Fitness dhe Spa ne Tirane

Cmimet me poshte jane ekzaktesisht cmimet e dyqanit.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Dita me e shpejte e kryerjes se porosise: 28 korrik 2017 (E premte)
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi, dhe marresi mund te shkojne kur te deshiroje ne 3 muajt e ardhshem per ta konsumuar.
Do te jete nje eksperience qe ata nuk do ta harrojne kurre.

Fitness.
- Ambjent i kendshem dhe komod ne standarte nderkombetare, programe te personalizuar, paisje te gjenerates se fundit te Techno Gym - lideri boteror i paisjeve te ketij lloji, te dizenjuar me theksim te vecante ne kujdesin e Sistemit kardiak isocontrole.
- Klientet jane te monitoruar nga instruktor dhe fizioterapist.
- Pjesa me e madhe e paisjeve kane edhe ekrane TV dhe lidhje satelitore.

SPA.
- Tek VESA SPA do te gjeni profesionalizem te larte dhe produkte dhe makineri ekskluzive.
- Makinerite e CACI International, jane angleze dhe jane prezente ne 8000 sallone estetike ne 50 vende te botes.
- Germaine de Capuccini, nje linje e plote qe ofron zgjidhje te efektshme per te gjitha llojet e problemeve.
- Produkte beauty nga Malu Wilz.

Klienti perfitues mund te vije kur te deshiroje brenda 3 muajsh dhe te konsumoje karten e dhurates..
Ju lutemi vini re qe Vesa Spa nuk punon diten e diele..

Adresa:
Vesa Center, Rruga Abdyl Frasheri Nr. 5, Tirane (prane Librit Universitar).

Per cdo pyetje apo sugjerim ju lutemi na kontaktoni ne Shqiperi ose Kanada


 Paketa Nuse Rrezatuese (kliko mbi foto per me shume)

Trajtim trupi & fytyre me ekstrakte floriri, trajtimi i duarve (SPA manikyr) dhe trajtimi i kembeve ( SPA pedikyr).Cmimi per njesi: 11,500 Leke [$108.79 US - $134.75 CAD - 92.72 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pakete trajtimi me balte - 10 seanca (kliko mbi foto per me shume)

Ky trajtim ndihmon ne reduktimin e celulitit.
Nje nga metodat me te perdorura sot per sot sepse sjell dhe shume perfitime si: tonifikimin e lekures, largimin e tosinave, pastrimin e lekures deri ne shtresat e poshtme si dhe ka efekte relaksuese.


Cmimi per njesi: 25,000 Leke [$236.50 US - $292.94 CAD - 201.56 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Nje dhurate per ate qe e dua kaq shume... (Pakete 3) - Trajtim anti rrudhe (kliko mbi foto per me shume)

Ky trajtim zvogelon rrudhat dhe e ben lekuren me te lemuar.
Ai gjithashtu rregullon tonalitetin e lekures duke krijuar nje pamje me te re, minimizon poret, zvogelon ndjeshem njollat e krijuara nga mosha dhe hidraton lekuren.

 

Cmimi per njesi: 5,000 Leke [$47.30 US - $58.59 CAD - 40.31 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)

Shkruaj Sasine
            Masazh me gure te nxehte 55 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Masazhi me gur te nxehte promovon relaksim dhe qarkullimin e energjise ne te gjithe trupin.
Butesisht,guret e rrumbullaket dhe te ngrohte vendosen ne disa pike energjitike perpara se te behet nje masazh I gjate dhe relaksues me levizje rreshqitese qe ushtron trysni ne te gjithe trupin me FLUIDE DE BEAUTE 14.
Cdo pjese e trupit teresisht masazhohet. Tensioni zhduket dhe pikat energjitike stimulohen. Trupi dhe lekura juaj rivitalizohet dhe rifreskohet.

Cmimi per njesi: 4,000 Leke [$37.84 US - $46.87 CAD - 32.25 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Trajtim Fytyre (kliko mbi foto per me shume)

Pastrimi i fytyres, largimi i stresit dhe ushqimi i lekures e ben ate te hidratuar.
Pastrimi i fytyres eshte i dyti sherbim i SPA pas masazhit.
Ndonjehere e quajne pastrim ne thellesi te fytyres ose pastrim ne thellesi te poreve te fytyres.


Cmimi per njesi: 3,300 Leke [$31.22 US - $38.67 CAD - 26.61 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Masazh Klasik Relaks - 55 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Nje masazh relaksues eshte zakonisht nje trajtim i gjithe trupit qe perfshin muzike te bute, ndricimit te ulet ne atmosfere qirinjsh dhe vajra aromatik. Nje masazh i mire relaksi heq stresin dhe tensionin ne muskujt tuaj dhe do t'ju lere me nje ndjenje te kendshme.

Cmimi per njesi: 3,300 Leke [$31.22 US - $38.67 CAD - 26.61 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Per nje fytyre te paster, te re, te relaksuar-Trajtimi i ri Anti Age (Lift In) (kliko mbi foto per me shume)


Qėndrueshmėri dhe dendėsi tė avancuar Lift In
1. Terheqje vertikale
2. Terheqje anėsore
3. Volum
Metode pune te bazuar  ne njohurite e thella te 
anatomise se fytyres per te marre linjat e saj te forta.Cmimi per njesi: 7,000 Leke [$66.22 US - $82.02 CAD - 56.44 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Krem Premier (kliko mbi foto per me shume)


Krem per fytyren, nje xhevahir i ri ne kuroren e Germaine de Capuccini, njė krem i jashtėzakonshėm anti-moshe, i cili zgjat freskine e lekures suaj duke zhdukur shenjat e moshes suaj. 
Njė krem qė pėrtėrin, riparon, ushqen, hidraton dhe thellėsisht kujdeset pėr lėkurėn nga brenda, duke e bėrė atė tė rimarrė freskine e saj dhe tė bėhet fortė, e butė dhe rrezatuese .Ky Krem aktivizon genin e telomerases, nje lloj enzime, funksioni i se ciles eshte shtesa nė fragmentin e kromozomit te ADN dhe ne kete menyre telomeri humbet nė ēdo ndarje qelizore. Ky trajtim gjithashtu pakeson aktivitetin e microRNA qe bllokon sintezen e kolagjenit dhe elastinit, duke e lejuar qelizen qe te permiresoje matricen Cmimi per njesi: 35,000 Leke [$331.10 US - $410.11 CAD - 282.19 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Masazh refleksologji per kembet - 20 minuta (kliko mbi foto per me shume)

Nje metode e lindjes se larget e bazuar ne besimin qe relaksimi, largimi i toksinave, balancimi, te gjitha keto promovohen nga masazhi I bere ne zonen e kembeve qe korespondon me organet dhe indet e trupit.
Aromat e zgjedhura e ben te paharrueshme kete eksperience.


Cmimi per njesi: 2,000 Leke [$18.92 US - $23.44 CAD - 16.13 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pressotherapy (kliko mbi foto per me shume)

Pressotherapy eshte nje trajtim i vecante detoksifikues i cili permes qarkullimit limfatik, ndihmon per te promovuar funksionet natyrore te trupit te largimit te toksinave.
Ringjallja dhe oksigjenimi i indeve ndihmon per te holluar dhe relaksimin e kembeve, stomakut dhe kraheve nderkohe tonifikon dhe lekuren.


Cmimi per njesi: 1,500 Leke [$14.19 US - $17.58 CAD - 12.09 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Hidratimi i trupit me cokollate (kliko mbi foto per me shume)

Trajtimi me cokollate sherben per te hequr toksinat nga trupi.
Trajtimi me cokollate ne VESA SPA&Fitness ka ne perberje kakao te paster, i cili ka antioksidues qe largon toksinat dhe pastron lekuren dhe e ben te duket e paster dhe e shendetshme.


Cmimi per njesi: 3,500 Leke [$33.11 US - $41.01 CAD - 28.22 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine
            Pakete cift day spa 1|Pakete cift day spa 1 (kliko mbi foto per me shume)

Paketa cift day spa 1, permban:
2 masazhe dhe 2 trajtime fytyre per ciftin.


Cmimi per njesi: 12,000 Leke [$113.52 US - $140.61 CAD - 96.75 EUR]
(Ky eshte cmimi origjinal ne vend. Ne hapin tjeter do te shtohen pagesat e sherbimit)
Shkruaj Sasine