Dergo lule ne Switzerland

Dergesa me e pare: 27 janar 2020 (E hene)

Cmimet e meposhteme perfshijne pagesat e sherbimit.
 
Lule ne Switzerland
Dhurata.com eshte anetare e nje rrjeti nderkombetar qe perbehet nga mijera dyqane lulesh ne Switzerland.

Porosia juaj do te transmetohet automatikisht tek nje dyqan lulesh me i afert me adresen e marresit.

Ju lutemi vini re qe dyqanet e luleve do te perpiqen te respektojne oren e dergeses por nuk e garantojne ate.
Perpara se te beni porosine ju lutemi qe te siguroheni qe adresa e marresit te jete plotesisht e sakte.

Trendafila shumengjyresh

Trendafila shumengjyresh

Buqete me rreth 30 trendafila shumengjyresh te fresket.

58.00 EUR
Sasia
            

Buqete me lule

Buqete me lule

Buqete me lule te ndryshme.

72.00 EUR
Sasia
            

Zambake te bardhe

Zambake te bardhe

Buqete me 7 zambake, per nje dite te shenuar.
Pėr tė garantuar cilėsinė dhe jetėgjatėsinė, zambakėt do tė transportohen tė mbyllura.

60.00 EUR
Sasia
            

Dashuri e embel

Dashuri e embel

Buqete me rreth 30 trendafila, me ngjyra te celura.

58.00 EUR
Sasia
            

Buqete e vecante

Buqete e vecante

Njė dhuratė e paharrueshme.
Buqete me 24 ēokollata zvicerane.

56.00 EUR
Sasia
            

Vetem per ty

Vetem per ty

Buqete e vecante me 24 ēokollata zvicerane.

56.00 EUR
Sasia
            

Trendafila te kuq

Trendafila te kuq

Dhuroi kete buqete, me rreth 30 trendafila, te shtrenjtit tuaj.

58.00 EUR
Sasia
            

Orkide

Orkide

Dhurate perfekte pėr tė shprehur ndenjen e pastėrtisė dhe sinqeritetit.

61.00 EUR
Sasia
            
Orkide
Orkide
61.00 EUR

Trendafila e shampanje

Trendafila e shampanje

12 trendafi te kuq, shoqeruar me shishe shampanje.

81.00 EUR
Sasia