USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Cosmetic Products in Tirana

Dhurate e cmuar per te gjitha llojet e lekurave dhe per te gjitha menyrat e te jetuarit.

Artikujt qe ju do te zgjidhni ne do tjua cojme te dashurve tuaj ne dere.

Torta me figura ne Tirane e fshatra

Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Torta ne Elbasan e fshatra

Surprizo dike me tortat e fresketa dhe cilesore te Gama Bakery ne Elbasan.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Lule ne Vlore e fshatra

Lule te fresketa per te dashurit tuaj, nga dyqani me i mire i luleve Vlore.
Bejme edhe sherbim brenda dites, por ju duhet te na kontaktoni per tjua konfirmuar.

Fluturim turistik me helikopter

Udhetim me helikopter mbi Shqiperi.
Ne do ta lajmerojme perfituesin me telefon.

Surprize e organizuar

A ka dhurate me te paharruar se nje surprize qe do ti lere te dashurit tuaj me goje hapur :) edhe pse ju vete mund te jeni ne anen tjeter te globit!

Surpriza mund te jete gazmore apo e permallshme, na telefononi per ta diskutuar dhe skenuar bashke me ju.

Torta ne Korce dhe fshatra

Porosit torta per ditlindje e cdo rast, ne Korce, Pogradec, Erseke dhe shume fshatra perreth.
Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, shkruheni tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Dhurata te Personalizuara

Dhurata te personalizuara me text apo figure.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.

Sky Club Restorant ne Tirane

SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshem, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh tradicionale dhe nderkombetare.

Vere/Shampanje ne Tirane

Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.

Shporta dhurate ne Vlore e fshatra

Shporta dhurate ne Vlore a fshatra per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Torta ne Tirane e fshatra

Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Torta ne Lezhe

Torta ne Lezhe me pasticerine me te mire te qytetit: Pasticeri Mimoza.

Pasticeria i ben foto tortes perpara se te dali nga dyqani, dhe JO ne momentin e dorezimit.

Gift Cards te Swarovski

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swarovski ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.

Torta ne Durres

Torta ne Durres nga pasticeria me e mire e qytetit.

Pasticeria i ben foto tortes perpara se te dali nga dyqani, dhe jo ne momentin e dorezimit.

Sallon Bukurie Vesa ne Tirane

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.

Bibis Beauty ne Tirane

Klinika Bibis ka vene ne dispozicionin tuaj profesionalizmin dhe luksin, me emrat me te mire te tregut internacional.
Per floket ofrojne me te miren e produkteve Farmagan.

Lule ne Shkoder e fshatra

Lule natyrale te fresketa per cdo rast kudo ne Shkoder nga dyqani me i mire i qytetit.
Parimi i dyqanit eshte qe te mos shesi thjesht lule, por te transmetoje ato qe per ne jane shume te rendesishme: emocionet.

Shporta dhurate ne Shkoder e fshatra

Shporta dhurate ne Shkoder e fshatra per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit etj. Shportat ndertohen me artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Porosi speciale ne CAD

Ju lutemi na kontaktoni perpara se te beni nje porosi te vecante

Porosi speciale ne EUR

Ju lutemi na kontaktoni perpara se te beni nje porosi te vecante

Kompozime tullumbacash ne Tirane

Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Cdo preference ne lidhje me ngjyren e tullumbacave ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise qe do tju shfaqen gjate plotesimit te porosise.

Restoranti juaj i preferuar ne Tirane

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.

Lule ne Sarande

Buqeta me lule te fresketa nga dyqani me i mire i luleve ne Sarande.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.

Porosi speciale ne Leke

Ju lutemi na kontaktoni perpara se te beni nje porosi te vecante

Torta ne Fier e Lushnje

Ne do ti cojme tortat e meposhtme surprize kudo ne Fier, Lushnje dhe disa fshatra.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Restorant Piceri Antik ne Korce

Antik Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.

Lule ne Pogradec

Ne dergojme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Pogradec.
Dyqani yne ne Pogradec tregton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.

Lule ne Korce dhe fshatra

Dergoni lule te fresketa te dashurve tuaj ne Korce dhe fshatra, per ditelindje, pervjetore apo cdo rast tjeter.
Buqeten mund ta zgjidhni me poshte, ose mund ta krijoni vete duke zgjedhur sasine dhe llojin e luleve.

Restorant La Bonta ne Lushnje

La Bonta, restoranti me i mire ne qytetin e Lushnjes. Ambienti i mrekullushem dhe kuzhina Italiane e bejne kete restorant unik.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant La Bonta do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te vijne kur te deshirojne.

Torta ne Vlore e fshatra

Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Vlore, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Torta ne Sarande

Torta ne Sarande me pasticerine me te mire te qytetit.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe do te dorezohet bashke me torten.

Lule ne Elbasan e fshatra

Dergoi lule te dashurve tuaj ne Elbasan, me dyqanin me te mire te qytetit.
Dyqani tregton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.

Lule ne Kruje

Buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Kruje dhe zonat perreth.

Mesazhin tuaj ne do ta shkruajme ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.

Lule ne Lushnje

Lule natyrale te fresketa per cdo rast kudo ne Lushnje, Rrogozhine dhe Peqin.

Vesa Spa & Fitness ne Tirane

Ne ambientet tona do te gjeni kenaqesine e relaksit te trupit e te mendjes.
Dhurojini dikujt nje karte dhurate per Ádo lloj sherbimi qe ne bejme.

Porosi speciale ne USD

Ju lutemi na kontaktoni perpara se te beni nje porosi te vecante

Shporta dhurate ne Fier e Lushnje

Shporta dhurate te shumellojshme ne Fier dhe zonat perreth per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat ndertohen duke zgjedhur me kujdes artikujt cilesore qe tregetohen ne Shqiperi.

Lule ne Fier, Patos e Roskovec

Dergoi lule te dashurve tuaj ne Fier dhe ne lokalitetet perreth.
Dyqani yne ne Fier tregton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.

Lule ne Gjirokaster

Ne dergojme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Gjirokaster.
Vini re qe ne akoma nuk dergojme dot lule ne zonat perreth Gjirokastres, pra dergojme vetem brenda qytetit.

Lule ne Tirane e fshatra

Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do tju dergojme nje foto nga momenti i dorezimit te dhurates. Nese marresi nuk deshiron te dali ne foto ne do te fotografojme vetem lulet.

Dekorim Festash ne Tirane

Offrojme llojshmeri dekorimesh qe zbukurojne ambientin dhe shtojne gezimin e cdo lloj festimi.
Ne do ta bejme dekorimin surprize ne adresen dhe kohen qe ju do te caktoni ne porosi.

Taverna Ristozi ne Korce

Taverna Ristozi eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur tradicionale.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Taverna Ristozi do ta telefonoje marresin, dhe ata sigurisht mund te shkojne kur te deshirojne.

Lule ne Durres Kavaje dhe fshatra

Porosisni lule per te dashurit tuaj ne Durres, ne do tja cojme surprize ne dere.
Ne do ta shkruajme mesazhin tuaj ne nje kartoline te posacme qe marresi do ta gjeje ne mes te buqetes.

Shporta dhurate ne Tirane

Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Torta ne Berat e Kucove

Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Berat dhe Kucove, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Shishe vere ne Korce e fshatra

Shishe Vere ose Shampanje ne Korce e fshatra.
Italiane, Franceze, Spanjolle si dhe prodhime te vendit.

Restorant Real Scampis ne Elbasan

Bar Restorant REAL SCAMPIS
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant REAL SCAMPIS do ta telefonoje marresin, dhe ata sigurisht mund te shkojne kur te deshirojne.

Bar Restorant Arvi

Bar-Restorant Arvi eshte nje nga lokalet me te bukur e me cilesor ne qytetin e Durresit ne rrugen e Currilave, me mundesi per te shijuar pamje te mrekullueshme te bregdetit Adriatik.
Guzhine Italiane me prodhime te fresketa e cilesi te larte gatimi.

Lule ne Berat

Ne dergojme buqeta me lule te fresketa nga dyqani i luleve ne Berat.
Dyqani yne ne Berat tregton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.

Lodra per femije

Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.

Gift Cards te Swatch

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swatch ne Tirane.
Swatch eshte nje nga markat me te njohura ne bote per ora dhe bizhuteri zvicerane.

Torta ne Shkoder e fshatra

Pasticeri Eagle ne qender te Shkodres, ka me shume se 20 vjet qe sherben me cilesi dhe korrektesi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" qe do tju shfaqen me vone.

Restorant Piceri ERA ne Tirane

Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.

Shporta ne Korce e fshatra

Shporta dhurate ne Korce a fshatra per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj. Shportat ndertohen me artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Veshje moderne per femije

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani modern i veshjeve per femije Blukids ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.

Lule ne Tepelene

Buqeta me lule te fresketa ne Tepelene dhe fshatrat perreth.
Dyqani yne ne Tepelene tregton lule natyrale te fresketa te vendit dhe te importuara nga jashte.

Restorant Antik ne Korce

Restorant Antik, eshte nje lokal i mirenjohur ne Korce per cilesi, pasterti dhe guzhine te pasur.
Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, Restorant Antik do ta marri ne telefon marresin e dhurates.

5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★