Dergo torta ne Elbasan dhe zonat perreth

Dergesa me e pare: 17 dhjetor 2018 (E hene)

Cmimet me poshte jane ekzaktesisht cmimet e dyqanit.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Torta ne Elbasan
Surprizo dike me tortat e fresketa dhe cilesore te Pasticeri Marsi ne Elbasan.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Ne do te perpiqemi ne maksimum qe dergesa te behet surprize, por ne nuk mund ta garantojme surprizen.
Ne do ta telefonojme marresin nese adresa eshte e paqarte ose nese nuk i gjejme ne shtepi.
Ne rastin e rralle kur adresa perseri nuk gjehet, marresit do ti kerkohet qe te dali diku prane shtepise.

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada
 

Torte Shen Valentini

Torte Shen Valentini

Torte e perbere nga 4 shtresa pandispanje dhe e mbushur me krem luleshtrydhe.

E pershtatshme per 15 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.Cmimi origjinal
2,500 Leke
Permasa: Diameter 25x20 cm

Sasia
            
Torte Shen Valentini
Torte Shen Valentini
Cmimi origjinal
2,500 Leke
Permasa: Diameter 25x20 cm

Torte me krem gjalpi

Torte me krem gjalpi

Kjo torte eshte e perbere nga 4 shtresa pandispanje dhe krem gjalpi me arra dhe recel.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm

Sasia
            
Torte me krem gjalpi
Torte me krem gjalpi
Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm

Torte me cokollate

Torte me cokollate

Torte e perbere nga 4 shtresa pandispanje dhe e mbushur me ganash cokollate.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.


Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm
Sasia
            
Torte me cokollate
Torte me cokollate
Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm

Torte karamel me qershi

Torte karamel me qershi

Torta ėshtė e pėrbėrė nga 4 shtresa pandispanjė dhe 3 shtresa krem pasticerie, me arra dhe rrecel qershie.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.


Cmimi origjinal
1,200 Leke
Permasa: Diameter 25 cm
Sasia
            
Torte karamel me qershi
Torte karamel me qershi
Cmimi origjinal
1,200 Leke
Permasa: Diameter 25 cm

Tiramisu Elbasani

Tiramisu Elbasani

Torta eshte e perbere nga 3 shtresa pandispanje dhe midis tyre me krem tiramisu.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.


Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm
Sasia
            
Tiramisu Elbasani
Tiramisu Elbasani
Cmimi origjinal
1,500 Leke
Permasa: Diameter 25 cm