Ide dhuratash per Krishtlindje

Sapo festat afrojne, te gjithe mendojme per dhurata per njerezit e zemres.
Ne kete sezon ne perpiqemi te kemi sa me shume zgjedhje qe ju te mund te surprizoni kedo ne Shqiperi per Krishlindje apo diten e Vitit te Ri.
Lulja me domethenese qe zbukuron festat e fundvitit eshte Euforbia apo ndryshe lulja e krishlindjeve. Gjethet e gjelbra dhe lulet e kuqe te lulezuara ne kete stine dimerore i japin pamjen e duhur festave te fundvitit.
Vera e kuqe simbol i kesaj feste eshte nje ide tjeter. Ne e ofrojme te vendosur ne kuti druri me aksesore qe ju mund ta personalizoni me urimin tuaj, ne forme shporte me dy gota dhe hapese vere, ose ne nje paketim kartoni te pershtatur per dhurate.
Ide tjeter eshte te dhuroni torte apo baklava, kjo e fundit tradite ne cdo familje Shqiptare per festat e fundvitit.
Si gjithmone, ne emocionet do ti percjellim sikur te ishit ju vete.


Barolo - per Krishtlindje


Zona: Piemonte
Varjeteti: Nebbiolo
Aroma: Arome intens edhe elegante erezash, likuirizie dhe vanilje.
Vere e forte, trupeplote me nje strukture te perqendruar taninash.

Cmimi origjinal
4,000 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera