Dergo torta ne Tirane Shqiperi

Dergesa me e pare: 25 shtator 2020 (E premte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Torta ne Tirane e fshatra
Torta per ditelindje e cdo feste tjeter kudo ne Tirane dhe ne fshatrat perreth.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Torte me copeza frutash

Torte me copeza frutash

Torta eshte me pete dhe e mbushur me krem pasticerie te cilesise se pare.
Siper eshte e zbukuruar me estetike me fruta te ndryshme dhe gelato pasticerie.

Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte me copeza frutash
Torte me copeza frutash
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Torte zemer me cokollate

Torte zemer me cokollate

Torta perbehet nga 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie, cokollate, arra dhe bajame.
Torta eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar me copeza frytash si luleshtrydhe dhe copeza cokollate.

Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,800 Leke
Sasia
            
Torte zemer me cokollate
Torte zemer me cokollate
Cmimi origjinal
1,800 Leke

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac flete - Gezuar Ditelindjen

Urojini ditelindjen ne menyren me origjinale.
Keta tullumbace jane me forme zemre ose rrumbullake.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            

Torte me cokollate

Torte me cokollate

Torta perbehet nga 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie, cokollate, arra dhe bajame.
Torta eshte e veshur ne cokollate dhe e dekoruar me copeza frytash si luleshtrydhe dhe copeza cokollate.

Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte me cokollate
Torte me cokollate
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Torte me portokall

Torte me portokall

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare dhe me copeza portokalli.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte me portokall
Torte me portokall
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Torte me fruta pylli

Torte me fruta pylli

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza boronice, manaferre dhe rrush te kuq.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem me fruta pylli.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Sasia
            
Torte me fruta pylli
Torte me fruta pylli
Cmimi origjinal
1,700 Leke

Torte me luleshtrydhe

Torte me luleshtrydhe

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza luleshtrydhe dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me cokollate dhe luleshtrydhe.

E pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte me luleshtrydhe
Torte me luleshtrydhe
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Tullumbac flete - Te Dua Ty

Shkrimi ne tullumbac flet vete ......

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Tullumbac flete - Te Dua Ty
Cmimi origjinal
360 Leke

Torte me vishnje

Torte me vishnje

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza vishnjeje dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe gelatin.

Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte me vishnje
Torte me vishnje
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Torte Karamel

Torte Karamel

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza karameli dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem karamel.

Torta eshte e pershtatshme per 10 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Torte Karamel
Torte Karamel
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Torte Caramel Zemer

Torte Caramel Zemer

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare dhe fruta te thata.
Siper eshte e zbukuruar me kujdes me copeza frutash dhe krem karamel.

Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Cmimi origjinal
1,800 Leke
Sasia
            
Torte Caramel Zemer
Torte Caramel Zemer
Cmimi origjinal
1,800 Leke

Tullumbac Gold

Tullumbac Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac Gold
Tullumbac Gold
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Gezuar Shen Valentinin

Gezuar Shen Valentinin

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza frutash te fresketa dhe fruta te thata.

Behet ne kater shije te ndryshme: karamel, cokollate, qershi ose luleshtrydhe.

Siper eshte e zbukuruar me kujdes me pete sheqeri te bardhe dhe nje fjongo te kuqe.

Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

KUJDES!
Ju lutemi bejeni porosine te pakten 24 ore perpara, pasi kjo lloj torte kerkon kohe per tu pregatitur.

Cmimi origjinal
3,500 Leke

Sasia
            
Gezuar Shen Valentinin
Gezuar Shen Valentinin
Cmimi origjinal
3,500 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Te Dua

Te Dua

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza frutash te fresketa dhe fruta te thata.
Behet ne kater shije te ndryshme: Karamel, Cokollate, Qershi ose Luleshtrydhe.

Siper eshte e zbukuruar me kujdes me pete sheqeri te kuqe dhe mbishkrim "I love you".

Torta eshte e pershtatshme per 15 persona.

Nese doni te shkruani nje urim te shkurter mbi torte, ju lutemi shkruheni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

KUJDES! 

Ju lutem beni porosine tuaj minimalisht 24 ore para, pasi kjo lloj torte kerkon nje kohe te vecante per tu pregatitur.

Cmimi origjinal
3,500 Leke

Sasia
            
Te Dua
Te Dua
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Torte me Logo

Torte me Logo

Torta ka 3 shtresa te mbushura me krem pasticerie te cilesise se pare, copeza frutash te fresketa, fruta te thata dhe cokollate.
Behet ne kater shije te ndryshme: karamel, cokollate, qershi ose luleshtrydhe.
Siper vendoset logo e skuadrese tuaj te zemres.

Torta eshte e pershtatshme per 12 persona.

Ju lutem specifikoni logon qe deshironi tek "Udhezime speciale per porosine" qe do t'ju shfaqet gjate plotesimit te te dhenave.

KUJDES!

Ju lutem beni porosine tuaj minimalisht 24 ore para, pasi kjo lloj torte kerkon nje kohe te vecante per tu pregatitur.

Cmimi origjinal
4,000 Leke

Sasia
            
Torte me Logo
Torte me Logo
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac flete - Princeshat

Tullumbac me Princeshat.

Personazhe si Mbreti Luan, Pokahontas, Mickey Mouse do t'ju pelqenin gjithashtu.

Cmimi origjinal
360 Leke

Sasia
            
Tullumbac flete - Princeshat
Tullumbac flete - Princeshat
Cmimi origjinal
360 Leke

Bakllava

Bakllava

Sapo permendim Vitin e Ri natyrshem mendja te shkon tek bakllavaja.
Nje nga embelsirat qe nuk mund te mungoje ne tavolinat shqiptare gjate sezonit te festave.

Pregatitur me kujdes nga pasticeria me e mire ne Tirane.

Ju lutemi te beni porosine 48 ore perpara dates se dergeses.Cmimi origjinal
3,300 Leke
Permasa: Diametri 36 cm

Sasia
            
Bakllava
Bakllava
Cmimi origjinal
3,300 Leke
Permasa: Diametri 36 cm

Bakllava (me Kg)

Bakllava (me Kg)

Eshte emblesira tradicionale shqiptare dhe cilesia eshte e mrekullueshme.

1 kg kushton 900 lek.
Nese deshironi 1 kg shkruaj sasine 1, nese deshironi 2 kg shkruaj sasine 2 etj.

Cmimi origjinal
900 Leke
Pesha: 1 Kg
Sasia
            
Bakllava (me Kg)
Bakllava (me Kg)
Cmimi origjinal
900 Leke
Pesha: 1 Kg

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke

Kadaif

Kadaif

Kadaif i sherbetosur me shijen origjinale te kadaifit.

1kg kushton 800 leke.
Nese deshiron 1 kg zgjidh sasine 1, nese deshiron 2 kg zgjidh sasine 2 etj.

Cmimi origjinal
800 Leke
Sasia
            
Kadaif
Kadaif
Cmimi origjinal
800 Leke

Trigona me krem pasticerie

Trigona me krem pasticerie

Trigona me krem pasticerie dhe sherbet.
Ju lutemi vini re se keto trigona nuk jane trigona tradicionale, me arra dhe sherbet.

Tek "Shkruaj sasine" ketu poshte, shkruani sasine e copeve qe deshironi te porosisni.

Cmimi origjinal
80 Leke
Sasia
            
Trigona me krem pasticerie
Trigona me krem pasticerie
Cmimi origjinal
80 Leke

Pastashu

Pastashu

Nje nga embelsirat me te shijshme.

Tek "Shkruaj sasine" ketu poshte, shkruani sasine e copeve qe deshironi te porosisni.

Cmimi origjinal
80 Leke
Sasia
            
Pastashu
Pastashu
Cmimi origjinal
80 Leke

Qiri Torte

Qiri Torte

Ju lutem shkruani tek udhezimet e veēanta numrin qe deshironi.
Nese deshironi numer-cift atehere tek "Sasia" vendosni shifren 2.

Cmimi origjinal
100 Leke
Sasia
            
Qiri Torte
Qiri Torte
Cmimi origjinal
100 Leke

Vere Morellino Di Scansano

Vere Morellino Di Scansano

Varieteti i rrushit: 85% Sangiovese 15% Cabernet.
Rajoni i prodhimit: Toscana
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyre e kuqe e erret.
Arome frutash ku ndjehet me teper aroma e kumbulles.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Vere Morellino Di Scansano
Vere Morellino Di Scansano
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Vere Rosso dei Notri

Vere Rosso dei Notri

Varieteti i rrushit: Cabernet Sauvignon, Merlot, Sangiovese, Syrah.
Rajoni i prodhimit: Toscana.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.

Cmimi origjinal
2,400 Leke
Sasia
            
Vere Rosso dei Notri
Vere Rosso dei Notri
Cmimi origjinal
2,400 Leke

Vere Primitivo Di Manduria

Vere Primitivo Di Manduria

Varieteti i rrushit: 100% Primitivo.
Rajoni i prodhimit: Puglia, Manduria.
Temperatura e servirjes: 15-18°C.
Ngjyra e purpurt e thellė me njė buqetė komplekse aromash dhe aromave tė frutave tė pjekura.

Cmimi origjinal
3,000 Leke
Sasia
            
Vere Primitivo Di Manduria
Vere Primitivo Di Manduria
Cmimi origjinal
3,000 Leke

Prosecco Silterra

Prosecco Silterra

Gezuar...
Vere e gazuar nga Prosecco Itali.

Cmimi origjinal
1,500 Leke
Sasia
            
Prosecco Silterra
Prosecco Silterra
Cmimi origjinal
1,500 Leke

Tullumbac numer

Tullumbac numer

Personalizo dhuraten tende duke derguar kete tullumbac.
Tullumbaci eshte i mbushur me helium, qendron lart ne ajer dhe ka lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani numrin qe deshironi.

Cmimi origjinal
1,600 Leke
Sasia
            
Tullumbac numer
Tullumbac numer
Cmimi origjinal
1,600 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Suveniri i kujtimeve

Suveniri i kujtimeve

Suvenir ne formen e zemren, qe mund ta personalizoni me foton tuaj me te dashur.

Cmimi origjinal
1,300 Leke
Sasia
            
Suveniri i kujtimeve
Suveniri i kujtimeve
Cmimi origjinal
1,300 Leke

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

Tullumbac - Gezuar Ditelindjen

A festohet ditelindja pa nje tullumbac?

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Tullumbac - Gezuar Ditelindjen
Cmimi origjinal
180 Leke

Treshe tullumbacash

Treshe tullumbacash

Cmimi i meposhtem eshte per tre tullumbaca bashke si ne figure.
Nese deshironi 6 tullumbaca zgjidhni sasine 2, e keshtu me rradhe.

Preferencat e ngjyrave mund ti shkruani tek instruksionet e vecanta te porosise.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Treshe tullumbacash
Treshe tullumbacash
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac gome krom

Tullumbac gome krom

Trendi i fundit i tullumbacave.
Tullumbac krom me efektin pasqyr.
Mbushet me helium dhe qendron pezull ne ajer.

Cmimi origjinal
200 Leke
Sasia
            
Tullumbac gome krom
Tullumbac gome krom
Cmimi origjinal
200 Leke

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

6 tullumbaca me ngjyra dhe 2 tullumbaca flete happy birthday

Tufe me tullumbaca e pershtatur per raste ditelindjesh.

Cmimi origjinal
1,440 Leke
Sasia
            

10 Tullumbace me ngjyra

10 Tullumbace me ngjyra

10 tullumbace shumengjyresh, te mbushura me helium.
Sygjerohen ne raste ditelindjesh apo surpriza te vecanta te pa imagjinuara. Tollumbacet krijojne nje atmosfere feste dhe lumturie.

Preferencen tuaj per ngjyrat mund ta shkruani tek "Udhezimet speciale" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
1,200 Leke
Sasia
            
10 Tullumbace me ngjyra
10 Tullumbace me ngjyra
Cmimi origjinal
1,200 Leke

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika

Tullumbac me pika te bardha, i fryre me helium.

Cmimi origjinal
180 Leke
Sasia
            
Tullumbac me pika
Tullumbac me pika
Cmimi origjinal
180 Leke

Eshte djale

Eshte djale

Tullumbaca flete te fryra me helium.
Dhurate ideale kur lindin djem.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte djale
Eshte djale
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Eshte vajze

Eshte vajze

Super dhurate per lindje vajze.
Tullumbacat jane te fryra me helium.

Cmimi origjinal
2,140 Leke
Sasia
            
Eshte vajze
Eshte vajze
Cmimi origjinal
2,140 Leke

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete Spiderman

Tullumbac flete me personazhin me te preferuar te femijeve.
Fryhet me helium dhe qendron ne ajer.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac flete Spiderman
Tullumbac flete Spiderman
Cmimi origjinal
360 Leke

Tullumbac  Shampanje

Tullumbac Shampanje

Per te zbukuruar festat tuaja.....
Tullumbac mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 90cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm
Sasia
            
Tullumbac  Shampanje
Tullumbac Shampanje
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 35x90 cm

Tullumbac gote birre

Tullumbac gote birre

Per adhuruesit e birres...
Tullumbac gjigand, gote-birre, mbushur me helium, qendron pezull ne ajer.
Lartesi 80cm.

Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm
Sasia
            
Tullumbac gote birre
Tullumbac gote birre
Cmimi origjinal
1,700 Leke
Permasa: 45X80 cm

Tullumbac sipas rastit

Tullumbac sipas rastit

Mos e ler dhuraten vetem, shoqeroje me nje tullumbac.

Zgjidh shkrimin qe i pershtatet rastit tuaj.
Shkrimet e mundeshme jane:

"Happy Birthday"
"I Love You"
"Its a Boy"
"Its a Girl"
"World's Best Dad"
"World's Greatest Mom"
"Hope you Well Soon"
"Congratulations"
"Just Married"

Ju lutemi shkruani nje nga shprehjet e mesiperme tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do tju shfaqen me tutje.

Cmimi origjinal
360 Leke
Sasia
            
Tullumbac sipas rastit
Tullumbac sipas rastit
Cmimi origjinal
360 Leke