USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Ju falenderoj per korrektesen dhe perpikmerine!
Gezuar Vitin e Ri 2013!

Ilir Rryta
Toronto, Kanada
29 Dhjetor 2012

Gezuar Vitin e Ri 2013!
Faleminderit per sherbimin e shkelqyer!
Suksese te metejshme ne perhapjen e ketij sherbimi!
Fale jush ne ndihemi me afer te afermve tane!

Nensi Veselaj
USA
29 Dhjetor 2012

Jeni te mrekullueshem.
Ju falemenderojme per mundesine qe na jepni qe te ndajme gezimet me te afermit tane ne Shqiperi dhe sidomos me prinderit tane(ata qe u bene te lumtur sot jane prinderit e burrit tim).
Urojme qe ta zgjeroni biznesin e mrekullueshem qe keni dhe gjithashtu urojme qe ky vit tju sjelle sa me shume suksese ne jete dhe ne pune por mbi te gjitha SHENDET DHE DASHURI NE FAMILJEN TUAJA.

Me shume respekt
Anila dhe Aleksander Veria
Etobicoke, Kanada
24 Dhjetor 2012

FALEMINERIT, RESPEKT PER SHERBIMIN TUAJ........
GEZUAR KRISHLINDJET E VITIN E RI 2013.........

SYMIR GORANI
MICHIGAN, U.S.A.
23 Dhjetor 2012

Thank you very much for your email and the picture of the gift !
Sincerely,
Evelyne Mathieu Stambouli

Brussels, Belgium
21 Dhjetor 2012

Ju falenderoj nga shpirti per sherbimin tuaj te shpejte dhe shume te sjellsshem.
Na keni ndihmuar te ngrohim zemren e babait tone ne diten e 65-vjetorit te tij, duke i cuar dashurine dhe pranine tone ne ato lule dhe ne ate copez leter.
Serish shume faleminderit,

Arjeta Kackini
Pisa, Italy
20 Dhjetor 2012

Hi
thank you so much
I am so satisfied now and i will use this website very often

Halil Ibrahim Nurbel
Toroslar, Turkey
22 Nentor 2012

Flm kontaktova me personin.
Ishte vertet surprise per te madje kish kujtu se ishte nje loje.
Ju flm dhe njehere
Bashke do jemi vazhdimisht ne lidhje per suprisa ne vazhdim :)

Lindita Memeli
USA
18 Nentor 2012

Ju falenderoj shume per sherbimin e mrekullueshem, dhe kenaqesine qe na dhuroni ne dhe te dashurve tane ne Shqiperi !
Perzemersisht,

Flutura Prifti,
Toronto, Canada
14 Nentor 2012

Sh faleminderit!!! Jeni sh te sakte!!! Pune te mbare!!!

Julian Palikeshti
Bruxelles, Belgium
30 Tetor 2012

Pershendentje DHURATA!
Jeni te mbrekullueshem dhe une eshte e dyta here qe porosis nga ju dhe jam shume e kenaqur!
Ju falenderoj pa mase......kalofshi sa me bukur....Ida
Ida Christofi
High Barnet, UK
30 Tetor 2012

Falemderit shume per kete sherbim, ideja juaj eshte per tu admiruar.

Leonard Miti
Boston, USA
26 Tetor 2012

Flm shume...do ju sygjerojme te te gjithe miqte dhe te afermit tane.

Fabiola Majko
Ridgewood, USA
16 Tetor 2012

Flm shum per sherbimin jeni fantastike.

Nertila Revaj
Edmonton, UK
15 Tetor 2012

Miredita,
Jam mese e kenaqur nga sherbimi dhe korrektesia juaj.
Ishte krejt nje surprize e pa pritur per familjen Shyti dhe ju falenderoj per dedikimin e kesaj dhurate simbolike.
Jam e sigurt dhe kofidente qe do perdor sherbimet tuaja edhe ne te ardhmen.
Faleminderit,

Kela Mano
USA
13 Tetor 2012

Pershendetje,
Ju lumte per kete sherbim te mbrekullueshem qe na beni.
Eshte me te vertete nje ide shume e madhe te na ndihmoni te realizojme deshirat tona nga shume larg.
Ju falenderojme nga zamra,

Drita Skilja
Toronto, Kanada
13 Tetor 2012

Faleminderit, Jeni shume korrekt, ju lumte.

Elmira Xhani
Staten Island, USA
1 Tetor 2012

Shume faleminderit!!

Stanislav Shcherbakov
BE
30 Shtator 2012

Dear Dhurata,
Thank you once again for your excellent service.
My friend was absolutely delighted with the orchids, saying that they were the finest she had ever seen.
Thank you so much for your efforts.
We will be doing business again for sure!
Thank you again,
J.Slavin

GB
29 Shtator 2012

Pershendetje dhurata.com,
Falenderime dhe vleresime maksimale per profesionalizmin dhe korrektesine tuaj per kryerjen e kesaj porosie.
Respekte,

Elton Jongari
Kanada
26 Shtator 2012

Ju falendoroj per sherbimin dhe korrektesine e porosise.
Pershendetje

Edvin Liku
USA
25 Shtator 2012

Pershendetje,
Ju falenderoj si gjithmone per sherbimin tuaj dhe per korrektesine qe tregoni ne kryerjen e porosise.
Keni nje staf te mrekullueshem dhe vertete ju falenderojme qe na afron me shume me njerezit tane te aferm dhe foto eshte nje ide shume domethenese per cdo njeri.
Faleminderit

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
25 Shtator 2012

Ju falenderoj per korrektesin e sherbimit.
Nuk kam cte them,deshira ishte qe personi ta merte vete ne dore po nga qe ishte surprise skish si ndodhte ndryshe.
Ju falenderoj edhe njeher per sherbimin dhe jam Happy qe e gjeta kete menyre dergimi dhuratash ne shqiperi.
Ju pergezoj ..Linda

Lindita Memeli
USA
21 Shtator 2012

Faleminderit shume per suprizen.
Prinderit e mi ishin kenaqur jashte mase.

Ermira Ngjela
Philadelphia, USA
20 Shtator 2012

Thank you so much for your delivery.
The flowers were beautiful and delivered in a very timely manner.
I was very impressed with your service.
Thank you so much!

Ashley Simpson
Chelsea, USA
19 Shtator 2012

It was a great pleasure to find that out.
You Guys should have Facebook page, and I will forward to all the Albanians in the US that I am in touch with.
Faleminderit edhe nje here
Elda

Elda Ilia
Colton, USA
19 Shtator 2012

Ju feleminderit.
Lulja ishte me e bukur se sa e imagjinoja. Sherbim me te vertete profesional.
Me respekte
Laurian Maka

USA
15 Shtator 2012

Faleminderit shum per dhuratat qe bet nuk ma mirte mendja qe do dilte kaq bukur, ju lutem fotografine e mamit ne momentin qe ka mar dhuraten.
Ju uroj.
Tila

Nertila Revaj
Isleworth, UK
14 Shtator 2012

Shume faleminderit per sherbimin tuaj korrekt.
Kam ngelur shume e kenaqur nga profesionalizmi juaj dhe me shume kenaqesi do ju rekomandoj si kompani tek familjaret e mi dhe ne shoqeri, dhe sigurisht qe do e perdor sherbimin tuaj edhe ne te ardhmen.
Faleminderit

Esmeralda Ahmeti
London, UK
28 Gusht 2012

Thank you guys for made it possible....I have you on my favore it list

Tila Pano
Jacksonville, USA
27 Gusht 2012

Dhurata.com ju falenderoj shume per porosine qe e kryet dhe e kryet ne kohe.
Do tju sugjeroj ne te gjith miqt e mi.
Me respect.

Endrit Cara
Livonia, USA
24 Gusht 2012

Ju falenderoj..jeni shume korrekt..

Indrin Llagami
Tirane, Shqiperi
22 Gusht 2012

Sherbimi nga ana juaj u krye ne menyre te shkelqyer.
Jam shume e gezuar qe ju kam gjetur ju dhe me kenaqesi ju dergoj te aferme te mi dhe e celebroj me ata sikur te jem vete atje.
Ju falenderoj dhe njehere nga zemra per gjithcka qe beni per te gjithe ne larg atdheut.

Raimonda Guci
Rochester, USA
21 Gusht 2012

Shume faleminderit, jeni me te miret.

Anjeza Begolli
Westland, USA
16 Gusht 2012

Shume faleminderit per sherbimin dhe korrektesen.
Ju uroj pune te mbare!

Lindita Aga
Toronto, Kanada
15 Gusht 2012

Ju falenderojme shume per sherbimin fantastik. Cheers !

Ledi Turkeshi
Kanada
10 Gusht 2012

SHume flm ,per porosine.
Jeni te pa imagjinueshem, per mua ishte porosia e pare dhe jam shume e kenaqur.
Ju ecte mbare ne kete pune qe keni nisur.

Anila Idrizaj
Ridgewood, USA
9 Gusht 2012

Ishte nje moment i bukur dhe emocionues.
Me sollet me prane motren time te dashur dhe familjen e saj,ishte sikur lulet mi dha motra me doren e saj.
Faleminderit moter e dashur,faleminderit dhurata.com

Elona Bele
Tirane, Shqiperi
13 Korrik 2012

Shume faleminderit per kryerjen e porosise.
Edhe pse ishe pak e veshtire per te gjet shtepine ju bete nje pune shume te mire.
E bete ditelindjen e mamit tim akoma me speciale.
Suksese te metejshme ne punen tuaj.

Ornela
Las Vegas, USA
12 Korrik 2012

Pershendetje dhurata.com,

Une nuk kam vecse komente superlative per cilesine e sherbimit tuaj.
Dhurata.com eshte sherbimi im ideal per cdo ngjarje qe ndodh ne familjen time te madhe, te cilin e kam perdorur si ne raste gezimi, ashtu dhe ne raste hidherimi, kur njerez te afert jane larguar nga kjo jete.

Lulet me te bukura kane qene ato te dhurata.com ne te gjitha rastet qe kam perdorur sherbimin tuaj (dhe jo vetem per lule), me i fundit pikerisht sot, ne diten dhe oren e caktuar, me te gjitha instruksionet qe miresisht punonjesit e dhurata.com i kane plotesuar sipas kerkeses.

Per te gjithe ju bashkatdhetare qe keni rastin te lexoni komentin tim, mos hezitoni te perdorni dhurata.com, dhe do te mbeteni absolutisht te kenaqur.

Entela Josifi
Toronto, Canada
15 Qershor 2012

Thanks to Dhurata.com
Dhe jam shume e lumtur qe pavaresisht nga largesia me bete te ndihem pjestare ne celebrimin e 25 vjetorit te ditlindjes te djalit tim.
Ky ishte casti me i bukur dhe ju falenderoj nga zemra.
Dhe ne te njejten kohe do tju bej te ditur te gjithe bashkeatdhetareve tane qe ndodhen larg per kete sherbim te perkryer qe ben kompania Dhurata.com perpikmerine dhe kryerjen e porosise ne momentin e duhur.
Ju falenderoj dhe njehere per sherbimin tuaj kudo qe ndodhemi

Leonora Ballta
USA
13 Qershor 2012

JENI TE PAPARE. JU FALENDEROJ SHUME.
JENI ME TE MIRET FLM SHUME SHUME

Laert Ramadani
Tirane, Shqiperi
9 Qershor 2012

SHUME FALEMINDERIT PER SUPRIZEN.
ISHTE GJEJA ME E BUKUR PER PRINDERIT E MI.
FANTASTIKE E MBREKULLUESHME DHURATA.COM

Marjola Pine
Waterbury, USA
2 Qershor 2012

Pershendetje,
Faleminderit per njoftimin dhe per sherbimin cilesor nga ana tuaj.
Porosia u krye tamam sic e prisnim.
Ju Faleminderit perseri dhe ju uroj gjithe te mirat.
Me respekt

Elda Dhandili
Newington, USA
30 Maj 2012

Thank you. Everything was perfect!

Peter Peci
Toronto, Kanada
28 Maj 2012

Pershendetje!
Shume faleminderit per porosin! Jeni te vecante!

Enida Demce
Worcester, USA
17 Maj 2012

Falemnderit per korektesine dhe kenaqesine qe u dhuruat te dashurve tane.

Ardita Gjani
Ville Saint-Laurent, Kanada
16 Maj 2012

Ju faleminderit shume Dhurata .com. Jeni te mbrekullueshem.
Me respekt,

Valentina Nushaj
Woodbridge, Kanada
15 Maj 2012

You guys are great!
I wish you could do some more marketing so that Albanian immigrants know more about your excellent service.
All the best,

Rudina Dervishi
Bethesda, USA
15 Maj 2012

Pershendetje,
Desha te shprehja falenderimet per sherbimin e ofruar ne kohe dhe krijimin e nje atmosfere surprize ne nivelin e deshiruar.
Do te jemi perseri ne kontakt per te porositur dhurata te ndryshme,
Faleminderit qe na krijoni kete mundesi dhe, ne te njejten kohe, na jepni kenaqesi qe edhe ne Shqiperi mund te ofrohet nje sherbim i tille i qyteteruar,
Me respekt

Edmond Ismaili
Japoni
10 Maj 2012

Hi,
Faleminderit shume, porosia u krye, foton e pashe ne link qe ju derguat ..cdo gje eshte ne rregull.
Edhe nje here shume faleminderit per konfirmimin, interesimin, dhe deshiren per te kryer kete detyre sa me mire dhe ne kohen e duhur.
Sherbimi juaj eshte fantastik, ben cdo njere te ndihet mire dhe i lumtur dhe mbi te gjitha te mos harroje ndjenjat njrezore kudo qe te jete.
Fat te mbare dhe uroj te shikoj kete sherbim te zgjerohet sa me shume ne te ardhmen.
Me respekt

Mirela Vangjeli
Woodbridge, Kanada
7 Maj 2012

Ju faleminderit per korektesine!
Jam nje fanse e vertete e Dhurata.com.

Dorina Velushi
Canoga Park, USA
7 Maj 2012

Ju faleminderit.
Jam shume e kenaqur nga korrektesia dhe serioziteti qe i keni dhene bisnesit tuaj.

Anila Gjeci
Jackson Heights, USA
9 Prill 2012

Falenderime te perzemerta per sherbimin e perkryer!
Fotografia e momentit te marrjes se dhurates eshte nje ide speciale.
Ju uroj gjithe te mirat,

Flonja Xhelilaj
London, UK
6 Prill 2012

Miremengjesi,
Ju falenderoj shume per korrektesine dhe sherbimin tuaj.
Jeni me te vertete shume te organizuar dhe percillni nje sadisfaksion per ne te gjithe.
Ju falenderoj nga zemra dhe suksese ne bisnesin tuaj.

Elvana Gjerga
Toronto, Canada
4 Prill 2012

Ju falenderoj jashtezakonisht!
Sherbimi ishte perfect, korrekt dhe e realizoi tamam surprizen.
Nuk kam fjale per te thene vec nje falenderimi te madh.
Patjeter qe do ta perdor kete sherbim perseri ne te ardhmen dhe do ta sugjeroj te miqte e mi ketu ne Canada.
Faleminderit,

Leonora Cekodhima
Waterloo, Kanada
3 Prill 2012

Te nderuar staff i Dhurata.com,
Ju faleminderit shume per sherbimin e mbrekullueshem qe me keni bere!
Nuk gjej dot me fjale tu falenderoj.
Me shume respekt,

Valentina Nushaj
Vaughan, Kanada
30 Mars 2012

Thank you so much for your service. It has been excellent.
She was delighted with her flowers.
Also thank you for the photograph, it was delightful and I am very pleased.
I shall certainly make use of your services in the future.
Thank you very much again.

J.Slavin
GB
26 mars 2012

Shume faleminderit per servisin e shkelqyer.
Beni nje pune qe meriton fjalet me te mira.
Ne kete menyre na ndihmoni te mos e ndiejme largesine qe na ndan nga te afermit.
Na duket sikur jemi te pranishem ne gezimet e tyre.
Me respekt,

Elvira Peshtani
Maspeth, USA
23 Mars 2012

Desha vetem qe t'iu thosha qe jam shume e kenaqur me sherbimin.
All the best,

Tatjana Kasapi
Toronto, Kanada
16 Mars 2012

Pershendetje,
Dua t'ju falenderoj per sherbimin tuaj te mrekullueshem dhe qe ia bete diten dhe sa me speciale motres sime.
Ju faleminderit perseri.

Asjana Goxhi
London, UK
15 Mars 2012

Faleminderit shume juve.
Ne rregull gjithcka....
Pune te mbare
Respekte

Vera Pelaj
Prishtine, Kosove
13 Mars 2012

Shume faleminderit Dorina!
Une nuk mund se te them vetem fjalet dhe urimet me te mira per punen tuaj:
Na plotesoni nje boshllek shpirteror qe shkaktohet nga largesija nga vendi yne, duke bere qe te gjendemi prane me njerzit tane per raste festash dhe ditesh te shenuara!
Edhe njehere urime per punen tuaj!

Vasillaq Kalaveshi
Miami, USA
12 MArs 2012

Faleminderit per kryerjen e porosise.
Jam shume e kenqaur me sherbimin.
Pershendetje,

Elona Gera
Jamesville, USA
9 Mars 2012

Dhurata.com jeni te mbrekullueshem....
Shume faleminderit per sherbimin........
Jemi shume te kenaqur dhe do japim adresen tuaj tek e gjithe shoqeria jone ne londer.......
Dhe njehere faleminderit dhe ju urojme sa me shume sukses...........

Ida Christofi
London, UK
9 Mars 2012

Faleminderit per sherbimin korrekt dhe te shpejt !!!

Etleva Ostrosi
Montreal, Kanada
9 Mars 2012

Ju falenderoj per korrektesen dhe sherbimin tuaj.
Cdo gje ka shkuar sic duhet dhe sic e deshiroja.
Pune te mbare e suksese te metejshme.

Petraq Peci
Toronto, Kanada
9 Mars 2012

Pershendetje,
Faleminderit per dergimin e luleve.
Ju uroj shume suksese ne punen tuaj.
Po pati mundesi mund te me dergoni foton e mamit qe I keni bere dje ne casten e dhenjes se luleve ju lutem
Faleminderit dhe njehere per korrektesen dhe suksese
Me shume respekt

Lavdie Maqinaj
GB
9 Mars 2012

Thank you.
You urojme gjithe te mirat dhe suksese perhere.
Takohemi perseri.

Ylli Malasi
Cleveland, USA
8 Mars 2012

Thank you!!!
Shume faleminderit!!!
Pershendetje dhe se shpejti Blerina!!!

Blerina Caushi
Limbiate, Itali
8 Mars 2012

Pershendetje,
Shume faleminderit per realizimin e porosise sime dhe kaq shpejt...
Akoma sme besohet qe nje sherbim i tille realizohet dhe ne Shqiperi.
Nuk do gjej dot fjale per t'ju falenderuar mjaftueshem dhe e bete 8 marsin aq te bukur per nenen time qe sot skishte asnje prane..
Suksese te metejshme..
Gjithe te mirat,

Kozeta Islamaj
Grays, UK
8 Mars 2012

Fleminderit per gjithcka sherbimi ishte i perkryer.

Julian Xhengo
USA
8 Mars 2012

Pershendetje Dhurata.com,
Ju faleminderit per kryerjen e porosise.
Ju vleresoj dhe pergezoj per korrektesine ne kryerjen e saj dhe deshiroj te njejtin sherbim ne vazhdimesi.
Sinqerisht

Fatbardha Bejleri
Philadelphia, USA
8 Mars 2012

Me njoftuan qe porosia eshte marre.
Faleminderit shume... si gjithmone jeni shume korrekte dhe te sakte edhe pse volumi i punes ishte i madh per kete dite.
Ju uroj gjithe te mirat dhe Gezuar edhte ju Festen e 8 Masit.

Florida Proko.
Pavia, Itali
8 Mars 2012

Jam shume e lumtur qe ju gjeta e qe me bete ta realizoja surprizen time ne kohe e me korrektese maksimale.
Me bete te ndjenja te njetat emocione sikur te isha vete atje.
Ju falenderoj pa mase per korrektesen e sherbimit e gjithashtu menyren e organizimit te surprizes.
Ju falenderoj pa mase nga une keni ne vlersim me 5 yje.

Rialda Kanapari
Boston, USA
2 Mars 2012

Vleresimet me te mira per sherbimet dhe korektesine tuaj.
Ju uroj fat dhe mbaresi gjithmone
Beni

Arben Dedelli
Mississauga, Kanada
2 Mars 2012

Faleminderit per korektesen tuaj shumeplaneshe, per shpejtesine e sherbimit, shijet fine dhe cilesine e tij.
Faleminderit edhe per foton e bukur.
Tufa u pergjigjet plotesisht ekzigjencave te mia dhe jam dy here i kenaqur se edhe personi qe e mori ishte shume e gezuar.
Edhe per kete ju falenderoj.

Ndue Lazri
Bolonja, Itali
26 Shkurt 2012

Faleminderit shume, eshte hera e dyte dhe vertet jam shume i kenaqur per sherbimin.
Urime dhe suksese te metejshme ne biznesin tuaj
Shume flm

Mentor Bara
Bronx, USA
15 Shkurt 2012

Thank you!
As usual, your service is professional, excellent and I will come back.
All the best

Uwe Rossbacher
Berlin, Germany
15 Shkurt 2012

Ju falenderoj perzemersisht dhe ju uroj pune te mbare!

Laura Hoxha
Montreal, Kanada
14 Shkurt 2012


Ilir dhe Stafi i Dhurata.com,
Dua t'iu pershendes dhe falenderoj jashte mase nga zemra per surprizen qe bete te mundur per kushuririn e vogel ne Korce qe mbushi 10 vjet dje.
U mallengjyen jashtezakonisht sepse ishte dicka qe nuk e prisnin.
Fotot dhe videot qe morem sot nga familja gjate surprizes ishin me shume se 1000 fjale.
Jeni te mrekullueshem dhe i'u heqim kapelen per servisin qe beni te mundur per ne qe ndodhemi larg memedheut, larg familjes.
Edhe njehere FALEMINDERIT dhe Suksese te metejshme!!

Ledia/Canada
11 Shkurt 2012


Thanks so much for the picture.
I really appreciated it!

Ralph Jauch
USA
1 Shkurt 2012

Shume shume faleminderit per porosine ne zvezde.
Jam shume I kenaqur qe pritet dhe per personin e duhur per ti dhene dhuratat.
Shume faleminderit

Altin Kape
Mississauga, Kanada
28 Janar 2012

Faleminderit shume per korrektesine!
Gjithe te mirat!

Esmeralda Bregu
Toronto, Kanada
26 Janar 2012

Jam sh e kenaqur nga sherbimi!
Ju faleminderit

Blerta Kadaifciu
Gjermani
25 Janar 2012

Sherbim i shkelqyer dhe shume i shpejte!!
Cdo gje perfekte.
Ju pergezoj !!

Agron Kuci
Etobicoke, Kanada
21 Janar 2012

Ju jam shume mirenjohes per kryerjen e porosise time.
Gjithmone korektesia juaj ne kete bisnes me habit.
Ju faleminderit shume.
Respekte

Fatos Vreto
Sterling Heights, USA
16 Janar 2012

Faleminderit,per organizimin e perkryer..!

Klodiana Gerollari
Clifton, USA
13 Janar 2012

Faleminderit shume.
Sherbimi ishte i perkryer edhe megjithse porosia u be vone te djele ne 11PM, dhurata vajti te Henen 11 AM.
Pjesa me e bukur eshte se mora fotografine e nenes time me dhurate ne dore.
Ju vafte mbare ne kete business.

Valentina Xhemo
Chicago, USA
9 Janar 2012

Shume faleminderit per suprizen qe bete.

Jelina Saliu
USA
4 Janar 2012

Te dashur miq te ketij sherbimi te vecante.
Eshte vertete nje kenaqesi te jesh prane njerezve tuaj te dashur ne momentet me te bukura te jetes se tyre.
Ne qe jemi larg atdheut e ndjejme edhe me shume por me sherbimin dhe korrektesine tuaj largesia behet me e vogel.
Ju falemnderit nga zemra dhe ju urojme gezuar festat.
Me shume respekt dhe dashuri Ermira

Ermira Vando
Toronto, USA
3 Janar 2012
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★