USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


I have found your website very user friendly and service very efficient! When you are thousands of miles away from loved ones, you can only imagine what their expression might be but to see their photo just makes the gift of giving more special. Thank you!

Rose Salemanesa
Brisbane, Australia
31 dhjetor 2009

shume faleminderit per porosine jeni te mrekullushem dhe nje here faleminderit.

MANJOLA NATOLLI
PLYMOUTH, USA
21 dhjetor 2009

Ju faleminderit per sherbimin mjaft korrekt qe keni ofruar.
Do tju recomandojme ku te kemi mundesi.

Oltion Qenani
Kalifornia, USA
7 dhjetor 2009

Pershendetje,
Shume falemiderit per korektesine dhe kryerjen e porosise tone .Jemi shume te kenaqur dhe sigurisht famijles sone ne Shqiperi iu be shume qejfi dhe u krijuan emocione te paharrueshme . Sigurisht qe pershtypjet tona per sherbin tuaj dhe zemergjeresine tuaj jua kemi komunikuar te gjithe miqve tane ne Amerike dhe gjithashtu familjes tone ne Shqiperi , ne fakt motra ime qe jeton ne Tirane me rekomandoi ju dhe ajo gjithashtu eshte e kenaqur me sherbimet e juaja .
Faleminderit shume dhe ZOTI JU BEKOFTE
ME RESPEKT FAMILJA DOLLIA

Enver Dollia
USA
30 nentor 2009

Thank you so much for your courtesy and prompt service. I was very impressed with your service and look forward to doing business with your company in the future. I can hardly wait to share your website with all my family and friends. Good luck with such a great company , where quality and affordability make it easy to chose your company over all others. *****5 Star service *****A very satisfied customer

Ali Leka
USA
27 nentor 2009

Ju falendoroj per sherbimin tuaj jame shume e kenaqur the e gezuar per servisin tuaj.Jeni nje kompani e mbrekullushum....thank you very much.....

Matilda Jahaj Rapaj
Philadelphia, USA
22 nentor 2009

Miremengjes Shume shume faleminderit qe keni krijuar kete busines fantastik tu krijoni mundesi shqipetareve kudo ne bote te komunikojne dhe shprehin dashurine dhe respektin per njerezit e aferm ne Shqiperi. U jam shume mirenjohese Me duket sikur isha vete atje dhe gezoja me te gjithe E kam vet parasysh per te treguar apo shkrojtur te gjitheve qe une njoh per sherbimin tuaj ne cdo kohe Eshte fantastike dhe mund te them e pabesueshme Dite te kendeshme Have a great weekend Keep on the great work Luli

Luljeta Fifo
Wetherfield, USA
20 nentor 2009

PERSHENDETJE. Ju falenderoj shume per koreksine e dhurates dhe postimin. Cdo gje eshte ashtu sic eshte bere porosia dhe shpresoj qe dirjektivat per te gjetur adresen ishin te sakta.
Edhe nje here faleminderit shume
Behari

Behar Islami
Enfild, Angli
3 nentor 2009

Shume, shume faleminderit. Sherbim i perkryer

Arben Dreshaj
Milano, Itali
1 nentor 2009

Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe te sakte. Nuk e di cfare mund te shtoj tjeter por n.q.se ky sherbim vertet vazhdon ne kete rruge eshte nje gje e mrekullueshme per te gjithe shqiptaret qe jane jashte atdheut duke i ndihmuar ata te ndajne gezimet bashke me te afermit dhe miqte e tyre ne cdo kohe.
Faleminderit edhe njehere dhe suksese ne biznesin tuaj.
Me respect

Mirela Vangjeli
Woodbridge, Canada
26 tetor 2009

ju falenderoj shume per perpikmerine ,seriozitetin dhe kenaqesine qe me dhate duke bere realitet deshiren time. qe sot e tutje surprizat do tua besoj juve.
urime dhe ju pergezoj per kete munderi qe na keni dhene, vazhdoni keshtu.
edhe nje here falenderime nga zemra

Keti Konduri
Athens, Greece
26 tetor 2009

Une ju falenderoj per sherbimin dhe profesionalizmin tuaj. Kjo eshte hera e trete qe une porosis dhe gjithmone me jep kenaqesi te vecante momenti i fotografise.
Ju uroj qe biznesi juaj te zgjerohet edhe me shume ne te ardhmen. Une nga ana ime ju kam sjelle tre kliente te tjere.
Me respekt,
Frida

Frida Dushniku
Toronto, Canada
24 tetor 2009

Une falenderoj nga zemra Dhuraten, per kete gje te mrekullueshme qe na ka krijuar.Ishte hera e pare qe beja nje dhurate te tille ne Shqiperi.Nuk e kisha menduar se nje gje e tille do ishte e mundur ne vendin tone. Surpriza ishte vertete e kendeshme. Faleminderit qe na jepni mundesine te ndihemi me afer njerezve tane.Cdo gje ishte ashtu sic duhej.Surpriza u be ne oren e caktuar dhe personi mbeti jashte mase i kenaqur.Une jam e kenaqur per sherbimin tuaj, dhe do vazhdoj gjithmone te keme kontakte me Dhuraten.Edhe nje here ju falemderoj nga zemra per punen e mire qe ben stafi juaj, dhe ne vecanti falenderoj zotin Lirian qe me mundesoi kete gje. Ju uroj suksese ne punen tuaj.
Me respekt

Bardha Shena
Canada
23 tetor 2009

I kam dhene me pare pershtypjet e mia me te mira per sherbimin tuaj tek "dhurata.com".Eshte vertet nje sherbim teper korrekt dhe me nivel te larte. Do te doja te shtoja pershtypjet e mia lidhur me sherbimin ne restorantin qe zgjodha,"Sky tower" Ishte nje sherbim vertet i perkryer. Do t'ja rekomandoja te gjithe miqve te mij. Ata e bene dhuraten tone vertet nje surprize te bukur. Ju faleminderit.
Ju uroj "dhurata.com" dhe gjithe atyre qe kane vene sherbimin e tyre ne kete web. suksese te metejshme.
Sinqerisht.

Andrea Peshtani.
NY USA
20 tetor 2009

Ju faleminderit per sherbimin, e vetmja gje qe mund te them, eshte: jeni te mrekullueshem!!!!

Tika Babe
Greece
19 tetor 2009

Urime per kete inisiative qe keni mare.
Eshte nje ide vertet fantastike. Jemi shume te kenaqur me sherbimin tuaj. Ishte nje surprize e bukur qe ata nuk e kishin menduar se mund te behej. Cdo gje ishte me korrektese e profesionalizem. Do ta rekomandojme sa here qe te na jepet rasti.
I vetmi sugjerim qe do kisha eshte lidhur me opsionet e kohes se lajmerimit.Do te ishte mire te kishte opsion dhe ne oret e mengjezit.

Me respekt,
Andrea Peshtani.
NY, USA
17 tetor 2009

Thanks for the picture of nana Fetije that we received this morning. She looked really happy.
It was a pleasure doing business with you,

Rosa Hainaj
Indiana, USA
17 tetor 2009

Te dashur dhurata.com
Dua t'ju falenderoj nga zemra per korrektesine dhe sherbimin e persosur te stafit tuaj. Fotoja ishte shume e bukur. Faleminderit nga zemra dhe ju uroj suksese ne biznesin tuaj. Eshte kenaqesi te shikosh Shqiperine qe cdo dite e me shume zhvillohet dhe krijon nje sherbim te persosur per njerezit. Dhe njehere shume faleminderit.
Todi

Todi Pasko
Florida, USA
16 tetor 2009

Shume faleminderit. Jeni te mrekullueshem.

Rezar Gera
USA
11 tetor 2009

faleminderit per porosite.
jeni te mrekullueshem
rudina

Rudina Memaj
Toronto, Canada
6 tetor 2009

Hello,
It was my second experience via using your service and I really satisfied with your service again. Especially your after sale costumer relationship service is really awsome!
I am gonna tell your service quality to my friends..
Thank you,
LA

Lutfi Avci
Istanbul, Turkey
10 shtator 2009

Pershendetje Dhurata.com
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e kryer me shume mjeshteri nga ana e Dhurata.com.
Dhurata u be nje surprize e vecante sa qe te afermit e mi nuk e besuan nje gje te tille.
Ata u cuditen dhe u gezuan ne te njejten kohe, dhe prape nuk arrijne te besojne se mrekullira te tilla nuk ndodhin vetem neper telenovela boterore por ato behen realitet dhe ne shqiperine tone.
Une ju premtoj qe ne te ardhme do te porosise gjithmone tek ju.
Nuk diskutohet qe do tju reklamoj gjithmone dhe do te bej tifon me te cmendur ne bote per ju.
Tani per tani sugjerime nuk kam.
Vazhdoni te qendroni keshtu, se jeni te mrekullueshem.

Me urimet me te bukura per stafin tuaj.
Sonila Qama
Germany
4 gusht 2009

Vertet me ka cuditur!!!!
korektesia dhe serjoziteti i sherbimit.....Uroj te jete ne kete nivel gjithmone.
Ju falenderoj Dhurata.com

Robert Gjini
USA
17 korrik 2009

jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj
kam sygjeruar edhe njeres te tjere te kryejne sherbime te tilla tek ju.faleminderit dhe do tju kem ne konsiderat

Brisilda Topi
USA
2 korrik 2009

Sherbim i mrekullueshem.
Jua rekomandoj me deshire.

Ana Iskali
USA
28 qershor 2009

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin, dhe nuk ka problem per tullumbacin.
Jam shume e kenaqur me korrektesine tuaj.
Peshendetje,
Arjana

Arjana Xexo
USA
28 qershor 2009

Pershendetje stafi i dergimit te dhuratave. Shume faleminderit per dergimin e luleve dhe korrektesen ne sherbim. Shume faleminderit zoterise qe beri dergimin dhe kete fotografi te mrekullueshme. E vleresoj shume qe zoteria ishte atje shume kohe me pare se ora qe kishim rene dakord dhe e falenderoj nga zemra. Une e kam vene linkun me fotografine e sime motre ne Facebook dhe patjeter edhe mesazhi i kompanise tuaj.
Faleminderit edhe njehere.
Gjithe te mirat.
Edlira

Edlira Xhafa
Milano, Itali
8 qershor 2009

E vetmja fjale qe mund tiu them jeni te mrekullushem, shume faleminderit ekipit dhe ia kalofshi sa me mire

Ledia Rama
France
3 qershor 2009

Pershendetje,
Ju falenderoj shume per sherbimin. Marresi i kesaj porosie ka ngelur shume i kernaqur. Pershtypjet e mia une do ti shkruaj me tej dhe do ta perdor Dhurata.com perseri.
Ju faleminderit
Bationa

Bationa Shahollari
Columbia,USA
1 qershor 2009

Pershendetje dhurata.com dhe shum shum faleminderit per sherbimin,jeni shume korrekt dhe shume te besueshem ne punen tuaj,,,urime dhe suksese te metejshme,,,
Me respekt

Lavdosh Alibeaj
NEW YORK.USA
8 maj 2009

Dua tju falenderoj per punen e larte, edhe shume profesioniste qe keni kryer.
Me te vertet jam shume i kenaqur me ate qe eshte bere.
Dhurata ishte e cilesis te larte, por edhe orari i kerkuar ishte preciz ose ne kohen e rekomanduar nga blersi.
Kjo me inkuranjon qe tju rekomandoj tek ata njerez qe kam mardhenie, por edhe do jem besnik i dhurata.com.

Fation Shqepa
USA
7 maj 2009

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e kryer. Jam me se e kenaqur me buqeten. Jane shume ata qe e mesuan prej meje kete sherbim,ka qene pjese e bisedave te mia qe diten qe bera porosine.Faleminderit per fotografine sepse tani mund te flas me konkretisht.
I uroj suksese te metejshme agjensise tuaj.
Me respekt

Silvana Hysko.
New-York, USA
3 Maj 2009

faleminderit shume per porosine qe ju dhashe, te them te drejten nuk ma mori mendje se do te behet kjo gje, aq me teper ne shqiperi, pra edhe nje here shume faleminderit jeni te papare
me respekt

astrit pepmarku
England
3 maj 2009

Ju falenderoj per korrektesine, shpejtesine dhe perkushtimin Tuaj.
Edhe nje here FALEMINDERIT.

Pirro Babliku
Korce, Shqiperi
30 Prill 2009

Faleminderit per sherbimin e mire dhe shpejtesine me te cilen ju e derguat dhuraten. Ne na befasoi shume kjo, por dhe per njerzit tane te dashur qe i kemi larg kjo ishte nje surprize shume e bukur dhe befasuese. Ne do ta perdorim sherbimin tuaj edhe ne te ardhmen.
Ju urojme gjithe te mirat.
Me sinqeritet, Rozi.

Roza Shalca
Toronto,Canada
26 Prill 2009

Shume shume falemnderit per kryerjen e porosise - edhe une edhe vajza jemi shume te lumtura.
Dhe une do flas me te gjithe ata qe njoh qe te promovohet biznesi juaj shume I mire.
Kalia

Kalia Musha
Toronto, Canada
22 Prill 2009

Ju falenderoj per sherbimin e kryer ne menyre korrekte. www.dhurata.com eshte nje sherbim i nevojshem,nje zgjidhje e zgjuar nga njerez te mencur shqipetar. Edhe nje here ju faleminderit dhe ju uroj suksese ne punen tuaj.
Me respekt
Viti dhe Riku Nepravishta

Afroviti Nepravishta
Toronto, Canada
18 prill 2009

Pershendetje "Dhurata.com",
Ju falenderoj per korrektesine dhe menyren e shpejte e te kulturuar dhe cmime shume te arsyeshme te sherbimit tuaj. E vleresoj shume menyren e sherbimit tuaj dhe vecanerisht menyren si komunikoni me klientet. Nje falenderim te vecante per zonjen/zonjushe me emrin Kristine qe me siguroi se dhurata do te ishte ne kohen e duhur dhe tek personi i duhur. E pame dhe foton me dhuraten e porositur e cila na pelqey shume. Vosava dhe Vojo(per te cilin ishte dhurata )na telefonuan dhe ishin vertet shume te surprizuar nga dhurata e pergatitur bukur. Kjo ishte hera e pare qe perdorem sherbimin tuaj dhe do te vazhdoj perseri mbasi kemi shume te aferm, miq e shoke qe duam ti kujtojme sidomos ne raste speciale. Ajo qe me kenaq eshte se ju keni sherbim dhe ne Greqi ku jeton nje pjese e familjes sime (Selanik) Doja te dija nese keni sherbim ne kete qytet te Greqise. Une shpesh i kam bere dhuratat nga website e Australise, por deshira ime eshte te perdor nje pjeseze te Atdheut time qe me duket sikur ma sjell Shqiperine me afer me Melbournin, kete qytet te mrekullueshem ku jetoj tani. Do te perpiqem qe kete mendim ta ndaj me te gjithe shqipetaret qe jetojne ketu dhe dhe duan te lidhen me te afermit e tyre duke perdorur websitet tona ne shqip. Do te perdor Edhe nje here ju falenderoj per sherbimin.
Me respekt Kozeta (nena e Ertgerit) dhe familja.

Kozeta Gjika
Melburn, Australi
11 prill 2009

Thank you so much for the superior service. You have created a service which is wonderful in so many ways and which has given me the opportunity to touch the heart of my loved ones from so far away. The order was executed with so much care and I had no doubt it would get done to the best of your ability.
Bravo dhe shume faleminderit,

Petrina Nikolla
New York
April 10, 2009

Do te doja te falenderoja shume perzemersisht kete website te mbrekullueshem dhe gjithe stafin e dhurata.com kudo qe punojne, qe beri te mundur dergimin e buqetes se luleve per tim at pas bypass-it qe beri ne American Hospital(Balkan Alliance Group) dhe njekohesisht dergimin e buqetes se luleve ne shenje falenderimi edhe te Mjekut Prof. Dr. Neyyir Tuncay Eren.
Fotografia nga ana juaj ne momentin e marrjes se luleve eshte nje moment shume mallengjyes por shume domethenes per ne qe jetojme kaq larg Shqiperise.
Faleminderit.

24 Mars 2009
Diana Lamce
Canada

Pershendetje.
Falenderime dhe mirenjohje per profesionalizmin dhe kujdesin.
Mire u pafshim.
Artur

Artur Gjidede
Mont-Royal, Canada
21 mars 2009

As edhe me te voglen verejtje per ju, pervec falenderimeve dhe mirenjohjes se thelle,
Ju ecte mbare,
Mika

Ermira Haxhiu
Etobicoke, Canada
18 mars 2009

Faleminderit Lida ,
Eshte vertet nje sherbim shume i vyer .....dhe jam e impresionuar per korektesine dhe shpejtesine ...Do te rikthehem serish per okazione te tjera
Gjithe te mirat
Arvina

Arvina Beqiri
Toronto, Canada
16 mars 2009

pershendetje
ju falenderojme me gjith zemer per perpikmerine e sherbimit tuaj. kemi ngelur shume te kenaqur. pjesa me e bukur ishte fotografia.
kalofshi sa me mir dhe suksese ne biznesin tuaj!

Juna Bektasha
New York, USA
15 mars 2009

Pershendetje Dhurata.com
Do te doja tju falenderoja nga zemra per suprizen qe i bet motres sime. Faleminderit dhe nje here.
Kete tekst mund ta vendosni ne internet.
"Jane nje staf shume transparent, dhe do ta rekomandoja tek cdokush"

Respekte Shefit Domi
12 mars 2009
UK

Dua tju falenderoj per sherbimin exellent. Marja e fotografise ne momentin e dhenjes se dhurates eshte nje ide e mrekullueshme. Ne kete menyre ju transmetoni nepermjet fotografise emecionet e ketij momenti edhe tek derguesi. "GOOD JOB"

Marjana Kreshpanji
USA
10/03/2009

Faleminderit shume DHURATA.COM juve jeni fantastik si gjithmone .Ju urojme shendet dhe mbaresi.
Me respekt

Zhaneta Sofi
toronto
10 mars 2009

Pershendetje fillimisht.
Ju uroj perzemersisht per kete mundesi qe na krijoni.Dergimi i luleve qe dicka shume e bukur dhe shume mallengjyese per nje feste si 8 Marsi.U be ne nje menyre shume te vecante dhe e paharrueshme.
Ju uroj me gjithe zemer sukses me kete pune madheshtore.
Me respekt

Anxhela Papa nga Michigan
09 mars 2009

you are dhe best

Pershendetje Mimoza Pellumbi,
Alaska,USA
8 mars 2009

faleminderit shume per sherbimin tuaj, shpresoj qe te perdor sherbimin tuaj perseri. jeni fantastik.

Edi Marku
LUTON,UK
08 mars 2009

Faleminderit shume per sherbimin !!! The best !

leonora coti
las vegas nevada US
08 mars 2009

Shume faleminderit.
Gjithshka eshte kryer me korrektesi.
Pershendetje,

Majlinda Treska
Canada
06 mars 2009

ju falenderoj shume per korrektesine e sherbimit. Kam mbetur shume e kenaqur. Lulet ishin te mrekullueshme. Kam pershtypjet me te mira per kompanine tuaj..

me respekt
Brikena Palloi
New York,USA
28 shkurt 2009

Pershendetje administratoret e dhurata.com
Faleminderit per sherbimin tuaj. You are the best.
Medina.

Medina Kadija
Toronto Canada
18 shkurt 2009

I just wanted to thank you for your service. I posted the link of your website on my facebook profile.
Thank you

Elia Dosti
13 shkurt 2009

dhurata com faleminderit shume per deliver eshte hera e pare qe derdoj nje suprajs dhe jam shume e kenaqur faleminderit ju uroj ju si compani suksese me tejfaleminderit

Vera Shima
Las Vegas USA
13 shkurt 2009

FALEMINDERIT PER SHERBIMIN ISHIT FANTASTIK MENDOJA SE ISHTE E PAMUNDUR TE BEJE NJE SURPRIZE TE TILLE NE SHQIPERI.EDHE NJEHER SHUME FALEMINDERIT.SAPO KENI FITUAR NJE KLIENTE TE SHERBIMEVE TUAJA PERGJITHMONE.KALOFSHI MIRE.

TINA KOKOLI
MI USA
12 shkurt 2009

Ju faleminderit shume per kryerjen e porosise. Jemi shume te kenaqur nga sherbimi juaj ; Gjithashtu ju percjellim falenderimet dhe nga njerezit tane ne Shqiperi.
Veron dhe Sadete

Veron Baba
Canada
10 shkurt 2009

Pershendetje te gjitheve qe bene te mundur nje gje kaq te bukur,
Jam jashtezakonisht e kenaqur nga sherbimi juaj, gjithshka eshte kryer ne menyre te perkryer, marrja e fotografise eshte nje moment mallengjyes por qe te jep nje kenaqesi te jashtezakoneshme.
Ju falenderoj per gjithshka ju keni bere te mundur per shqipetaret jashte atdheut.
Me respekt,

Majlinda Treska
Canada
6 shkurt 2009

Faleminderit te vecanta gjithe stafit te Dhurata.com.Jeni servisi me i mire qe ekziston ne Shqiperi per te na shuar mallin neve qe ndodhemi larg.
Me shume respekt, Aurora.

Aurora Terpollari
USA
6 shkurt 2009

Dua ta Falenderoj Dhurata.com dhe pasticeri Dajana qe bene te mundur realizimin e dergeses per ditelindjen e Mamit tim. Per te kjo eshte dhurata me e bukur qe ka marre ne jeten e saj.
Kjo eshte hera e dyte qe une perdor Dhurata.com per te derguar dhurata ne Shqiperi dhe jam shuuuume e kenaqur.
Faleminderit!!!!

Anila Molla
Chicago, IL
4 shkurt 2009

PERSHENDETJE!
FALENDERIME NGA ME TE PERZEMERTAT PER KENAQESINE QE I DHURUAT MBESES TIME DHE FAMILJES TE SAJ, ME SUPRIZEN E KENDESHME DHE ME MOMENTET E PAPERSHRUESHME QE I KRIJUAT DUKE I CUAR TUFEN E BUKUR TE CARAFILAVE ,TORTEN DHE BOLLONEN.ME VJEN SHUME MIRE QE NJE GJE KAQ NE DUKJE LE MBRESA TE PAHARUESHME TEK KUSHDO QE I JETON ATO MOMENTE DHE ME E BUKURA QE KJO REALIZOHET NGA NJERES QE FLASIN GJUHEN TENDE.DUHET TE JENI SHUME KRENARE PER SHERBIMIN DHE KENAQESINE QE JEPNI ME SHERBIMET TUAJA EDHE $ 500 GIFT TI KISHA DERGUAR MBESES, NUK DO TE ISHTE ME E KENAQUR SE SA SUPRIZA ME TUFEN E FRESKET TE KARAFILAVE TE KUQ.EDHE NJEHERE URIME DHE SHUME FALEMINDERIT .
ME RESPEKT TE JASHTEZAKONSHEM .
LULJETA, HARTFORD CONECTICUT
EDHE FOTOT ISHIN SHUME TE BUKURA.

Luljeta Fifo
USA
2 shkurt 2009

Dear All,
Shume faleminderit qe e keni cuar buqeten e luleve ne kohe ne shtepine time.
Sapo me morren ne telefon dhe me thane se e kane marre.
E vlersoj shume sherbimin tuaj teper correct dhe te shpejt. Do t'ju a rekomandoje te gjithe shqiptarve qe jane ne Luxembourg.
Faleminderit dhe gjithe te mirat.

Enkela Lazri
Luxembourg
27 janar 2009

Doja t'ju falenderoja per sherbimin e shpejte dhe te sakte. Falemiderit qe e moret ne konsiderate urgjence e dergeses dhe patjeter nuk do hezitoja tju rekomandoja sherbimet e biznesit.
Gjithe te mirat.

Erjona Murzaku
San Diego, USA
26 janar 2009

shume e bukur dhe shume falemderit, them se do degjohemi seshpejti
gjithe te mirat

Ariola Gabrani
Londer
22 janar 2009

Pershendetje dhe urime per korektesine ne kryerjen e perosive.Falenderimet me te perzemerta prej meje dhe familjes sime.

Altona Pani
FLORIDA, USA
18 janar 2009

Ju falenderoj sinqerisht per sherbimin dhe ju uroj sukses. Shpresoj qe kjo kujdesje tu rezervohet te gjithe klienteve tuaj.
Perzemersisht faleminderit.

Shkelqim Cami
France
14 janar 2009
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★