Dergo shporta dhurate ne Tirane

Dergesa me e pare: 25 shtator 2020 (E premte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Shporta dhurate ne Tirane
Shporta dhurate ne Tirane per ditelindje, per meshkuj, per femra, per prinderit, shoqerine etj.
Shportat jane te ndertuara me cokollata te ndryshme, shishe me pije, fruta etj, te gjitha te zgjedhura me kujdes si artikujt me cilesore qe tregtohen ne Shqiperi.

Tullumbac sipas rastit

Tullumbac sipas rastit

Mos e ler dhuraten vetem, shoqeroje me nje tullumbac.

Zgjidh shkrimin qe i pershtatet rastit tuaj.
Shkrimet e mundeshme jane:

"Happy Birthday"
"I Love You"
"Its a Boy"
"Its a Girl"
"World's Best Dad"
"World's Greatest Mom"
"Hope you Well Soon"
"Congratulations"
"Just Married"

Ju lutemi shkruani nje nga shprehjet e mesiperme tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac sipas rastit
Tullumbac sipas rastit
Cmimi origjinal
360 Leke

Shporte Kinder

Shporte Kinder

Shporta permban cokollata te markes kinder.


Cmimi origjinal
2,600 Leke
Sasia
            
Shporte Kinder
Shporte Kinder
Cmimi origjinal
2,600 Leke

Shporte me cokollata dhe vere

Shporte me cokollata dhe vere

Mbretereshat e gezimeve, urimeve per ditelindje, per festa te ndryshme gjate gjithe vitit!
Vere, cokollata te ndryshme si Milka, Confina, Schogetten, Snikers, karamele minifrutash, etj.

Cmimi origjinal
4,600 Leke
Sasia
            
Shporte me cokollata dhe vere
Shporte me cokollata dhe vere
Cmimi origjinal
4,600 Leke

Shporte me cokollata

Shporte me cokollata

Shporte me cokollata te ndryshme si Milka, Confina, Schogetten dhe me karamele minifrutash.

Shporta eshte e mbeshtjelle me qese te posatshme per shporta dhe fjongo me ngjyra te ndryshme.

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Shporte me cokollata
Shporte me cokollata
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Shporte me torte Vienese

Shporte me torte Vienese

Shporte me Vere, Cokollata te ndryshme si Milka, Konfina, Schogetten, biskota, karamele, vafer, etj dhe me torte Vienese.

Shporta eshte e mbeshtjelle me qese te posatshme per shporta dhe fjongo me ngjyra te ndryshme.

Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            
Shporte me torte Vienese
Shporte me torte Vienese
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Arush

Arush

Ky arush do te mbetet gjithmone nje kujtim i bukur.
Arushi ka lartesi 25 cm.

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Arush
Arush
Cmimi origjinal
800 Leke

Per zoterinj

Per zoterinj

Shporte me shishe vere cilesore e kantines me prestigjoze ne vend, djathe Italian, brusketa te embla dhe te kripura, stika, lajthi si dhe cokollate te zeze.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Per zoterinj
Per zoterinj
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Dhurate

Dhurate

Shporte me dy shishe vere cilesore, te kuqe e te bardhe, dy gota dhe hapese vere.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Dhurate
Dhurate
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri

Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri

Kjo shporte eshte nje zgjedhje e sigurt si dhurate per Vitin e Ri.

Shporta permban fruta te llojeve te ndryshme sipas stines, si banane, molle, dardhe, qitro, portokalle, kivi, limon, etj.
Gjithashtu permban tre lloje te ndryshme cokollatash te zeza, si dhe fruta te thata, shishe vere, brusketa te embla dhe te kripura.

Cmimi origjinal
5,500 Leke
Sasia
            
Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri
Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri
Cmimi origjinal
5,500 Leke

Shporte me fruta e cokollata

Shporte me fruta e cokollata

Shporte me kater cokollata te medha te llojit Milka, Nestle si dhe nje pako te vogel me 4 Rafaello chocolates ose 3 Ferrero Rocher.
Fruta te ndryshme si portokalle, molle, dardha, banane, kivi, etj.

Sygjerohet kryesisht per festen e nenes.

Cmimi origjinal
4,500 Leke

Sasia
            
Shporte me fruta e cokollata
Shporte me fruta e cokollata
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Shporta me fruta te thata

Shporta me fruta te thata

Shporte me fruta te thata te llojeve te ndryshme.
Personi qe merr kete dhurate do t'ju kujtoje gjithmone, sa here shijon stikat, bajamet, rrushin e thate, lajthit apo kikiriket.

Cmimi origjinal
7,000 Leke
Sasia
            
Shporta me fruta te thata
Shporta me fruta te thata
Cmimi origjinal
7,000 Leke

Shporte Krishtlindjesh me panetone

Shporte Krishtlindjesh me panetone

Vere, Panetone
Cokollata Milka, Konfina, Schogetten.
Biskota dhe karamele Gelo e Milka.
Vafer Chocco dhe Jaffa.

Cmimi origjinal
5,500 Leke
Sasia
            
Shporte Krishtlindjesh me panetone
Shporte Krishtlindjesh me panetone
Cmimi origjinal
5,500 Leke

Shporta e femijeve

Shporta e femijeve

Permban:
Coca-Cola.
Cokollata te ndryshme, si Milka, Confina, Twix, Snikers etj.
Patatina te ndryshme, si Lays, Doritos, Pringles etj.
Kikirika.
Karamele Haribo.

Shporte e pershtatur per femije.

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Shporta e femijeve
Shporta e femijeve
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Shporta e mengjesit

Shporta e mengjesit

Shporte me nutella, recel, kafe, dy cokollata te zeza, bonbone dhe biskota te ndryshme.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Shporta e mengjesit
Shporta e mengjesit
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Shporta e birrave

Shporta e birrave

Shporte me 6 birra te ndryshme ne shishe.
Stika, lajthi, bajame, kikirika.
Fergese ne kavanoz.

Kjo shporte sygjerohet per meshkuj.

Cmimi origjinal
5,500 Leke
Sasia
            
Shporta e birrave
Shporta e birrave
Cmimi origjinal
5,500 Leke

Fruta ne shporte

Fruta ne shporte

Shporte me molle te kuqe, te verdha ose jeshile, dardhe te verdha ose jeshile, portokalle, pjeshke dhe nektarina.
Frutat jane te fresketa dhe cilesi e pare.
Permbajtja e shportes mund te ndryshoje pjeserisht ne varesi te sezonit.

Shportat ne foto jane me material mbushes ne fund, por ne ne Shqiperi nuk perdorim material mbushes dhe per kete arsye shporta mund te duket me pak voluminoze se ne figure.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Fruta ne shporte
Fruta ne shporte
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Fruta te stines dhe Vere

Fruta te stines dhe Vere

Shporte me nje shishe vere 750 ml, molle te kuqe, te verdha ose jeshile, dardhe te verdha ose jeshile, portokalle, pjeshke dhe nektarina.
Frutat jane te fresketa dhe cilesi e pare.
Permbajtja e shportes mund te ndryshoje pjeserisht ne varesi te sezonit.

Shportat ne foto jane me material mbushes ne fund, por ne ne Shqiperi nuk perdorim material mbushes dhe per kete arsye shporta mund te duket me pak voluminoze se ne figure.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Fruta te stines dhe Vere
Fruta te stines dhe Vere
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Shporte me ushqime

Shporte me ushqime

Shporta permban vaj ulliri cilesor, sallam cilesor, brusketa te kripura, djathe parmigiano dhe salca te ndryshme.

Produktet ne shporte do jene te njejtat si ne foto, por marka e tyre do jete sipas gjendjes ne tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
8,000 Leke
Sasia
            
Shporte me ushqime
Shporte me ushqime
Cmimi origjinal
8,000 Leke

Shporte me djathe

Shporte me djathe

Shportė me verė te kuqe, djathė kaēkavall, djathė bebe, krakers, salca etj

Produktet nė shportė do tė jenė te njėjtat si nė foto, por marka e tyre do tė jetė sipas gjėndjes nė tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
6,500 Leke
Sasia
            
Shporte me djathe
Shporte me djathe
Cmimi origjinal
6,500 Leke

Shporta speciale

Shporta speciale

Shporte me vere te kuqe, vere te bardhe, djathe parmigiano, recel, kikirike, bajame, cokollata.

Produktet ne shporte do jene te njejtat si ne foto, por marka e tyre do jete sipas gjendjes ne tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
8,500 Leke
Sasia
            
Shporta speciale
Shporta speciale
Cmimi origjinal
8,500 Leke

Shporta e embel

Shporta e embel

Shporta me leng frutash, cokollata te lloje te ndryshme, kek i embel.

Produktet ne shporte do jene te njejtat si ne foto, por marka e tyre do jete sipas gjendjes ne tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
2,500 Leke
Sasia
            
Shporta e embel
Shporta e embel
Cmimi origjinal
2,500 Leke

Shporte me kafe

Shporte me kafe

Shporte me kafe te llojeve te ndryshme si Illy, Segafredo, Lavazza etj.

Produktet ne shporte do jene te njejtat si ne foto, por marka e tyre do jete sipas gjendjes ne tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Shporte me kafe
Shporte me kafe
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Shporte me arush

Shporte me arush

Shporta permban nje arush te vogel pellushi dhe cokollata te llojeve te ndryshme.

Produktet ne shporte do jene te njejtat si ne foto, por marka e tyre do jete sipas gjendjes ne tregun shqiptar.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Shporte me arush
Shporte me arush
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Fytyra

Fytyra

Nje linje pershtatur per nje pamje sensasionale.
Permban : Primer, Make up, Highlighter, Rimel, Buzekuq.

Cmimi origjinal
10,000 Leke
Sasia
            
Fytyra
Fytyra
Cmimi origjinal
10,000 Leke

Prekja e Perles

Prekja e Perles

Nje linje me permbajtje te acidit hialuronik qe mundeson hidratimin e thelle te lekures dhe rrit elasticitetin e saj duke lene nje prekje sensasionale
Permban : Serum hialuronik, krem, emulsion perle.

Cmimi origjinal
17,000 Leke
Sasia
            
Prekja e Perles
Prekja e Perles
Cmimi origjinal
17,000 Leke

Pergjithmone te rinj

Pergjithmone te rinj

Late, booster per rigjenerim dhe shkelqim rinor, krem anti age dhe krem kundra njollave.

Cmimi origjinal
18,500 Leke
Sasia
            
Pergjithmone te rinj
Pergjithmone te rinj
Cmimi origjinal
18,500 Leke

Ndryshimi fillon sot

Ndryshimi fillon sot

Nje set produktesh nga Germaine de Capuccini per te siguruar parapregatitjen e trupit per veren. Detoksifikon duke shkarkuar ujrat e tepert dhe tonifikon.

Cmimi origjinal
10,000 Leke
Sasia
            
Ndryshimi fillon sot
Ndryshimi fillon sot
Cmimi origjinal
10,000 Leke

Rutina e Bukurise

Rutina e Bukurise

Krem hidratues dhe mbrojtes, Make up me factor mbrojtes SPF 50 oil free, highlighter, rimel

Cmimi origjinal
12,500 Leke
Sasia
            
Rutina e Bukurise
Rutina e Bukurise
Cmimi origjinal
12,500 Leke

Shporte per tavolinen e zyres

Shporte per tavolinen e zyres

Shporta dhurate per tavolinen e zyres: Mbajtese leter A4, derrase magnet per memo, mbajtese celulari, mbajtese kancelerish, kornize fotografie 15×10.

Cmimi origjinal
2,100 Leke
Sasia
            
Shporte per tavolinen e zyres
Shporte per tavolinen e zyres
Cmimi origjinal
2,100 Leke

Shporta e kopshtarit

Shporta e kopshtarit

Shporta e kopshtarit permban: vazo lulesh, ose shporte, dorashka kopshtarie, gershere krasitje, lidhje cezme, lidhese plastike, lopate e vockel, vazo me lule, fener diellor, sperkates, pistolete sperkatese.

Cmimi origjinal
4,500 Leke
Sasia
            
Shporta e kopshtarit
Shporta e kopshtarit
Cmimi origjinal
4,500 Leke

Shporta Frozen

Shporta Frozen

Shporta permban: Cader Frozen 45 cm, cante dore, corape, arke kursimi, gote me pipe, sfungjer, letra te lagura, dosje zarf, jastek per femije, bluze.
Te gjitha me personazhin Frozen.

Cmimi origjinal
5,600 Leke
Sasia
            
Shporta Frozen
Shporta Frozen
Cmimi origjinal
5,600 Leke

Shporta e ekipit te preferuar

Shporta e ekipit te preferuar

Shporta dhurate me ekipin e preferuar permban:
bluzen e ekipit, shallin, topin, nje pale corape te ekipit, kapelen, mbajtese kancelerie me ekipin.
Ju lutemi tek "Udhezime speciale per porosine" qe do t'ju shfaqet gjate plotesimit te te dhenave,shkruani emrin e skuadres qe deshironi.


Cmimi origjinal
6,800 Leke
Sasia
            
Shporta e ekipit te preferuar
Shporta e ekipit te preferuar
Cmimi origjinal
6,800 Leke

Djemte

Djemte

Shporta permban:
3-4 shishe birre vendi dhe importi, patatina Lays 500 gr, kikirike, bajame, lajthia, patatina cheese tradition 250 gr, cokollata Confina dhe ION, brusketa te kripura dhe brusketa te embla, choco stix.

Sygjerohet ne cdo rast dashamiresie, miqesie, lidhje familjare.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Djemte
Djemte
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Vere Primitivo Di Manduria
Vere Primitivo Di Manduria
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra

Gezuar...
Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Prosecco Silterra
Prosecco Silterra
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
180 Leke

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash. Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.

Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Treshe tullumbacash
Treshe tullumbacash
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Shkrimi ne tullumbac flet vete.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac me Princeshat te pikturuar mbi te.

Personazhe si Mbreti Luan, Pokahontas, Mickey Mouse do t'ju pelqenin gjithashtu.

Cmimi origjinal
360 Leke

Sasia
            
Tullumbac flete - Princeshat
Tullumbac flete - Princeshat
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
180 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac Gold
Tullumbac Gold
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

Tufe me tullumbaca e pershtatur per raste ditelindjesh.

Cmimi origjinal
1,440 Leke
Sasia
            

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte djale
Eshte djale
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte vajze
Eshte vajze
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm