Lodra per femije

Lodra per femije
Jo shume kohe me pare shume njerez besonin se foshnjat kishin nevoje vetem te ushqeheshin, te mos kishin ftohte dhe te mos ishin te lagur.
Njerezit mendonin se bebet nuk ishin ne gjendje te mesonin para se te mbushnin pese ose gjashte muaj.
Por studiuesit thone se foshnjat fillojne te mesojne qe diten e tyre te pare, dhe vitet e para te jetes se nje femije jane te rendesishem per gjithe zhvillimin e metejshem.

Dhuro nje shume dhurate tek dyqani me i mire i lodrave ne Tirane.
Dyqani "Shtepia e Lodrave" ka dy pika: nje tek Rruga "Sulejman Delvina", perball postes 8 dhe nje tjeter tek Qendra Kristal ne Selite.
Per moshat 0-1 vjec: produkte te Fisher Price and VTech.
Per moshat 2-5 vjec: produkte te VTech, Lego, Duplo, Hasbro (My Little Pony, Littlest Pet Shop, Transformers, Spiderman, Iron Man,) Mattle (Barbie, Monster High, Cars), Clementoni, Burago, Maistro, Winx, Tomy (Chuggington).
Per moshat 5-10 vjec: produkte te Lego, Hasbro, Mattel, Spin Master.
Per te gjitha moshat: bicikleta per femije nga Kent International, aksesore per festa per femije, lodra deti etj.

Ne diten dhe oren e caktuar nga ju, ne do lajmerojme marresin ne telefon.
Marresi mund te shkoje tek dyqani i lodrave kur te deshirojne.

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada
 

Zgjidhni nje shume lekesh

Ne do ta marrim ne telefon marresin ne diten dhe oren e caktuar nga ju.
Marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar kete shume.

 3,000 Leke [~30 USD ~40 CAD ~26 EUR]

 4,000 Leke [~40 USD ~53 CAD ~35 EUR]

 5,000 Leke [~50 USD ~66 CAD ~43 EUR]

 8,000 Leke [~80 USD ~105 CAD ~69 EUR]

 10,000 Leke [~100 USD ~131 CAD ~86 EUR]

 12,000 Leke [~119 USD ~158 CAD ~103 EUR]

 15,000 Leke [~149 USD ~197 CAD ~129 EUR]

 20,000 Leke [~199 USD ~262 CAD ~172 EUR]

 25,000 Leke [~248 USD ~328 CAD ~215 EUR]

 30,000 Leke [~298 USD ~393 CAD ~258 EUR]

 35,000 Leke [~347 USD ~459 CAD ~301 EUR]

 40,000 Leke [~397 USD ~524 CAD ~344 EUR]