Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne Pogradec

Torta
Torta ne Korce dhe fshatra
Ne ofrojme nje larmi te madhe tortash per cdo rast, dhe i dergojme ne Korce, Pogradec, Erseke dhe shume fshatra perreth.
Tortat e paraqitura ne vazhdim me figure mund te porositen edhe me shije te tjera si luleshtrydhe, banane, manafere, karamel dhe limoni.
Dhuroi dikujt nje torte ne Korce, Pogradec, Erseke e fshatra »

 

Lule ne Pogradec
Lule
Lule ne Pogradec
Ne dergojeme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Pogradec.
Dyqani yne ne Pogradec tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Kliko per te porositur »

 

 

Lexoni qindra pershtypje nga klientet »