Ide dhuratash per Vitin e Ri

Ky eshte i dymbedhjeti fund viti, qe ne kemi kenaqesine tju ndihmojme te ndani gezimin e nderrimit te viteve me te dashurit qe nuk i keni prane.
Eshte nje periudhe shume e vecante, kur ne perpiqemi ne maksimum qe te ofrojme sa me shume zgjedhje per cdo moshe dhe shije, por ne te njejten kohe pa kompromentuar cilesine e mallit dhe te sherbimit ne destinacion.
Ne daten 31 Dhjetor, gjithe keto vite, ne nuk kemi marre persiper te bejme dergim dhuratash, pikerisht sepse nuk duam te prishim cilesine dhe korrektesine. Shume dyqane mbyllen heret, ndersa gjate paradites se dates 31 jane jashtezakonisht te zene.
Ne kemi shume artikuj jane te pershtatshem per dhurate per Vitin e Ri, por dhuratat me tipike gjate viteve, kane qene nje torte, embelsire apo bakllave, nje shishe vere, nje shporte me cokollata, fruta apo pije.
Zgjedhjet jane me te shumta ne Tirane, por pothuaj ne cdo rreth te Shqiperise ne kemi sherbimin e tortave dhe bakllavave te vitit te ri.

Per me shume sygjerime per dhuraten e nderrimit te viteve, ju lutem klikoni ne linket me poshte.


Shporta dhurate - Gezuar Vitin e Ri


Kjo shporte eshte nje zgjedhje e sigurt si dhurate per Vitin e Ri.

Shporta permban fruta te llojeve te ndryshme sipas stines, si banane, molle, dardhe, qitro, portokalle, kivi, limon, etj.
Gjithashtu permban tre lloje te ndryshme cokollatash te zeza, si dhe fruta te thata, shishe vere, brusketa te embla dhe te kripura.

Cmimi origjinal
5,500 Leke

Sasia
 

Shume ide te tjera