Fut ose ndrysho sasine per Buqete per nuse

 

Buqete per nuseImazhi me i bukur ne diten me te shenuar te jetes.

Foto e treguar eshte foto origjinale e buqetes qe ne bejme dhe dergojme, ndersa freskine e luleve ne e shikojme gjithmone me prioritet absolut.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund tė shkruani atė poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.

Cmimi per njesi : 5,000 Leke [$47.30 US - $58.59 CAD - 40.31 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj sasine