USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Buqete me trendafila

Buqete me trendafila


Buqete me 6 trendafila te kuq.

56.00 EUR

Diell dhe Shkelqim

Diell dhe Shkelqim


Nder krijimet me te bukura qe ne kemi.

78.00 EUR

Trendafila roze

Trendafila roze


Nje kompozim perfekt me trendafila roze.

63.00 EUR

Trio Karafilash

Trio Karafilash


Buqete me 12 karafila te kuq, roze dhe bardhe.

55.00 EUR

Buqete me karafila

Buqete me karafila


Buqete shumengjyreshe me 12 karafila.

60.00 EUR

Trendafila ne kuti

Trendafila ne kuti

6 trendafila te kuq ne kuti.

Ju lutemi vini re se kutitė per trėndafilat aktualisht nuk janė nė dispozicion nė tė gjitha qytetet e Kanadase.
Nė rastet kur ato mungojnė, trėndafilat do tė cohen si buqetė.

60.00 EUR

Shporte mikse

Shporte mikse


Buqete me lule mikse.

65.00 EUR

Kompozim me lule te bardha

Kompozim me lule te bardha


Kompozim me zambake te bardhe, tredafila te bardhe, karafila te bardhe dhe alstromeria te bardha te kombinuara ne gjelberim.

72.00 EUR