Order flowers and gifts to Tirana

Cakes to Tirana

Order birthday cakes to Tirana and neighbouring towns.

If you like a greeting over the cake, please enter it at the "Special instructions".
Order now

 
Spa to Tirana

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Order now

 
Spa to Tirana

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Order now

 
Dining to Tirana

SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshme, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbim qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Order now
 
Balloons to Tirana

Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 
Cakes to Tirana

Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 
Flowers to Tirana

Fresh bouquets made with style and fantasy from the best florists in Tirana.

We will take a picture of the delivery moment and send it to you.
Order now

 
Gift-Baskets to Tirana

Gifts Baskets deliverd to Tirana Albania, made of quality chololates, fruit, drinks etc.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 
For-Kids to Tirana

Not long ago, people believed that babies only needed food and love.
We thought babies could only start learning at the fifth or sixth month.
Order now
 
Dining to Tirana

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Order now
 
Cosmetics to Tirana

Germaine de Capuccini eshte numuri 1 ne bote ne kozmetiken biovegjetale.
Prodhimet e saj gjenden ne mbi 20 mije SPA dhe sallone bukurie ne 84 vende te botes.
Order now

 
Pizza to Tirana

Era Restaurant, Pizzeria.
Extended variety of pizzas and other Albanian and Mediterranean menu.
Order now

 
Entertainment to Tirana

Helicopter ride over Albania.

We will notify the reciver by phone.
Order now

 
Rreng i organizuar
Pranks to Tirana

Pranks that we can organize against your loved one in Tirana, Albania.

This is the recording of a prank we setup in Tirana:
Order now

 
Souvenirs to Tirana

Personalized gifts with text or picture.
Your message or image will be engraved on your object of choice and sent by surprise to the receiver.
Order now

 
Beverages to Tirana

Bottle of Wine or Champagne
Imported from Italy, France, Spain etc, as well as domestic.
Order now

 
Jewelry to Tirana

Buy someone a Gift Card to Swarovski shop in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now

 
Souvenirs to Tirana

Buy someone a Gift Card to Swatch Shop in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now

 
For-Kids to Tirana

Buy someone a Gift Card to the well known BluKids clothing store in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now