USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Shporta dhurate ne Tirane

Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Lule ne Tirane e fshatra

Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do tju dergojme nje foto nga momenti i dorezimit te dhurates. Nese marresi nuk deshiron te dali ne foto ne do te fotografojme vetem lulet.

Kompozime tullumbacash ne Tirane

Shikoni llojshmerine e tullumbacave qe ne ju ofrojme per cdo lloj gezimi dhe festash.

Cdo preference ne lidhje me ngjyren e tullumbacave ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise qe do tju shfaqen gjate plotesimit te porosise.

Torta ne Tirane e fshatra

Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Torta me figura ne Tirane e fshatra

Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Vere/Shampanje ne Tirane

Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.

Dhurata te Personalizuara

Dhurata te personalizuara me text apo figure.
Kjo lloj dhurate behet sipas kerkeses tende specifike dhe rastit tend unik.

Bibis Beauty ne Tirane

Klinika Bibis ka vene ne dispozicionin tuaj profesionalizmin dhe luksin, me emrat me te mire te tregut internacional.
Per floket ofrojne me te miren e produkteve Farmagan.

Vesa Spa & Fitness ne Tirane

Ne ambientet tona do te gjeni kenaqesine e relaksit te trupit e te mendjes.
Dhurojini dikujt nje karte dhurate per Ádo lloj sherbimi qe ne bejme.

Sallon Bukurie Vesa ne Tirane

Dhuroi dikujt nje karte dhurate per ne Sallonin e Bukurise me modern ne Tirane.
Ne do ta dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.

Veshje moderne per femije

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani modern i veshjeve per femije Blukids ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.

Gift Cards te Swarovski

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swarovski ne Tirane.

Ne diten e caktuar nga ju, ne do tja dergojme Gift Card surprize te dera.

Cosmetic Products in Tirana

Dhurate e cmuar per te gjitha llojet e lekurave dhe per te gjitha menyrat e te jetuarit.

Artikujt qe ju do te zgjidhni ne do tjua cojme te dashurve tuaj ne dere.

Gift Cards te Swatch

Dhuroi dikujt nje Gift Card tek dyqani Swatch ne Tirane.
Swatch eshte nje nga markat me te njohura ne bote per ora dhe bizhuteri zvicerane.

Surprize e organizuar

A ka dhurate me te paharruar se nje surprize qe do ti lere te dashurit tuaj me goje hapur :) edhe pse ju vete mund te jeni ne anen tjeter te globit!

Surpriza mund te jete gazmore apo e permallshme, na telefononi per ta diskutuar dhe skenuar bashke me ju.

Lodra per femije

Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.

Restorant Piceri ERA ne Tirane

Era Restorant, Piceri.
Me dhjetera lloje picash dhe nje menu e shumellojshme. Ne do tja dergojme te dashurve tuaj ne dere.

Sky Club Restorant ne Tirane

SKY CLUB Bar Restorant gersheton ambientin e mrekullueshem, me kuzhinen dhe sherbimin cilesor.
Ketu do te gjeni nje shumellojshmeri gatimesh tradicionale dhe nderkombetare.

Restoranti juaj i preferuar ne Tirane

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, perfaqesia e Dhurata.com ne Tirane do ta marri ne telefon personin te cilit ju i keni paguar nje dreke apo darke, dhe ata sigurisht mund te shkojne ne restorant kur te deshirojne.

Emrin dhe adresen e restorantit tuaj te perferuar ju lutemi qe ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do tju cfaqet me tutje.

Fluturim turistik me helikopter

Udhetim me helikopter mbi Shqiperi.
Ne do ta lajmerojme perfituesin me telefon.

Dekorim Festash ne Tirane

Offrojme llojshmeri dekorimesh qe zbukurojne ambientin dhe shtojne gezimin e cdo lloj festimi.
Ne do ta bejme dekorimin surprize ne adresen dhe kohen qe ju do te caktoni ne porosi.

5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★