Ide dhuratash per ditelindje

Ditelindjet jane festat qe menjehere na bejme te mendojme per dhuraten qe do ti bejme njeriut te zemres, mamase apo babait, djalit apo vajzes, nipit apo mbeses, shoqes apo shokut etj.
Te kenaqesh marresin e dhurates nuk eshte e lehte sidomos ku jemi larg prej tyre. Per kete arsye, ne natyrshem na lindi ideja e krijimit te dhurata.com.
Qe prej vitit 2006 ne kemi transmetuar aq shume urime per ditelindje dhe aq shume ndjenja e falenderime.
Urimet e poezite per ditelindje kane ardhur nga cdo cep i botes dhe jane shoqeruar me dhjetera lloje dhuratash qe ne ofrojme per rastet e ditelindjeve per cdo moshe.
Duke bashkepunuar me dyqanet me me emer ne premtojme cilesi, korrektesi dhe krijojme surpriza te paharrueshme.
Me poshte po ju sygjerojme disa dhurata qe lehtesisht mund ti porosisni ne siten tone.

Torta eshte dhurata e pare qe na vjen ndermend t'ju sygjerojme ne rastet e ditelindjeve.
Lulet jane nje tjeter sygjerim sidomos kur behet fjale per femra. Buqetat apo kompozime, dyqanet e luleve ne Shqiperi qe ne bashkepunojme do ti personalizojne sipas deshires suaj.
Shume lekesh dhurate per tu shpenzuar ne restorant. Ju zgjidhni nje shume, per te tjerat kujdeset stafi yne.

Keto jane vetem disa ide dhuratash per ditelindje, ndiqni linket e meposhtme per shume ide te tjera.


Urime per ditelindje


Uroja ditelindjen si te jete Mbret!

Torta ka krem baze shatilje dhe eshte e dekoruar me pete sheqeri.

Mund te zgjidhni nje nga keto shije:
1. Cokollate dhe lajthi.
2. Vanilje dhe arra.
3. Fruta pylli, manafere dhe boronice.

Kjo torte eshte e pershtatshme per 30 persona.
Shijen e preferuar te tortes si dhe ndonje urim te shkurter mbi torte (nese deshironi), shkruajeni tek "Udhezime te vecanta per porosine" qe do t'ju shfaqet me tutje.

Porosine duhet ta beni te pakten 24 ore perpara dates se dergeses.

Cmimi origjinal
6,000 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera