per korrektesin per Lulet qe dukeshin me te bukura se ne website per surprisen dhe kenaqesin qe I dhat personit qe kishte ditlindjen.
You guys are the Best!
Me sinqeritet
Erketa Panajoti
USA
15 Maj 2020
Pershendetje faleminderit shum per sherbimin pun e bukur bravos
Ermir Dika
Canada
14 Maj 2020
Shume faleminderit! Duken shume te bukura e Mami u gezua
Julia Qesteri
FI
11 Maj 2020
Shume faleminderit! Lulet ishin shume te bukura, marresja ka mbetur mjaft e kenaqur gjithashtu dhe une. Faleminderit per sherbimin tuaj te shpejt dhe mjaft korrekt.
Xhani Halili
IT
11 Maj 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj pamase per sherbimin.
Jam shume e kenaqur dhe e lumtur qe ju ekzistoni.
Me respekt,
Klaudia Lundra
DE
10 Ma j2020
Jeni Fantastik! Sherbim i perkryer! Faleminderit per fotografine e prinderve. Gjithe te mirat ju uroj!
Iliriana Bimi
IT
10 Maj 2020
Faleminderit Dhurata.com.
Jeni te mrekullueshme.
You are simply the best.
Kind regards
Enkelda Koci
GB
6 Maj 2020
Shume faleminderit! Jemi gjithmone shume te lumtur me sherbimin tuaj!
Eriola Fishman
USA
4 Maj 2020
Shuuume faleminderit per nje service te perlryer! Padyshim qe do porosis serisht per raste! Faleminderit dhe nje here nga Londra
Ela Vukaj
SE
4 Maj 2020
Shum faleminderit qe na ndihmuat per suprisen e mamase
Dhimiter Vranishti
USA
4 Maj 2020
Shume Faleminderit Dhurata.com!!!
Korrektesia dhe shpejtesia e sherbimit tuaj eshte per t'u admiruar!
Sinqerisht,
Klarita Duka
USA
3 Maj 2020
Hi Dorian. Dhe une sapo me tha nje shoqe rastesisht. Si nuk e paskam ditur me pare. Do ti them te gjitheve qe njoh. Jam shume e kenaqur nga sherbimi. Dhe une ju uroj gjithe te mira.
Sadika Karafili
Canada
1 Maj 2020
Pershendetje!
Ju falenderoj!
Patjeter qe do ju le koment te mire!
Ishte era e pare per mua qe porosita dhe jam e kenaqur me ju!
Ju uroj gjithe te mirat!
Besiana Terova
USA
1 Maj 2020
Pershendetje,
Keni mundur te lumturoni zemren e nje nene me femijet larg, misioni juaj paste vetem bekime.
Faleminderit nga larg, mirenjohje.
Uina Alikaj
USA
1 Maj 2020
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e mrekullueshem!
Onada Mece
FR
1 Maj 2020
Faleminderit shume, Mami u kenaq me dhuraten.
Pershendetje
Blerina Essen
GB
30 Prill 2020
Shum Faleminderit!! Gjithmon e kenaqur me mundesit qe ju na jepni..
Lorena Gode
USA
29 Prill 2020
Ju faliminderit. Sherbim fantastik, njeqind per qind do jem kliente e rregullt tek ju per te kenaqur njerzt e zemers qe kame ne Shqiperi.
Faliminderit dhe njehere.
Sonila Alimani
GB
28 Prill 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj per korrektesine tuaj dhe sherbimin qe kryeni !
Vladina Duro
Canada
28 Prill 2020
Ju faleminderit shume , vertet e vleresoj sherbimit dhe perikmerine tuaj.
Gjithe te mirat,
Dritan Dautaj
DE
28 Prill 2020
Ju falenderoj nga zemra per buqeten e mrekullueshme te trendafilave.Jeni shume korrekt e te sjellshem. Nuk kam social media prandaj ju shkruaj ketu. Kenaqesi per mua qe mu plotesua deshira per ti derguar nje buqete trendafilash dhe pse nuk jetojme ne Memedhe. Do te lidhemi perseri per dhurata te tjera. Suksese te metejshme ne punen tuaj kaq te bukur e qe e beni me perkushtim. Sinqerisht Bekime!
Iliriana Bimi
IT
21 Prill 2020
Shume faleminderit!
Pune te mbare ne keto dite.
Gjithe te mirat,
Frenki Malolli
GB
21 Prill 2020
Ju falenderoj nga zemra per buqeten e mrekullueshme te trendafilave.Jeni shume korrekt e te sjellshem. Nuk kam social media prandaj ju shkruaj ketu. Kenaqesi per mua qe mu plotesua deshira per ti derguar nje buqete trendafilash dhe pse nuk jetojme ne Memedhe. Do te lidhemi perseri per dhurata te tjera. Suksese te metejshme ne punen tuaj kaq te bukur e qe e beni me perkushtim.Sinqerisht. Bekime!
Iliriana Bimi
IT
21 Prill 2020
Than you for incredible service! Fast and high quality!
Anesti Dine
GR
13 Prill 2020
Shume faleminderit per servisen tuaj te perkryer!
Pershendetje,
Klarita Sadiraj
NL
10 Prill 2020
Shume faleminderit.
Jam e kenaqur me sherbimin dhe kete jave do bej dhe nje porosi tjeter online per diten e premte.
Ia kalofshi mire
Erblina Kotoni
Albania
7 Prill 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj per plotesimin e porosise sipas kerkesa te mia dhe ne kohen e duhur.
Jam e impresionuar per sherbimin dhe gezohem qe dhe ne Tirane ka biznese qe vleresojn klientin dhe plotesimin e nevojave te tij.
Vazhdoni kete lloj sherbimi per te miren tuaj dhe te klientit.
Respekte,
Erjona Kaloshi
Usa
16 Prill 2020
Shume faleminderit per sherbimin! Ngela shume e kenaqur!
Evis Zeka
Canada
13 Mars 2020
Ju faleminderit shume,ishit korrekt dhe tufa e luleve e mrekullueshme.Ps :do e rekomandoj tek njerezit qe njohe.
Ledja Sata
GB
13 Mars 2020
Shume e kenaqur me ju !
Jeni me te miret , faleminderit
Lorenc Muca
US
10 Mars 2020
Ju feleminderit shume. Keni pershtypjet me te mire nga une. Do ju rekomandoj te gjithe Shqipetareve qe njoh ne USA.
Sonila Shehu
US
10 Mars 2020
Ju feleminderit shume. Keni pershtypjet me te mire nga une. Do ju rekomandoj te gjithe Shqipetareve qe njoh ne USA.
Sonila Shehu
US
10 Mars 2020
Pershendetje,
Ju falenderoj shume me mirenjohje per sherbimin tuaj Te shkelqyer.
Valbona Mino
USA
8 Mars 2020
Shume faleminderit. Foto shume e bukur po ashtu!
Doris Bogdani
USA
8 Mars 2020
Im overwhelm happy!!!!!!! Thank youuuuu so much qe porosine e kryet sot per 8 Marsin Dhe surprizuat Nenen time! Shume Faleminderit!!!!!
Erisa Bregu
USA
8 Mars 2020
Pershendetje !
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e persosur .Ju falenderoj qe na jepni mundesine ta bejme kete dite sa me te vecante per nenat tona , gjithashtu buqeta ishte shume e bukur edhe lulet shume te fresketa .
Me respekt
Rudina Gjika
USA
8 Mars 2020
Shume faleminderit! Dhurata duket shume estetike dhe lulet e fresketa.
Jeni te mrekullueshem!
Elvira Hutaj
US
8 Mars 2020
Faleminderit per perpikmerine qe keni..jam shum e kenaqur nga sherbimi juaj.. Faleminderit.. Jeni te mrekullueshem..
Jonilda Zeqiraj
IT
8 Mars 2020
Shume faleminderit per sherbimin!
Gezuar festen edhe per ju!
Marjolda Ibrahimllari
US
8 Mars 2020
Pershendetje
Faleminderit perzemersisht per korrektesine dhe profesionalizmin!
Fotoja e beri gjithcka edhe me te vecante sot.
Pune te mbare,
Fjoralba Xhaferri
US
8 Mars 2020
Shum
Faliminderit lulja ishte super e bukur. Faliminderit per qualitetin e punen qe beni.
Jurgena Grunasi
GB
8 Mars 2020
Faleminderit shume
Puna juaj eshte e perkryer
Shume shume daleminderit
Cetina Gosturani
GB
8 Mars 2020
Shume faleminderit. Personalisht jam shume e kenaqur per punen qe beni. Aq e kenaqur jam Sa kam rekomanduar shume nga shoqet e mia per ju.
Me respekt
Eneliana Gjini
US
8 Mars 2020
Pershendetje,
Doja tju falenderoja pa mas
Gezuar 8 Marsin te gjitha nenave kudo qe Jane.
Me respect
Anisa Gjata
US
8 Mars 2020
Shum faleminderit!
Jam shum e kenaqur nga ju, jeni te mrekullueshem!!
Spiridhula Mustavetaj
IE
8 Mars 2020
Faleminderit per korrectesine dhe kryerjen e porositjes. Falemiderit qe e keni krijuar kete mundesi per ne.
Sinqerisht,
Elda Cara
USA
7 Mars 2020
Pershendetje!
Ju falenderoj pamas per korrektsin tuaj dhe dua te theksoj qe keni bere nje pune te shkelqyer! Jam mese e kenaqur dhe marresi eshte teper e kenaqur!
Ishte hera ime e pare qe bej nje dergese te tille dhe jam e lumtur qe tani mund te besoj te ju.
Faleminderit shume !
Frenki Ziaj
IT
7 Mars 2020
Pershendetje!
Dua t'ju falenderoj per porosine e kryer. Shporta me lule ishte shume e bukur dhe ishte nje surprize e bukur per mamin! Shume faleminderit edhe per foton :)
Ishte kenaqesi te punoja me ju. Do t'i le pershtypjet e mia me patjeter ne Google Maps.
Ju uroj gjithe te mirat dhe faleminderit perseri.
Keisi Kotobelli
USA
6 Mars 2020
Pershendetje,
shume faleminderit.
Si gjithmone mese te kujdeshmen.
Gjithe te mirat,
Desara Dine
IT
6 Mars 2020
Shume faleminderit jeni me te miret
Rovena Sheqeri
USA
6 Mars 2020
Shume faleminderit qe ini kaq korrekt me porosite. Zoti ju bekofte!
Ermelind Bardhollari
AU
6 Mars 2020
Thank you so much
You guys are great
Rita Marku
USA
3 Mars 2020
Shume Faleminderit,jeni te mrekullueshem:)
Nevina Hidri
USA
1 Mars 2020
Pershendetje,
Faleminderit shume per sherbimin korrekt, jam plotesisht e kenqur nga dhurata.com. Uroj qe te ngeleni gjithmone me te miret!
Respekte
Sara Meci
Albania
29 Shkurt 2020
Pershendetje Dorina,
Shume faleminderit per realizimin e surprises. Torta ishte e mrekullueshme!
Kalofsh mire,
Armena Molla
USA
29 Shkurt 2020
Ju falenderoj nga zemra per kryerjen e porosise! Jeni fantastike.
Faleminderit,
Kaltrina Divjaka
USA
28 Shkurt 2020
Jeni shume Te mire,
Ju faleminderit me gjith zemer
Brunilda Ndreu
USA
20 Shkurt 2020
Ju falenderoj perzemersisht per cdo gje!
Geraldina Mansaku
Canada
15 Shkurt 2020
Ju faleminderit shume shume!
Cdo gje ishte shkelwyeshem!
Lindita Ahmeti
GB
15 Shkurt 2020
Cdo gje ne rregull, faleminderit shume
Aurel Kodhimaj
USA
14 Shkurt 2020
Pershendetje
You falemnderit shume. A great service.Thank you very much
Kind regards
Dr.Claudine Yumbu
AT
14 Shkurt 2020
Shume faleminderit per sherbimi tuaj. E vleresoj shume qe e kryet ne kohe record. Keep up the good work
Gledion Doga
USA
14 Shkurt 2020
Falemenderit shum, dhe do ta recommendoj faqen Tate njerzve, jeni shum te sakt.
Many Thanks
Armando Ramadani
GB
14 Shkurt 2020
Shume faleminderit per korrektesen!
Ju uroj pune te mbare!
Edlira Bardeli
USA
11 Shkurt 2020
Faleminderit shume,
Ju uroj pune te mbare dhe gjithe te mirat!
Lindita Aga
Canada
4 Shkurt 2020
Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin, jam shume e kenaqur!
Pamela Dhora
EE
29 Janar 2020
Pershendtje Dhurata.com Team,
Ngela shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Jeni shume Te sakte!
Ju falenderoj perzemersisht.
Manjola Dhjari
Gjermani
29 Janar 2020
Shum faleminderit :)
Une do flas vetem mire per Ju mes miqve.
Ju falenderoj per vemendjen edhe punen qe Beni.
Best,
Suada Hasa
USA
27 Janar 2020
Faleminderit per sherbimin dhe korrektesine tuaj dhe ju uroj pune te mbare.
Jam i sigurt qe do zgjedh gjuthmone ju
Me ne fund gjeta nje sherbim te mrekullueshem
Mariglen Zogu
IT
17 Janar 2020
Dorina sapo mora konfirmimin e dergeses se dhurates.Nuk di si tju falenderoj,lumturia degjohej ne zerin e vjehrres time!Uroj vec shendet e bekime ne jeten tuaj,faleminderit qe ekzistoni dhe ne nje fare menyre na afroni me njerzit tane te dashur!
Me shume mirenjohje,klientja juaj e perhershme
Anila Veria
Canada
17 Janar 2020
Shume faleminderit jeni me te miret patjeter we do lej pershtypjet me te mirat per ju
Rovena Sheqeri
USA
17 Janar 2020
Ju falenderoj pafund. Shume e kenaqur me sherbimin tuaj. Paci nje dite te kendshme.
Ana Beja
USA
16 Janar 2020
Faleminderit shume jeni te mrekullushem te gjithe
Semela Hoxholli
USA
4 janar 2020
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★