USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Jeni te mrekullueshem

Laura Burnazi
Troy, USA
31 Dhjetor 2011

Pershendetje!
Nje falenderim shume te madh per kete qe beni pasi une edhe pse vetem 4 vjet ne Chicago familjen e kam atje dhe ketu jam thjesht me studime por ato me mungojne shume....
Eshte vertete ide shume e vecante kjo e juaja dhe emocionet qe ju dhuroni nepermjet ketij sherbimi jane te paharrueshme!
Ju faleminderit dhe vazhdoni kershtu: Sherbimi eshte i Shkelqyeshem!!!

Lori
Chicago, IL, USA
23 Dhjetor 2011

Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe te perkryer!
Kjo ishte nder surprizat me te bukura qe mund te kishim bere, dhe nuk mund ta kryenim pa ndihmen tuaj.
Faleminderit!
Gezuar festat!

Mira Puka
West Hartford, USA
20 Dhjetor 2011

Faleminderit per sherbimin e shpejte dhe me cilesi te larte.

Gezim Nushaj
Woodbridge, Kanada
13 Dhjetor 2011

Ju jam shume mirenjohes qe arritet te me plotesonit kete "deshire" dhe per kete gje kam bere cfare ka qene e mundur e do vazhdoj ta bej per te reklamuar e per tu bere sa me e njohura adresa dhe aktiviteti juaj.
Ju uroj sa me shume sukses!
Me respekt
A.S.

Andreas Simas
Larnaca, Cyprus
13 Dhjetor 2011

Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj.
Korrektesia dhe informacioni juaj ishte nje dhurate per mua
Ju faleminderit!.

Fatos Vreto
Sterling Heights, USA
10 Dhjetor 2011

Faleminderit.
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj
Keep up the good work!!!

Entela Melo
Worcester, USA
9 Dhjetor 2011

Ju faleminderit per korrektesen dhe kenaqesine qe me dhuruat.
Ju uroj shume suksese.

Lindita Aga
Toronto, Kanada
30 Nentor 2011

Shume mire.
Eshte hera e pare qe perdor kompanine tuaj dhe kam mbetur I mrekulluar. Bravo.
Nje verejte te vogel. Fotografia ishte nje gje e bukur qe une do ta ruaj por data ne fotografi ishte 1/1/2007.
Faleminderit.

Frederik Stefani
Staten Island, USA
5 Nentor 2011

Nuk eshte hera e pare qe dergoj dhurata nga dhurata.com
Kane nje korrektesi dhe nje sherbim te shkelqyeshem.
Faleminderit per sherbimin tuaj dhe kenaqesine qe na jepni me fotot kur shikojme gezimin ne syte e te afermve tane.
Suksese te metejshme

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
4 Nentor 2011

Shume faleminderit per kryerjen e porosise ashtu sic kam dashte.
Flm, per korrektesine e mbi te gjitha per foton...
Jam jashtezakonisht e kenaqur me sherbimin tuaj...sa mire qe tani ju kam JUVE!
Pune te mbare tutje
Me shume respekt,

Vera Pelaj
Prishtine, Kosove
31 Tetor 2011

100 falenderime nga ana ime per sherbimin e persosur.
Kalofshi sa me kendeshem

Genta Xhaferi Karaj
Calgary, Kanada
22 Tetor 2011

Faleminderit per porosine e kryer ne dt,13 tetor 2011,dhurata .com
Ju jeni numeri 1 ne Bote.
Urime per kete misjon kaq te veshtire dhe te shpejte qe ju kryeni dhe na plotesoni deshirat tona.
Edhe nje here urime.

Ilir Hoxha
Waterbury CT ,USA
21 Tetor 2011.

Faleminderit per korrektesine.
Jeni fantastike.

Irita Pasko
Clearwater, USA
15 Tetor 2011

Faleminderit. Gjithmone keni qene korrekt.
Me pelqen doing business with you.
Shpresoj ne te ardhmen per more larmi sherbimesh.
Faleminderit

Vera Kote
Bronx, USA
12 Tetor 2011

Shum Shum Faleminderit per korrektesin edhe seriozitetin e kompanise suaj.
Faleminderit per sherbimin tuaj kaq korrekt !!!
Shum shpejt do dergojm lule nga kompania juaj perseri.

Elena Popovski
Astoria, USA
26 Shtator 2011

Faleminderit per sherbimin tuaj qe keni kryer ne qytetin e Bilishtit.
Ishte nje kenaqesi kur pashe foton ne kom...
Ju uroj nga larg gjithe te mirat.

Jorilda Ago
Naples, USA
25 Shtator 2011

Ju premtojme qe kjo nuk do te jete hera e fundit qe ne do te perdorim sheribim tuaj, dhe me shume deshire do te njoftojme te gjithe te njohurit tane qe ne Shqiperi me se fundi ekziston nje sherbim kaq profesional
Suksese te metejshme ne biznesin tuaj
Me Respekt

Klotilda Habilaj
Worcester, USA
13 shtator 2011


Shume faleminderit per korrektesine ne dergesen.
Me respekt,

Vojsava Doda.
San Giovanni Lupatoto, Itali
8 shtator 2011


Faleminderit qe kini dhene kete mundesi per ne qe s;ndodhemi ne atdhe,me suprizat tuaja.Nuk ka vlere paraja po z;dite ku ta perdoresh ate.Shume faleminderit pasticeri dajana , ishte nje kenaqesi....Noeli

Noel Ago
Naples, USA
8 shtator 2011

Shume faleminderit per porosine,ju uroj suksese te metejshme ne biznesin tuaj,

Ari Brahelika
New York, USA
5 shtator 2011

Pershendetje, Ju faleminderit per gjithcka! Lulet ishin pelqyer shume :)
Ju falenderoj edhe nje her per gatishmerin dhe sherbimin tuaj.

Marsi Bardhi
Ridgewood, USA
24 gusht 2011

Ju falenderoj pa mase per sherbimin tuaj te shpejte dhe cilesor

Mariela Misiri
North York, Kanada
23 gusht 2011

Faleminderit shume, Besoj e gjeta rrugen per te derguar "some love" ne Shqiperi.
Keep it up!

Eva Gurakuqi
Mississauga, Kanada
19 gusht 2011

Pershendetje, Desha tju falenderoja per sherbimin fenomenal.. me bet te ndihem prezent ne kte event te rendesishem per mua. I would recommend this service to everyone i know.
Shume faleminderit.

Mimoza Lila
Stamford, USA
17 gusht 2011

Pershendetje dhe faleminderit per porosin dhe sherbimin e kryer nga ju. Nese keni mundesi te me dergoni nje foto pasi qe fola dhe me prinderit dhe me than qe personi qe i kishte derguar lulet kish ber nje fotografi, nese eshte e mundur ta kem ate foto do ta dija per nder.
Ju uroj shendet e te mira dhe nje here flm per sherbimin jeni te mrekullueshem.

Miranda Vangjeli
Windsor, Kanada
16 gusht 2011

Pershendetje, Ju falenderoj shume per sherbimin e perkryer dhe surprizen.
Gjithe te mirat dhe suksese.
Sinqerisht,

Elona Farka
Greqi
25 korrik 2011

Ju falenderojme per korrektesine e sherbimit,ju urojme pune te mbare dhe ju sigurome qe do te komentojme sherbimin tuaj kudo qe do te ndodhemi.
Pershendetje

Kristaq Vojo
Firenze, Itali
20 korrik 2011

Thanks a lot... a wery nice job you have done... :-)

Thomas Jorgensen
Danimark
19 korrik 2011

Shume falemderit !!!!me keni nderuar !!!!!
me respekt julie !!!

Julie Kotori
Philadelphia, USA
18 korrik 2011

Hi Dhurata.com shume faleminderit, jeni shume korrekt,
pershendjetje Rika

Rika Gega
Brooklyn, USA
13 korrik 2011

Shume faleminderit dhurata.com qe ja mundesuat nenes sime kete suprize.
Edhe njehere faleminderit dhe suksese ne punen tuaj te mrekullueshme.

Elsa Doko
Brooklyn, USA
11 korrik 2011

Pershendetje stafit te dhurata.com. Si gjithmone jeni ne nivelin me te larte ne plotesimin e kerkesave tona si bashkatdhetare, ndihem e lumtur te bashkepunoj me juve.
Ishte nje surprise e kendshme dhe e paharruar per miken time.
Shume faleminderit.
Me Respect

Alda Vincani
Toronto, Kanada
25 qershor 2011

Faleminderit:) Sollet buzeqeshje dhe ngrohtesi midis kesaj distance!

Besa Sateri
Rocky Hill, USA
20 maj 2011

Faleminderit, kenaqesia ishte e madhe dhe sherbimi i perkryer

Viola Shkembi
Revere, USA
19 maj 2011

Jam shume e befasuar nga sherbimi i shkelqyer dhe profesionalizmi i stafit tuaj.
Nuk e imagjinoja qe nje sherbimit i ketij niveli te larte te existonte ne Shqiperi.
Faleminderit dhe ju vafte mbare.

Mirela Joseph
Collegeville, U.S.A
12 maj 2011

Pershendetje, Ju falenderoj perzemersisht per sherbimin Tuaj.
Megjithese larg, nepermjet jush ndjeva sikur qofte dhe per nje cast isha perseri ne qytetin tim, Tiranen e dashur.
Shume falenderime nga Belinda

Belinda Ikonomi
Calgary, Canada
6 maj 2011

Hello Dhurata.com
Shume faleminderit per kryerjen correcte te prosise ne kohe dhe me cilesi.

Buqeta ishte shume e bukur e ju uroj ghithe te mirat dhe suksese ne biznesin tuaj.
Paci nje dite te kendshme!
Pershendetje

Valentina Seitaj
Toronto, Kanada
3 maj 2011

Shum shum shum shum faleminderit. Jeni te medhenj. Zoti ju bekofte.
Nena ime u gezua jashtezakonisht shum per suprizen. Me e bukura suprize ne jeten e saj.
Suksese ne biznesin tuaj. Paci fat dhe mbaresi ne jete

Luan Topulli
USA
1 maj 2011

Flm shume ishte kenaqesi , dicka sh e bukur , do te keni porosi te tjera nga une serish ne te ardhmen
Suksese ne bisnesin tuaj!
P.s. Ju kam referuar tashme websiten tuaj te te gjithe miqte e mi ketu ne canada

Enkeleda Cerkozi
Kanada
30 prill 2011

Faleminderit, jeni te perkryer ne sherbimin tuaj!

Linda Shtembari
Toronto, Kanada
25 prill 2011

Dear dhurata.com,
Thank you so much for the fantastic service and handling of even the smallest details of my order. This is not the first time I am ordering but you managed to surprise me again.
I would highly reccomend your services. Thank you,

A.Kosta,
Vaughan, Canada
22 prill 2011

Faleminderit Shume per sherbimet qe ofroni.
Me behet qejfi dhe jam krenar te quhem shqiptar kur shikoj kaq sherbim te mire e profesional.
E kam perdorur kete sherbim disa here dhe gjithmone kam ngelur i kenaqur.
Faleminderit perseri dhe gjithe te mirat.

Elton Musollari
Texas, USA
31 mars 2011

Pershendetje,
ju falenderojm qe na dhate mundesi qe nepermjet kompanis tuaj te benin qe nena jone te ndihej me e lumtur edhe pse sna ka prane !

jeni sh te mire !

Safet Shima
USA
24 mars 2011

Ju falenderoj nga thellesia e zemres per sherbim e shkelqyer , korrektesine dhe vecanerisht per cilesine. Ju bete te mundur qe te gjendesha prane prinderve te mi ne momentet e dhimbjes se humbjes se gjyshes te dashur nepermjet shebimit tuaj . Me sinqeritet dhe respekt,

Armida Elezi
Wethersfield, Connecticut USA
03-22-2011

Ju falenderoje nga zemra.
Jeni te sakte, te mbrekullushem, te sjellshem por me teper human.

Cerr-cerr-cerr telefoni
jam dhurata c'fare kerkoni?
Nje suprize ne vendin tim
flet Iliri pa pertim.

Eshte Iliri zemer miri
me te pare pergjigjet,
per klientet copa behet
telefoni digjet.

Do ne ore e do ne kohe
porosia shkon.
me dhurata.com
hallet i mbaron.

B Marto
TORONTO, CANADA
16 mars 2011


Faleminderit per nje sherbim the shkelqyer! Une do t'ju rekomandoje dhe do t'ju perdor per sherbime te ardhshme.

Sejva Hoxha
USA, New York
27 shkurt 2011

Me te vertete nje sherbim ne perfeksion te plote, gje qe tregon shkallen e larte te kualifikimit profesional dhe civilitet per tu admiruar. Profesinalizem i shkalles superiore.

Sokol Kozeli
Troy, USA
22 Shkurt 2011

Shume faleminderit per sherbimin tuaj korrekt dhe te sakte.

Luljeta Sollomoni
Staten Island, USA
20 shkurt 2011

Thank you so so much for the service that u provided regarding my order made on Sat Feb 12 i ordered some flowers for my fiance through Dhurata.com she lives in Tirana. Your delivery was in time and the service was excellent. U guys are wonderful i will be always your biggest fan and keep ordering only from Dhurata .com.
I will recomended too all my friends and i recomend every albanian out there too only use Dhurata . com cause it is the besssssssssssssst.
Thank you Dhurata thumbs up and good luck . Very very happy with Dhurata.

Elio Murati
Boston, USA
12 shkurt 2011

Shume Faleminderit !! Jam shume i kenaqur nga sherbimi tuaj te cilin e kryeni per ne per te disaten here. Plot kenaqesi e respekt do ju afroj kete sherbim e do tu tregoj edhe shokeve e miqve te mij. Ju pershendes e ju uroj suksese ne kete bisnes sa inteligjent aq edhe praktik e korekt! Plot respekt per ju

SYMIR GORANI
Michigan, U.S.A.
9 shkurt 2011

Thank you for your great service! I will definitely use your company again and recommend.

Jose Seisdedos
Sunnyside, USA
9 shkurt 2011

Thank you per te gjitha u gezova shume ishte nje surprize shume e bukur dhe e shpejte per vellain tim Thank you te gjitheve.You are the best

Haxhire Mustafa
Chicago, USA
7 shkurt 2011

Pershendetje Ju falenderoj per sherbimin,me dhate nje kenaqesi te vecante kur pashe fotografine. Ju uroj suksese. Lindita

Lindita Aga
Toronto, Kanada
4 shkurt 2011

PERSHENDETJE DHURATA.COM SHUME FALEMINDERIT PER SHERBIMIN DHE KORREKTESINE E DERGIMIT TE DHURATES,SHUME FALEMINDERIT QE NA MUNDESONI KETE AFRIMITET ME FAMILJET TONA NE SHQIPERI,,,,

LAVDOSH ALIBEAJ
NEW YORK, USA
4 shkurt 2011

Ju falenderoj per korrektesine dhe sherbimin ne kohe te porosise time. Do jeni pika ime e referimit per lulet ne Shqiperi. Ju uroj gjithe te mirat. Arti

Eduart Emiri
Itali
26 janer 2011

Shume faleminderit per sherbimin e shkelqyer, keni gezuar dy familje. Jam shume e kenaqur qe ju gjeta!! Sinqerisht,

Etleva Semaj
Cleveland, OH, USA
23 janar 2011

Pershendetje, Do doja t'ju falenderoja te gjithe si staf qe bete te mundur shperndarjen e dhurates time ne kohe. Prinderit e mi ishin shume te lumturuar per surprizen e bere. Faleminderit dhe suksese ne bisnesin tuaj.

Elvana Gjerga
Hamilton, Kanada
12 janar 2011

Hello Dhurata .com Ju falenderoj per sherbin e mrekullueshem dhe te shpejt.
Ajo qe me suprajzi me shume ishte foto qe kishet bere ne momentin e dhenjes se dhurates,me thene te drejten u befasova nuk e prisja.
Sigurisht qe kete lloj eksperience do ta shere me tegjithe shoqerine time kudo qe ndodhe ,se jam e sigurt shum nuk e dine dhe te gjithe do te deshoronin te te kishin kete lloj sherbimi te mrekullueshem.
Edhe nje here ju falenderoj nga zemra dhuraten .com ne shqiperi dhe speshell ketu ne toronto.Ju uroj gjithe te mirat dhe sukse ne biznesin tuaj.

Mira Dajci
Toronto, Kanada
10 janar 2011

Hello, I just want to thank you for your fabulous services, I am more than pleased. Great services and will recommend you to all my friends from Albania. Wish you all a very successful New Year. Best regards from Irena

Irena Pavlovic
London, UK
6 janar 2011

Faleminderit shume, jeni fantastike.. Shyqyr qe ju kemi :-) me respekt dhe nje vit te mbare

Eno Peci
Wien, Austria
1 janar 2011
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★