USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Faleminderit, dhe kalofshi gezuar, suksese ne punen tuaj.

Lindita Aga
Toronto,Canada
30 Dhjetor 2015

Hi.
Ju falenderojme shume.
Gezuar Vitin E Ri.!

Adelina Bendo
Toronto,Canada
30 Dhjetor 2015

Faleminderit Shum
Jam Shum e kenaqur Nga sherbimi juaj
Gezuar vitin e ri

Olgerta Bylykbashi
Waterbury,USA
30 Dhjetor 2015

Ju falenderoj shume

Shpetim Kerkija
Camponogara,Italy
28 Dhjetor 2015

Faleminderit,
Jini me te miret

Spartak Brahollari
Pennsylvania ,USA
27 Dhjetor 2015

Ju falenderoj pa mase per sherbimin qe kryeni duke na sjell me afer me familjaret qe ne dite te vecanta na mungojne edhe me shume .
Me respect

Sabina Alushaj
LEEDS,UK
27 Dhjetor 2015

Faleminderit
Respect
Renata Panariti
ON,Canada
24 Dhjetor 2015

Shume faleminderit.
E vleresoj tej mase sherbimin fantastik.
Do bej porosi te tjera nepermjet jush dhe do ju rekomandoj patjeter tek miqte e mi shqiptare ketu ne USA.
Gjithe te mirat dhe gezuar festat e fundvitit.

Evis Farka
USA
23 Dhjetor 2015

Faleminderit shume.
Jame shume e kenaqur prej teje.
Do perdor prap servisin tuaj ne janar per ditelindjen e mamase.
Gezuar festat nga amerika!
Diana Gagnon
Amston,USA
23 Dhjetor 2015

PERSHENDETJE DHURATA .COM LIDA ,ILIRI ,DORINA NE SHQIPERI DHE GJITHE STAFI TUAJ!
SE PARI GEZUAR FESTAT E FUNDIT TE VITIT 2015 SHENDET E LUMTURI NE FAMILJET TUAJA.SUKSESE NE PUNEN TUAJ FANTASTIKE.
SE DYTI JU FALENDEROJ NGA ZEMRA PER SURPRISAT E BUKURA QE MARRIN TE DASHURIT TANE JO VETEM NE SHQIPERI POR EDHE NE GREQI NGA SHERBIMI TUAJ I MREKULLUESHEM
BESOJ SE JU KAM SHKROJTUR EDHE HERE TE TJERA,SERIOZITETI DHE KORREKTESIA TUAJ ME BEN TE MENDOJ SE PO TE DUAM NE SHQIPTARET BEJME MREKULLIRA.
SHUME FALEMINDERIT PER FJALET E MIRA PER SHOQEN TIME QE PREJ 35 VJETESH QE JEMI NJOHUR DHE VAZHDOJME TE KEMI LIDHJE TE FORTA FAMILJAR
JU FALENDEROJ PERZEMERSISHT
ME SHUME RESPEKT
LULJETA FIFO
HARTFORD,USA
22 Dhjetor 2015

Faleminderit shume for your excellent service.
We've always very pleased with your service.
Thanks again and from our family to yours
Happy Holidays.

Entela Xhane
Maryland,USA
18 Dhjetor 2015

Faleminderit per sherbimin cdo gje shkoi mire
Gezuar festat dhe juve

Jetnor Sadiku
Las Vegas,USA
17 Dhjetor 2015

Nuk gjej dot fjale me shume qe tju falenderoj, jeni me te miret
Thanks a lot per sherbimin tuaj kaq korekt.

Marsela Fay
New York ,USA
13 Dhjetor 2015

Ju faleminderit per sherbimin korrekt!

REDI QESKA
ONTARIO,Canada
11 Dhjetor 2015

Sherbimi juaj ka qene fantastik!
Do jua sugjeroj edhe te afermve dhe shoqerise time ketu ne amerike.
Shume faleminderit ne vecanarisht per Liden dhe per Dorinen, qe bene te pamunduren te me realizonin kerkesat!

Fatbardha Gllavata
Michigan,USA
9 Dhjetor 2015

Faleminderit shume.
Gjithe te mirat ju urojme dhe tju gjejne festat Gezuar.

Fjoralba Jano
Ontario,Canada
7 Dhjetor 2015

Ju faleminderit per sherbimin
Jeni te persosur

Remland Agollo
Sunshine West,Australia
3 Dhjetor 2015

Ju falenderoj nga zemra

Amanda Hyseni
London,UK
3 Dhjetor 2015

Shume faleminderit per te gjitha!

Brunilda Mullxhi
USA
28 Nentor 2015

Sherbim i shkelqyer.
Jeni shume korekt dhe perpiqeni ta kryeni porosine sipas deshires se klientit.
Do te lidhemi se shpejti. Nepermjet sherbimit tuaj u tregojme njerezve tone te dashur qe jetojne shume larg nga ne, qe i duam dhe nuk i harrojme.

Laura Shehdula
Ontario Canada
26 Nentor 2015

Dorina, shume faleminderit. I mora te dyja fotot.
Urime dhe suksese te metejshme ne kete detyre kaq fisnike,
N'a jepni mundesine te ndjehemi prane te dashurve te zemres.
Pershendetje,

Frida Qatipi
Toronto,Canada
24 Nentor 2015

Thank You!!!! Ju jam shume mirenjohese per sherbimin qe me kryet.
Nuk gjejdot fjalet e duhura qe t'ju falenderoj.
Vetem dua t'ju uroj gjithe te miratne jeten tuaj dhe suksese pa fund ne businessin tuaj.
GOOD LYCK!!!

Klarita Xhaxhi
Qeens,USA
23 Nentor 2015

Shum shum faleminderit !

Eva Agushi
USA
23 Nentor 2015

Thank you all very much for your splendid service in attending to my order.
I appreciate all the good work.
Kind Rregards

DARRYN J MURPHY
Victoria ,Australia
23 Nentor 2015

Pershendetje,
Ju faleminderit. Si gjithmone jeni shume korrekt.
Jam shume e lumtur qe ju na jepni nje mundesi te tille per te qene prane familjeve tona.
Gjithe te mirat,

Zhaneta Gjyshja
MISSISSIPPI,USA
21 Nentor 2015

Shume faleminderit, absolutisht asnje verentje!
Faleminderit pafundesisht...

ANISA MARA
MISSISSIPPI,USA
21 Nentor 2015

Dear Dorina,
Thank you very much for your confirmation of delivery, appreciated.
I was very satisfied with the service performed.
Have a good evening,
Kind regards

Alena Alba
IL
20 Nentor 2015

Thank you very much.
You guys are the best!

Majtina Ziko
Shelton,USA
18 Nentor 2015

Shume faleminderit per sherbimin dhe per fotot vertet shume profesionit

DARDAN BERANI
Brescia,Italy
17 Nentor 2015

Thank you very much, you did a great job

Ana Kljajic
Dubai, United Arab Emirates
11 Nentor 2015

Pershendetje! E pashe foton dhe gjithashtu fola me personin te cilit ju dergua dhurata.
Jam shumeeee kenaqur. Cdo gje dukej perfekte.
Jam shume e kenaqur qe zgjodha kompanine tuaj.
Shume faleminderit! Kalofshi mire :)

Betira Shahollari
MI,USA
11 Nentor 2015

Pershendetje,
Ju falenderoj per sherbimi tuaj, ishte perfekt dhe shume korrket.

Juna Pulaj
Canada
10 Nentor 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit. Sherbimi juaj eshte perfekt.Mami ngeli shume e kenaqur.
Dhe njehere shume faleminderit.

Juna Pulaj
Canada
10 Nentor 2015

Thank You very much - the Roses and boxed arrangement were Beautiful, exactly as I expected, and a surprise - the only disappoint was that the beautiful lady who received them is very modest and did want her picture taken.
I will be ordering flowers once again in the very near future to the same location and person - at which time I'm confident that you will be successful in getting a "PIC of the moment" per my request (as she will be informed by the delivery person that specific instructions from me were given to inform her that the flowers can not be delivered without a PIC taken - Think that will work? - LOL).
Thank You once again for the excellent service.
A very Satisfied Customer -

Barry R. Rude
West Virginia,USA
7 Nentor 2015

Pershendetje Dhurata.com
Jeni befasues, faleminderit per punen e perkryer me porosine time.
Falenderime te perzemerta

Mira Sulaj
Worcester, USA
2 Nentor 2015

Mirdita,
Shume falemnderit, me kenaqesi do ta perdore dhe rekomandoje service qe ju ofroni.

Alket Bullati
GB
2 Nentor 2015

Miredita Xhekli...
Ju falenderoj per dergimin e dhurates ne kohe si dhe , per shtesen qe kerkova dhe te cilen, ju ma plotesuat ne lidhje me shtimin e shifres 36 ne turte.
Faleminderit gjithashtu per discretion-in qe treguat ne lidhje me dhenien e porosise.
Ju falenderoj dhe 1 here dhe , ju uroj vazhdim te sukseshem ne punen tuaj.
Me respekt

Florian Cojo
1 Nentor 2015

Ju falenderoj nga zemra qe na jepni mundesine te jemi me afer me njerezit tane, me dhuratat tuaja.
Ju uroj nje pune te mbare edhe suksese te metejshme.

Dorina Bardho
NY ,USA
1 Nentor 2015

Shume falemnderit prej jush.

Anita Prifti
Parkville USA
28 Tetor 2015

Shume faleminderit!
Ju uroj gjithe te mirat

Eralda Turkeshi
Albania
28 Tetor 2015

Thanks dear. I'm very impressed with you and your service.

Aman Chopra
Ontario, Canada
27 Tetor 2015

Flm shume per porosine

Luvida Mesut
US
23 Tetor 2015

Dorina ju falenderoj perzemersisht per sherbimin fantastik.
Ishte vertet nje kanaqsi sidomos kur degjon sa shume ju kish pelqyer.
Komplimenta per profesionalizmin qe keni. Jeni te mrekullueshem.

Sonila Fuentes
Florida,USA
21 Tetor 2015

Shume shume shume shume pafund faleminderit.
Jam emocionuar si te isha atje, sinqerisht- lote gezimi. Pafund mirenjohje.
Te them te drejten kisha frike kur e provova se mendova se do ishte koti (si cdo gje ne Shqiperi), ku paguan dhe sherbimi nuk te ofrohet ashtu si duhet dhe si e kerkon.
Por realisht shume faleminderit.
Sukses gjithmone.

Jorida Skenderasi
Czech Republic
20 Tetor 2015

Shume Faleminderit per cdo gje...buqetat me lule dukeshin shume bukur dhe u dorezuan ne kohe.
Jeni shume korekete dhe profesionale te vertete.
Faleminderit

Irisi Papapavllo
New York,USA
16 Tetor 2015

Faleminderit shume per cilesine dhe korrektesine e sherbimit tuaj !
Keni arritur te beni te lumtur shume e shume Shqipetare !
Ju falenderoj perzemersisht !

Sonila Mattson
Florida,USA
16 Tetor 2015

Faleminderit shume per sherbimin tuaj!

Anila Paparisto
California,USA
14 Tetor 2015

Shume faleminderit dhe nje here.
Si gjithmone, kam ngelur e kenaqur me sherbimin tuaj.

Ledia Kalo
USA
14 Tetor 2015

Ishte nje kenaqesi bashkepunimi me ju.
Shpresoj te porosis sherbimet tuaja edhe ne te ardhmen.
Gjithe te mirat.

Elio Shijaku
ES
11 Tetor 2015

Shume faleminderit
Ju pergezoj per seriozitetin e punes tuaj
Gjithe te mirat

Valbona Aliaj
Itali
11 Tetor 2015

Faliminderit, per tufen e bukur me lule qe kishit bere,dhe per korrektesine e sherbimit.
Ishte hera e pare per mua po jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Ju pershendes se largu dhe ju falenderoj dhe nje here se me nderuat.

Erion Cano
USA
11 Tetor 2015

Shume faleminderit per mundesimin e nje emocioni te pazevendesueshem!

ANISA MARA
MISSISSIPPI,USA
10 Tetor 2015

Pershendetje,
Ju falenderoj per porosine e kryer, si dhe e vleresoj shume korektesine tuaj.
Pune te mbare

Fatbardha Bejleri
Pennsylvania,USA
10 Tetor 2015

Ju falenderoj nga zemra per gjithcka!
Keni nje sherbim te mrekullueshem!
Faleminderit qe na e ofroni mundesin per te bere te lumtur njerezit e zemres qe kemi larg! ??
Thank you,

Vanesa Biba
US
6 Tetor 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per korrektesine.
Buqeta ishte shume e bukur.
Jam shume i kenaqur nga sherbimi juaj si ne kohe ashtu edhe cilesi.
Do te kontaktoj me Ju perseri ne te tilla raste.
Ju faleminderit,

Armando Voli
DE
6 Tetor 2015

Ju falenderoj nga Zemra

BRUNILDA MULLXHI
NY,USA
5 Tetor 2015

Faleminderit shume !

Eva Saliu
USA
5 Tetor 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per gjithcka!
Lulet ishin shume te bukura!

Heriselda Begaj
California,USA
5 Tetor 2015

Pershendetje,
Falemderit per konfirmimin.

Mimosa Bekteshi
Toronto,Canada
28 shtator 2015

Thank you again for great service.

Paul L Oliveira
Masachusets,USA
28 shtator 2015

Mirembrema Dorina.
Falemnderit per sherbimin tuaj dhe per lulet shume te bukura dhe per tollumbacen.
Mamaja ime ka ngelur shume e kenaqur.
Une do tju perdor praper per sherbime te tjera.

ARDITA FISHTA
BRITISH COLUMBIA,Canada
28 shtator 2015

Mirembrema.
Shum faleminderit per korrektesine jeni shum profesional.
Faleminderit edhe nje here.

Edison Lushaj
Genova,Italy
26 shtator 2015

Dorina shume faleminderit!
Gjithe te mirat dhe komplimente per sherbimin

Ariola Jakupi
Quebec,Canada
26 shtator 2015

Shume faleminderit.
Jemi shume te kenaqur per gjithcka do ju kontaktojme perseri

ENIDA RUMBULLAKU
CONNECTICUT,USA
26 shtator 2015

Ju faleminderit per te gjitha.
Jeni perfekt ne ate qe beni.

Zhaneta Gjyshja
Mississippi,USA
25 shtator 2015

WOW-Thank you so much!!!!

Griselda Zyka
North Carolina,USA
24 shtator 2015

Pershendetje
Gjithcka perfekt
Faleminderit

Jona Lengo
Albania
23 shtator 2015

Shume faleminderit per sherbimin.

Ledia Kalo
USA
23 shtator 2015

Shume faleminderit.
Jeni me te miret

Mimoza Ajdini
Massachusett,USA
23 shtator 2015

Pershendetje,
Doja Te ju them SHUM FALEMINDERIT.
Torta ishte bere PERFEKTE.
Komplimentet e mija per pasticerine dhe per ju.
Dhe nje her shum FALEMINDERIT!

Antoneta Marku
Michigan, USA
23 shtator 2015

Faleminderit per sherbimin e qe me lajmeruat.
Shporta duket shume e bukur!

Blerina Cottingham
GB
22 shtator 2015

Dua tju falenderoj nga Zemra per sherbimin correct.
Lulet ishin shume te bukura dhe me dergimin ne koh na e bet dhimbjen me te lehte.
Jeni ne listen time

Shqiponja Hysaj
Phoenix,USA
19 shtator 2015

Shume faleminderit!
Jeni njisha!

RUDINA GEGA CEKREZI
Canada
18 shtator 2015

Hi,
Thank you for quick and efficient service!

Oleksandra Sokolova
UA
15 shtator 2015

Shume Faleminderit dhurata.Com , jeni te shkelqyer.
Uroj te komunikojme serisht bashke, ne vazhdim.
Edhe njeher faleminderit.

Mirela Armata
Florida,USA
15 shtator 2015

Pershendetje, faleminderit shume! :)

Eniana Sadikaj
Florida,USA
15 shtator 2015

Ju falenderojme pa mase.
Jeni gjithmone me te miret

Ledia Nushaj
Ontario,Canada
14 shtator 2015

Pershendetje,
Faleminderit per konfirmimin dhe korrektesine

Gilberta Pjetri
Woodbury,USA
12 shtator 2015

Jeni shume te mrekullueshem, ju faleminderit shume, per sherbimin tuaj.

Marsela Fay
New York, USA
12 shtator 2015

Faleminderit
Sherbimi ishte korrekt

Ardit Deda
USA
11 shtator 2015

Do desha thy falenderoja per shpejtesine dhe cilesine e servises tuaj jam shume I kenaqur.Faleminderit.
Ishte hera e pare dhe nuk mendoja qe te ngelesha kaq i kenaqur.
Edhe njehere bravo Dhurata.com.
Gjithashtu do deshiroja qe te gjithe frekuentonin kete faqe te mrekullushme per ne Shqiptaret qe jemi larg Shqiperise larg familjeve tona.
Me shume respekt

Jorgo Kociu
MONTREAL, Canada
9 shtator 2015

Faleminderit shume!

Ermelinda Ceco
Chicago,USA
9 shtator 2015

Hello
Thank you for the delivery and the picture!
It looks very nice and my husband is happy;)

Neli Vasileva
Sofia,Bulgaria
7 shtator 2015

Jeni te mrekullueshem!!!
Shume faleminderit!!!

Elvana Gjerga
Canada
6 shtator 2015

Thank you so much

Vojsava Hitollari
West Roxbury,USA
5 shtator 2015

Pershendetje Dhurata.com!
Ju faleminderit per kryerjen e porosise dhe qe na keni mbajtur te informuar gjate gjithe kohes dhe per cdo hap qe keni ndermarre.
Nuk kam pare korrektesi me te madhe, nje sherbim i perkryer, nje perpikmeri e papare.
Jemi shume te gezuar, familjaret tane jane akoma dhe me te gezuar qe e perjetuan surprizen ashtu sic e kisha planifikuar une. Dhe kjo nuk do te ndodhte pa ndihmen tuaj.
Ju falenderoj me gjithe zemer.
Patjeter nje like ne Facebook dhe sigurisht qe do t'ju sugjeroj te gjithkush qe kam mundesi. Patjeter do e perdor perseri sherbimin tuaj.
Pershendetje nga California!

ERANDA PRIFTI
California,USA
1 shtator 2015

Faleminderit shume sherbim I shkelqyer

Dhurata Nele
Philadelphia,USA
31 gusht 2015

Ju falenderoj shume.
Jeni me te miret.

Kristjana Dano
Randolph,USA
26 gusht 2015

Shume Faleminderit

Merita Brari
Florida,USA
24 gusht 2015

Shume faleminderit per lulet e bukur dhe korrektesine!
Patjeter qe do ta konsideroj kompanine tuaj ne te ardhmen:)

Enkelejda Tomini
Grosse Pointe Woods,USA
24 gusht 2015

Thank you.

Aleksander Orgocka
USA
23 gusht 2015

Mirmbrema Dorina,
Sapo me erdhi nje video e shoqes time qe martohet me lot mallengjimi.
Me ofendoi se fale jush dhe mua rrezikoj me prish trukun :) por ajo ndjeu vertet pranine time ne kete dite te vecante te saj pamvarsisht sa km larg jam!!
Edhe pse disa paqartesi fillimisht ju bete te mundur realizimin e kesaj porosie sot!
Tani di me ke te bashkpunoj per te qene ne Shqiperi edhe shkel ne vend!
Vertet faleminderit Dorina, dhe te gjithe stafit te Dhurata.com!
Me ju cdo gje shkon fushe me Lule!
Ju faleminderit

Eliana Masha
Capriate San Gervasio,Italy
21 gusht 2015

Shume faleminderit per gjithcka.
Jeni vertet me te miret!

Anjeza Begolli
Michigan,USA
17 gusht 2015

Many thanks for your email.
I'm glad it was delivered:)

Misa Kuniyoshi
Okinawa,Japan
17 gusht 2015

Shum Faleminderit

Mirsada Zaganjori
Ontario,Canada
15 gusht 2015

Faleminderit!

Alexander and Nina Agthe
Baltimore,USA
15 gusht 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit te gjithe ekipit te kompanis Dhurata.com
Shporta ishte shume e bukur, gjithashtu dhe sherbimi i juaj i mrekullueshem
Ju uroje gjithe te mirat dhe suksese ne biznesin tuaj.

Trendafile Bala
Winthrop,USA
13 gusht 2015

Faleminderit.
Ju uroj pune te mbare dhe nje dite te kendeshme.

Vilma Domi
Toronto ,Canada
10 gusht 2015

Hi
Shume Faleminderit per gjithshka qe bete per kete porosi timen.
E vleresoj pa mase jeni te mrekullueshem the shume korrect.
Flasim per 2 jave sepse dua te dergoj nje tjeter dhurate.
Urine te perzemerta

LULJETA FIFO
USA
9 gusht 2015

Faleminderit shume Dorina.
You are the best and we can count to dhurata.com now.

Luiza Kovacaj
Toronto, Canada
7 gusht 2015

Faleminderit shume,

Anila Paparisto
Los Angeles,USA
6 gusht 2015

Faleminderit gjithesesi =)
Gjithe te mirat,

Erind Pepi
Shqiperi
5 gusht 2015

Thanks I found out from her.
She like the cake thanks a lot
You guys made my day.
I will come back again

Thameem Ansari
Tamil Nadu,India
5 gusht 2015

Pershendetje,
Ju falenderoj per shpejtesine dhe korrektesine tuaj ne kryerjen email porosise time kjo ishte nje gje fantastike.
Ju uroj suksese me te medha ne business.

Neshat Muka
New York,USA
2 gusht 2015

Jeni te perkryer me sherbimin qe ofroni!
Jam shume e kenaqur dhe do ta perdor perseri sherbimin qe ofroni.
Kaloni nje dite te embel dhe te fresket!

Asiela Metko
Usa
2 gusht 2015

Miredita,
Shume falemnderit per gjithcka.
Dite te mbare.

Darling Xhepa
Paris, France
1 gusht 2015

Faleminderit.
Do ju sugjeroj gjith miqve dhe te afermeve te mij per sherbimin e perkryer 5*

DORJAN BREGU
Australi
31 Korrik 2015

Ju falenderoj shume

Jetis Kokolar
Switzerland
31 Korrik 2015

Dear Dorina, I must express my sincerest thanks to your and your team for delivering the flowers, on a Sunday, calling her friend Blerina to get the directions for delivery just as I had asked!!!!!!
My sister spoke to me on Skype and related the story of how the flowers were delivered and it was just such a big surprise.
She was sooooo pleasantly surprised.
The flower shop in Lushjne was were helpful and efficient.
I live in the Caribbean and was able to order these flowers at the last minute and you delivered.
You and your organization are very customer oriented .
If I had an award to give to the best flowers delivery organization in the world, I would give it to you guys.
Great job. thank you very much.
Regards

Daniel Isaac Jacob
Miami, USA
27 Korrik 2015

Oh sa bukur paska dale!!
Rrofshi! Jeni te mrekullueshem.

Nevila Koka
Toronto, Kanada
27 Korrik 2015

Shume faleminderit dhurata.com
Sherbimi ishte shume I sakte dhe I shpejte, jemi shume te lumtur qe kemi kete lloj sherbime.
Qe na lidh me te afermit tane.
You urojme suksese akoma me te metejshme.

Rajmonda Xhaxho
Newington, USA
27 Korrik 2015

To Whom it may concern,
Thank you for your service.
I believe everything went according to plan and am very appreciative of that.
The only suggestion i can make is to encourage you to memorialize the delivery by either photographs or video.
The senders would love to see the expression on the receiver's face once they get their gift.
Aside from that, everything was perfect.
Thank you again.

Alvaro Hasani
Hoboken, USA
27 Korrik 2015

Ju falenderoj shume qe panvarsisht orarit ishit te perpikte.
Ishte hera e pare qe beja nje porosi ne kompanine tuaj dhe ju them qe mbeta teper e kenaqur.
Mirupafshim deri heren tjeter.

Sara Rakipi
Royal Oak, USA
20 Korrik 2015

Ju faleminderit porosia ishte perfekt.

Armand Ponoci
Philadelphia, USA
19 Korrik 2015

Jam mese e kenaqur me sherbimin.
Ju falenderoj jashtezakonisht shume.

Zyliha Nazifi
Tirane, Shqiperi
18 Qershor 2015

Shume faleminderit!

Aurora Muka
Bruxelles, Belgium
18 Korrik 2015

Flm per Sherbim special, Jam shume e Gezuar.
Dhurata.com eshte gjithcka per ne, na ben te gezuar me familjaret tane, flm dhe njehere per sherbimin.

Pranvera Shima
USA
15 Korrik 2015

Faleminderit, fantastike!!!

Enrida Milo
Brunswick, USA
13 Korrik 2015

Ju falenderoj shume shume per sherbimin e mrekullueshem and for keeping me updated with statuses.
All of the best and I will certainly use your services again.

Gerta Meto
Windsor, Kanada
13 Korrik 2015

SH flm, jeni te mrekullueshem.
Ju uroj pune te mbare ne kete pune kaq te bukur, ju na mundesuat kete qe te gezojme sadopak njerzit tane qe jane larg.

Anila Idrizaj
Ridgewood, USA
9 Korrik 2015

Shume Faleminderit qe e bete te pa munduren te mundur!
Shume Faleminderit, jam Shume e kenaqur dhe Shume e lumtur qe porosine time e kryet Ashtu siç e mendoja, me korektesi e profesionalizem.
Kjo tregon per seriozitetin tuaj ne sherbim te te gjitheve ne qe kemi nevoje,
Bravo, bravo, bravo
Thanks again I'm very happy you make my day guys,
Sincerely

Valbona Kulla
New York, USA
8 Korrik 2015

Shumeeee faleminderit.
Kjo compani eshte e mbrekullushme.
Eshte era e trete qe e perdor brenda javes.

Romina Luke
Macomb, USA
7 Korrik 2015

I don't know what to say really thank you so much.
You guys done the mission exactly as i wish Thank you again and again and asap we did more orders.
Thank you.

Abdullrhman Hassona
EG
6 Korrik 2015

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.

Thomas Xhane
USA
1 Korrik 2015

Hello,
Thank you very much for the delivery.
The service was very well organised and my wife was very happy with the flowers and the quality.
Thanks,

Daniel Everington
Utrecht, The Netherlands
1 Korrik 2015

Ju falenderoj nga zemra.
Kam porositur shpesh here tek ju dhe gjithmon me keni nderruar.
Faleminderit shume.
Per ne Tirane do kisha qejf te kishit pak me shume opsione per torta.

Xhoana Korca
Riverview, USA
30 Qershor 2015

Pershendetje,
Faleminderit per kryerjen e porosise .
Si gjithmone shume korrekt dhe te perpikte ne cdo gje.
Ju falenderoj dhe ju uroj suksese te metejshme ne punen tuaj dhurata .com
Lule torta dhe cdo gje na dergon
me te afermit me shume na afron
me foton qe na dergon na mrekullon
nuk ka si ty moj Dhurata.com
dhe ty nga zemra e te gjithe shqipetareve
ne shume ju falenderojme
dhe suksese te metejshme
ne me deshire ju urojme

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
30 Qershor 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin.
Ju uroj gjithe te mirat.

Ingrit Nosi
Toronto, Kanada
30 Qershor 2015

Tamam sic e deshiroja.
Shume falemnderit!

Enit Lulushi
Oakton, USA
27 Qershor 2015

Ju falenderoj per sherbimin tuaj.
Jam shume e kenaqur dhe do tju njoftoj per porosi te tjera ne te ardhmen.
Jeni shume te mire.

Ledia Kalo
USA
26 Qershor 2015

Pershendetje.
Shume faleminderit per gjithcka. Ishte vertet kenaqesi.
Ju uroj pune te mbare.

Eda Xhelaj
London, UK
24 Qershor 2015

Pershendetje,
Ju faleminderit pafund per sherbimin fantastik!
Ju uroj gjithe te mirat!
Me perzemersi,

Alba Guco
Dawson Creek, Kanada
24 Qershor 2015

Thank you the delivery was so fast

Blendi Goxhaj
USA
16 Qershor 2015

Shume faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e perkryer.
Me kenaqet pa mase.
Me respekt,

Erda Huqi
DE
15 Qershor 2015

Shume faleminderit per sherbimin ne kohe, na gezoni pa mase me keto dhurata kaq te mira.
Gezojme gjithashtu edhe te afermit tane qe ndodhen larg.
Edhe njehere faleminderit.

Laureta Bejko
Brooklyn, USA
15 Qershor 2015

Shum faleminderit, me keni percjell te njejtin emocion sikur te isha vet aty, ju falenderoj pa mas edhe ju pergezoj per korektesin.
Edhe i her sh faleminderit, tani me keni edhe nje tjeter kliente te besuar,
Ju pershendes nga larg

Elona Qeraca
Dubai, United Arab Emirates
14 Qershor 2015

Jam shum i kenaqur dhe shum faleminderit.

Dritan Dervishleri
Fujairah, United Arab Emirates
12 Qershor 2015

Ju falenderoj per korrektesen e jashtezakoneshme
Sinqerisht

Andi Proko
USA
8 Qershor 2015

Hi.
I would like to thank you for everything.
Everything went well.
I am so satisfied that i will choose you again.
Keep the good work...

Vasilis Charalampidis
Athens, Greqi
8 Qershor 2015

Faleminderit per sherbimin
Jeni te mrekullueshem
Jam shume e gezuar me sherbim tuaj thanks

Pranvera Shima
USA
5 Qershor 2015

Ju faleminderit thellesisht per realizimin e porosise ne kohen e dedhiruar!
Suksese te metejshme dhurata.com!
Me respekt

Oriana Shqau
New Westminster, Kanada
2 Qershor 2015

Pershendetje,
Ju falenderojme shume per porosine e kryer dhe korrektesine tuaj!
Suksese ne punen tuaj!
Me respekt,

Gita Nosi
Toronto, Kanada
2 Qershor 2015

Jam shum i kenaqur me sherbimin tuaj.
Nuk kam asnje verejtje,faleminderit.

Klajdi Rrasa
Toronto, Kanada
1 Qershor 2015

Çdo gje shum mir
Nje sherbim fantastic
Faleminderit

Dragush Llaka
Lloret De Mar, Spanje
31 Maj 2015

Ju falenderoj...
Shpresoj te mbajme lidhje te mira..

Jurgen Kurti
Abu Dhabi, United Arab Emirates
30 Maj 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per korrektesine dhe sherbimin cilesor,
Gjithe te mirat,
Me respekt,

Fisnik Spahiu
Edison, USA
29 Maj 2015

Thank you so much!
Those plants look fantastic.
I'm very happy with your help regarding this order!
I'll be sure to continue to use dhurata for all of my gift needs this summer

Aaron Leigh Churchill
West point, USA
24 Maj 2015

Shume faleminderit!!

Sokol Dema
Duesseldorf, Germany
24 Maj 2015

Shume faleminderit per gjithçka.
Ishit te mrekullueshëm.
Komplimente si nga une por edhe nga familja.

Adelajde Borova
GB
23 Maj 2015

Dear Dorina, I must express my sincerest thanks to your and your team for delivering the flowers, on a Sunday, calling her friend Blerina to get the directions for delivery just as I had asked!!!!!!
My sister spoke to me on Skype and related the story of how the flowers were delivered and it was just such a big surprise.
She was sooooo pleasantly surprised.
The flower shop in Lushjne was were helpful and efficient.
I live in the Caribbean and was able to order these flowers at the last minute and you delivered.
You and your organization are very customer oriented .
If I had an award to give to the best flowers delivery organization in the world, I would give it to you guys.
Great job. thank you very much.
Regards

Daniel Isaac Jacob
Miami, USA
27 Korrik 2015

Oh sa bukur paska dale!!
Rrofshi! Jeni te mrekullueshem.

Nevila Koka
Toronto, Kanada
27 Korrik 2015

Shume faleminderit dhurata.com
Sherbimi ishte shume I sakte dhe I shpejte, jemi shume te lumtur qe kemi kete lloj sherbime.
Qe na lidh me te afermit tane.
You urojme suksese akoma me te metejshme.

Rajmonda Xhaxho
Newington, USA
27 Korrik 2015

To Whom it may concern,
Thank you for your service.
I believe everything went according to plan and am very appreciative of that.
The only suggestion i can make is to encourage you to memorialize the delivery by either photographs or video.
The senders would love to see the expression on the receiver's face once they get their gift.
Aside from that, everything was perfect.
Thank you again.

Alvaro Hasani
Hoboken, USA
27 Korrik 2015

Ju falenderoj shume qe panvarsisht orarit ishit te perpikte.
Ishte hera e pare qe beja nje porosi ne kompanine tuaj dhe ju them qe mbeta teper e kenaqur.
Mirupafshim deri heren tjeter.

Sara Rakipi
Royal Oak, USA
20 Korrik 2015

Ju faleminderit porosia ishte perfekt.

Armand Ponoci
Philadelphia, USA
19 Korrik 2015

Jam mese e kenaqur me sherbimin.
Ju falenderoj jashtezakonisht shume.

Zyliha Nazifi
Tirane, Shqiperi
18 Qershor 2015

Shume faleminderit!

Aurora Muka
Bruxelles, Belgium
18 Korrik 2015

Flm per Sherbim special, Jam shume e Gezuar.
Dhurata.com eshte gjithcka per ne, na ben te gezuar me familjaret tane, flm dhe njehere per sherbimin.

Pranvera Shima
USA
15 Korrik 2015

Faleminderit, fantastike!!!

Enrida Milo
Brunswick, USA
13 Korrik 2015

Ju falenderoj shume shume per sherbimin e mrekullueshem and for keeping me updated with statuses.
All of the best and I will certainly use your services again.

Gerta Meto
Windsor, Kanada
13 Korrik 2015

SH flm, jeni te mrekullueshem.
Ju uroj pune te mbare ne kete pune kaq te bukur, ju na mundesuat kete qe te gezojme sadopak njerzit tane qe jane larg.

Anila Idrizaj
Ridgewood, USA
9 Korrik 2015

Shume Faleminderit qe e bete te pa munduren te mundur!
Shume Faleminderit, jam Shume e kenaqur dhe Shume e lumtur qe porosine time e kryet Ashtu siç e mendoja, me korektesi e profesionalizem.
Kjo tregon per seriozitetin tuaj ne sherbim te te gjitheve ne qe kemi nevoje,
Bravo, bravo, bravo
Thanks again I'm very happy you make my day guys,
Sincerely

Valbona Kulla
New York, USA
8 Korrik 2015

Shumeeee faleminderit. :)
Kjo compani eshte e mbrekullushme.
Eshte era e trete qe e perdor brenda javes.

Romina Luke
Macomb, USA
7 Korrik 2015

I don't know what to say really thank you so much.
You guys done the mission exactly as i wish :) Thank you again and again and asap we did more orders.
Thank you.

Abdullrhman Hassona
EG
6 Korrik 2015

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.

Thomas Xhane
USA
1 Korrik 2015

Hello,
Thank you very much for the delivery.
The service was very well organised and my wife was very happy with the flowers and the quality.
Thanks,

Daniel Everington
Utrecht, The Netherlands
1 Korrik 2015

Ju falenderoj nga zemra.
Kam porositur shpesh here tek ju dhe gjithmon me keni nderruar.
Faleminderit shume.
Per ne Tirane do kisha qejf te kishit pak me shume opsione per torta.

Xhoana Korca
Riverview, USA
30 Qershor 2015

Pershendetje,
Faleminderit per kryerjen e porosise .
Si gjithmone shume korrekt dhe te perpikte ne cdo gje.
Ju falenderoj dhe ju uroj suksese te metejshme ne punen tuaj dhurata .com

Lule torta dhe cdo gje na dergon
me te afermit me shume na afron
me foton qe na dergon na mrekullon
nuk ka si ty moj Dhurata.com
dhe ty nga zemra e te gjithe shqipetareve
ne shume ju falenderojme
dhe suksese te metejshme
ne me deshire ju urojme

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
30 Qershor 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin.
Ju uroj gjithe te mirat.

Ingrit Nosi
Toronto, Kanada
30 Qershor 2015

Tamam sic e deshiroja.
Shume falemnderit!

Enit Lulushi
Oakton, USA
27 Qershor 2015

Ju falenderoj per sherbimin tuaj.
Jam shume e kenaqur dhe do tju njoftoj per porosi te tjera ne te ardhmen.
Jeni shume te mire.

Ledia Kalo
USA
26 Qershor 2015

Pershendetje.
Shume faleminderit per gjithcka. Ishte vertet kenaqesi.
Ju uroj pune te mbare.

Eda Xhelaj
London, UK
24 Qershor 2015

Pershendetje,
Ju faleminderit pafund per sherbimin fantastik!
Ju uroj gjithe te mirat!
Me perzemersi,

Alba Guco
Dawson Creek, Kanada
24 Qershor 2015

Thank you the delivery was so fast

Blendi Goxhaj
USA
16 Qershor 2015

Shume faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e perkryer.
Me kenaqet pa mase.
Me respekt,

Erda Huqi
DE
15 Qershor 2015

Shume faleminderit per sherbimin ne kohe, na gezoni pa mase me keto dhurata kaq te mira.
Gezojme gjithashtu edhe te afermit tane qe ndodhen larg.
Edhe njehere faleminderit.

Laureta Bejko
Brooklyn, USA
15 Qershor 2015

Shum faleminderit, me keni percjell te njejtin emcoion sikur te isha vet aty, ju falenderoj pa mas edhe ju pergezoj per korektesin.
Edhe i her sh faleminderit, tani me keni edhe nje tjeter kliente te besuar,
Ju pershendes nga larg

Elona Qeraca
Dubai, United Arab Emirates
14 Qershor 2015

Jam shum i kenaqur dhe shum faleminderit.

Dritan Dervishleri
Fujairah, United Arab Emirates
12 Qershor 2015

Ju falenderoj per korrektesen e jashtezakoneshme
Sinqerisht

Andi Proko
USA
8 Qershor 2015

Hi.
I would like to thank you for everything.
Everything went well.
I am so satisfied that i will choose you again.
Keep the good work...

Vasilis Charalampidis
Athens, Greqi
8 Qershor 2015

Faleminderit per sherbimin
Jeni te mrekullueshem
Jam shume e gezuar me sherbim tuaj thanks Heavy black heart

Pranvera Shima
USA
5 Qershor 2015

Ju faleminderit thellesisht per realizimin e porosise ne kohen e dedhiruar!
Suksese te metejshme dhurata.com!
Me respekt

Oriana Shqau
New Westminster, Kanada
2 Qershor 2015

Pershendetje,
Ju falenderojme shume per porosine e kryer dhe korrektesine tuaj!
Suksese ne punen tuaj!
Me respekt,

Gita Nosi
Toronto, Kanada
2 Qershor 2015

Jam shum i kenaqur me sherbimin tuaj.
Nuk kam asnje verejtje,faleminderit.

Klajdi Rrasa
Toronto, Kanada
1 Qershor 2015

Çdo gje shum mir
Nje sherbim fantastic
Faleminderit

Dragush Llaka
Lloret De Mar, Spanje
31 Maj 2015

Ju falenderoj...
Shpresoj te mbajme lidhje te mira..

Jurgen Kurti
Abu Dhabi, United Arab Emirates
30 Maj 2015

Pershendetje,
Shume faleminderit per korrektesine dhe sherbimin cilesor,
Gjithe te mirat,
Me respekt,

Fisnik Spahiu
Edison, USA
29 Maj 2015

Thank you so much!
Those plants look fantastic.
I'm very happy with your help regarding this order!
I'll be sure to continue to use dhurata for all of my gift needs this summer

Aaron Leigh Churchill
West point, USA
24 Maj 2015

Shume faleminderit!!

Sokol Dema
Duesseldorf, Germany
24 Maj 2015

Shume faleminderit per gjithçka.
Ishit te mrekullueshëm.
Komplimente si nga une por edhe nga familja.

Adelajde Borova
GB
23 Maj 2015

Jeni te mrekullueshem!!
Ju jam shume mirenjohese qe me ndihmuat te jem e pranishme ne ditelindjen e Mamit tim sot!
Sa mire qe ju gjeta, dhe nuk do ngurroj asnjihere te perdor dhe te sugjeroj sherbimin tuaj!

Rudina Gazheli
USA
20 Maj 2015

Shume faleminderit!
Ju uroj gjithe te mirat, suksese te metejshme ne kryerjen e porosive plot profesionalizem dhe korrektese.
Publikova faqen tuaj ne FB.
Respekte Entela !!!

Entela Tori
USA
19 Maj 2015

Jeni te shkelqyer ne sherbim dhe korrektesi.
Shume faleminderit.

Orges Rama
Vaughan, Kanada
18 Maj 2015

Dear Madam/Sir
Thank you very much for this confirmation.
I very much appreciate your service and wish you all the best in doing your business and plenty of happy customers !!
Greeting from Slovakia

Zlata Drzikova
Bratislava, Slovakia
18 Maj 2015

Ju falenderoj nga zemra per kryerjen e kesaj porosie te rendesishme per ne.
Eshte e rendesishme jo per nga madhesia apo vlerat ushqyese por e rendesishme sepse beri ate qe ne edhe pse jemi larg nga Shqiperia dhe njerzit tane te dashur, fale jush jemi prezent me dhurata te thjeshta, por jemi aty ne gezime e festa.
Duke ju premtuar qe do punoj per promovimin tuaj tek te gjithe miqte dhe te afermit e mi ju uroj suksese ne kete kaq te bukur qe ju beni.
Me respekt

Elisabeta Prifti
Lakewood, USA
15 Maj 2015

Flm. Ju pergezoj per kete ide te bukur!
Sidomos per ne qe jetojme larg eshte ndjesi e vecante te ndjehemi me prane njerezve te zemres me nje dhurate te vogel!
Gjithe te mirat!

Emanuela karameta
Tirane, Shqiperi
12 Maj 2015

Shume faleminderit.
Buqeta ishte shume e bukur.
Eshte kenaqesi bashkepunimi me ju.

Eftiqi Mihallari
Tirane, Shqiperi
12 Maj 2015

Danke Perfekt!

Lediana Durda
DE
11 Maj 2015

Mirmbrema ..Ju faleminderit per korrektesine dhe sherbimin tuaj..
Patjeter qe do ju kemi ne konsiderat ne te ardhme…
Lulet ishin shume me te bukura nga afer.

Stavros Parmaktzoglou
DE
10 Maj 2015

Shume faleminderit!
Te mrekullueshem!

Ejona Bej
Siena, Itali
10 Maj 2015

Jam shume e kenaqur, faleminderit per sherbimin tuaj cilesor e te kulturuar
Respekte!

Neritana Cuko
Toronto, Kanada
5 Maj 2015

Dear Dorina
Thank you for delivering the flowers and your update.
Always appreciate your services.
Best regards,

Mohammed Abdalla
Toronto, Kanada
4 Maj 2015

Faleminderit per korrektesine tuaj.
Eshte me te vertet kenaqesi, do e perdor gjithmone.
Faleminderit perseri.
Me respekt

Dhurata Nele
Philadelphia, USA
1 Maj 2015

Pershendetje!
Doja tiu falenderoja per porosine.
Jam shume e kenaqur prej jush...faleminderit edhe njehere qe na beni te ndihemi sadopak te pranishem, afer njerezeve tane te aferm, ne dite te vecanta ...
Kisha degjuar nga dy te njohur per sherbimin tuaj, qe e kishin perdorur me pare dhe ishin shume te kenaqur...Po ashtu ngela dhe une ...
Patjeter qe do t'ia sugjeroj sa me shume personave pasi jeni vertet te mrekullueshem.
Ju uroj gjithe te mirat edhe suksese ne biznesin tuaj!

Jona Spaha
Winthrop, USA
29 Prill 2015

Ju falenderoj mga zemra!

Albana Shkupi
USA
28 Prill 2015

Ju falenderoj pa mase per realizimin e surprizes
Jam shume e lumtur qe besova tek ju dhe qe ju bete te mundur te shikoja ato syckat e bukura plot shkelqim te nipit tim.
Kjo vlen mbi gjithcka per mua.
Ju pergezoj per korrektesine dhe punen qe beni, dhe ju falenderoj qe na jepni dhe ne qe jemi larg, mundesine per tu gjendur prane familjeve tona nepermjet sherbimit te shkelqyer qe ju ofroni.
Jeni me te miret.
Deri ne porosine e radhes ju uroj gjithe te mirat ne nismen tuaj te shkelqyer.
Respekt per te gjithe stafin tuaj.

Edlira Saro
Jacksonville, USA
27 Prill 2015

Pershendetje, Jam shume e kenaqur gjthashtu edhe familja ishte shume lumtur. Ju falenderoj shume per sherbimin professional dhe te shpejte dhe kualitetin e larte te produktik qe derguat.
Ema Koja
Miami, USA
26 Prill 2015

Shume faleminderit,

Altina Cuni
Maspeth, USA
26 Prill 2015

Shume falemnderit, me thane qe porosia u krye dhe torta ishte shume e fresket dhe e shijshme.
Ju falemnderit per sherbimin.

Jorida Vakiari
Houston, USA
26 Prill 2015

Shumë faleminderit.
Jam shumë e kënaqur që porosia u krye në kohë rekord dhe shumë mirë.

Mirela Sula
Vaughan, Kanada
24 Prill 2015

Cdo gje ishte perfekte.. ju falenderoj shume nga zemra..

Rozeta Duda
Northampton, UK
21 Prill 2015

Shume faleminderit.
Buqeta ishte shume e bukur.
Eshte kenaqesi bashkepunimi me ju. ??

Eftiqi Mihallari
Tirane, Shqiperi
21 Prill 2015

Shume faleminderit!
Jam jashtezakonish e kenaqur me servisin tuaj.
Jam e shume e lumtur te di qe mund tju besoj juve per te gjitha okazionet speciale te familjes time ne Shqiperi.
Faleminderit per cdo gje.

Iris Hasantaraj
Orlando, USA
20 Prill 2015

Shume faleminderit, gjithshka ishte perfekte.
Sherbim shume i mire

Alma Cullhaj
Lund, Sweden
19 Prill 2015

Ju falenderoj shume per nje sherbim korrekt dhe shume te bukur.

Nertila Leka
Elbasan, Shqiperi
18 Prill 2015

Faleminderit per nisjen e shpejte! Deri tani kemi mbetur shume te lumtur nga sherbimi juaj.

Edlira Maska
Gainesville. USA
17 Prill 2015

Pershendetje
Shume shume faleminderit per shpejtesine dhe korrektesine e dergimit te dhurates.
Jeni vertet te mrekullueshem dhe nuk di te kete tjeter ne Shqiperi te kete kaq sherbim te mire dhe bashkekohor.
Komplimente
Me respekt

Zamira Dezdari
Dielsdorf, Switzerland
14 Prill 2015

Ju falemderit per sherbimin, ishte perfekt dhe profesional.

Redi Qeska
Toronto, Kanada
14 Prill 2015

Thank you again for your wonderful service

Paul Oliveira
Stoughton, USA
8 Prill 2015

Shume faleminderit per porosine qe kryet. Ju falenderoj pa mase...

Valentina Lapardhaja
Revere, USA
5 Prill 2015

Faleminderit,
Perzemersisht,

Merita Andrea
Strasbourg, France
3 Prill 2015

Pershendetje
Ju falenderoj shum per sherbimin tuaj, cdo gje u krye prej jush ashtu si u premtua.
U ndjem te pranishem ne gezimin e familjareve tan ne Shqiperi edhe pse jo fizikisht atje.
Personin qe kreu porosin e falenderoj shum dhe per foton e ber, ishte vertet e bukur.
Faleminderit

Juli Lamaj
Mississauga, Kanada
25 Mars 2015

Pershendetje,
Faleminderit dhe jemi shume te kenaqur.

Anxhela Syziu
Luton, UK
25 Mars 2015

Shume falenderime Dorina.
Ju uroj me te miren dhe suksese ne sherbimin tuaj me aq korektesi.
Pershendetje,

Bebeka Muraj
Worcester, USA
25 Mars 2015

Jeni Shume te mire Edhe gjithmone do te Jem kliente juaj!!
Ju falenderoj nga zemra per kete website te bukur qe keni krijuar qe tashme Edhe ne mund te gezojme te afrermit tane me surpriza Edhe Pse Nuk ndodhemi pra ne tyre !!!

Brunilda Caushi
Chicago, USA
24 Mars 2015

Duke ju falenderuar per porosite e kryer dhe per korektesine tuaj, ju uroj pune te mbare.

Fatbardha Bejleri
Philadelphia, USA
23 Mars 2015

Nje falenderim special for Dhurata.com
Nje sherbim i bukur e korrect.
Shpresojme te keni me shumellojshmeri sherbimesh ne te ardhmen.
Faleminderit edhe nje here.

Brunilda Mucaj
Toronto, Kanada
21 Mars 2015

Pershendetje,
Faleminderit nga zemra 1000 here Mami ime ishte kenaqur shume shume.
Jeni te mrekulleshem.
Ju uroj sa me shume pune te mbare.
Me respetk Anna

Urjana Kica
Astoria, USA
20 Mars 2015

Faleminderit per sherbimin!
Ju uroj nje dite te kendshme gjithe stafit tuaj anembane!
Me respekt,

Oliana Demiri
Barcelona, Spain
19 Mars 2015

Shume faleminderit per porosine.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Kalofshi nje jave te mbare

Zhuljeta Zyfi
18 Mars 2015

Shume faleminderit
Lulet ishin shume te bukura, sherbimi shume I mire.
Thank you again

Ilva Turhani
Macomb, USA
16 Mars 2015

Thank you per plotesimin e porosise, ishte kenaqesi Te shohesh foton dhe te afermit te suprizuar.
Ju uroj qe ne te ardhmen te kemi mundesira per te plotesuar deshirat me te medha.
Edhe njehere faleminderit.

Mimoza Sholla
Hamilton, Kanada
16 Mars 2015

Faleminderit per sherbimin tuaj.Si gjithmone me te miret!

Besnik Difi
Brooklyn, USA
14 Mars 2015

Ju faleminderit edhe njehere!
Jeni te papare qe kryeni te tilla sherbime per ne qe jetojme jashte dhe jeni nje shembull i shkelqyer biznesi.
Patjeter qe do rekomandoje miqte e mi per ju.
Edhe njehere, faleminderit shume!

Selim Gurra
Clinton Township, USA
13 Mars 2015

Ju faleminderit shume

Enea Gusurani
Mississauga, Kanada
13 Mars 2015

Shume faleminderit te gjitheve per angazhimin dhe korrektesine.
Per sherbimin ndaj klientit jeni baraz me Ameriken, Kanadane dhe Japonine qe mbahen si lideret ne bote ne kete industry.
Pershendetje e suksese te metejshme,

Eliana Kaloshi
Washington, USA
12 Mars 2015

Faleminderit shume.
Porosia kishte arritur ne kohe.
Jam shume e kenaqur me sherbim tuaj.
Lulet dukeshin shume te bukura nga fotot qe me derguan.
Ju faleminderit :))

Jola Jakova
WIndsor, Kanada
11 Mars 2015

Ju faleminderit shume edhe njehere.
Sherbimi ishte i shpejte dhe correkt dhe marrja e fotografise ishte kenaqesi shume e madhe.
Me respekt,

Dritana Marko
San Antonio, USA
10 Mars 2015

Shume faleminderit.
Kenaqesia e dhurates qe ju percillni eshte dicka shume e vecante dhe sublime.
Ajo buqete lulesh eshte dhurata me e bukur per maman time sot ne 66 vjetorin e saj.
Faleminderit qe me sherbimin tuaj beni te munduar qe ne mund te gjendemi prane tyre.
Shum faleminderit
Me respekt

Emanuela Sharra
London, UK
10 Mars 2015

Pershendetje
Shum shum flm per sherbimin tuaj.
I plotesuat te gjitha deshirat!
Faleminderit

Elena Bregu
Brisbane, Australia
10 Mars 2015

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Do te me pelqente qe ne te ardhmen te kishit me shume servise ne qytetet e tjera te Shqiperise dhe ti shtonit sherbimit tuaj dhe dhurata per burra.
Do te bejme biznes serish ne te ardhmen.
Ju faleminderit.

Engie Topalli
Thomaston, USA
9 Mars 2015

Pershendetje, Se pari ju falenderoje per korrektesine e dergeses, jam e lumtur qe kam bashkepunuar me ju.
Uroj qe edhe ne te ardhmen te kemi bashkepunime.
Gjitha te mirat dhe suksese.

Mimoza Hoxha
9 Mars 2015

Shum faleminderit per sherbimin tuaj.
Shum e kenaqur nga ky sherbim.

Mirsada J. Zaganjori
Toronto, Kanada
9 Mars 2015

Pershendetje. Ju jam shume mirenjohes per korrektesine qe keni.
Shume faleminderit

Ergi Agolli
USA
8 Mars 2015

Thanks for the delivery! She love the flowers!!

Shureta Povataj
New York, USA
8 Mars 2015

Miredita ekipi i kompanise Dhurata.com,
Faleminderit per sherbimin e persosur dhe respektin shume profesional ndaj ne kilenteve!
Pune te mbare!

Laura Hoxha
Montreal, Kanada
8 Mars 2015

Flm Shume Shume ..!!
Edhe Pse ne largesi ju na beni te jemi me afer njerzeve tane me te dashur ..!!

Brunilda Lulaj
Bronx, USA
8 Mars 2015

Shum Faleminderit

Olisa Shabani
Wethersfield, USA
8 Mars 2015

Faleminderit per sherbimin cdo gje shkoj perfekte!

Nidija Begaj
Clearwater, USA
8 Mars 2015

Shume faleminderit :)
Albana Spahi
USA
8 Mars 2015

Fantastike, faleminderit.

Denisa Kondi
Queens, USA
8 Mars 2015

JU FALENDEROJ NGA ZEMRA PER KORREKTESINE, sot keni lumturuar pa mase nene time me ate buqet te bukur dhe perpikmerin tuaj.
Pershtypjet me te mira per ju dhe stafin tuaj.
ME RESPEKT
Ornela Maneku
Philadelphia, USA
8 Mars 2015

Shume faleminderit Dhurata.com

Arjan Hasa
GB
8 Mars 2015

Shume faleminderit per korrektesen me te cilen e kryet porosine!

Ina Xhafa
London, UK
8 Mars 2015

Shum faleminderit ju uroj dhe ju gezuar festen

Arjola Cibuku
USA
7 Mars 2015

Ju falenderoj shume per sherbimin.
Mami im Anida Hasani ishte aty ne momentin e dorezimit sepse kur erdhi torta une po flisja me to ne kompjuter.
Cdo gja ishte perfekt, uroj qe ne te ardhmen te shtohen sherbimet per Shkodren.
Ju uroj gjitha te mirat, faleminderit dhe njehere.

Jasmina Dushi
Maspeth, USA
7 Mars 2015

Pershendetje!
Sherbimi juaj ishte i perkryer.
Momenti i reagimit, i shoqeruar me foto, ishte akoma me I bukur.
Shume faleminderit per gjithcka, jeni shume te vecante edhe keshtu vazhdofshi!

Me respekt
Kujtim Karapici
Detroit, SHBA
7 Mars 2015

Shume faleminderit, gezuar festat edhe ju.
Ju pershendes!

Begzana Rapce
USA
7 Mars 2015

Ju falenderoj per sherbimin.

Auror Rina
Shqiperi
5 Mars 2015

Ju faleminderit per dergesen.
Jeni shume te sjellshem,

Stela Paja
Kolding, Denmark
4 Mars 2015

Ju falenderoj sh per punen e mrekullueshme!

Anisa Bardha
Philladelphia, USA br> 28 Shkurt 2015

Falemindrit per korrektesen, me te vertete ngela shume e kenaqur, dhe nje here faleminderit.
Me respekt

Blerta Borici
Ridgewood, USA
28 Shkurt 2015

Flm shume ....

Suela Cepa
USA
28 Shkurt 2015

You did a beautiful job, used you a few times before and you never disappoint.

Michael Rotman
USA
27 Shkurt 2015

Ju falenderoj Shume per korrektesine e jashtezakonshme qe tregoni ne dergimin ne kohe te Dhurates tone.
Do te vazhdojme te jemi gjithmone me Dhurata.com.
Faleminderit

Juliana Shuli
DE
24 Shkurt 2015

Ju falenderoj per biznesin qe afroni me shume korrektesi dhe profesionalizem.
Fotografia qe me derguat me beri te ndihem sikur isha prezent.
Perseri ju falenderoj.

Greta Furxhi
USA
20 Shkurt 2015

Shume faleminderit per porosin e kryer ne menyre perfekte.
Motra ime ishte shume e lumtur dhe ky ishte qellimi im.
Faleminderit qe e realizuat.

Johana Sadiku
Italia
20 Shkurt 2014

Sherbimi ishte i shkelqyer dhe jam shume i kenaqur.
Shume faleminderit per vemendjen tuaj.
Me respekt,

Kevin Zaka
Livonia, USA
17 Shkurt 2015

Faleminderit per sherbimin, jeni shume te sakte ne sherbimin tuaj.
U jam shume mirenjohes, faleminderit shume dhe suksese ne bisnes.

Erigels Celaj
Philadelphia, USA
15 Shkurt 2015

Faleminderit shume.
Doli jashtemase e bukur dhe foto doli e bukur.

Indrit Mavriqi
Ridgewood, USA
15 Shkurt 2015

Shuuume faleminderit.
Jeni te mrekullueshem.

Klevis Peshtani
USA
14 Shkurt 2015

Faleminderit per sherbimin jam shum i kenaqur

Melsi Molla
Wayne, USA
14 Shkurt 2015

Asnje verejtje. Perkundrazi. Jeni shume te mire. Faleminderit shume

Eftiqi Mihallari
Tirane, Shqiperi
14 Shkurt 2015

Hi,
Thank you so much for your quality service.
Im appreciated. From Turkey to Albania you make my wishes true.
Regards.

Abdullah Aslamaci
Istanbul, Turkey
14 Shkurt 2015

Thank you for your wonderful service, as always.
It is appreciated!

Paul Oliveira Boston, USA
11 Shkurt 2015

Nuk ka gje ne te mire se Dhurata.com
Une jam shume e gezuar kur mora Babin dhe ishte shune i Gezuar
Do te jem gjithmone mirejohese e kesaj Dhurate..?
Flm

Pranvera Shima
Las Vegas, USA
11 Shkurt 2015

Faleminderit duket nje kujtim shume i bukur

Enkeleda Velo
Windsor, Kanada
10 Shkurt

Faleminderit ju cuna e goca te dhurata.com per prfesionalizmin e sherbimit tuaj !
Gezime paci te gjithe ju !
Me respekt ,
Sonila Mattson
Naples, USA
7 Shkurt 2015

Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin dhe korrektesine qe ruani.
Deri ne dhuraten tjeter ju uroj gjithe te mirat.

Lindita Aga
Toronto, Kanada
4 Shkurt 2015

Ju falenderoj per korrektesine

Eltona Selimi
Jacksonville, USA
3 Shkurt 2015

Ju falenderoj shume per dergesen, ishte hera e pare qe perdorja sherbimet tuaja por nuk do te jete e fundit! :-)
Ju pershendes,

Noela Kapidani
Prague, Czech Republic
29 Janar 2015

Bravo, jeni te papare.
Ju pergezoj per profesionalizmin tuaj.
Faleminderit!

Herald Nikaj
Itali
29 Janar 2015

Bravo
Faleminderit per korrektesine tuaj.
Jeni te nderuar

Eduart Lena
Rodos, Greece
29 Janar 2015

Shume Falimnerit per sherbimin tuaje.
Ishte me te vertete kenaqsi per mbesen time.
Po beni nje Pune te mrekullushme por ndoshta une nuk Dija te kerkoja nuk kishte shume torta te ndryshme siç keni patur para 3 vjetesh.
Edhe nje here shume Faleminderit.

Vjollca Cela
Brooklyn, USA
28 Janar 2015

Pershendetje "Dhurata.com" vleresoj punen e sherbimin tuaj.
Eshte kenaqesi te bashkepunosh me njerez qe dine te cmojne jeten, kulturen, e te bukuren.
Faleminderit

Mimi Dajci
Bronx, USA
27 Janar 2015

Thank you very much
Good service
We're happy

Artur Lazemetaj
Toronto, Kanada
25 Janar 2015

Pershendetje stafi i Dhurata.com,
Jeni vertete te mrekullueshem ne sherbimin Tuaj!
Ju falenderojme nga zemra,

Familja Gjini
Toronto, Kanada
22 Janar 2015

Shum faleminderit per korrektesen, ju pershendes

Erbora Balla
Westland, USA
21 Janar 2015

Pershendetje,
Faleminderit per kryerjen e sherbimit ne menyre te shpejt dhe korrekte.
Pa dyshim qe perseri ne te ardhmen do e perdori sherbimin e juaj.
Ju Faleminderit,
Me Sinqeritet,

Esad Morina
Las Vegas, USA
19 Janar 2015

Pershendetje,
Faleminderit per kujdesin e dergeses se buqetes me lule ne kohe.
Suksese

Moza Dajci
Bronx, USA
17 Janar 2015

Ju falenderoj per sherbimin e shkelqyer qe ofroni.

Yllka Skilja
Woodbridge, Kanada
16 Janar 2015

Ju falenderoj pa mase per kete sherbim te mrekullueshem qe ofroni!!
Isha pak skeptike ne fillim, Por tashme sdo te hezitoj kurre qe nepermjet jush te surprizoj dhe te jem prane njerezve te dashur ne dite te vecanta!
Lidhur me personin qe kreu porosine, Faleminderit shume!! Fotoja eshte e mrekullueshme !!
Respekte,

Enriketa B.
NY,USA
15 Janar 2015

Pershendetje...
Ju falenderoj shume per kryerjen ne kohe te porosise...Një sherbim ME te vertete I mrekullueshen...

Erion Stringa
Bromley, UK
10 Janar 2015

Shume shume shume faleminderit per kujdesin, kortezine dhe perpikmerine ne ekzekutimin e porosise.
Nje 'big thank you' djalit qe beri dorezimin e dhurates, na percollen pershtypjet me te mira per te dhe mendova tju rrefej.
Jemi shume te kenaqur! Faleminderit!
Me respekt,

Albana Shijaku
New York, USA
8 Janar 2015

Pershendetje,
Kurora qe porosita u pelqye nga te gjithe te afermit tane ne Shqiperi.
Shume Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e kryer nga ana juaj.
Thank you

Klara Dedja
Toronto, Kanada
8 Janar 2015

Pershendetje Nuk kam asnje verrejtje. Dua vetem t'ju falenderoj per sherbimin dhe surprizen qe i bete mikes sime.
Ishit korrekte dhe te sjellshem.

Ana Vesho
Staten Island, USA
5 Janar 2015

Faleminderit. Lulet ishin shume te bukura.

Elena Shami
Epping, Australia
5 Janar 2015

Vazhdoj te ngelem teper e kenaqur nga sherbimi juaj.
Ju falenderoj!

Alda Shukulli
Salem, USA
4 Janar 2015

Ju falenderoj pa mase
Sherbimi ishte perfekt
Jam shume e kenaqur
Sygjerim do kisha tek tortat sikur te shtonit disa variacione do kishte me teper sukses dhe kerkesa
Shum faleminderit!

Suela Saraci
Woodbridge, Kanada
3 Janar 2015
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★