USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Faleminderit shume. Shume emocionuese. Gezuar vitin e Ri. Urime per punen e mrekulleshme

Uliana Demelo
Medford, USA
30 dhjetor 2010

Kjo foto e prinderve ishte dhurata me e bukur qe mund te merrja kete vit! Falemderit shume per sherbimin e sakte dhe te shpejte! Gezuar Vitin e Ri 2011 gjithe stafit te Dhurata.com! Me shume respekt

Nevila Turabi
Bradenton, USA
29 dhjetor 2010

Ju falenderojme per korrektesine dhe shpejtesine e dergimit te dhurates. Fotografia duket e mrekullueshme, edhe njehere shume faleminderit. Best of luck

Selami Percja
Sydney, Australia
28 dhjetor 2010

E pabesueshme sherbimi dhe surpriza qe beni ju falenderoj pa mase jam shume e kenaqur me dhurata .com jeni te papare ju uroj gezuar festat dhe sa me shume surpriza te realizuara nga ju great job!!!

Anila Adhami
USA
27 dhjetor 2010

Shume faleminderit per sherbimin tuaj, Urime Festat,

Majlinda Xhafa
USA
27 dhjetor 2010

Thank you for your prompt and efficient service. Myself as well as the recipient were very pleased. We look forward to doing business with your company again. Thank you.

Renee Ruth
Doral, USA
23 dhjetor

Faleminderit shume! Me punen, dhe zgjidhjen tuaj na afroni shume me atdheun, dhe kjo per mua nuk eshte hera e pare dhe as e fundit! Faleminderit, Faleminderit nga zemra!

Liljana Gjozeneli
Mesa, USA
17 dhjetor 2010

THANK YOU, WE ARE VERY PLEASED WITH YOUR SERVICE. IM USING YOU OFTEN AND IM TELLING ALL MY FRIEND THAT THIS IS A VERY GOOD SERVICE, AND YOU CAN MAKE SOMEBODY HAPPY WHATEVER AND WHENEVER THEY ARE. THANK YOU VERA

Pranvera Kote
Staten Island, USA
13 dhjetor 2010

Ishte nje pervoje fantastike per mua..sherbim expres dhe perfekt....buqeta e mrekullueshme...stafi i perkryer dhe mbi te gjitha nje surprize shume e kendeshme per shoqen time...ftoj te gjithe bashkeatdhetaret kudo qe jane te provojne fantazine e "dhurata.com"...falenderoj stafin qe na mundeson te ndihemi prane njerezve tane te dashur megjithese jemi kaq larg....

Teuta Greva
Brooklyn, USA
6 dhjetor 2010

Shume faleminderit per sherbimin e shkelqyer. S'kam c'te them me shume, Dhurata.com ... te nderon.

Rushan Halili
Toronto, Canada
6 dhjetor 2010

Faleminderit per sherbimin tuaj . Jam i kenaqur me nivelin e sherbimit . Sa here te kemi mundesi do te perdorim sherbimin e Dhurata.com . Ju urojme gjithe te mirat .

Fatmir Hysenlika
Bristol, UK
23 nentor 2010

ju faleminderit shume.. porosia ishte e perkryer..

Eno Peci
Austria
22 nentor 2010

Faleminderit shume per porosine. Kete sherbim do jua trasmetoj edhe te tjereve qe te perdorin websiten tuaj per te derguar dhuratat e tyre ne okazione te vecanta ne Shqiperi. Edhe nje here faleminderit, Flora.

Flora Myrtaj
Winthrop, USA
22 nentor 2010

Faleminderit shume per sherbimin tuaj jam shume e kenaqur qe na jepet kjo mundesi nepermjet biznesit tuaj edhe pse jemi larg te dashurve tane i kenaqim paksa me suprisat tuaja!! faleminderit edhe njere ju uroj gjithe te mirat!!

Anjeza Shahollari
Whitewater, USA
18 nentor 2010

Ju falenderoj nga zemra per korrektesine dhe sherbimin kaq cilesor qe keni. Shume falenderime per kenaqesine qe me solle dhe vecanerisht per foton e ciftit. Sherbimi juaj na ben te mos e ndjeme dhe shume largesine dhe vecanerisht ne sebepe te tilla ku une nuk marr dot pjese . Me shume respekt dhe mirenjohje Kozeta

Kozeta Gjeka
Tarneit, Australia
14 nentor 2010

Ju falenderoj per kryerjen e porososis ne kohen e kerkuar. Suksese te metejshme Vjollca

Vjollca Raka
Toronto, Kanada
5 nentor 2010

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj te shpejte e te perkryer. Pune te mbare e vazhdoni keshtu.

Nereida Ceka,
Munchen, Gjermani
2 nentor 2010

Jeni te mrekullueshem. Ju falenderoj nga zemra per korrektesine dhe sherbimin fantastik. Do te bej gjithmone porosi nga ju dhe do ju rekomandoj tek te gjithe te afermit dhe shoqerine time. Ju uroj gjithe te mirat Ilda nga New York, USA

Ilda Ismalaja
New York, USA
19 tetor 2010

Shume faleminderit per porosine dhe foton - gjithcka shume bukur. Si gjithnje jeni shume korrekte dhe mbetem shume e kenaqur. Shume urime per kete sherbim fantastik.

Mirela Elezi
Toronto, Kanada
14 tetor 2010

Faleminderit shume per kryerjen e porosise ne kohe.Ishte nje surprize e kendshme per ne dhe familjen time.Ju falenderojme dhe urojme suksese.

Danjela Pjetri
Michigan, USA
9 tetor 2010

Ju faleminderit shume per sherbimin korrekt per dergimin e tortes me rastin e ditelindjes se mamase time ne Tirane.Ishte surprize e bukur dhe e realizuar ne kohen perfekte.Faleminderit dhe per fotografine qe me derguat me kete rast.

Liljana Spahiu
Toronto, Kanada
30 shtator 2010

Faleminderit dhurata per sherbimin tuaj shume te mire dhe te perpikte.Me behet shume qejfi qe dhe ne Shqiperi u krijua munsdesia qe ne qe jemi jashte atdheut te cojme dhurata surprize familjareve tone te dashur .Faleminderit dhe nje here nga zemra

Juliana Zajmi
N.Y, USA
11 shtator 2010

Pershendetje, doja thjesht tju falenderoje per shpejtesine dhe korrektesine. Eshte faktor shume pozitiv qe subjekte me keto lloj cilesishe operojne me ne fund dhe ne tregun Shqipetar. Me respekt Barjoni

Barjon Rama
Tirane, Shqiperi
6 shtator 2010

Ju faleminderit shume per sherbimin ne kohe dhe me saktesi!!

Valentina Tarja
Vista, USA
18 gusht 2010

Shume faleminderit per korrektesine! Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj :)

Emanuela Cuka
Saint Louis, USA
17 gusht 2010

Ju faleminderit shume per sherbimin me cilesi te larte.

Gjergji Shore
Mississauga, Canada
15 gusht 2010

Pershendetje, Shume faleminderit. Porosia ishte e perkryer. Faleminderit per sherbimin dhe mundesine qe na jepni kur jemi jashte te dergojme urime te tilla ne Shqiperi.
Pune te mbare

Izmerina C Tako
Naperville, USA
6 gusht 2010

Shume faleminderit per sherbimin qe ju ofroni...keshtu ndihemi me afer te dashurve tone ne cdo moment te vecante qe duam ti ndajme sebashku.

Anisa Gorenca
Beverly, USA
5 gusht 2010

Pershendetje, Ju falenderoj shume per kryerjen e sherbimit. Cdo gje ishte perfekte dhe surpriza shume e kendshme, si dhe foto tej mase e bukur. Eshte e sigurt qe sherbimet tuaja do t'i perdor ne te ardhmen, si dhe do t'a rekomandoj tek te njohurit e mi. Ju uroj gjithe te mirat dhe mbaresi e suksese ne punen qe beni. Faleminderit serish.

Elona Farka
25 korrik 2010
Greqi

Pershendetje, Faleminderit shume per sherbimin e shpejte. Mbetem gjithemone e kenaqur dhe jam e lumtur te bashkepunoj me ju qe t'ju sjell sado pak gezim prinderve te mij ne Shqiperi.
Edhe nje here faleminderit,

Mariela Misiri
Toronto, Kanada
16 korrik 2010

Faleminderit shume. E vleresoj shume sherbimin tuaj.Suksese ne biznesin tuaj.

Vilma Domi
Toronto, Kanada
2 korrik 2010

Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin tuaj

Te dashur miq, e dashur shoqeri
Cdonjeri nga ne ka te afert ne Shqiperi
Me nje dhurate te vogel nga dhurata.com Zemrat tona dhe te tyret sec na I gezon
Me nje sherbim te sakte dhe korrekt Shoqeruar dhe me nje fotografi
Te sjellin te afermit tuaj Brenda ne shtepi
Faleminderit nga zemra Stafit te dhurata.com Qe me te afermit tone
Neve me shume po na afron.

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
1 korrik 2010

Faleminderit per sherbimin tuaj te shkelqyer dhe per emocionet qe ju percillni miqve dhe te afermve tane ne Shqiperi.
Prania juaj ka qene me te vertete surprize per ta.
Suksese te metejshme stafit realizues. Linda Toronto

Majlinda Shakaj
Toronto, Kanada
29 qershor 2010

Desha thjesht tju falenderoja nga zemra per sherbimin e sakte dhe shume profesional qe na ofruat. Eshte hera e dyte per ne qe dergonim nje dhurate te tille nepermjet jush dhe mbetem shume te kenaqur. Ju uroj suksese dhe komlimenta per buznesin tuaj

Brikena Habili
Toronto, Kanada
23 qershor 2010

Dua tju falenderoj per shpejtesine dhe korektesine tuaj. E kam rekomanduar kte faqe ne shume miq te mij.

Erjona Rembeci
Worcester, USA
18 qershor 2010

PERSHENDETJE NGA ERLIN & ANDUELA ZYLYFTARI.
JU FALENDEROJME SHUME PER PUNEN E MADHE DHE SHUME TE PERPIKTE QE BENI.JEMI SHUME TE KENAQUR PER SURPRIZEN QE I BEME NJERZEVE NE SHQIPERI DHE ATA KANE NGELUR ME TE VERTE TE SURPRIZUAR. "GOOD JOB"

ERLIN & ANDUELA ZYLYFTARI
USA
15 qershor 2010

Pershendetje, Me pelqeu jashtezakonisht sherbimi juaj. Nuk ka problem per vonesen. Me beri pershtypje korrektesia ne plotesimin e porosise.
Me vjen keq qe iu zbulova vetem tani kur shoh qe biznesi juaj ka kohe qe ekziston. Mund ta kisha shfrytezuar shume kohe me pare per shume evenimente te mia familjare, plus me pelqen t'iu bej njerezve qe dua surpriza.
Ndaj iu admiroj per idene. BRAVIIIIIIIIIIIII Daniela

Daniela Dvorani
Modena, Italy
4 qershor 2010

Desha thjesht tju falenderoja shume per sherbimin e sakte qe na ofruat. Ishte hera e pare per ne qe dergonim nje dhurate te tille nepermjet jush dhe mbetem shume te kenaqur.
Ju uroj suksese dhe komlimenta per buznesin tuaj Sinqerisht

Brikena Komino
Kanada
31 maj 2010

Shume faleminderit per sherbimin Nga: Skender dhe Selvi Mustafa

Skender Mustafa
Bethel, Alaska, USA
28 maj 2010

shum e falemderit per sherbimin tiuaj te shkelqyer !! thank you!!

Julie Kotori
Philadelphia, USA
20 maj 2010

Une ju falenderoj shume per dergimin e dhurates nga ana juaj. Me shume respekt Migena

Migena Arianiti
Tirane
20 maj 2010

Pershendetje dhe falenderime per sherbimin korrekt! Nuk eshte hera e pare qe na keni zbardhur faqen - ne raste te mira dhe ne hidherime. Ju faleminderit! Me respekt - Mirela

Mirela Bakalli
Markham, Kanada
18 maj 2010

Te dashur reprezentative te Dhurata.com, Perpara 10 ditesh porositem nje buqete me lule me rastin e ditelindjes se nenes dhe gjyshes tone e cila jeton ne Tirane.
Kur gjyshja na mori ne telefon per te na falenderuar, na njoftoi se dhurata e befasoi dhe I pelqeu jashte mase. Faleminderit per kryerjen e shpejte te porosise dhe per seriozitetin tuaj; karakteristika mese te domosdoshme per nje biznes te sukseshem.
Ju falenderoj edhe njehre dhe uroj qe t'ju shkoje puna mbare. Eshte shume kenaqesi kur degjon qe ka bashkeatdhetare ne US ose Canada te cilet e bejne punen me krenari dhe perpikshmeri. Vazhdoni keshtu si e keni nisur! Sinqerisht, E.M.

Edlira Maher
U.S.A
10 maj 2010

ju falenderoj nga zemra... kam ngelur shuuuuuuuume e kenaqure,se imagjinoni dot gezimin e time eme ne momentin qe mori lulet,dhe gjith kjo fal jush....gjith urimet me te mira! irena

Irena Fasko
Itali
9 maj 2010

Thank you for taking care of my delivery. It felt like you were a family member that took care of all the details I asked for. Very professional and punctual. Thank you! Ardita, Toronto

Ardita Karaj
Mississauga, Kanada
2 maj 2010

SHume shume shumeeeeeeeeeeeeeeeeee FALEMINDERIT Jeni me te miret Me respekt Luli

Luljeta Fifo
Wethersfield, USA
29 prill 2010

Faleminderit, you guys are the best, efecti qe shkaktoi surprisa eshte i pacmuar. Blerta

Blerta Shehu
New York, USA
28 prill 2010

Ekipit te Dhurata.com Ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj te mrekullueshem. Jemi shume te kenaqur. Do ta ndajme me gjithe njerezit dhe shoqerine tone kete eksperience te shkelqyer. Thank You! All the best

Agim Pumo
Etobicoke, On, Kanada
24 prill 2010

Shume Faleminderit, Ju urojme gjithe te mirat si staf

Roland Boci
Angli
18 prill 2010

Faleminderit shume per ndihmen tuaj.Si gjithmone porosia arriti ne kohe. Eshte kenaqesi e madhe qe nje agensi si e juaja ben nje sherbim te cilesise te larte. Shpresoj ta perdor sherbimin tuaj perseri. Mirupafshim.

Elton Musollari
Texas, USA
1 prill 2010

FANTASTIC SERVICE THANK YOU

Majlinda Armstrong
Valencia, Spanje
29 mars 2010

Faleminderit per kryerjen e porosise me aq shume perpikmeri dhe perkushtim. Ishte nje surprize fantastike dhe shume e vleresuar si nga pala derguese dhe pala marrese e porosise. Edhe njehere shume faleminderit. Uroj te vazhdoni sherbimet me te njejtin ritem dhe perkushtim Pershendetje

Isi Gojani
Toronto, Kanada
19 mars 2010

Dhurata.com, Falimenderit shum per sherbimin . Your company is excellent. And I enjoy telling everyone how great your service is. Ali ,Usa

Ali Leka
USA
18 mars 2010

Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe te perpikte. Kam ngelur shume e kenaqur dhe e habitur ne te njejten kohe. Ju faleminderit perseri

Uliana de Melo
Medford, USA
18 mars 2010

Vajzani po ju dergoj kete mesage per tju treguar se sa shkelqyshem funksionon dergimi i nje tufe me lule ne kohe rekord kur doni te nderoni ndonje te aferm, mik, shok ose te dashur per te gjitha llojet e rasteve keni edhe nje numer tel ne Toronto ose US te contactoni per sqarim Une po jua detgoj kete nga experienca ime personale. Dergova porosi per te nderuar kunaten e cila doli ne pension.
E dergova sot le te themi dhe ajo te nesermen ne mengjes e mori ne shkoll buqeten dhe me foton ne vend si deshmi hahhahaa Uauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Provojeni kur te keni rast. Uroj vetem me Gezime ta provoni.
Pershendetje kudo qe jeni dhe FALEMINDERIT SHUME kesaj Companie qe funksionon kaq bukur edhe per ne jemi larg

Irma Pandeli
Toronto, Kanada
12 mars 2010

Faleminderit per te gjitha. Ju uroj pune te mbare si stsf e me siguri do tu rikthehem serisht per porosi ne te ardhmen. Sa vjen e sherbimi juaj behet me i mire. Ju uroj gjithe te mirat. Juela

Juela Celaj
Bologna, Itali
11 mars 2010

Faleminderit shume per suprizen qe na i shpute ne kohe. Jemi shume te kenaqur. Ne do te u themi dhe shoqerise tone qe te lidhen me dhurata.com se eshte nje gje shume e mire. Thank You!

Janulla Minka
Worcester, USA
10 mars 2010

Faleminderit per kryerjen e porosise. Jemi shume te kenaqur nga sherbimi tuaj. Urime ne bisnesin tuaj te zgjuar. Ishte me te vertete nje kenaqesi dhe do t'jua rekomandoj edhe miqve te mi kur te me jepet rasti. Urime dhe pershendetje nga Edlira & Nexhip Sinojmeri.

Edlira Sinoimeri
Toronto, Canada
10 mars 2010

Faleminderit per sherbimin tuaj.JU bete te mundur qe une ti jepja familjes dhe motres sime surprizen me te bukur per ditelindje. Njerez te tjere me rekomanduan mbi sherbimin tuaj, dhe do te vazhdoj ta perdor ne te ardhme, Gjithe te mirat dhe suksese.

Manjola Luma
St. Thomas, US Virgin Islands
9 mars 2010

Nje sherbim fantastik, marja ne fotografi ne momentin e dhenies se dhurates nje ide e vecante dhe shume emocionale. Ju lumte dhe shume faleminderit.

Ester Terezi
Boston, USA
9 mars 2010

Ju falenderoj nga zemra per kete sherbim te mrekullueshem. Cilesia dhe korrektesa me kane lene impresione te jashtezakonshme. Ju pershendes Aida Dhe do ta ndaj me gjithe njerezit e mi kudo qe jane kete eksperience te pare por te shkelqyer te te punuarit me ju.

Aida Pumo
Etobicoke, Canada
6 mars 2010

Falenderoj Dhurata.com per sherbimin dhume te shpejte dhe special per dergimin e luleve tek gjyshja ime ne spital ne Tirane.Ju falenderoj shume dhe per nxjerrjen e fotografise dhe dergimin me email te fotos.Ju lumte dhe njeher ju falenderoj per kete sherbimm shume shume te shpejte dhe duke i dhene gjyshes kurajo para operacionit me dhenien e luleve.faleminderit nga zemra

Alket Xhaferi
Toronto, Canada
26 shkurt 2010

Shume faleminderit per berjen e porosise megjithese porosita me vonese! Mbetem gjithmone e kenaqur me sherbimin te Dhurata.com dhe ja kam rekomanduar edhe te tjereve. Enika

Enika Jorgoni
New York, USA
25 shkurt 2010

Oh sa me kenaqet! (Nuk dua ta shkruaj kete email shume formal sepse nuk ka vend per formalitet) Me te vertete sherbim I shkelqyer.
Nje cast I lumtur I babit ne kete fotografi me ndryshoi diten e cila eshte e mbushur plot me stres nga puna. Pergezime per sherbimin dhe shume faleminderit,

Rovena Ndreu
Londer
24 shkurt 2010

Peshendetje, Faleminderit per sherbimin e shpejte te sakte dhe shume profesional. Te them te drejten jemi shume te impresionuar me shebimin tuaj. Eshte hera e pare qe nje sherbim ne shqiperi na kenaq. Kjo tregon qe pamvaresisht nga politikanet qe i kemi pengese, shqiperia do eci. Me te vertete qe na bete te ndihemi mire per dicka qe ka lidhje me atdheun, se 80% e atyre qe degjojme ose shikojme jane negative. Me shume kenaqesi do ta shperndajme lajmin dhe adresen tuaj, oxfordi ka komunitet te madh shqiptaresh dhe shpresojme qe do ta perdorin sherbimin tuaj. Dhe nje here suksese ne biznesin e me tej. Me respekt Eranda PS Fotoja ishte shume e bukur faleminderit.

Eranda Proko
Angli
14 Shkurt 2010

Falimenderit shum per porosin se e pletcove!! Thank you and Dhurata.com so much for your excellent job in delivering my order on time . I was very pleased with the flowers and picture . I wish you and your company much success and prosperity. The quality of your efforts and your prices surpass all other companies I have ever seen. Thank you for being a company with such good integrity helping people all over the world connect with their loved ones. Good Job to everyone!!! Thank you again,

Ali Leka,
U.S.A.
14 Shkurt 2010

SHUME FALEMNDERIT PER POROSINE E KRYER. JAM SHUME I KENAQUR NGA SHERBIMI DHE DO TUA SYGJEROJ DHE SHOKEVE. DHE NJEHERE FALEMNDERIT

Gentian Hyseni
Angli
14 Shkurt 2010

I live in Washington, D.C., and my beautiful girlfriend lives in Pogradec. I ordered a dozen red roses and a chocolate cake for Valentine's Day on www.dhurata.com. The flowers were beautifully arranged and the cake was perfect, and they were hand-delivered on time. Thanks very much for your wonderful service. Tomas

Tomas Prousalis
Alexandria, USA
14 Shkurt 2010

Kjo eshte e dyta here qe kam bere porosine ne online dhe jeni me te vertete shume te korrekt dhe ju falenderoje shume per ndihmen/supporting qe keni bere. Une personalisht ju kam derguar shoqerise sime ku jetoj kete link qe edhe ato te kene mundesine per te bere porosi ne online me ane te kompanise suaj. Perseri ju falenderoj shume dhe jam/ do te jem klientja juaj e zakonshme. Ju pershendes

Majlinda Xhafa
Parker, USA
11 Shkurt 2010

Faleminderit! Sherbimi ishte i shpejte dhe i sakte si gjithmone. Mirela

Mirela Vangjeli
Woodbridge, Kanada
7 Shkurt 2010

Thank you for the delivery confirmation and picture. It has been a pleasure doing business with your company. Your company's follow up, communication and customer service is excellent. Keep up the great job!
Best Regards,
Tara Brown
Elkton, USA
7 Shkurt 2010

Pershendetje stafi i dhurata.com, Ju falenderoj shume per porosine,perpikmerine e sherbimit dhe serozitetin.
Surpriza ishte nje gje qe shume e vecante.Ju uroj suksese ne kete biznes dhe keep up the good work. Edhe njehere falemniderit. Sinqerisht dhe perzemersisht

Vilma Vito
Toronto-CANADA
31 Janar 2010

Falemiderit. Jam sh e kenaqur me sherbimin tuaj e shpresoj t'ju perdor perseri per raste te tjera. Pershendetje nga Irlanda

Enida Jorganxhi
Ireland
26 janar 2010

Ne rradhe te pare dua tju falenderoje per korrektesine dhe ndihmen qe me dhate menjehere per keto lule. Une se shpejti do kryje veprime te metejshme ne online dhe po ashtu kete andrese website ja kam derguar disa shoqeve dhe shokeve te mi qe ndodhemi larg dhe ju kam treguar per korrektesine tuaj. Ju faleminderit dhe Ju pershendes

Majlinda Xhafa
Tirane, Shqiperi
22 janar 2010

Jeni shum te mire na kenaqni me correktesine tuaj cdo gje ashtu si e porosita dhe nje here faleminderit.

MANJOLA NATOLLI
Michigan, USA
14 janar 2010
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★