Dyqanet e luleve, sherbimet e dhuratave e blerje ne Shqiperi

Kozmetike
Germaine de Capuccini cosmetics in Tirana
Germaine de Capuccini eshte numuri 1 ne bote ne kozmetiken biovegjetale.
Prodhimet e saj gjenden ne mbi 20 mije SPA dhe sallone bukurie ne 84 vende te botes.
Porosit tani

 

Torta
Torta me figura ne Tirane e fshatra
Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Elbasan e fshatra
Surprizo dike me tortat e fresketa dhe cilesore te Gama Bakery ne Elbasan.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 

Lule ne Vlore e fshatra
Lule
Lule ne Vlore e fshatra
Ne jemi i vetmi sherbim me te cilin ju mund te dergoni lule te fresketa dashurve tuaj ne Vlore per ditelindje, pervjetore apo cdo rast tjeter.

Dyqani i Vlores i ben foto buqetes perpara se te dali nga dyqani, dhe jo ne momentin e dorezimit.
Porosit tani

 

Argetim
Fluturim turistik me helikopter
Udhetim me helikopter mbi Shqiperi.

Ne do ta lajmerojme perfituesin me telefon per dhuraten tuaj.
 

Rreng i organizuar
Rrengje
Rreng i organizuar
Rrenge qe ne organizojme ne fshehtesi kundrejt te dashurve tuaj ne Tirane.

Ky eshte xhirimi i nje rrengu te thjeshte te realizuar ne Tirane:
 

Pije
Vere/Shampanje ne Durres e fshatra
Shishe Vere ose Shampanje nga dyqanet me prestigjoze te qytetit te Durresit

Porosit tani

 

Torta
Torta ne Korce dhe fshatra
Ne ofrojme nje larmi te madhe tortash per cdo rast, dhe i dergojme ne Korce, Pogradec, Erseke dhe shume fshatra perreth.
Tortat e paraqitura ne vazhdim me figure mund te porositen edhe me shije te tjera si luleshtrydhe, banane, manafere, karamel dhe limoni.
Porosit tani

 

Souvenire
Dhurata te Personalizuara
Dhurata te personalizuara me text apo figure.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.
Porosit tani

 

Restorant
Sky Club Restorant ne Tirane
SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshme, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbim qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Porosit tani
 

Pije
Vere/Shampanje ne Tirane
Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.
Porosit tani

 

Shporta dhurate ne Vlore e fshatra
Shporta
Shporta dhurate ne Vlore e fshatra
Shporta dhurate ne Vlore a fshatra per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Tirane e fshatra
Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Lezhe
Torta ne Lezhe me pasticerine me te mire te qytetit: Pasticeri Mimoza.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe do te dorezohet bashke me torten.
Porosit tani

 

Argjendari
Gift Cards te Swarovski
Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swarovski ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Durres
Ne dergojme torta ne Durres nga pasticerite me te mira te qytetit.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe do te dorezohet bashke me torten.
Porosit tani

 

Spa
Sallon Bukurie Vesa ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Porosit tani

 

Lule ne Shkoder e Koplik
Lule
Lule ne Shkoder e Koplik
Lule natyrale te fresketa per cdo rast kudo ne Shkoder nga dyqani "La Flor".
Parimi i dyqanit eshte qe te mos shesi thjesht lule, por te transmetoje ato qe per ne jane shume te rendesishme: emocionet.
Porosit tani

 

Porosi Speciale
Porosi speciale ne CAD
Nese nuk e gjeni buqeten apo dhurates qe deshironi, ju mund te beni nje porosi te vecante duke paguar nje shume ne CAD.
Ju duhet te ne keni kontaktuar perpara se te beni kete porosi te vecante.
Porosit tani

 

Tullumbaca
Kompozime tullumbacash ne Tirane
Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Porosit tani

 

Restorant
Restoranti juaj i preferuar ne Tirane
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Porosit tani
 

Lule ne Sarande
Lule
Lule ne Sarande
Buqeta me lule te fresketa nga dyqani me i mire i luleve ne Sarande.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Fier e Lushnje
Ne do ti cojme tortat e meposhtme surprize kudo ne Fier, Lushnje dhe disa fshatra.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 

Lule ne Pogradec
Lule
Lule ne Pogradec
Ne dergojeme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Pogradec.
Dyqani yne ne Pogradec tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Porosit tani

 

Lule ne Korce dhe fshatra
Lule
Lule ne Korce dhe fshatra
Ne jemi i vetmi sherbim me te cilin ju mund te dergoni lule te fresketa dashurve tuaj ne Korce dhe fshatra, per ditelindje, pervjetore apo cdo rast tjeter.
Buqeten mund ta zgjidhni me poshte, ose mund ta krijoni vete duke zgjedhur sasine dhe llojin e luleve.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Vlore e fshatra
Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Vlore, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Sarande
Torta ne Sarande me pasticerine me te mire te qytetit.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe do te dorezohet bashke me torten.
Porosit tani

 

Lule ne Elbasan e fshatra
Lule
Lule ne Elbasan e fshatra
Dergoi lule te dashurve tuaj ne Elbasan, me dyqanin me te mire te qytetit.
Dyqani tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Porosit tani

 

Lule ne Kruje
Lule
Lule ne Kruje
Buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Kruje dhe zonat perreth.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.
Porosit tani

 

Lule
Lule ne Lushnje
Lule natyrale te fresketa per cdo rast kudo ne Lushnje, Rrogozhine dhe Peqin.

Porosit tani

 

Spa
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Porosit tani

 

Porosi Speciale
Porosi speciale ne USD
Nese nuk e gjeni buqeten apo dhurates qe deshironi, ju mund te beni nje porosi te vecante duke paguar nje shume ne USD.
Ju duhet te ne keni kontaktuar perpara se te beni kete porosi te vecante.
Porosit tani

 

Shporta
Shporta dhurate ne Fier e Lushnje
Shporta dhurate te shumellojshme ne Fier dhe zonat perreth per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat ndertohen duke zgjedhur me kujdes artikujt cilesore qe tregetohen ne Shqiperi.
Porosit tani

 

Lule ne Fier, Patos e Roskovec
Lule
Lule ne Fier, Patos e Roskovec
Dergoi lule te dashurve tuaj ne Fier dhe ne lokalitetet perreth.
Dyqani yne ne Fier tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Porosit tani

 

Lule ne Gjirokaster
Lule
Lule ne Gjirokaster
Ne dergojeme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Gjirokaster.
Vini re qe ne akoma nuk degojme dot lule ne zonat perreth Gjirokastres, pra dergojme vetem brenda qytetit.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Gjirokaster
Tortat qe mund te porosisni per ne Gjirokaster jane prodhime te pasticerise me te mire te qytetit.

Ne do ta dergojme torten surprize kudo brenda qytetit te Gjirokasters ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Porosit tani

 

Lule
Lule ne Tirane e fshatra
Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do tju dergojme nje foto nga momenti i dorezimit te dhurates. Nese marresi nuk deshiron te dali ne foto ne do te fotografoje vetem lulet.
Porosit tani

 

Restorant
Taverna Ristozi ne Korce
Taverna Ristozi me pronar Vasil Kace, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur tradicionale.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Taverna Ristozi do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Porosit tani
 

Lule ne Durres Kavaje dhe fshatra
Lule
Lule ne Durres Kavaje dhe fshatra
Porosisni lule per te dashurit tuaj ne Durres, ne do tja cojme surprize ne dere.
Ne do ta shkruajme mesazhin tuaj ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.
Porosit tani

 

Shporta
Shporta dhurate ne Tirane
Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Berat e Kucove
Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Berat dhe Kucove, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 

Vere ne Korce e fshatra
Pije
Vere ne Korce e fshatra
Shishe Vere ose Shampanje ne Korce e fshatra.
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.
Porosit tani

 

Restorant
Restorant Real Scampis ne Elbasan
Bar Restorant REAL SCAMPIS
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant REAL SCAMPIS do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.
Porosit tani
 

Restorant
Bar Restorant Arvi
Bar-Restorant Arvi eshte nje nga lokalet me te bukur e me cilesor ne qytetin e Durresit ne rrugen e curilave, me mundesi per te shijuar pamje te mbrekullushme te bregdetit Adriatik.
Mbi te gjitha nje guzhine Italiane me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.
Porosit tani
 

Lule ne Berat
Lule
Lule ne Berat
Ne dergojeme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Berat.
Dyqani yne ne Berat tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Porosit tani

 

Per-Femije
Lodra per femije
Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.
Porosit tani
 

Souvenire
Gift Cards te Swatch
Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swatch ne Tirane.
Swatch eshte nje nga markat me te njohura ne bote per ora dhe bizhuteri zvicerane.
Porosit tani

 

Torta
Torta ne Shkoder e fshatra
Pasticeri Eagle ne qender te Shkodres, ka me shume se 20 vjet qe sherben me cilesi dhe korrektesi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" qe do tju shfaqen me vone.
Porosit tani

 

Pica
Restorant Piceri ERA ne Tirane
Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.
Porosit tani

 

Shporta ne Korce e fshatra
Shporta
Shporta ne Korce e fshatra
Shporta dhurate ne Korce a fshatra per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.
Porosit tani

 

Per-Femije
Veshje moderne per femije
Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani modern i veshjeve per femije Blukids ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.
Porosit tani

 

Lule ne Tepelene
Lule
Lule ne Tepelene
Buqeta me lule te fresketa ne Tepelene dhe fshatrat perreth.
Dyqani yne ne Tepelene tregeton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.
Porosit tani

 

Restorant
Restorant Antik ne Korce
Restorant Antik, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant Antik do ta marri ne telefon marresin e dhurates.
Porosit tani
 

 

Mijera pershtypje nga klientet »