Fitness dhe Spa ne Tirane

Dergesa me e pare: 29 shtator 2020 (E marte)

Cmimet jane ekzaktesisht sa te dyqanit ne vend.
Me tutje ne shtojme pagesen per:
1- sherbimin online
2- sherbimin ne vend
 
Vesa Spa & Fitness ne Tirane
Dhuroi dikujt nje karte dhurate per Fitness Club, trajtim SPA, apo produkte beauty Malu Wilz.
Ne do tja dergojme karten dhurate surprize ne shtepi dhe marresi mund te shkoje kur te deshiroje per ta konsumuar.
Do te jete nje eksperience qe ata nuk do ta harrojne kurre.

Fitness.
- Ambjent i kendshem dhe komod ne standarte nderkombetare, programe te personalizuar, paisje te gjenerates se fundit te Techno Gym - lideri boteror i paisjeve te ketij lloji, te dizenjuar me theksim te vecante ne kujdesin e Sistemit kardiak isocontrole.
- Klientet jane te monitoruar nga instruktor dhe fizioterapist.
- Pjesa me e madhe e paisjeve kane edhe ekrane TV dhe lidhje satelitore.

SPA.
- Tek VESA SPA do te gjeni profesionalizem te larte dhe produkte dhe makineri ekskluzive.
- Makinerite e CACI International, jane angleze dhe jane prezente ne 8000 sallone estetike ne 50 vende te botes.
- Germaine de Capuccini, nje linje e plote qe ofron zgjidhje te efektshme per te gjitha llojet e problemeve.
- Produkte beauty nga Malu Wilz.

Adresa:
Vesa Center, Rruga Abdyl Frasheri Nr. 5, Tirane (prane Librit Universitar).

Dite relaksi ne SPA

Dite relaksi ne SPA

Masazh, trajtim i fytyrės, manikyr & pedikyr, stilim flokėsh.

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Dite relaksi ne SPA
Dite relaksi ne SPA
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Shampanje dhe Trendafila

Shampanje dhe Trendafila

Manikyr dhe pedikyr spa, shoqeruar me masazh fytyre

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            
Shampanje dhe Trendafila
Shampanje dhe Trendafila
Cmimi origjinal
5,000 Leke

Qetesi, Shkelqim dhe disa vite me re

Qetesi, Shkelqim dhe disa vite me re

Trajtim fytyre oksigjenoterapi, shoqeruar me trajtim flokesh ristrukturues dhe ushqyes me ampula vitaminash 

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Qetesi, Shkelqim dhe disa vite me re
Qetesi, Shkelqim dhe disa vite me re
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Rigjenero lekuren tende

Rigjenero lekuren tende

Trajtim fytyre qe rigjeneron plotesisht lekuren, redukton rrudhat, jep shkelqim shoqeruar me produktet e trajtimit per 1 muaj ne shtepi.
E pershtatshme per te gjitha moshat.

Cmimi origjinal
25,000 Leke
Sasia
            
Rigjenero lekuren tende
Rigjenero lekuren tende
Cmimi origjinal
25,000 Leke

Dite clodhese ne SPA

Dite clodhese ne SPA

Sauna, shampanje, fruta. Masazh relaks trupi. Masazh fytyre.
Manikyr SPA. Krehje flokesh.

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Dite clodhese ne SPA
Dite clodhese ne SPA
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Dite SPA (per 2 persona)

Dite SPA (per 2 persona)

Masazh relaks trupi me qirinj aromatic.
Trajtim fytyre baze.
Krehje.

Cmimi origjinal
12,000 Leke
Sasia
            
Dite SPA (per 2 persona)
Dite SPA (per 2 persona)
Cmimi origjinal
12,000 Leke

Dashuria ime

Dashuria ime

Masazh me gure vullkanik. Manikyr xhel.
Prerje e krehje flokesh. Make up.

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Dashuria ime
Dashuria ime
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Deshirat e embla

Deshirat e embla

Hidratim trupi me cokollate. Manikyrxhel.
Krehje. Make up.

Cmimi origjinal
5,700 Leke
Sasia
            
Deshirat e embla
Deshirat e embla
Cmimi origjinal
5,700 Leke

Jepi jete fytyres tende

Jepi jete fytyres tende

Perfshin trajtimin e fytyres me oksigjen (oksigjenoterapi), krehje floku ne fund per tu ndier edhe me te bukur.
Oksigjeni nxit prodhimin e kolagjenit dhe elastines duke i rikthyer fytyres tuaj gjallerine dhe freskine e munguar.

Cmimi origjinal
6,000 Leke
Sasia
            
Jepi jete fytyres tende
Jepi jete fytyres tende
Cmimi origjinal
6,000 Leke

Freski dhe relaks

Freski dhe relaks

Scrub trupi. Masazh relaks 30 minuta.
Trajtim baze fytyre. Prerje e krehje flokesh.

Cmimi origjinal
7,500 Leke
Sasia
            
Freski dhe relaks
Freski dhe relaks
Cmimi origjinal
7,500 Leke

Paketa Nuse Rrezatuese

Paketa Nuse Rrezatuese

Trajtim trupi & fytyre me ekstrakte floriri, trajtimi i duarve (SPA manikyr) dhe trajtimi i kembeve ( SPA pedikyr).

Cmimi origjinal
11,500 Leke
Sasia
            
Paketa Nuse Rrezatuese
Paketa Nuse Rrezatuese
Cmimi origjinal
11,500 Leke

Pakete trajtimi me balte per femra - 10 seanca

Pakete trajtimi me balte per femra - 10 seanca

Ky trajtim ndihmon ne reduktimin e celulitit.
Cfare dhurate mund te jete me mire per nje femer, por kujdes se mos ja beni asaj qe nuk ka celulit :)

Eshte nga metodat me te perdorura sot per sot sepse sjell dhe shume perfitime si: tonifikimin e lekures, largimin e tosinave, pastrimin e lekures deri ne shtresat e poshtme si dhe ka efekte relaksuese.

Cmimi origjinal
25,000 Leke
Sasia
            

Trajtim detoksifikues antioksidant fytyre dhe trupi me VitC+

Trajtim detoksifikues antioksidant fytyre dhe trupi me VitC+

Perfshin full body detox me vitamine C+ (scrub, late, maske, masazh) dhe trajtim fytyre me vitamine C+ (latte, tonik, scrub, ampule, maske, masazh)
Vitamina C+ produkt qe aplikohet direkt ne lekure, me veti antioksidante dhe nje peeling I fuqishem natyral qe parandalon plakjen e lėkurės pasi luan njė rol tė rėndėsishėm nė formimin e kolagjenit.

Cmimi origjinal
10,000 Leke
Sasia
            

Dhurate per ate qe dua - Pakete 3 - Trajtim anti rrudhe

Dhurate per ate qe dua - Pakete 3 - Trajtim anti rrudhe

Ky trajtim zvogelon rrudhat dhe e ben lekuren me te lemuar.
Ai gjithashtu rregullon tonalitetin e lekures duke krijuar nje pamje me te re, minimizon poret, zvogelon ndjeshem njollat e krijuara nga mosha dhe hidraton lekuren.

Cmimi origjinal
5,000 Leke
Sasia
            

Masazh me gure te nxehte 55 minuta

Masazh me gure te nxehte 55 minuta

Masazhi me gur te nxehte promovon relaksim dhe qarkullimin e energjise ne te gjithe trupin.
Butesisht,guret e rrumbullaket dhe te ngrohte vendosen ne disa pike energjitike perpara se te behet nje masazh I gjate dhe relaksues me levizje rreshqitese qe ushtron trysni ne te gjithe trupin me FLUIDE DE BEAUTE 14.
Cdo pjese e trupit teresisht masazhohet. Tensioni zhduket dhe pikat energjitike stimulohen. Trupi dhe lekura juaj rivitalizohet dhe rifreskohet.

Cmimi origjinal
4,000 Leke
Sasia
            
Masazh me gure te nxehte 55 minuta
Masazh me gure te nxehte 55 minuta
Cmimi origjinal
4,000 Leke

Trajtim Fytyre

Trajtim Fytyre

Pastrimi i fytyres, largimi i stresit dhe ushqimi i lekures e ben ate te hidratuar.
Pastrimi i fytyres eshte i dyti sherbim i SPA pas masazhit.
Ndonjehere e quajne pastrim ne thellesi te fytyres ose pastrim ne thellesi te poreve te fytyres.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Trajtim Fytyre
Trajtim Fytyre
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Masazh Klasik Relaks - 55 minuta

Masazh Klasik Relaks - 55 minuta

Nje masazh relaksues eshte zakonisht nje trajtim i gjithe trupit qe perfshin muzike te bute, ndricimit te ulet ne atmosfere qirinjsh dhe vajra aromatik. Nje masazh i mire relaksi heq stresin dhe tensionin ne muskujt tuaj dhe do t'ju lere me nje ndjenje te kendshme.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Masazh Klasik Relaks - 55 minuta
Masazh Klasik Relaks - 55 minuta
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Trajtimi i ri Anti Age - Lift In

Trajtimi i ri Anti Age - Lift In

Qėndrueshmėri dhe dendėsi tė avancuar Lift In
1. Terheqje vertikale
2. Terheqje anėsore
3. Volum

Metode pune te bazuar ne njohurite e thella te anatomise se fytyres per te marre linjat e saj te forta.

Cmimi origjinal
7,000 Leke
Sasia
            
Trajtimi i ri Anti Age - Lift In
Trajtimi i ri Anti Age - Lift In
Cmimi origjinal
7,000 Leke

Krem Premier

Krem Premier

Krem per fytyren, nje xhevahir i ri ne kuroren e Germaine de Capuccini, njė krem i jashtėzakonshėm anti-moshe, i cili zgjat freskine e lekures suaj duke zhdukur shenjat e moshes suaj.

Njė krem qė pėrtėrin, riparon, ushqen, hidraton dhe thellėsisht kujdeset pėr lėkurėn nga brenda, duke e bėrė atė tė rimarrė freskine e saj dhe tė bėhet fortė, e butė dhe rrezatuese.
Ky krem aktivizon genin e telomerases, nje lloj enzime, funksioni i se ciles eshte shtesa nė fragmentin e kromozomit te ADN dhe ne kete menyre telomeri humbet nė ēdo ndarje qelizore.
Ky trajtim gjithashtu pakeson aktivitetin e microRNA qe bllokon sintezen e kolagjenit dhe elastinit, duke e lejuar qelizen qe te permiresoje matricen.

Cmimi origjinal
28,000 Leke
Sasia
            
Krem Premier
Krem Premier
Cmimi origjinal
28,000 Leke

Masazh refleksologji per kembet - 20 minuta

Masazh refleksologji per kembet - 20 minuta

Nje metode e lindjes se larget e bazuar ne besimin qe relaksimi, largimi i toksinave, balancimi, te gjitha keto promovohen nga masazhi I bere ne zonen e kembeve qe korespondon me organet dhe indet e trupit.
Aromat e zgjedhura e ben te paharrueshme kete eksperience.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            

Pakete Pressotherapy 10 seanca

Pakete Pressotherapy 10 seanca

Pressotherapy eshte nje trajtim i vecante detoksifikues i cili permes qarkullimit limfatik, ndihmon per te promovuar funksionet natyrore te trupit te largimit te toksinave.
Ringjallja dhe oksigjenimi i indeve ndihmon per te holluar dhe relaksimin e kembeve, stomakut dhe kraheve nderkohe tonifikon dhe lekuren.

Cmimi origjinal
15,000 Leke
Sasia
            
Pakete Pressotherapy 10 seanca
Pakete Pressotherapy 10 seanca
Cmimi origjinal
15,000 Leke

Hidratimi i trupit me cokollate

Hidratimi i trupit me cokollate

Trajtimi me cokollate sherben per te hequr toksinat nga trupi.
Trajtimi me cokollate ne VESA SPA&Fitness ka ne perberje kakao te paster, i cili ka antioksidues qe largon toksinat dhe pastron lekuren dhe e ben te duket e paster dhe e shendetshme.

Cmimi origjinal
3,500 Leke
Sasia
            
Hidratimi i trupit me cokollate
Hidratimi i trupit me cokollate
Cmimi origjinal
3,500 Leke

Pakete cift day spa 1

Pakete cift day spa 1

Paketa cift day spa 1, permban:
2 masazhe dhe 2 trajtime fytyre per ciftin.

Cmimi origjinal
12,000 Leke
Sasia
            
Pakete cift day spa 1
Pakete cift day spa 1
Cmimi origjinal
12,000 Leke

Tullumbaca me numra

Tullumbaca me numra

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca me numra
Tullumbaca me numra
Cmimi origjinal
3,200 Leke

Tullumbaca Gold

Tullumbaca Gold

Personalizo dhuraten tende duke derguar keto tullumbaca.
Tullumbacat jane te mbushur me helium, qendrojne lart ne ajer dhe kane lartesi 1m.

Tek udhezimet e vecanta na shkruani dy numrat qe deshironi.

Cmimi origjinal
3,200 Leke
Sasia
            
Tullumbaca Gold
Tullumbaca Gold
Cmimi origjinal
3,200 Leke

10 Tullumbaca te kromuar

10 Tullumbaca te kromuar

Trendi i fundit i tullumbacave, kane efektin pasqyre dhe terheqin gjithe vemendjen e duhur.
Dhurate impresionuese per kedo qe e merr.

Cmimi origjinal
2,000 Leke
Sasia
            
10 Tullumbaca te kromuar
10 Tullumbaca te kromuar
Cmimi origjinal
2,000 Leke

Dominim Roze

Dominim Roze

10 tullumbaca roze, 2 tullumbaca flete zemer dhe 2 tullumbaca flete yll.
Super buqete tullumbacash.

Cmimi origjinal
2,640 Leke
Sasia
            
Dominim Roze
Dominim Roze
Cmimi origjinal
2,640 Leke