Dergo nje shishe vere per ditelindje apo cdo gezim

Pije ne

Arapaj, Currila, Durres, Fllake, Mali_Robit, Plazh_Golem, Plazh_Plepa, Shinovlash, Shkembi_Kavajes, Shkozet, Sukth, Katuni_riPorosit tani

 
Pije ne

Allias, Babrru, Babrru-Koder, Bathore, Berzhite, City-Park, Domje, Farke, Farke-e-Madhe, Kamez, Kamez-Koder, Kashar, Kodra-e-Diellit, Kodra-e-Priftit, Kombinat, Laknas, Linz, Liqeni-Thate, Lunder, Mezez, Ndroq, Paskuqan, QTU, Qesarak, Rinas, Sauk, Selite, Sharre, Shkoze, Spitali-Hygea, TEG, Tirana, Tirana-Periferi, Tufine, Valias, Vaqar, Vore, Yrshek, Yzberisht, Zall-Herr, Mullet

Shishe Vere ose Shampanje
Italiane, Franceze, Spanjolle etj si dhe prodhime te vendit.

Porosit tani

 
 

Mijera pershtypje nga klientet »