Albania florists, gift shops, online shopping

Kozmetike
Germaine de Capuccini cosmetics in Tirana
Germaine de Capuccini eshte numuri 1 ne bote ne kozmetiken biovegjetale.
Prodhimet e saj gjenden ne mbi 20 mije SPA dhe sallone bukurie ne 84 vende te botes.
Order now

 

Torta
Torta me figura ne Tirane e fshatra
Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 

Torta
Torta ne Elbasan e fshatra
Surprise someone with a fresh cake from Gama Bakery in Elbasan.

If you want a short writing over the cake, please specify in "Special instructions" that will display later on.
Order now

 

Lule ne Vlore e fshatra
Lule
Lule ne Vlore e fshatra
Send flowers to Vlora for any occasion from birthdays and anniversaries to sympathy.
We are the only service that delivers flowers to Vlora Albania.
Order now

 

Argetim
Fluturim turistik me helikopter
Helicopter ride over Albania.

We will notify the reciver by phone.
 

Rreng i organizuar
Rrengje
Rreng i organizuar
Pranks that we can organize against your loved one in Tirana, Albania.

This is the recording of a prank we setup in Tirana:
 

Pije
Vere/Shampanje ne Durres e fshatra
Bottle of Wine or Champagne from the best shops of the city of Durres
<
Order now

 

Torta
Torta ne Korce dhe fshatra
Ne ofrojme nje larmi te madhe tortash per cdo rast, dhe i dergojme ne Korce, Pogradec, Erseke dhe shume fshatra perreth.
Tortat e paraqitura ne vazhdim me figure mund te porositen edhe me shije te tjera si luleshtrydhe, banane, manafere, karamel dhe limoni.
Order now

 

Souvenire
Dhurata te Personalizuara
Personalized gifts with text or picture.
Your message or image will be engraved on your object of choice and sent by surprise to the receiver.
Order now

 

Restorant
Sky Club Restorant ne Tirane
SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshme, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbim qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Order now
 

Pije
Vere/Shampanje ne Tirane
Bottle of Wine or Champagne
Imported from Italy, France, Spain etc, as well as domestic.
Order now

 

Shporta dhurate ne Vlore e fshatra
Shporta
Shporta dhurate ne Vlore e fshatra
Gifts Baskets deliverd to Vlora and villages, made of quality chololates, fruit, drinks etc.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 

Torta
Torta ne Tirane e fshatra
Order birthday cakes to Tirana and neighbouring towns.

If you like a greeting over the cake, please enter it at the "Special instructions".
Order now

 

Torta
Torta ne Lezhe
Order birthday cakes to your loved ones in Lezhe with the best bakery: Mimoza.

Order now

 

Argjendari
Gift Cards te Swarovski
Buy someone a Gift Card to Swarovski shop in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now

 

Torta
Torta ne Durres
Order birthday cakes to your loved ones in Durres.
Note in Durres, we take a picture of the cake in the shop and not at the delivery moment.
Order now

 

Spa
Sallon Bukurie Vesa ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Order now

 

Lule ne Shkoder e Koplik
Lule
Lule ne Shkoder e Koplik
Send fresh flowers to Shkodra Albania from "La Flor".
You can create the bouquet by yourself, by picking the flowers of your choice.
Order now

 

Porosi Speciale
Porosi speciale ne CAD
If you can't find the bouquet or the gift that you are looking for, you can place a custom order in CAD.
You must contact us prior to placing a custom order. We must confirm to you in advance, the availability and the price.
Order now

 

Tullumbaca
Kompozime tullumbacash ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 

Restorant
Restoranti juaj i preferuar ne Tirane
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Order now
 

Lule ne Sarande
Lule
Lule ne Sarande
Send flowers to your loved ones in Saranda, with the best florist in the city.

Order now

 

Torta
Torta ne Fier e Lushnje
Ne do ti cojme tortat e meposhtme surprize kudo ne Fier, Lushnje dhe disa fshatra.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Order now

 

Lule ne Pogradec
Lule
Lule ne Pogradec
Send flowers to your loved ones in Pogradec.
Flowers are sent by the best florist in Pogradec, who makes the bouquets out of fresh local Albanian flowers as well as seasonal imported flowers.
Order now

 

Lule ne Korce dhe fshatra
Lule
Lule ne Korce dhe fshatra
Send flowers to Korca for any occasion from birthdays and anniversaries to sympathy.
We are the only service that delivers flowers to Korca Albania.
Order now

 

Torta
Torta ne Vlore e fshatra
Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Vlore, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Order now

 

Torta
Torta ne Sarande
Send delicious birthday cakes to your loved ones in Saranda, from the best bakery in the city.

Order now

 

Lule ne Elbasan e fshatra
Lule
Lule ne Elbasan e fshatra
We send fresh flowers all over the city of Elbasan and the surrounding towns.
Flowers are delivered by the best local florist in Elbasan.
Order now

 

Lule ne Kruje
Lule
Lule ne Kruje
Send flowers to your loved ones in Kruje and the surroundings, with the best florist in the city.

Order now

 

Lule
Lule ne Lushnje
Send fresh flowers to Lushnje, Rrogozhine and Peqin, Albania.
You can either choose one of the displayed bouquets, or create one yourself, by picking the flowers that you want.
Order now

 

Spa
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Order now

 

Porosi Speciale
Porosi speciale ne USD
If you can't find the bouquet or the gift that you are looking for, you can place a custom order in USD.
You must contact us prior to placing a custom order. We must confirm to you in advance, the availability and the price.
Order now

 

Shporta
Shporta dhurate ne Fier e Lushnje
Gifts Baskets deliverd to Fier and surrounding towns.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 

Lule ne Fier, Patos e Roskovec
Lule
Lule ne Fier, Patos e Roskovec
We send flowers to Fier.
Flowers are delivered by the best Fier florist, who makes the bouquets out of fresh local albanian flowers as well as seasonal imported flowers.
Order now

 

Lule ne Gjirokaster
Lule
Lule ne Gjirokaster
We send flowers in the city of Gjirokastra.
Please note that our florist in Gjirokastra is unable to deliver outside of the city.
Order now

 

Torta
Torta ne Gjirokaster
Tortat qe mund te porosisni per ne Gjirokaster jane prodhime te pasticerise me te mire te qytetit.

Ne do ta dergojme torten surprize kudo brenda qytetit te Gjirokasters ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Order now

 

Lule
Lule ne Tirane e fshatra
Fresh bouquets made with style and fantasy from the best florists in Tirana.

We will take a picture of the delivery moment and send it to you.
Order now

 

Restorant
Taverna Ristozi ne Korce
Taverna Ristozi me pronar Vasil Kace, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur tradicionale.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Taverna Ristozi do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Order now
 

Lule ne Durres Kavaje dhe fshatra
Lule
Lule ne Durres Kavaje dhe fshatra
Send flowers to your loved ones with the best florist in the city of Durres.
Note that in Durres, we take a picture of the bouquet in the shop and not at the delivery moment.
Order now

 

Shporta
Shporta dhurate ne Tirane
Gifts Baskets deliverd to Tirana Albania, made of quality chololates, fruit, drinks etc.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 

Torta
Torta ne Berat e Kucove
Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Berat dhe Kucove, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Order now

 

Vere ne Korce e fshatra
Pije
Vere ne Korce e fshatra
Bottle of Wine or Champagne
Imported from Italy, France, Spain etc, as well as domestic.
Order now

 

Restorant
Restorant Real Scampis ne Elbasan
Bar Restorant REAL SCAMPIS
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant REAL SCAMPIS do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Order now
 

Restorant
Bar Restorant Arvi
Bar-Restorant Arvi eshte nje nga lokalet me te bukur e me cilesor ne qytetin e Durresit ne rrugen e curilave, me mundesi per te shijuar pamje te mbrekullushme te bregdetit Adriatik.
Mbi te gjitha nje guzhine Italiane me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.
Order now
 

Lule ne Berat
Lule
Lule ne Berat
Send flowers to your loved ones in Berat and Kucove.
Flowers are sent by the best florist in Berat, who makes the bouquets out of fresh local Albanian flowers as well as seasonal imported flowers.
Order now

 

Per-Femije
Lodra per femije
Not long ago, people believed that babies only needed food and love.
We thought babies could only start learning at the fifth or sixth month.
Order now
 

Souvenire
Gift Cards te Swatch
Buy someone a Gift Card to Swatch Shop in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now

 

Torta
Torta ne Shkoder e fshatra
Pasticeri Eagle located in the center of Shkodra: more than 20 years of serving with quality and professionalism.

If you want a short writing over the cake, please specify in "Special instructions" that will display later on.
Order now

 

Pica
Restorant Piceri ERA ne Tirane
Era Restaurant, Pizzeria.
Extended variety of pizzas and other Albanian and Mediterranean menu.
Order now

 

Shporta ne Korce e fshatra
Shporta
Shporta ne Korce e fshatra
Gifts Baskets deliverd to Korca and villages, made of quality chololates, fruit, drinks etc.
The ideal gift for him or for her, for your parents or your friends.
Order now

 

Per-Femije
Veshje moderne per femije
Buy someone a Gift Card to the well known BluKids clothing store in Tirana.

We will deliver the Gift Card at the door, on the day of your choice.
Order now

 

Lule ne Tepelene
Lule
Lule ne Tepelene
Send flowers to your loved ones in Tepelene and neighbouring villages.
Flowers are sent by the best florist in Tepelene, who makes the bouquets out of fresh local Albanian flowers as well as seasonal imported flowers.
Order now

 

Restorant
Restorant Antik ne Korce
Restorant Antik, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant Antik do ta marri ne telefon marresin e dhurates.
Order now
 

 

Thousands of client testimonials »