USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Pershendetje stafi dhurata.com
Faleminderit shume per sherbimin korrekt qe bete edhe jam shume e emocionuar nga fotografia qe i bete nenes time. Edhe njehere flm shume edhe Gezuar Vitin e Ri.
Respekte

Brunilda Koka
USA
30 dhjetor 2008

we loved it. we are so pleased with your delivery of the gift. thank you

shaun humphries
Provo Utah
Usa
26 dhjetor 2008

Faleminderit per kryerjen ne menyre te sakte dhe shume profesionale te porosise
Mire u degjofshim mbase ne porosi te tjera
Merry Christmas and Happy New Year

Aurel Cifligu
Canada
25 dhjetor 2008

faleminderit jini njesha

GENCI PANI
JACKSONVILLE
USA
25 dhjetor 2008

Shume shume faleminderit per kryerjen e porosise.Ishte vertet nje suprize e bukur per prinderit e mi.Korektesia e shperndarjes dhe cilesia e tortes qene fantastike.nje falenderim dhe nga ana e prinderve te mij.(nji verejte te vockel fotoja qe me keni derguar nuk eshte e prinderve te mi po e dikujt tjeternqs keni mundesi te me dergoni foton e sakte sh faleminderit.)
Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri
edhe njihere faleminderit

Altona Pani
USA
24 dhjetor 2008

Do te doja t'i shprehja mirenjohjen time te thelle personelit te Dhurata.com; Jeni te mrekullueshem. Faleminderit shume qe nepermjet jush, j'u ndodha nenes time "prane"ne nje moment shume te rendesishem te jetes se jam.Faleminderit qe me dhate mundesine te admiroj fotografine e saj direkt nga shtepia. Ju uroj nje fabulus Year per 2009!
Me respekt,

Alda Vincani
20 dhjetor 2008
Canada

Pershendetje,
Jam shume e lumtur qe u arrit qellimi i surprizes. Ishte me te vertete shume e realizuar!
Eshte hera e trete qe dergoj dhurata ne Shqiperi dhe surprizat kane qene te paimagjinueshme!
Faleminderit shume dhe do vazhdoj t'ju kontaktoj ju per sherbime te tjera.
Majlinda

Majlinda Shakaj
Canada
19 dhjetor 2008

Te Dashur,
Desha t'ju falemderoja per korrektesine dhe profesionalizmin e sherbimit, pa permendur ketu emocionet e mara nga fotografija.
Vete ideja e te qenurit larg dhe sidomos ne dite te shenuara te shkakton nje boshllek qe eshte e veshtire ta pershkruash.
Fale sherbimit tuaj korrekt ju me dhate kenaqesine e madhe qe te ndjehem prane prinderve te mi te dashur ne pervjetorin e tyre te marteses si dhe te shoh buzeqeshjen dhe admirimmin e tyre per punen tuaj te lavderuar.
Shume falenderime dhe pershendetje kolegeve tuaj korrekte ne Shqiperi pavaresisht qe ishin anonime.
Ju uroj te gjitheve Suksese, sidomos ne kete kohe te veshtire, dhe paci nje weekend te kendeshem.
Me mirenjohje dhe respekt,
Rozi
Rozeta Dhjaku
Canada
12 dhjetor 2008

Ju falenderoj shume per sherbimin. U realizua me shpejt nga cfare kisha parashikur. Eshte hera e pare qe perdor dhurata. Com dhe pershtypjet e para mbetem gjithmone. Te miat jane me te mirat per sherbimin tuaj, se si do jete torta se di, megjithate Dajan i ka bere gjithmone te mira :)Ju uroj gjithe te mirat, suksese dhe sa me shume porosi te keni! Ju uroj Krishtlindje te Gezuara dhe nje Vit te Ri plot mbaresi! Me respekt,
Helena
Helena Maxhe
USA
9 dhjetor 2008

Pershendetje Dhurata.com,
Ju falenderojme nga thellesia e zemres per sherbimin e perkryer te dhurates, ishte ne te vertete nje surprize per babain e burrit tim pasi ato kane 8 vjet qe nuk jane pare??!! Dhurata.com tashme eshte zgjedhja jone e perhershme per dergimin e dhuratave ne Shqiperi. Ju urojme nga zemra Gezuar Festat dhe ju falenderojme edhe nje here per sherbin tuaj te mrekullueshem.
Perzemersisht,
Romina & Edmond Kraja
USA
8 dhjetor 2008

Dhurata.com dua t'ju pershendes dhe t'ju falenderoj shume per nje pune kaq te shkelqyer qe ju jeni duke e bere me nje sherbim te shpejt dhe ne kohe.Eshte hera e pare qe porosis dhe ju premtoj qe s'do jete hera e fundit jeni te mrekullueshem ,faleminderit dhe per fotografin qe me derguat me respek

NAIM AGAJ
TEXAS USA
2 dhjetor 2008

Iliri.shume faleminderit me nderuat.shume te sakte dhe ne kohe.gjithmone do jem ne sherbimin tuaj.flm

Adela Meta
30 nentor 2008
Boston
Usa

Faleminderit per sherbimin
Jam shume e kenaqur pasi mbesa dhe familja ime ishin kenaqur shume nga supriza.
Ja rekomandoje te gjithe shqiptareve jashte dhe brenda vendit te perdorin sherbimin tuaj per te gezuar te afermit dhe te dashurit e tyre sidomos tani me afrimin e festave te vitit te ri .
Me respekt

Elona Shkembi
28 nentor 2008
Lasalle Quebec
Canada

Ju faleminderit shume per sherbimin e ofruar. These are my mom's words:" even though we are far, I felt your love through these beautiful roses you sent me.They are even better then my wedding flowers". The feeling is indescribable. Thanks again.

Valbona Opingari
28 nentor 2008
Toronto Canada

Falenderimet me te sinqerta per sherbimin tuaj te mrekullueshem!
Pershemndetje,

Fanika Kote
24 nentor 2008
USA

Falenderimet me te perzemerta nga Familja Salavaci. Jeni shume korrekte ne kryerjen e sherbimit tuaj dhe ne te ardhmen ju garantojme te vazhdojme porosira ndermjet jush.
Gjeja me e vecante dhe speciale ishte qe ju beni foto te personit qe merr dhuraten ne castin e deliverit. Na behet qejfi qe keni arritur keto rezultate te mira nepermjet punes suaj dhe ju urojme suksese te metejshme.

Nilda Salavaci
Philadelphia, USA.
23 nentor 2008

Shume mendim gjenial dhe per mua sh emocionuse.Jeni vertet te mbrekullushem. Cdo gje e sakte dhe me e bukur se ne foto.Faleminderit dhurata.com. Gjeja e pare e bukur qe me ne fund bejne shqiptaret.Jam krenare per ju.

Adela Meta
Boston, USA
21 nentor 2008

Mirembrema,
Doja tju falenderoja shume per porosine qe e kryet ne Tirane.
Per mua ishte hera e pare dhe me shume si prove per te pare si punon.
Jam shume e kenaqur dhe mire u degjofshim perseri ne te ardhmen.
Tani e di qe deshira ime ketu eshte realitet ne Tirane.
Gijthe te mirat

Desdemona Panolli
19 Nentor 2008

Nga vasilika brooklyn ny per dhurata.com
ishte nje sherbim shume i mire nga ana juaj ju jemi mirenjohes qe beni te mundur bashkimin tone me njerzit ne shqiperi
suksese ne punen tuaj
dhurata ishte ne kohen e duhur dhe fotografia shume e bukur
falanderime nga gjithe familja

14 Nentor 2008
Usa

ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj shume korekt
ishte hera e pare qe bera nje porosi dhe jam shume e kenaqur nga puna juaj e shkelqyer
ju jeni ata qe na bashkoni me njerzit
fotua shume e bukur
edhe njehere ju faleminderit

Enri Loku
Brooklyn
14 Nentor 2008

Pershendetje,
Fillimisht dua t'ju falenderoj per sherbimin tuaj teper korrekt dhe te shpejte.
Gjithashtu, u emocionova shume kur pashe edhe prinderit e mi me lulet tuaja.
Lulet ishin me te vertete te bukura.
Te shpresojme se edhe ne te ardhmen kompania juaj do te vazhdoj sherbimin e saj dinjitoz si deri me tani, duke sherbyer njekohesisht edhe si nje ure lidhese per te shprehur mallin, urimet, mirenjohjen e njerezve qe ndodhen ne Shqiperie dhe vende te tjera ne bote.
Me respekt,

Rezarta
11 Nentor 2008

My boyfriend just started to work in Albania and I was looking for asite to send him some flowers on his first day.
I found this site from google.
When I compared to other sites sending flowers to Albania, prices were a lot more reasonable.
When I found out that you were sending photos of the delivery moment,
I decided that this was the perfect place to send my flowers since I wasn't able to see what was actually going on.
I placed my order, but I still had some doubt the next day, as I don't understand most of the pop-up messages I was hitting "ok" on the website.
When I heard the news that my boyfriend got the flowers and after receiving the picture, I was so happy.
Taking a photo and sending it to the customer is the perfect idea for an online service and you have an excellent service.
Right on time and just like you promise.
Thank you very much.

Nil - Turkey
11.11.2008

Faleminderit shume per porosine
Mua ate adrese me dhane dhe nuk e dija ku ishte sepse ata tani kane hyre ne shtepine e re dhe une kam 3 vjet pa ardhur ne Shqiperi.
Faleminderit shume qe keni takuar edhe tezen time.
Ju jemi shume mirenjohes.

Anisa Dushi
13 Tetor 2008

Ishit te mrekullueshem.
Ja vlejti co cent i harxhuar.
Shume faleminderit.
Sukesese te metejshme ne sherbmin tuaj fantastik.
Me respekt ,

Ervin Ballabani
12 Tetor 2008

FALEMINDERIT SHUMMMMMMMMEEEEE!!!!!!
Ishte dicka e mbrekullueshme ajo qe ju servirni...
sinqerisht nuk mundem ta besoj...
jeni te mbrekullueshem vazhdoni keshtu...
FALEMINDERIT!!!!!!

Lorela (42242)
9 Tetor 2008

ju flm nga zemra per kete web side qe keni krijur jeni te paaritshem edhe nje here ju flm.

valbona b houser
florida
USA
5 tetor 2008

Sapo e mora emailin tuaj dhe kontaktova me te afermit e mi.
Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj, ishte fantastik dhe jam shume e kenaqur.
Edhe njiher tjeter po ju falenderoj dhe do tja sygjeroj dhe shoqeris time.

Rudina Fishka
Canada
25 Shtator 2008

Faleminderit per kryerjen e porosise.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Une e kam perdorur shume here kete sherbim dhe gjithmone porosia eshte kryer me cilesi ne kohen e duhur dhe sipas udhezimeve te derguara.
Edhe njehere ju falenderoj dhe jam shume mirenjohese qe na keni krijuar mundesine qe nepermjet ketij sherbimi te kenaqim sado pak te dashurit tane qe i kemi larg.

Najada Zeneli
Toronto
18 Shtator 2008

Ju faleminderit.
Sherbim i perkryer ne te njejten dite.
Urime,

Valbona Dashi
Saint Petersburg/Florida
16 Shtator 2008

Ju falenderoj per kujdesin qe treguat dhe per sherbimin e perkryer.
Me respekt

Leand LAKRORI
France, 13 shtator 2008

Ju falenderojme per sherbimin qe na afroni,vertet kishim nevoje!
Ndjehemi shume me prane te afermve ne ditet me te vecanta e te bukura te tyre!
Fotot,(ne to emocionet,lotet apo buzeqeshjet)vertet te lene pa fjale...
Perzemersisht,
Monika dhe Endri
New York
25 Gusht 2008

Faleminderit shume per kryerjen e porosise.
Porosia u krye ne momentin duhur.Ne jemi shume te kenaqur me sherbimin tuaj.
Faleminderit edhe per fotografine qe na keni derguar se u ndjeme sikur ndodheshim edhe ne me ta.
Shpresoj te kemi mundesi te degojme edhe porosi te tjera.
Vazhdoni keshtu se jeni me te miret.
FALEMINDERIT SHUME PER SHERBIMIN.
Shpetim Maksut
New York
24 Gusht 2008

Faleminderit per porosine nuk kam cte them tjeter vetem faleminderit shume sepse e di pak a shume car lloj sherbimi na jepni sepse e kam provuar me pare dhe do e bej prap ,padyshim.
Elda Leka
18 Gusht 2008

Pershendetje
Ju falenderojme per sherbimin e sakte dhe ne kohe te porosise qe ne beme tek ju.
Ishte hera e pare qe ne porositnim dhe me te vertete cdo gje ishte organizuar ne menyre te perkryer.
Kjo na lejon mundesine qe te perdorim gjithmone dhurata.com per porosira te ndryshme.
Urimet tona me te mira dhe suksese .
Pershendetje

Elena Aliko
Canada
12 Gusht 2008

Ju faleminderit per realizimin e dhurates tone.
Te gjithe u gezuan dhe u habiten per kete mundesi e re komunikimi mes Kanadase dhe familjeve tona ne Shqiperi.
Ju urojme suksese ne biznesin tuaj dhe mire u degjofshim se shpejti.

Anila dhe Jimmy Kongoli
Toronto Canada
12 Gusht 2008

Serioziteti dhe punktualiteti ne zbatimin e porosose se pare me bene qe te bej nje te dyte,kete radhe me me pergjegjesi,sepse behej fjale per nje rast hidherimi.
Por besimi qe kisha krijuar,jo vetem nga bisedat e hijshme telefonike,por edhe nga prezantimi i biznesit,me jepte nje siguri te plote.
JU FALENDEROJ PERZEMERSISHT SE NJEREZIT E MI ME THANE SE "surpriza ishte aq e madhe sa menduam se ju kishim ne gjirin tone,na dukej sikur na erdhet juve vete".
Edhe njehere urimet me te mira per biznesin tuaj !

Me respekt
SHPENDI NUREDINI,NAPLES,FL,USA.
02 Gusht 2008

I am very happy with your services.
Thanks a bunch!!

Daniela Labinoti
USA
30 Korrik 2008

Sapo fola ne telefon me pronderit e mi. Akoma jam e perlotur nga mallengjimi.
Nuk di si t'ju falenderoj me gjithe shpirt per kete mundesi kaq te mrekullueshme qe beri te mundur te jemi shume prane prinderve ne nje dite kaq te vecante, megjithese ndodhemi mijera milje larg.
Prinderit e mi nuk mbaronin se shprehuri kenaqesine qe kishin perjetuar dhe mallengjimin nga surpriza e papritur.
Edhe nje here shume faleminderit per sherbimin e mrekullueshem.
Nuk ka mundesi te bej asnje verejtje sepse cdo gje i tejkaloi parashikimet.
Me shume mirenjohje

Enkelejda Gjerazi
Kitchener,Canada
28 Korrik 2008

Pershendetje
Ju falenderojme per sherbimin tuaj me ane te se cilit arrijme te urojme te afermit tane ne Shqiperi.
Mirupafshim dhe pune te mbare,

nga ELIDA DOKO
St. petersburg. USA
21 Korrik 2008

Jam Benisa.
Shume faleminderit per kryerjen e porosise.
Cdo gje ishte perfekte.

Benisa Kokonozi
20 Korrik 2008

Shume faleminderit.
Sigurisht qe do dergoj nje mesazh me pershtypjen time te shkelqyer per ju.
Kam qene e para qe kam lene mesazh ne "librin tuaj te pershtypjeve" dhe jam e kenaqur te shoh shume te tjere pas meje.
Shume faleminderit edhe per foton. Eshte nje surprize qe mezi pres ta marr. Mgjs ne Berat nuk ishte e mundur ju e bete te mundur.
Gjithe te mirat,

Diana Pushi
Toronto,ON
18 Korrik 2008

Shume faleminderit qe na ofroni kete mundesi.
Gjithe te mirat!

Bora Mila
Canada
17 Korrik 2008

FALEMINDERIT SHUME PER SHERBIMIN TUAJ TE SHKELQYER.
KJO ISHTE NJE GJE SHUME E REALIZUAR NGA ANA JUAJ DHE UNE TE JAM MIRENJOHSE SE KJO QE UNE TE KAM KERKUAR ISHE DIQKA E JASHTEZAKONSHE DHE JU E REALIZUAT NE MENYRE FANTASTIKE.
URIME DHE SUKSESE TE METEJSHME NE BIZNESIN TUAJ.

ZENAIDA TAFA
USA
11 Korrik 2008

Shume faleminderit per sherbimin tuaj kete here gjithashtu.
Eshte e veshtire te besh sugjerime per permiresim, sepse eshte tashme i perkryer.
Faleminderit dhe nje here qe na jepni mundesine per te qene me prane te afermeve tane ne Shqiperi.
Pune te mbare dhe se shpejti.

Entela Saliasi-Benz
Hong Kong
3 Korrik 2008

Faleminderit per sherbimin tuaj.
Cdo gje ishte e shkelqyer dhe ne kohen e duhur.
Do tja rekomandoj dhe miqeve te mi sherbimin tuaj.
Klarita Shulla
01 Korrik 2008

Faleminderit per sherbimim e mire dhe shepjtesine me te cilen ju e derguat dhuraten.

Ne na befasoj shume kjo, por the per njerezit tane kjo ishte nje surprize shume e bukur.
Ne shpresojme qe ta perdorim sherbimin tuaj edhe ne te ardhmen.

Sinqerisht,
Rozeta Shalca
USA
30 Qershor 2008

Miremengjez Lida,

Foton e tortes e mora, shume faleminderit!
Perzemersisht falenderime per korrektesine dhe mirenjohje!
Torta ishte vertet surprize, edhe pse nipcja nuk ndodhej ne shtepi ne ate moment; ata me telefonuan sapo e moren.
E rendesishme ishte qe vertet urimi i pare ju vajti aq i embel nga Shqiperia dhe mbeti perseri surprize...
Ata nuk e hapen dhuraten derisa nipcja u kthye ne shtepi dhe vertet u surprizua!!!

Falenderime pa fund, qe keni krijuar nje sherbim kaq fisnik!
Duke ju uruar shendet dhe nje jave te mbare.

Majlinda Hoxha
Tirane
30.06.2008

dhurata.com dhe pasticeri Dajana ne Korce falemiderit per sherbimin tuaj.

Sinqerisht.

Olgert Papa-Naum
USA
29.06.2008

Ju falenderojme per sherbimin e shpejte dhe cilesor.
Urojme te zgjeroni sherbimin tuaj qe te mbajme lidhjet sa me te ngrohte me shqiperine.

Pershendetje nga Suedia,

Spiro (TSONIS)
23.06.2008

Faleminderit per plotesimin e kerkesave tona.
Jemi shume te kenaqur dhe sherbimin tuaj te mire, ne po e transmetojme tek te gjithe njerezit qe njohim.

Feim Bardho
USA
22.06.2008

Faleminderit per sherbimin dhe njoftimin e shpejte.
Nderimet e mia,

Dhimiter Zaka
12.06.2008

Faleminderit shume Lida,
Jeni shume te mire,

Bjanka Zguro, USA
3.06.2008

Pershendetje Dhurata.com,

Dua t'ju falenderoj per sherbimin e mrekullueshem qe familja ime ne Shqiperi mori nga ju.
Shume, shume faleminderit!!!!!
Shpresoj te kem te njejtin sherbim nga ju ne te ardhmen dhe do ti'a sugjeroj companine tuaj te gjithe miqeve te mi.

Me respekt
Etleva Ceko
10 Qershor 2008

Faleminderit Dhurata.com. E dyta here qe perdorim sherbimet tuaja (torte e lule) e ju falenderoj per kryerjen e tyre ne te njejten kohe e me perpikmerine e premtuar.
Perzemersisht,

Dea e Blerim Katroshi
4 Qershor 2008

Shume faleminderit per njoftimin.
S'kam patur vec eksperienca te mira me dhurata.com dhe njoftimi juaj duke vertetuar dergimin e dhurates ime eshte nje shembull me teper e sherbimit tuaj te sakte dhe te mirefillte.

Perzemersisht,
Jani Andon
3 Qershor 2008

DHURATA.COM.JENI TE SHKELQYER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TE FALENDEROJ NGA ZEMRA TY ILIR DHE TE GJITHE STAFIN TEND QE ARRITEM TE BENIM BASHKE SURPRISAT NE SHTEPINE TIME.
JENI TE MREKULLUESHEM SEPSE ARRINI TIA DILNI MBARE ME GJITHE VESHTIRESITE QE NDODHEN NE SHQIPERI PER TE GJETUR ADRESEN...
JENI FANTASTIK VAZHDONI KESHTU JENI TE MEDHEJ!

JU PERSHENDES NGA MILANO (ITALI)
ALMA HAJDARI.
1 Qershor 2008

...ju falenderoj per sherbimin e shkelqyer tuajin, skishte gje me te bukur se te shohesh prinderit e tu nga ekrani i pc ne momentin e marrjes se buqetes se luleve me rastin e ditelindjes,te shohesh lumturin e prinderve te tu qe edhe pse ishim aq larg ne ato momente u dukej sikur me kishin aq prane sa mund edhe te me perqafonin.
FLM eshte shum pak per te thene meritoni me teper.

ANA LLAPUSHI
9 Maj 2008

Me te vertete eshte nje gje shume e bukur te gjendesh prane dikujt ne nje moment gezimi ndonse je larg. Dhe kete kete mundesi (shume emocoinuse dhe mbreselenese)e krijovi Dhurata.com
Ju falenderojme per sherbimin vertet profesional.
Eshte nje kenaqesi e vecante qe krijuat per te dy palet si per derguesin dhe per maresin.Suksese ne biznesin tuaj!
Anila Taluri
Waterbury, Ct
3 Maj 2008

Jam shume e kenaqur nga surprisa qe i bera mamit..ishte shume e bukur ,ju uroj suksese dhe ju falenderoj qe na jepni mundesi per ti dhuruar nje emocion njerezve tane qe ndodhen ne shqiperi.
Ju pershendes dhe ju premtoj qe tani me keni kliente...
Alma Hajdari (Milano)
2 Maj 2008

-Dhurata.com
Shum faleminderit per sherbimin tuaj ....ne u kenaqem jashtmase . Ne fakt, tani do shkoj ne dhurata.com se kam per te ber nje porosi per daten 3 Maj. :)

Edlira Hoxha, USA
2 Maj 2008

ju falenderoj per sherbimin shume te mire qe ofroni, cdo gje u krye me perpikmeri sipas porosise, komplimenra, keshtu vazhdoni. perpiquni te shtoni gamen e sherbimeve qe ofroni, ne qytetet me kryesore te Shqiperise( mua me intereson me shume ne Korce)
Do ta reklamoj sherbimin tuaj ne te gjithe miqte dhe te njohurit e mi.
Edhe nje here FALEMINDERIT!

sinqerisht
Majlinda Vaka, USA
1 Maj 2008

Shume falemnderit dhe vertet jam impressed by your service. I am so happy that she looks so happy. Sherbimi ishte I persosur, ne kohe dhe fotoja e ben sherbimin shume me emocional.
Shume falemderit prape dhe patjeter do e perdor sherbimin tuaj perseri.
Kalia Musha
Toronto
22 Prill 2008

Faleminderit Dhurata.Com
Nje sherbim i shkelqyer.

Mbaresi
Saimir Lolja
Canada
16 Prill 2008

Ju falenderoj nga zemra per korrektesine.
Lulet ishin shume te bukura, kane shkuar ne kohen e duhur dhe vertet ka qene nje surprize per marresin.
Edhe njehere ju shpreh mirenjohjen me te thelle per sherbimin tuaj perfekt.

Pershendetje,

Fanika Kote
Worcester,MA
16 Prill 2008

Pershendetje te gjithe stafit te "Dhurata.com"

Jam dhe do te jem nje klientja juaj e perhereshme. Kam disa vjet qe frekuehtoj sherbimin tuaj dhe cdo here ajo eshte nje surprize e vecante.
Sherbimi i ri per foto ne castin e dorezimit te dhurates eshte shume i kendshem dhe mbreslenes per ne.
Fjalet mbase nuk po i gjej ose nuk me mjaftojne per te shprehur efektin e vertete qe ka ky sherbim tek ne dhe tek njerezit tane te dashur edhe pse jetojme kaq larg njeri tjetrit.
Edhe nje here ju falenderoj dhe ju pergezoj per efikasitetin dhe fisnikerine e punes tuaj dhe ju uroj suksese te metejshme.

Merita Papajani
Toronto
14 Prill 2008

Tungjatjeta,

Ju falenderoj per plotesimin e kerkeses sime. Edhe pse nuk ishin Orkide, zgjedhja juaj per zambaket e verdhe ishte e perkryer. E rendesishme ishte perpikmeria ne dergimin e buqetes ne kohe dhe surprise. Edhe njehere falenderime nga te dyja palet dhe ju urojme nje dite te kendeshme kudo qe te jeni.

Me respekt
Mirela Bakalli-Plava
Toronto, Canada
8 Prill, 2008

Pershendetje te gjitheve tek dhurata.com,

Jam Romina Xhahysa nga Jacksonville, FL dhe doja t'ju falenderoja nga thellesia e zemres per kete gje te mrekullueshme qe keni krijuar.
Porosia u krye ne kohen e caktuar dhe ishte totalisht nje surprise e paharruar.
Dhurata.com do te jete e vetmja zghidhje per mua dhe familjen time ne te ardhmen. Edhe nje here ju faleminderit per gjithcka qe ju beni per t'i mbajtur zemrat tona te bashkuara.

Perzemersisht,

Romina Xhahysa
Jacksonville, Fl
03/26/2008

Eshte nje gje e mrekullushme, sa qe nuk gjej dot fjale qe ta perhkruaj.
Te me falni per gabimet ne adresen qe une kisha dhene, por nga qe ishte hera e pare dhe kisha shume emocione.
Fotografia ne momentin e suprises ishte sa prekse aq edhe e bukur.
Ju faleminerit shume per gjithcka ,cdo gje ishte e perkryer.
Albana Balli

Chicago,IL
19 Mars 2008

JAM ALKETA NGA AMERIKA.
PERSHENDETJE NGA ZEMRA PER PUNEN TUAJ TE MBREKULLUESHME. ME RASTIN E 40-VJETORIT TE XHAXHAIT TIM I PRONOTOVA NJE DARKE NE RESTAURANT NE DURRES DHE GJITHCKA U KRYE PER MBREKULLI,
ISHTE SURPRIZA ME E BUKUR E JETES SE TIJ DERI ME SOT.
JU FALENDEROJ SHUME QE MA REALIZUAT POROSINE ME KORREKTESE.
18 Mars 2008

Pershendetje te gjithe punonjesve tek dhurata.com!
Ju jam shume mirenjohese per sherbimet qe ju beni. Te them te drejten nuk e prisja qe ju te me dergonit nje foto dhe kur e pashe u cudita shume. Gjithashtu me cuditi edhe fakti qe kur shkuat tek shtepia e personit ai nuk ishte ne shtepi por ju gjithsesi shkuat tek lokali qe ai po rrinte dhe i bet foton.
Shume faleminderit per gjithcka qe keni bere. Nuk eshte hera e pare qe une bej porosi tek wedside i juaj, mund te them qe eshte hera e 4-te dhe kam ngelur gjithmone e kenaqur! Jeni shume te mire dhe megjithese ne ndodhemi shume larg njerezve tane, ju na bashkoni me te afermit ne te gjitha rastet!
Edhe njehere ju falenderoj thelle nga zemra dhe do te vazhdoj vazhdimisht ta perdor weside tuaj!
Me respekt,

Erieta Bardhi, New York
17 Mars 2008

Une dua tju falnderoj jashtmase shume, qe keni krijuar nje website kaq interesat dhe te nevojshem per te tere ne qe jemi larg atdheut.
Sherbimet e juaja ben te munduren pranine time ne shume gezime duke qene kaq larg.Dhe njerezit qe i kane marre keto dhurata kan betur shume te suprizuar dhe te kenaqur me sherbimin ekzakt tuajin.
Shume faleminderit per c'do gje.

Cashiers,NC
J.Dashi
12 Mars 2008

Falminderit dhurata.com! Me ane te sherbimit tuaj me sollet me prane familjes.
Lulet ishin nje surprise e vertete per familjen time ne Tirane e per familjen time ketu ne USA per sherbimin korrekt e ne kohe.
Buzeqeshja e syte e saj ne foton qe me derguat s'kishin te paguar.
Shume faleminderit e ju uroj suksese ne punen tuaj!
Sinqerisht,

Dea e Blerim Katroshi
9 Mars 2008

Falenderimet e mia nuk jane te mjaftueshme per sherbimin e kryerjes se porosive nga komania juaj. Faleminderit qe me krijuat mundesine te jem afer me familjen time ne dite sinjifikante per ta dhe per mua. Dashamiresia dhe qellimi juaj per te kenaqur pa limit clientin eshte fakti qe u ndan you nga kompanite e tjera.
Faleminderit per foton e mamase sime ne castin e marrjes se dhuarates. Uroj me gjithe zemer fat te mbare & jetegjatesi te sherbimit tuaj.
Me respekt Lela, March 7, 2008

Fillimisht desha tju falenderoja dhe pergezoja qe kini bere te mundur kete sherbim per shqipetaret qe ndodhen jashte Shqiperise. Personalisht ngela shume e kenaqur nga sherbimi tuaj, ishte nje surprize shume e kendshme per mbesen time. Gjithashtu desha tju sugjeroja (nuk e di eshte e mundur apo jo) qe te kishit edhe dyqane robash,bizhuterira etc. Vura re qe per rrethin e Tiranes kishte gift certificates po per qytetet e tjera jo. Gjithsesi ju uroj suksese te metejshme!!

Sofjana Prifti
Mar 04 2008

JU FALENDEROJ SHUME PER SHERBIMIN TUAJ TE SAKTE DHE SHUME TE SHPEJTE.NUK KAM ASNJE VEREJTJE
ME RESPEKT

ADELA BODE
Feb 25 2008

Feb 25 2008
Te Nderuar Dhurata.com,
Shume falenderime dhe mirenjohje per cilesine e sherbimit. U emocionova shume sot kur mora vellane ne telfon dhe ishte surprizuar shume nga dhurata. Ju lumte, na e afruat shume Shqiperine. Ju uroj nga zemra pune te mbare dhe ta forconi sa me shume kete sherbim. Pse jo, e kush ka aftesira, e kualitete me shume se ne Shqiptaret? Cdo dite e me shume po e tregojme veten kudo qe ndodhemi.
Ju uroj pune te mbare,
me respekt,

Ermira Haxhiu,
Ottawa, ON

Feb 15 2008
Ju faleminderit shum Dhurata.com.
Mbeta shum e kenaqur nga sherbimi juaj.Nuk kam asnje vretje.Keni nje organizim dhe nje korrektes shum te mire.
Do ishte mire sikur sherbimi i dhurata.com te shtrihej edhe me gjere ne territorin e shqiperis.Sidomos ne rrethet jugore,si psh :lushnje etj.
Faleminderit per disponibilitetin e treguar.

Me respekt MARSELA CERRAGA.

Jan 29 2008
Faleminderit,
prinderit e mi ishin shume te emocionuar nga surpriza. Neser do i pyes me me hollesi. Megjithate jemi te kenaqur dhe ju pergezoj per kete lloj sherbimi qe ofroni.
Sinqerisht,

Elsa Galica

Jan 17 2008
Te dashur perfaqesues te Dhurata.com
Shume faleminderit per realizimin e dhurates e venien time ne dijeni ne cdo hap te saj.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj profesional dhe do te vazhdoj te jem kliente e rregullt.

Me respekt
Valbona Luci
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★