Porosit lule dhe dhurata ne Tirane

Torta ne Tirane

Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.
Porosit tani

 
Spa ne Tirane

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Porosit tani

 
Spa ne Tirane

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Porosit tani

 
Restorant ne Tirane

SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshme, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh qe nga kuzhina tradicionale e deri ne kuzhinat nderkombetare. Sherbim qe cdokush kerkon, per te kaluar disa ore te mrekullueshme larg zhurmes.
Porosit tani
 
Tullumbaca ne Tirane

Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Ne do ti cojme tullumbacat surprize ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.
Porosit tani

 
Torta ne Tirane

Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.
Porosit tani

 
Lule ne Tirane

Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do tju dergojme nje foto nga momenti i dorezimit te dhurates. Nese marresi nuk deshiron te dali ne foto ne do te fotografoje vetem lulet.
Porosit tani

 
Shporta ne Tirane

Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.
Porosit tani

 
Per-Femije ne Tirane

Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.
Porosit tani
 
Restorant ne Tirane

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.
Porosit tani
 
Kozmetike ne Tirane

Germaine de Capuccini eshte numuri 1 ne bote ne kozmetiken biovegjetale.
Prodhimet e saj gjenden ne mbi 20 mije SPA dhe sallone bukurie ne 84 vende te botes.
Porosit tani

 
Pica ne Tirane

Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.
Porosit tani

 
Argetim ne Tirane

Udhetim me helikopter mbi Shqiperi.

Ne do ta lajmerojme perfituesin me telefon per dhuraten tuaj.
Porosit tani

 
Rreng i organizuar
Rrengje ne Tirane

Rrenge qe ne organizojme ne fshehtesi kundrejt te dashurve tuaj ne Tirane.

Ky eshte xhirimi i nje rrengu te thjeshte te realizuar ne Tirane:
Porosit tani

 
Souvenire ne Tirane

Dhurata te personalizuara me text apo figure.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.
Porosit tani

 
Pije ne Tirane

Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.
Porosit tani

 
Argjendari ne Tirane

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swarovski ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.
Porosit tani

 
Souvenire ne Tirane

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swatch ne Tirane.
Swatch eshte nje nga markat me te njohura ne bote per ora dhe bizhuteri zvicerane.
Porosit tani

 
Per-Femije ne Tirane

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani modern i veshjeve per femije Blukids ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.
Porosit tani