Gift ideas for kids

Femijet jane kenaqesia me e madhe ne jete dhe kur duam tju bejme atyre nje dhurate, deshirojme para se gjithash qe ti bejme te lumtur.
Per femijet dhuratat shijohen ne nje menyre krejt te vecante, entuziazmi me te cilin ata i presin ato eshte unik.
Dhurata.com ju ndihmon qe te beheni pjese e entuziazmit te tyre, edhe pse mund te jeni larg.

Me poshte jane disa ide dhe sygjerime dhuratash per femije.
Identifikimi i dhurates per te vegjlit eshte e veshtire, prandaj ne ju japim mundesine qe te porosisni nje "Shume dhurate" (Gift Card) tek nje nga dyqanet me te mira te lodrave ne Shqiperi. Femija pastaj mund te shkoje dhe te zgjedhi lodren qe i pelqen me shume.
Per nje femije, menyra me e mire per te festuar ditelindjen eshte urimi mbi torte. Ne ofrojme torta me kompozim, me figura nga personazhet e preferuara te filmave vizatimore.
Ide tjeter qe do tju pelqeje me siguri, jane tullumbacat per femije. Ne kemi plot te tille, me figura e madhesi te ndryshme, por per momentin mund te dergohen vetem ne Tirane.
Si thoni per nje shporte me te gjithe produktet e tyre te preferuara cokollata, patatina etj, qe mund ti shijojne vete ose ne shoqerine e shokeve gjate oreve te lojes.

Per me shume sygjerime rreth dhuratave per femije ju lutem klikoni ne linket me poshte.


All kids love Mickey


There's no safer gift for kids than Mickey Mouse.
The balloon will float around the house, giving life to this character.

The height of the balloon is 135 cm.

Original price
3,500 Leke
Dimensions: 135 x 50 cm

Quantity
 

Many more ideas