Dergo lule ne Tirane Shqiperi

Dergesa me e pare: 25 shtator 2020 (E premte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Lule ne Tirane e fshatra
Buqeta me lule te fresketa te thurura me plot shije, stil e fantazi nga floristi me i mire ne Tirane.

Ne do tju dergojme nje foto nga momenti i dorezimit te dhurates. Nese marresi nuk deshiron te dali ne foto ne do te fotografoje vetem lulet.

Buqete me 12 trendafila te kuq

Buqete me 12 trendafila te kuq

E kuqja eshte ngjyra e pare e ylberit qe te porsalindurit mesojne te njohin, e para ngjyre qe te gjithe popujt i kane dhene nje emer.
E kuqja eshte simbol i zemres dhe i dashurise, i dinamizmit dhe i vitalitetit, i pasionit, i autoritetit dhe i krenarise, i levizjes dhe i aktivitetit.

Dhuroji personit tend te zemres nje buqete te tille dhe nuk ka per ta harruar kurre se cfare ndjeni per te.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund tė shkruani atė poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.


Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Buqete me 12 trendafila te kuq
Buqete me 12 trendafila te kuq
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Buqete me 12 trendafila te bardhe

Buqete me 12 trendafila te bardhe

E bardha reflekton pasterti dhe neutralitet.
Lulet e bardha simbolizojne unitet, ciltersi, vertetesi dhe miresjellje.

Porosit kete buqete per te festuar nje fillim te sukseshem si rasti i nje martese perfekte, ose per ti shprehur marresit elemente te ndjenjave te pafajesise, thjeshtesise, mirenjohjes apo respektit.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Buqete me 12 trendafila te bardhe
Buqete me 12 trendafila te bardhe
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Buqete me 12 trendafila shumengjyresh

Buqete me 12 trendafila shumengjyresh

Dhurata ideale pėr datėlindje, apo pėr njė okazion tė veēantė.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund tė shkruani atė me poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            

Arush

Arush

Ky arush do te mbetet gjithmone nje kujtim i bukur.
Arushi ka lartesi 25 cm.

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Arush
Arush
Cmimi origjinal
800 Leke

Buqete me gerbera, trendafila, karafila dhe zambake

Buqete me gerbera, trendafila, karafila dhe zambake

Shume larmi me te gjitha ngjyrat e jetes te nderthurura ne nje buqete te mrekullueshme.
E pershtatshme per cdo rast.
Buqeta permban 2 gerbera, 5 trendafila, 5 karafila dhe 3 zambake.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,650 Leke
Sasia
            

Buqete me karafila dhe zambake

Buqete me karafila dhe zambake

Buqete e bukur dhe elegante me 7 karafila dhe 2 zambake.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Sasia
            
Buqete me karafila dhe zambake
Buqete me karafila dhe zambake
Cmimi origjinal
1,700 Leke

Arush me trendafila artificiale

Arush me trendafila artificiale

Arush i mrekullueshėm me trėndafila tė butė sintetikė nė ngjyrė tė kuqe.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: 25 cm
Sasia
            
Arush me trendafila artificiale
Arush me trendafila artificiale
Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: 25 cm

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            

Buqete me 15 gerbera shumengjyreshe

Buqete me 15 gerbera shumengjyreshe

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Buqete me 15 gerbera shumengjyreshe
Buqete me 15 gerbera shumengjyreshe
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Buqete me 15 karafila shumengjyresh

Buqete me 15 karafila shumengjyresh

Kombinim ngjyrash me karafila te fresket.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Buqete me 15 karafila shumengjyresh
Buqete me 15 karafila shumengjyresh
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Buqete me 7 zambake

Buqete me 7 zambake

Dhurate per cdo njeri te dashur, nje buqete me 7 zambake te bardhe.

Zambaku i bardhe simbolizon madheshtine, pastertine dhe embelsine.

Cdo preference te vecante ne lidhje me ngjyren e zambakeve mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Buqete me 7 zambake
Buqete me 7 zambake
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Buqete me zambake dhe trendafila te kuq

Buqete me zambake dhe trendafila te kuq

Buqete me 5 zambake dhe 5 trendafila te kuq.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,750 Leke
Sasia
            

Buqete e bardhe me zambake e trendafila

Buqete e bardhe me zambake e trendafila

Buqete elegante me 6 trendafila te bardhe dhe 6 zambake te bardhe.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            

Buqete me gerbera dhe zambake

Buqete me gerbera dhe zambake

Buqete me 10 gerbera dhe 5 zambake.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            
Buqete me gerbera dhe zambake
Buqete me gerbera dhe zambake
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Buqete me 15 trendafila te bardhe

Buqete me 15 trendafila te bardhe

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,750 Leke
Sasia
            
Buqete me 15 trendafila te bardhe
Buqete me 15 trendafila te bardhe
Cmimi origjinal
3,750 Leke

Buqete me trendafila e gerbera.

Buqete me trendafila e gerbera.

Buqete shume e bukur me 8 trendafila te kuq dhe 12 gerbera te bardha.

Cmimi origjinal
4,400 Leke
Sasia
            
Buqete me trendafila e gerbera.
Buqete me trendafila e gerbera.
Cmimi origjinal
4,400 Leke

Buqete me 15 trendafila te kuq

Buqete me 15 trendafila te kuq

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje, kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
3,750 Leke
Sasia
            
Buqete me 15 trendafila te kuq
Buqete me 15 trendafila te kuq
Cmimi origjinal
3,750 Leke

Tullumbac flete - Te Dua

Tullumbac flete - Te Dua

Shkrimi ne tullumbac flet vete!

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Te Dua
Tullumbac flete - Te Dua
Cmimi origjinal
360 Leke

Shporte me lule

Shporte me lule

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine"

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Shporte me lule
Shporte me lule
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Buqete me 24 trendafila te kuq

Buqete me 24 trendafila te kuq

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje, kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            
Buqete me 24 trendafila te kuq
Buqete me 24 trendafila te kuq
Cmimi origjinal
6,000 Leke

Buqete me 24 trendafila te bardhe

Buqete me 24 trendafila te bardhe

E pershtatshme per shume raste dhe sigurisht me e mira ne ceremoni martese.

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje, kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            
Buqete me 24 trendafila te bardhe
Buqete me 24 trendafila te bardhe
Cmimi origjinal
6,000 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Buqete me 24 trendafila shumengjyresh

Buqete me 24 trendafila shumengjyresh

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje, kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            

Buqete me 5O trendafila te kuq

Buqete me 5O trendafila te kuq

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
12,500 Leke
Sasia
            
Buqete me 5O trendafila te kuq
Buqete me 5O trendafila te kuq
Cmimi origjinal
12,500 Leke

Buqete me 30 trendafila te kuq

Buqete me 30 trendafila te kuq

Cdo preference te vecante ne lidhje me buqeten mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Buqete me 30 trendafila te kuq
Buqete me 30 trendafila te kuq
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Buqete me 101 trendafila

Buqete me 101 trendafila

Buqete me 100 trendafila te bardhe dhe nje trendafil te kuq.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund tė shkruani atė poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.

Cmimi origjinal
25,250 Leke
Sasia
            
Buqete me 101 trendafila
Buqete me 101 trendafila
Cmimi origjinal
25,250 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke

Orkide

Orkide

Orkide e mbjelle ne nje ene plastike.
Vini re qe ngjyra e orkides dhe vazo mund te jete e ndryshme nga kjo e treguar ne figure.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr Orkiden, ju mund ta shkruani tek "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Orkide
Orkide
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac Gold
Tullumbac Gold
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Buqete Luksi

Buqete Luksi

Kjo buqete perbehet nga 22 gonxhe trendafili.
Keto gonxhe te rritura dhe te trajtuara ne lulishtet e Hollandes, jane vecanerisht per kete kompozim.
Buqeta eshte e paketuar ne nje kuti te kuqe me fjongo te bukur, duke bere te mundur qe dhurata te mbetet gjate ne mendje si nje kujtim i bukur.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr porosine, ju mund tė shkruani atė poshtė nė "Udhėzime te veēanta" qe do t'ju shfaqen gjate porosise.

Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            
Buqete Luksi
Buqete Luksi
Cmimi origjinal
6,000 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Trendafila te kuq me kuti ne forme zemer

Trendafila te kuq me kuti ne forme zemer

Ky kompozim permban 28 trendafila te kuq.
Nje ide e vecante, per te surprizuar kedo qe e merr.

Nese deshironi qe trendafilat te jene te bardhe ose roze mund ta shkruani me tutje kur tju shfaqet seksioni "Udhezime te vecanta per porosine".

Cmimi origjinal
9,000 Leke
Sasia
            

50 trendafila te bardhe te shtrire

50 trendafila te bardhe te shtrire

Pėr kėdo, qė do tė shprehėsh respekt dhe mirėnjohje.
Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund t'a shkruani atė mė poshtė, tek "Udhėzime tė veēanta" qė do t'ju shfaqet gjate porosisė.

Cmimi origjinal
12,500 Leke
Sasia
            
50 trendafila te bardhe te shtrire
50 trendafila te bardhe te shtrire
Cmimi origjinal
12,500 Leke

Kompozim i arte

Kompozim i arte

Dhuratė e veēantė me ēokollata dhe trėndafila.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė kompozim, ju mund t'a shkruani atė mė poshtė, tek "Udhėzime tė veēanta" qė do t'ju shfaqet gjate porosisė.

Cmimi origjinal
8,000 Leke
Sasia
            
Kompozim i arte
Kompozim i arte
Cmimi origjinal
8,000 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte djale
Eshte djale
Cmimi origjinal
2,140 Leke

100 trendafila te kuq te shtrire

100 trendafila te kuq te shtrire

Pėr njeriun mė tė dashur tė zemrės.


Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė buqetė, ju mund t'a shkruani atė mė poshtė, tek "Udhėzime tė veēanta" qė do t'ju shfaqet gjate porosisė.

Cmimi origjinal
25,000 Leke

Sasia
            
100 trendafila te kuq te shtrire
100 trendafila te kuq te shtrire
Cmimi origjinal
25,000 Leke

Trendafila dhe cokollate

Trendafila dhe cokollate

Kompozim qe askush nuk i reziston, trendafila dhe cokollata ne te njejten kuti.

Nėse keni ndonjė preferencė tė veēantė pėr kėtė kompozim, ju mund t'a shkruani atė mė poshtė, tek "Udhėzime tė veēanta" qė do t'ju shfaqet gjate porosisė.

Cmimi origjinal
12,000 Leke
Sasia
            
Trendafila dhe cokollate
Trendafila dhe cokollate
Cmimi origjinal
12,000 Leke

Eshte Vajze Kompozim

Eshte Vajze Kompozim

Dhurata me e bukur per te uruar lindjen e femijes.
Super kompozim i krijuar me kujdes nga profesioniste.

Kompozimi do te krijohet me lulet qe dyqani ka gjendje ne ate dite.

Kjo porosi duhet bere 48 ore perpara dates se dergeses.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Eshte Vajze Kompozim
Eshte Vajze Kompozim
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte vajze
Eshte vajze
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Kompozim miks

Kompozim miks

Dhurata perfekte per cdo event!

Kompozimi do te krijohet me lulet qe dyqani ka gjendje ne ate dite.
Kjo porosi duhet bere 48 ore perpara dates se dergeses.

Cmimi origjinal
7,000 Leke
Sasia
            
Kompozim miks
Kompozim miks
Cmimi origjinal
7,000 Leke

Kompozim me numra

Kompozim me numra

Dhurate ideale per ditelindje!
Nuk mund te jete me e bukur, trendafila dhe vitet e jetes.

Kjo porosi duhet bere 48 ore perpara dates se dergeses.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
9,000 Leke
Sasia
            
Kompozim me numra
Kompozim me numra
Cmimi origjinal
9,000 Leke

Kompozim me shkronje

Kompozim me shkronje

Shkronja e pare e emrit e mbushur me trendafila.
Super kompozimi qe cdo njeri do te deshironte.

Kjo porosi duhet bere 48 ore perpara dates se dergeses.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani shkronjen qe deshironi

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Kompozim me shkronje
Kompozim me shkronje
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Kompozim me trendafila te bardhe

Kompozim me trendafila te bardhe

Kompozim me numra dhe trendafila te bardhe.
Super ide dhurate.

Kjo porosi duhet bere 48 ore perpara dates se dergeses.
Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrat qe deshironi

Cmimi origjinal
9,000 Leke
Sasia
            
Kompozim me trendafila te bardhe
Kompozim me trendafila te bardhe
Cmimi origjinal
9,000 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra

Gezuar...
Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Prosecco Silterra
Prosecco Silterra
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Trendafil i kuq

Trendafil i kuq

Ju lutemi shkruani sasine e trendafilave te kuq qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
250 Leke
Sasia
            
Trendafil i kuq
Trendafil i kuq
Cmimi origjinal
250 Leke

Trendafil i bardhe

Trendafil i bardhe

Ju lutemi shkruani sasine e trendafilave te bardhe qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
250 Leke
Sasia
            
Trendafil i bardhe
Trendafil i bardhe
Cmimi origjinal
250 Leke

Trendafil roze

Trendafil roze

Ju lutemi shkruani sasine e trendafilave roze qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
250 Leke
Sasia
            
Trendafil roze
Trendafil roze
Cmimi origjinal
250 Leke

Karafil i kuq

Karafil i kuq

Ju lutemi shkruani sasine e karafilave te kuq qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
100 Leke
Sasia
            
Karafil i kuq
Karafil i kuq
Cmimi origjinal
100 Leke

Karafil i bardhe

Karafil i bardhe

Ju lutemi shkruani sasine e karafilave te bardhe qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
100 Leke
Sasia
            
Karafil i bardhe
Karafil i bardhe
Cmimi origjinal
100 Leke

Gerber e kuqe

Gerber e kuqe

Ju lutemi shkruani sasine e gerberave te kuqe qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
200 Leke
Sasia
            
Gerber e kuqe
Gerber e kuqe
Cmimi origjinal
200 Leke

Gerber e bardhe

Gerber e bardhe

Ju lutemi shkruani sasine e gerberave te bardha qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
200 Leke
Sasia
            
Gerber e bardhe
Gerber e bardhe
Cmimi origjinal
200 Leke

Zambak i bardhe

Zambak i bardhe

Ju lutemi shkruani sasine e zambakeve te bardhe qe deshironi ne buqeten tuaj.
Pastaj shtypni butonin qe thote "Fute kete artikull ne porosi".

Me tutje ju mund te shtoni edhe lule te tjera ne buqeten tuaj.

Cmimi origjinal
500 Leke
Sasia
            
Zambak i bardhe
Zambak i bardhe
Cmimi origjinal
500 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
360 Leke

Kurore me ngjyra te lehta

Kurore me ngjyra te lehta

Kurora perbehet nga lloje te ndryshme lulesh te fresketa.
Kombinimi i luleve dhe ngjyrave varion nga sezoni dhe furnizimi i dyqaneve.

Nese deshironi nje mesazh te shkurter ne shirit, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do t'ju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
10,000 Leke
Permasa: Diameter 70 cm
Sasia
            
Kurore me ngjyra te lehta
Kurore me ngjyra te lehta
Cmimi origjinal
10,000 Leke
Permasa: Diameter 70 cm

Kurore e bardhe

Kurore e bardhe

Kurora perbehet nga lloje te ndryshme lulesh te fresketa te bardha.
Kombinimi i luleve varion nga sezoni dhe furnizimi i dyqaneve.

Nese deshironi nje mesazh te shkurter ne shirit, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta te porosise" qe do t'ju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
10,000 Leke
Permasa: Diameter 70 cm
Sasia
            
Kurore e bardhe
Kurore e bardhe
Cmimi origjinal
10,000 Leke
Permasa: Diameter 70 cm

Buqete per ceremoni mortore (e vogel)

Buqete per ceremoni mortore (e vogel)

Dhimbje dhe kujtim per nje te dashurin tuaj.
Buqete me 3 zambake dhe 4 trendafila.

Cmimi origjinal
2,500 Leke
Sasia
            

Buqet per cermoni mortore (e mesme)

Buqet per cermoni mortore (e mesme)

Dhimbje dhe kujtim per nje te afermin tuaj.
Buqete me 4 Zambak dhe 8 trendafila.

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Buqet per cermoni mortore (e mesme)
Buqet per cermoni mortore (e mesme)
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Buqete per ceremoni mortore (e madhe)

Buqete per ceremoni mortore (e madhe)

Dhimbje dhe kujtim per nje te afermin tuaj.
Buqete me 5 zambak dhe 10 trendafila.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            

Tullumbac gome krom

Tullumbac gome krom

Trendi i fundit i tullumbacave.
Tullumbac krom me efektin pasqyr.
Mbushet me helium dhe qendron pezull ne ajer.

Cmimi origjinal
200 Leke
Sasia
            
Tullumbac gome krom
Tullumbac gome krom
Cmimi origjinal
200 Leke

Cokollata Raffaello

Cokollata Raffaello

Cokollata Raffaello ne kuti,
Ide e mire per dhurate....

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Cokollata Raffaello
Cokollata Raffaello
Cmimi origjinal
800 Leke

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Vere Primitivo Di Manduria
Vere Primitivo Di Manduria
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Tullumbac sipas rastit

Tullumbac sipas rastit

Mos e ler dhuraten vetem, shoqeroje me nje tullumbac.

Zgjidh shkrimin qe i pershtatet rastit tuaj.
Shkrimet e mundeshme jane:

"Happy Birthday"
"I Love You"
"Its a Boy"
"Its a Girl"
"World's Best Dad"
"World's Greatest Mom"
"Hope you Well Soon"
"Congratulations"
"Just Married"

Ju lutemi shkruani nje nga shprehjet e mesiperme tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac sipas rastit
Tullumbac sipas rastit
Cmimi origjinal
360 Leke

Suveniri i kujtimeve

Suveniri i kujtimeve

Suvenir ne formen e zemren, qe mund ta personalizoni me fotoj tuaj me te dashur.

Cmimi origjinal
1,300 Leke
Sasia
            
Suveniri i kujtimeve
Suveniri i kujtimeve
Cmimi origjinal
1,300 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
180 Leke

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash.
Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.

Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Treshe tullumbacash
Treshe tullumbacash
Cmimi origjinal
360 Leke

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

Tufe me tullumbaca e pershtatur per raste ditelindjesh.

Cmimi origjinal
1,440 Leke
Sasia
            

10 tullumbace shumengjyresh

10 tullumbace shumengjyresh

10 tullumbace shumengjyresh, te mbushura me helium.
Sygjerohen ne raste ditelindjesh apo surpriza te vecanta te pa imagjinuara. Tullumbacet krijojne nje atmosfere feste dhe lumturie.

Preferencen tuaj per ngjyrat mund ta shkruani tek "Udhezimet speciale" qe do tju shfaqen me tutje

Cmimi origjinal
1,200 Leke
Sasia
            
10 tullumbace shumengjyresh
10 tullumbace shumengjyresh
Cmimi origjinal
1,200 Leke

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac per vogelushen qe pelqen princeshat.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Princeshat
Tullumbac flete - Princeshat
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm


 Lulet ne Tirane

Lulet jane jete, me lulet njeriu kenaqet, clodhet dhe enderron..
Tirana, si shume qytete te tjera te Shqiperise, eshte nje qytet qe i ka pasion lulet. Ato i kemi neper dhomat tona, i kemi ne ballkonet tona, ne oborret e shtepive, neper lulishte.
Ne vitet e fundit eshte shtuar numuri i dyqane te dedikuara per shitjen e luleve si dhe po permiresohet cilesia e llojshemria e luleve qe sherbejne. Sidoqofte akoma jo te gjitha jane te furnizuare ritmikisht.

Ne Tirane ndodhet Kopshti Botanik i Shqiperise. Ndertimi per kopshtin botanik ka nisur ne vitin 1964 dhe ka perfunduar ne vitin 1971. Ai ze nje siperfaqe prej rreth 15 ha dhe shtrihet ne shpatet kodrinore jugore te Tiranes.
Kopshti Botanik eshte institucioni i vetem ne Shqiperi, me karakter kerkimor, kulturor dhe edukues.
Ne vitin 1981 u publikua per here te pare Treguesi i Farave (Index Seminum), i cili shkembehet me rreth 160 Kopshte Botanike ne mbare boten. Ne kete menyre shkembehen vazhdimisht fara dhe informacion shkencor per floren dhe bimesine e Shqiperise.
Ky kopsht eshte anetar i Internacionales se Ruajtjes se Kopshteve Botanike (BGCI, Botanical Garden Conservation International), dhe ka qene mjaft aktiv ne disa projekte, si Interreg II, Corine, Emerald, Peen-See, etc.