USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Flm per business. Per ne qe jem larg atdheut do te thote me shume se sa per ju qe jeni ne nje vend te gjith bashk.
Ju uroj GEZUAR vitin e ri, qofte nje vit i paharruar me shendet dhe gezime.
Zoti i ndihmofte te gjith shqipetaret dhe bashkatdhetaret kudo qe ndodhen neper bote.
Me shume respect

Vjollca Gjergo
Broomall,USA
31 Dhjetor 2016

Shume shume faleminderit te gjitheve.
Na gezuat pa mase!
Me respekt

Albana Shijaku
New York, USA
31 Dhjetor 2016

Ju falenderoj per seriozitetin dhe per pergjegjshmerine e treguar.
Sherbim teper fantastik dhe do e perdorim perseri ne te ardhme.
Gezuar festat!

Migena Fejzaj
Astoria, USA
31 Dhjetor 2016

Thank you you guys are the best

Enkelejd Jemishaj
Madison hts, USA
30 Dhjetor 2016

Faleminderit dhurata. com kjo iniziative e juaj na ben te lumtur si ne qe dergojm por dhe ata qe marrin surprisa nepermjet jush
Duke ju uruar gezuar vitin e ri dhe sa me shpejt u degjofshim perseri

Aida Ballanca
Italy
30 Dhjetor 2016

Shumė faleminderit pėr punen e mire qe beni
Gezuar Vitit e Ri 2017

Merita Alushi
Burlington,Canada
30 Dhjetor 2016

Faleminderit dhurata. Com jeni me te vertete te shkelqyer na beni ne qe jemi larg te ndjehemi prane te dashurve tane ne dite te vecanta per to

Aida Ballanca
Italy
28 Dhjetor 2016

Shume faleminderit per Sherbimin e shpejt dhe ne vecanti shume faleminderit per foton e gjyshit me shporten.
Gezuar festat

Pavllo Lapi
US
26 Dhjetor 2016

Pershendetje
Ju falemnderit per sherbimin e shkelqyer,gezuar festat
Me t'mira

Petrit Mormorina
Prizren, Kosove
25 Dhjetor 2016

Mirenjohje Dhurata.com per punen tuaj korekte, cilesore e estetike.
Ju dini t'i bashkoni njerezit edhe kur jane ne distanca nderkontinentale.

Ndue Lazri
Bolonja, Italy
23 Dhjetor 2016

Pershendetje.
Ju falenderoj shume per porosin e kryer ne kohe dhe ne kushtet e vendosura.
Une jam kliente e regult e Juaja , jam shume e kenaqur nga sherbimi.
Ju pergezoj dhe falnderoj qe na jepni mundesine te jemi pjes e gezimeve te njerzve tane nepermjet jush.
Gezuar fesat e fund vitit , Ju uroj suksese ne biznesin Tuaj.
Faleminderit

Marije Beqiraj
WORCESTER, USA
20 Dhjetor 2016

Shum faleminderit, dhe orkidea sh e bukur
Skam asnje vrejtje, cdo gje e persosur

Klevida Lekstakaj
Fucecchio,Italy
16 Dhjetor 2016

Faleminderit per sherbimin tuaj cdo gje ishte perfecte.
Shpresoj te kemi service te tjära si kjo ne te ardhmen.
Faleminderit perseri

Suela Sadiku
US
9 Dhjetor 2016

Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin e kujdesshem dhe per korrektesen!
Si une qe bera porosine dhe prindi qe kishte ditelindjen, jemi shume te kenaqura me dhuraten!
Urime te perzemerta per organizimin dhe per kujdesin me te cilin kryeni porosite
Pa dyshim qe do te vazhdojme te zgjedhim sherbimet tuaja dhe do ju rekomandojme tek miqte e te njohurit.
Suksese te metejshme!
Faleminderit,

Rudina Kotorri
Madrid, Spain
28 Nentor 2016

Faleminderit shume per kryerjen e porosise! Sherbimi juaj eshte shkelqyer!
Gezuar Festen e Flamurit !
Me respekt,

Sonila Mattson
Naples, USA
27 Nentor 2016

Shume faleminderit, komplimente per sherbimin e shkelqyer.

Jonida Bali
Masi, Italy
26 Nentor 2016

Pershendetje,
Shume Faleminderit per realizimin e porosis me shpejt nga dita qe e porosita.
Urime per punen tuaj te shkelqyer!
Ne te gjitha porosit qe kam ekeni qen shum korrekt.
Urime te metejshme!
Faleminderit

Ernisa Rembeci
Parkville, USA
26 Nentor 2016

Thank you very much Dorina.
As always the ease of use, convenience and service at shurata.com was top notch.
Thanks for the follow up after the gift delivery.
Much appreciated.
All the best-

Era Robinson
USA
25 Nentor 2016

Shume faleminderit Xheli, sidomos per vemendjen dhe kyrerjen e udhezimeve ne afat te shkurter.
Sherbimi juaj e ben me te thjesht per ti ber njerzit te lumtur.
Eshte hera e katert qe porosis me ju dhe mbetem shume e kenaqur.
Gjith te mirat dhe sa me shume sukses. :)

Ledia Kalo
Villa Park,USA
24 Nentor 2016

Pershendetje Dorina
Faleminderit shume per kryerjen e porosise ne kohe
Si gjithmone te mrekullueshem. Eshte i pa pershkrueshem emocioni qe percillni
Komplimenta pa fund

Frida Qatipi
Toronto, Canada
23 Nentor 2016

Ju falenderoj per sherbimin tuaj.
Une kam mbete shume e kenaqun nga kryerja e porosise.
Tane te mirat!

Bora Bushati
AT
20 Nentor 2016

Faleminderit per gjithcka
Jeni te mrekullueshem

Rexhina Dervishaj
Astoria, USA
19 Nentor 2016

Faleminderit shume per sherbimin tuaj te persosur
Nuk kam asnje verejtje pervec se jam shume e kenaqur per cka ju offroni
Me respekt,

Matilda Isufaj
USA
18 Nentor 2016

Shume faleminderit per sherbimin. Jeni thjeshte te mrekullueshem. Kenaqesi te besh business me ju.
Faleminderit

Luxhina Mullaj
Southington, USA
18 Nentor 2016

Shume Faleminderit dhurata.com
Nga foto qe me derguat Nena dukej shume e prekur nga gjesti dhe e lumtur
Gjithe te mirat!

Madona Selmanaj
Allston, USA
12 Nentor 2016

Faleminderit shume!
Jam shume e kenaqur!

Erjona Mane
Abington, USA
9 Nentor 2016

Faleminderit shume per sherbimin!
Cdo gje ishte perfekt.
Patjeter qe do t'ju kontaktojme perseri.
Shpresojme ne raste gezimi.
Gjithe te mirat per aktivitetin tuaj the te familjeve tuaja.
Me respekt,

Ismail Qorri
Canada
7 Nentor 2016

Pershendtje dhe falemnderit per konfirmimin e porosise.
Si gjithmone shume e kenaqur me sherbimit tuaj.
Gjithe te mirat

Denisa Black
Brisbane, Australia
6 Nentor

THANK YOU VERY MUCH
YOU ARE REALLY GREAT PROFESSIONISTS:)
Dr. AKIS PENESSAKIS

PAINESAKIS KIRIAKOS
CHANIA,Greece
31 Tetor 2016

Faleminderit,
Ishte me e bukur se foto porosise, kishte dy dege e jo vetem nje.

Etleva Milkani Imami
Vaudreuil-Dorion, Canada
28 Tetor 2016

Thanks dhurata.com shume shume flm
Nuk do e besoja Kure qe do ishit kaq te shpejte e te sakte
Tani qe ju gjeta nuk do ju le kurre
flm perseri

Mariela Tili
US
20 Tetor 2016

Shume Faleminderit Dhurata.com,per gjithecka
Prinderit me ishin kenaqur

Jonida Brahollari
US
19 Tetor 2016

Pervecese t'ju falenderoj nuk kam cte shtoj tjeter.
Ishte bashkepunimi i pare me ju dhe sot vertetova qe sdo te jete i fundit.
Faleminderit. Pune te mbare.

Belinda Danaj
Tirane, Shqiperi
16 Tetor 2016

Pershendetje,
Ju pershendes nga larg per sherbimin e kryer.
Jeni perfekt vazhdoni punen e shkelqyer qe beni
Komplimente.

Mario Kola
Tirane, Shqiperi
14 Tetor 2016

Ju faleminderit, si gjithmone asnjehere nuk na zhgenjeni
Me respekt,

Ylli Malasi
Westlake, USA
12 Tetor 2016

Faleminderit per sherbimin.
Jam mese i kenaqur me sjelljen dhe profesionalizmin tuaj.

BLERAND ISMAILI
Houston,USA
8 Tetor 2016

Jeni te mrekullueshem, jam shume e lumtur me sherbimin qe beni.
Faleminderit shume

Marsela Fay
Westbury,USA
8 Tetor 2016

Faleminderit taverna Ristozi morem shume fjale te mira nga prindrit per sherbimin juaj njekohesisht dhe ushqimi shihemi ne porosi te tjera
KOMPLIMENTA

Ronda Shkembi
Caroline Springs, Australia
7 Tetor 2016

Pershendetje Flm per gjithcka Nuk kam cfare te them cdo gje ishte e perkryer.
Sado qe address nuk Jane Shume te sakera Dhurata,com na Ben te lumtur.

Pranvera Shima
US
7 Tetor 2016

Thank you so much for all you guys do
You sure made my grandma and I really happy

Nidija Begaj
Clearwater, USA
6 Tetor 2016

Shume faleminderit. Ju jam mirenjohes.
Uroj te bashkepunojme ne raste te tjera ne te ardhmen.
Respekte

Ndue Lazri
Bologna, Italy
6 Tetor 2016

Shume faleminderit jeni te perkryer me kenaqet

JERINA SHKEMBI
Waterbury, USA
5 Tetor 2016

Ju falenderoj per sherbimin tuaj... si gjithmone ishte cdo gje prefekte
Komplimeta per pasionin me te cilin beni punen tuaj! Pune te mbare

Gert Saco
Germany
4 Tetor 2016

Faleminderit juve Lida dhe stafit te dhurata.com jeni te mbrekullueshem

Arjola Cibuku
Brooklyn, USA
3 Tetor 2016

Sh flm ishte perfekte ajo qe kishit krijuar

NALTON MARA
GARDEN CITY,USA
3 Tetor 2016

Shum Shum faleminderit nga zemra.
Na zbukuroni jeten dhe na zbusni mallin dhe largesin.
Zoti Ju Bekofte.
Me respect

Silvana Sharra
US
3 Tetor 2016

Flm per punen dhe sherbimin tuaj te mrekullueshme miste tane ishin shume te Gezuar

Pranvera Shima
USA
1 Tetor 2016

Shume faleminderit!
Jeni te mbrekullueshem si gjithmone :)

Jola Salavaci
Upper Darby
30 Shtator 2016

Falenderime nga thellesia e zemres

Fanika Kote
Worcester, USA
29 Shtator 2016

Falemnderit shume. Ashtu si dita e asaj zonje u be e bukur sot ashtu dhe mua mu zbukurua dita sot dhe e gjitha ishte fale dhurata.com qe e gjithe merita eshte juaja.
Fjalet deshtojne te pershkruajne mirenjohjen time per sherbimin tuaj te cmuar.

Brunilda Sidheri
Pickering, Canada
23 Shtator 2016

Dear Lida,
Te falenderoj shume per ndihmen e madhe qe me dhe per porosine e kurores ne Fier dhe te uroj gjithe te mirat.
Porosia ishte kryer ne kohe dhe me cilesi.
Stafi juaj vazhdon te me impresonoj dhe gjithmone do te bashkepunoj me ju ne te ardhmen.
Vlersoj shume ndihmen dhe personalitetin tuaj qe spikat ne cdo rast.
Excellent
Have a wonderful day
Thanks

VALENTINA SEITAJ
TORONTO, Canada
29 Shtator 2016

Faleminderit per sherbimin dhe korrektesine e servisit tuaj

Klodeta Abazi
Toronto, Canada
28 Shtator 2016

Pershendetje
shume faleminderit dhe lulet i kishit ber shum shum te bukura.

ALEXANDRA DHRAMI
SOUTH HARROW, UK
28 Shtator 2016

Si gjithmone dhurata.com te nderon dhe te mrekullon. Jeni fantastik.
Me respekt

ZAMIRA AZBEGU
WINTHROP,USA
25 Shtator 2016

Pershendetje,
Keni kryer nje sherbim perfekt. Ju jam mirenjohese.
Faleminderit

Besjana Osmenaj
Ottawa,Canada
23 Shtator 2016

Shum falimderit jam shum i kenaqur me sherbimin tuaj.

Lorenc Balla
Montesilvano, Italy
21 Shtator 2016

Faleminderit Dorina e faleminderit Dhurata.com per korrektesine tuaj
Vertete kenaqesi ti besosh stafit tuaj
Ju pershendes e ju uroj me te mirat
Miqesisht

Fatjonka Sejamini
Krefeld, Germany
21 Shtator 2016

Ju faleminderit pėr pėrkushtimin tuaj.
Suksese dhe gjithė tė mirat!

Leftioni Peristere
Beijing China
11 Shtator 2016

E dashur Dorina,
Nje falenderim special ju drejtoj stafit tuaj per porosine e kryer.
Lotet e dajes im e bene me te dukshme suksesin e sherbimit tuaj.
Edhe sikur ta kisha bere vete kete surprise per dajen time nuk do ta kisha arritur as zanafillen e sherbimit tuaj le pastaj fundin e suksesshem.
Jam shume mirenjohes per sherbimit tuaj dhe shpresoj qe gjithe sherbimet ne shqiperi te jeni si juaji.

Brunilda Sidheri
Toronto, Canada
2 Shtator 2016

Shum shum shum flm
Me plqen shume, do flasim perseri per te tj surpriza

Migena Cukani
USA
31 Gusht 2016

You guys are so perfect..... You made us feel close to our family.
Thank you very much
With respect

Alvi Xhafaj
staten island, USA
31 Gusht 2016

Faleminderit per porosi.
Jeni te mrekullushem.
Edhe nje here shume Faleminderit.
Pavlin Frroku
Kleinburg, Canada
31 Gusht 2016

Thank you sooo much!
Great service

KARINA VAZQUEZ
PASSAIC, USA
26 Gusht 2016

Faleminderit,
Orkidea Sh e bukur

Olisa Cini
Wethersfield, USA
25 Gusht 2016

Faleminderit shume per cilesine e shkelqyer te sherbimit.
Sme keni zhgenjyer kurre.
Me respekt,
Kristjana Dano
Randolph, USA
24 Gusht 2016

Shum faleminderit per sherbimin jeni fantastike

Ana Haxhillari
Woodhaven, USA
24 Gusht 2016

E nderuar Dhurata.com
E pa rrefyer eshte kenaqesia qe na dhuroni me surprizat tuaja.
Ju desheroj suksese ne kete biznes te mrekullueshem dhe falenderime pa fund per kryerjen me korrektesi te porosise time.

Brunilda Murraj
Worcester, USA
20 Gusht 2016

Faleminderit.
Jeni gjithmone shume korrekt.

Eljona Jahaj
Beverly, USA
20 Gusht 2016

Ju faleminderit shume per te gjitha.
Jeni te mbrekullueshem.
Faleminderit

Jerina Shkembi
Waterbury, USA
17 Gusht 2016

Faleminderit per porosine.
Shkoi ne kohen dhe momentin e duhur.
Do e kem parasysh dhe pr blerjet e ardhshme.

Anisa Gogaj
Staten Island, USA
16 Gusht 2016

Nuk kam ashnji loj ankese
Ju falemideroj shum.. te githa ishin perfect

JEROLDI RUKA
Largo, USA
16 Gusht 2016

Faleminderit shume qe kryhet porosin time ,,,e kishin pelqyer torten shume

ERIONA TOSKA
BRISTOL, USA
15 Gusht 2016

Porosia u cua brenda afatit te kerkuar. Personi qe morri porosine ishte shume I kenaqur.
Ju faleminderit per sherbimin tuaj.

Anxhela Joanidhi
WHEATON, USA
11 Gusht 2016

Faleminderit perfect

Gisela Deda
Oakland garden,USA
9 Gusht 2016

Thank you
Very much appreciated

Edlira Kekezi
Brookline, USA
9 Gusht 2016

Sherbim i shkelqyer dhe i shpejte. Une porosita lule per nje funeral ne darke dhe te nesermen ishin ne destinacionin e duhur.
Bravo dhe vazhdoni keshtu! Eshte kenaqesi kur gjithcka kalon pa problem.
Lulet ishin shume te bukura na thane!

Irena Hysa
US
8 Gusht 2016

Pershendetje,
ju falenderoj pamase per lulet sepse pashe foton e tyre dhe ishin te mrekullueshme.
Me surprizuat me sherbimin, korrektesine edhe cilesine.
Kenaqesi qe ekzistoni sepse nuk do jete porosia e fundit qe bej me ju.

Alselda Zeqiri
AT
4 Gusht 2016

Dear All,
Thank you so much for your amazing services. It was awesome dealing with you and sure I will refer you to many friends.
Thanks and best regards,

Amr Adel Osman Y
Dubai, United Arab Emirates
1 Gusht 2016

Jeni artiste, jeni te shpejte, jeni te papare, bravo..

ERVIS KULLA
Tirane, Shqiperi
1 Gusht 2016

Falemindeirt, patjeter qe do t'iu konsoderoj per sherbime te tjera.
Me perzemersi,

Shkendije Xhepa
Vancouver, Canada
1 Gusht 2016

Perfekt faeminderit cdo gje ne kohe
mirupafshim ne sherbime te tjera
jam klient I regullt e gjithmone ndjehem shume I kenaqur
respekte

SYMIR GORANI
Troy, USA
30 Korrik 2016

Pershendetje Dhurata.com
Jeni thjeshte me te miret shume faleminderit

Ana Bara
Braintree, USA
30 Korrik 2016

Falenderimet me te perzemerta per punen dhe respektin tuaj ndaj ne, klienteve!
Pune te mbare!
Sinqerisht,

Laura Hoxha
Montral, Canada
29 Korrik 2016

Pershendetje
Ju faleminderit shume per kryerjen e porosise.
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj
Faleminderit

ORIANA SHQAU
NEW WESTMINSTER, Canada
26 Korrik 2016

Edhe njehere ju shpreh falenderimet e mija

Vasillaq Kalaveshi
Miami, USA
11 Korrik 2016

Ju falenderoj nga thellėsia e zemres per kete qė beni
U kenaqa shum kur pashe motren time te dashur me embelsiren qė dergova ,met vertete beni nje pune te mrekullueshme qė na jepni mundesine jo vetem te dergojme dhurata por dhe tu shohim te afermit nepermjet fotove qė dergoni
Me respektin me te madh.

Majlinda Kadrija
Adelaide, Australia
11 Korrik 2016

Faleminderit Dhurata.com
Me pelqen puna juaj
Vazhdoni me sukses kete bisnes i cili na vjen ne ndihme ne (emigranteve)per tu gjendur disi prane te dashurve tane.
Edhe njehere faleminderit

Anila Bilani
North Caldwell, USA
11 Korrik 2016

Beautiful
Thank you so much! :)

BEKIM ISUFAJ
BRONX, USA
11 Korrik 2016

Pershendetje!
Ju pergezoj dhurata.com qe me korrektesine tuaj dhurata me shume te dergojme.
Shume Faleminderit.

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
11 Korrik 2016

Ju falenderoj shume per korrektesine dhe gjithcka, jeni me te miret!
I will send the best review and ratings for you guys on your social media!
Suksese dhe pune te palodhshme!

BEKIM ISUFAJ
BRONX, USA
10 Korrik 2016

Ju falenderoj, uroj te kete sa me shume sherbime te tilla si i juaji ne Shqiperi.
Lulet ishin fantastike, faqen ne fb e pelqeva dhe sinqerisht me shume kenaqesi do ta perdor edhe ne te ardhmen.
Sa me shume pune keshtu me kualitet ju uroj!
Bravo

Evis Basha
Geneve, Switzerland
10 Korrik 2016

Ju falenderoj nga zemra per porosine e kryer ne kohe.
Ju ma bete motren te lumtur sot!
Faleminderit!

Ariana Gjergji
Paducah, USA
5 Korrik 2016

Ju faleminderit shume per dergesen!

Marsilda Kapurani-Topuzi
Toronto, Canada
2 Korrik 2016

Faleminderit, ju uroj mbaresi

Lindita Aga
Toronto, Canada
2 Korrik 2016

Faleminderit per porosine e kryer me aq korrektesi.
Me shume respekt

Vjollca Bojko
USA
1 Korrik 2016

Shume FALEMINDERIT perfekte si gjithmone

Gentian Molla
US
1 Korrik 2016

Ju feleminderit per sherbimin
Rrespekte

Sali Bokciu
GB
30 Qershor 2016

Faleminderit per sherbimin tuaj korrekt
Ju uroj pune te mbare
Me respekt, Valentina

Valentina Aliaj
Berat, Shqiperi
29 Qershor 2016

Miredita
Ju faleminderit!! Lulet ishin shume te bukura

INESA STAVRI
WEST ROXBURY, USA
29 Qershor 2016

Faleminderit shume

Enida Jorganxhi
Castleknock, Ireland
23 Qershor 2016

Pershendetje Dorina,
Mbeta shume e kenaqur nga sherbimi, korrektesia dhe fakti qe kishit ndjekur me perpikmeri kerkesat me te vogla qe une ju kisha shkruar.
Ju falenderoj shume. Vajza ne fjale u emocionua shume dhe tha ishte ditelindja me e bukur qe ka kaluar deri tani :)
Ju faleminderit

Lorida Disha
US
22 Qershor 2016

Pershendetje
Ju faleminderit shume per sherbimin Dhe per korrektesine. Vertete kam ngelur pa fjale.
Bravo ju lumte per biznesin Qe keni krijuar duke na dhene Dhe ne mundesine qe te jemi sa me prane te afermve tane.

Me respekt
Zana Sholla
Worcester, USA
21 Qershor 2016

Ju falenderoj nga zemra per gjithcka.... do degjohemi prape per porosi te tjera.
Flm

Valbona Mishtaku
Nogara, Italy
21 Qershor 2016

Shume faleminderin per korrektesin dhe perpjekjet per t'i cuar ne kohe kurorat.
Sapo mora lajmerimin nga familjaret qe kane mberritur dhe jane shume te bukura.
Ju pergezoj per kete sherbim kaq efektiv.
Gjithe te mirat,

Ana Kekezi
St. Martins,UK
20 Qershor 2016

Pershendetje Dorina
Faleminderit shume per sherbimin tuaj aq te sakte dhe te shpejte.
Lulja ishte shume e bukur
Gjithe te mirat,

Adela Bode
Tirana, Shqiperi
17 Qershor 2016

Sh faleminderit

Vasjan Lako
Ottawa, Canada
14 Qershor 2016

Faleminderit shume per sherbimin tuaj!

Marina Denton
Midvale, USA
9 Qershor 2016

Shume faleminderit Xhekli per ndihmen tuaj
Cdo gje ishte perfekte.

Blerina Qirici
MT
8 Qershor 2016

Faleminderit Xhekli,
Lulet duken shumme te bukura.
Faleminderit qe u munduat ti shperndani lulet sot e brenda pak oresh. Kjo me ke impresionuar shume.
Gjithashtu, faleminderit qe u perpoqet te nxirri fotografite e te mi dergoni per ti pare.
Excellent service!
Pershendetjet me te sinqerta

Valbona Caushi
Dartmouth, Canada
5 Qershor 2016

Shume shume shume faleminderit
Gjithcka duket shume mire
E beni shume te mire punen?

Romina Luke
MACOMB, USA
2 Qershor 2016

Pershendetje!
Pergezime per punen tuaj ngelem shume te kenaqur
Buqeta ish shume e bukur
Arritet te benit nje dite te paharueshme per motren tone
Pune te mbare e gjithe te mirat

Rozana Cobo
Firenze, Italy
28 Maj 2016

Ju faleminderit

JURGEN KURTI
Abu Dhabi, United Arab Emirates
28 Maj 2016

Une ju falenderoj pa mase qe sado larg qe isha, kurora qe dergova per nje nga familjaret e mi shume te shtrenjte me beri te ndjehem prane ne nje fare menyre ose nje tjeter.
Shpreh mirenjohjen e thelle per punen qe beni.
Falenderime pafund

Silva Stermilli
Philadelphia, USA
26 Maj 2016

Mirmbrema Xhekli,
Shum faleminderit per kte sherbim te shkelqyer. Sic me ka ndodhur edhe me par edhe ksaj here jam shum e knaqur nga perpikmeria juaj.
Ju uroj mbremje te kendshme e pun te mbar!
Faleminderit

Ana Mema
GB
24 Maj 2016

Shume faleminderit per kryerjen e Luleve dhe sherbimin kaq te shpejt

Eseda Strazimiri
Woodbridge, Canada
24 Maj 2016

Shume faleminderit per konfirminin

Entela Shehu
Woodbridge, Canada
24 Maj 2016

Shume faleminderit Xhekli. Keni nje sherbim te shpejte dhe shume korrekt.
Do ta perdorim perseri sherbimin tuaj dhe do tua rekomandojme te njohurve tane.
Faleminderit perseri

Mimoza Karalli
US
23 Maj 2016

Ju falenderoj per gjithshka. Nje sherbim perfekt.
I jam shume mirenjohes Dorines qe me ndihmoi me nje profesionalitet te perkryer.
Do ta rekomandoj sherbimin tuaj sa here qe te me jepet mundesia tek te njohurit tane
Ju faleminderit edha njehere
Best Regards
Akil Bushati
Ridgewood, USA
22 Maj 2016

Sapo fola ne skype me mamin,te gjitha ishin perfekt.
Ju falenderoj nga zemra

Stavros Parmaktzoglou
Germany
22 Maj 2016

Pershendetje,
Falemnderit per foton dhe qe ma bete te ditur qe porosia u krye ne kohen e kerkuar.
Si gjithnje, shume e kenaqur me sherbimin tuaj.
Gjithe te mirat

Denise Black
Brisbane, Australia
20 Maj 2016

Ju falenderoj shume
Do ju kerkoj Dhe per surpriza te tjera

PANDORA JANI
Asso, Italy
16 Maj 2016

Pershendetje
Ju pergezoj qe dergesa ime shkoi ne vendin e duhur edhe ne kohen e duhur.
Inisiative e bukur, shpresoj qe do ju sjelle edhe ju fitime
Me rrespekt per punen tuaj nga Milano

Pellumb Gjeci
Milano, Itali
15 Maj 2016

Pershendetje,
Faleminderit per porosine.
Ne mengjes nuk e pash e-mailing ngaqe isha nis per te ikur ne pune dhe po ngisja makinen prandaj nuk ju pergjigja me pare.
Gjithsesi flm

Alida Muceku
Dagenham., UK
9 Maj 2016

Pershendetje perseri.
Shume faleminderit per sinqeritetin dhe saktesine
Ju I shuat edhe nje klien listes tuaj, dhe shume te tjere do I rekomandoj te ju.
Shume shume faleminderit.
Dhe do degjohemi perseri.

Teruta Koci
London, UK
9 Maj 2016

Shume Faleminderit
.
Roland Gjergji
CA
8 Maj 2016

Thank you . ?? I did say on my FB they without sherbimit te dhurara.com I couldn't make my mom happy
Thank you have a great evening

Pranvera Kote
Staten Island, USA
8 Maj 2016

Faleminderit shume Dorina,
Jam shume e kenaqur me sherbimin dhe kjo nuk eshte hera e pare.
Mami dhe Babi jane shume te kenaqur po ashtu jam dhe Une.

Ema Koja
US
8 Maj 2016

Faleminderit
Githcka ok

Andis Papa
AL
8 Maj 2016

Shume faleminderit per mundesine qe na jepni .Buqeta ishte e mrekullushme.
uroj shendet e suksese ne biznesin tuaj :)
Kalofshi nje te diele te bukur.

Ditore Duckollari Toronto, Canada 8 Maj 2016

Faleminderit nga zemra :)

Marsela Shiroka
Valdosta, USA
5 Maj 2016

Jeni te mrekullueshem!
Faleminderit pa mase.

Shpetim Duro
Rocky Hill, USA
3 Maj 2016

Faleminderit shume.
Pershendetje

Isi Gojani
Maple, Canada
2 Maj 2016

Shume faleminderit per sherbimin
Kenaqesi qe ne Shqiperi mund te gjesh sherbime dhe njerez serioze si ju :
Me respekt

Aurora Sula
Norway
2 Maj 2016

Ju falenderoj per realizimin e porosise dhe foton.

Bora Bushati
Wildon, Austria
1 Maj 2016

Shume faleminderit dhe ju lumte per realizimin e suprizes
Pavaresisht se kusherira ime nuk rri ne shpi por levis, supriza u be sepse ajo nuk e priste
Flm dhe kshu vazhdofshii

Nadlira Kasa
US
1 Maj 2016

Thank you

Aleksander Orgocka
USa
29 Prill 2016

Mirdita, Faleminderit per kryerjen e porosise!! Me respekt, Entela Muja
Brooklyn, USA
28 Prill 2016

FLM E kam perdorur sherbimin tuaj disa here,dhe asnje here nuk kam mbetur e zgjenjyer
Suksese dhe jete te gjate bisnesit sepse ofroni nje mundesi lidhje shume te mire, me vendin e lindjes

Evis LASKU
Toronto, Canada
27 Prill 2016

Ju faleminderit shume per sherbimin e mbrekullueshem!
Dhorela Oparaku
Lodi, USA
27 Prill 2016

Ju faleminderit! Si gjithmone korrekt. Kenaqesi te punosh me ju!
Gjithe te mirat,
Zhaneta

Zhaneta Gjyshja
Starkville,USA
19 Prill 2016

Flm per kryerjen e porosis.
Servise shume i mire.

BLERINA LENGO
CA
19 Prill 2016

Shume faleminderit.
Eshte kenaqesi te shohesh dedikimin dhe seriozitetin tuaj
Faleminderit edhe njehere.

Majlinda Stermolli
Mississauga, Canada
13 Prill 2016

Pershendetje,
Si gjithmone jeni shume korrekt
Ju faleminderit shume me te vertet te afermint u ndjene shume konfrote dhe te mirepritur.
Ju falenderojeme se me te vertet arrijme te shpenzojme ne menyre te kultururar me anen e sherbimit tuaj .

BLERTA BORICI
RIDGEWOOD, USA
12 Prill 2016

I meritoni review e mira qe ju kane bere.
Deri heres tjeter
Gjithe te mirat

ELVIS IKONOMI
Philadelphia, USA
12 Prill 2016

Faleminderit Dhurata.com.
Ne fillim isha pak skeptik por tani mund te them i bindur plotesisht qe jeni fantastik.

Engjell Hasani
Laval,Canada
11 Prill 2016

Jeni fantastik. Suksese suksese suksese.
Me respekt Brisilda familjarisht nga Tione di Trento Itali.

Brisilda Nikolla
Trento, Itali
8 Prill 2016

Pershendetje,
Shume faleminderit qe realizuat porosine time me shume korrektesi dhe professionalizem, do te kthehem perseri ne te ardhmen
Faleminderit dhe suksese ne punen tuaj
Me respekt

Miklovan Prifti
Nottingham, UK
7 Prill 2016

Cdo gje ishte mese perfekte!
Faleminderit!

Anila Dorda
Padova, Italy
5 Prill 2016

Pershendetje Dorina,
Si gjithmone jeni te perpikte dhe shume serioze ne kryerjen e porosise.
Shume faleminderit se na kenaqet shpirtin.

Rajmonda Deliallisi
Burlington, Canada
5 Prill 2016

Jeni shume te mire, faleminderit dhe do lidhemi se shpejti.
Kalofshit nje jave te mbare.

Elvana Gjerga
CA
3 Prill 2016

Faleminderit shume per sherbimin e shpejte dhe korekt.
Gjithe te mirat per stafin tuaj.
Me respekt

Ilir Spahiu
Canada
2 Prill 2016

I loved your service, I loved the cake you sent, it was exactly what I wanted. The recipient was very happy and they also sent me pictures.
I recommended your company to another person. I am sure they will be happy to.
My comments are equally as happy for the orchid I ordered too. It made the recipient cry.
Thank you very much for yoyr service, and keep offering yoyr service globally, it will make other people just as happy.

Cynthia LaFramboise
US
2 Prill 2016

Faleminderit per sherbimin tuaj te mrekullueshem

Ejup Pirp
Toronto, Canada
2 Prill 2016

Pershendetje Stafit,
Uroj te jeni mire te gjithe.
Faleminderit shume per kryerjen e surprizes ne kohe dhe shume natyrshem.
Jeni shume te sakte dhe profesional.
Jam e lumtur qe ne Shqiperi kemi kompani te tilla.
Do ju kontaktoj shume shpejt per dhurata te tjera, nderkohe vazhdoni te beni njerezit te lumtur:)
Kalofshi mire,

DESTEMONA MERJO
Dubai,United Arab Emirates
31 Mars 2016

Pershendetje!
Me kete rast desha t'ju shpreh falenderimet e mija per dergimin me korrektesi dhe shpejtesi te perkryer te dy buqetave me lule me date 27 Mars me rastin e ditelindjes se Mamase dhe Tezes time, ne Tirane.
Faleminderit edhe per foton e bere me rastin e dhurimit te buqetave te marresi.
Sherbim I mrekullueshem dhe fantastik.
Do t'ju rekomandoj tek miqte dhe shoket ketu ne Ireland.
Me nderime,

Fatmir Musallari
Irelande
30 Mars 2016

Pershendetje,
Doja t'ju falenderoja per sherbimin dhe kualitetin qe ofroni
Si gjithmone edhe kjo buqete ishte vertete shume e bukur
Faleminderit qe na ndihmoni te jemi afer njerezve te dashur
Gjithe te mirat,

ERIS BAME
USA
29 Mars 2016

Pershendetje
Ju falenderoj per sherbimin dhe surprizen
Sherbim i shkelqyer

Jonida Boja
Duiven, The Netherlands
29 Mars 2016

Pershendetje,
ju falemnderit per fotografine.
Shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Komplimente per profesionalizmin tuaj.

Fortunata Beretti
NIORT, France
28 Mars 2016

Pershendetje
Dua tju falenderoj per sherbimin tuaj korrekt dhe surprisues . Bisnesin tuaj do ju a sugjeroj miqve dhe shokeve te mi
Ju lumte. Keni me te vertete nje sherbim cilesor. Kam mbetur shume I kenaqur
Ju uroj gjithe te mirat

FATMIR MUSALLARI
IE
28 Mars 2016

Faleminderit per korrektesine ne dorezimin e porsise.

Erma Gega
USA
27 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin fantastik!
You guys rock! I'll definitely use this company again :)

Xhesika Hysenaj
London,UK
27 Mars 2016

Shume faleminderit qe me mbajtet te informuar dhe per sherbimin e perkryer.

Eranda Prifti
Santee, USA
24 Mars 2016

Faleminderit shum per zbatimin e porosise brenda dites se sotme.
Jeni gjithmone shum te perpikte ndaj porosive edhe ndaj pergjigjeve te emaileve.
Gjith te mirat e suksese ne bisnesin tuaj!

Nesada Koca
WATERBURY,USA
22 Mars 2016

Ju faleminderit shum per ndihmen tuaj tani e tutje e di de ku mundem te bej prap surpriza te tilla gjith te mirat
I uroj stafit tuaj te mrekullueshem do tju rekomandoj me tutje

Joanne Sehiti
GB
22 Mars 2016

Shume Falemenderit

Fatmir Mesiti
Burbank,USA
21 Mars 2016

Flm shume per dorzimin e tortes kam qene dhe do jem nje client e rregullt se na beni me te vertete njerzit tane te lumtur flm Dhurata.com

Pranvera Shima
USA
19 Mars 2016

Faleminderit per profefesionalizmin tuaj!
Sherbim i perkryer!

Sonila Bogdani
Maple,Canada
17 Mars 2016

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj te vecante duke na plotesuar deshirat tona per tu ndodhur sa me prane me njerzit tane te dashur.
Suksese ne bisnesin tuaj.
Faleminderit
Arlinda Tome
USA
15 Mars 2016

Faleminderit Dorina gjithshka kishte vajt perfect.

Toni Zani
USA
15 Mars 2016

Faleminderit.
Jam shum e kenaqur nga sherbimi juaj.fale jush ne jemi prane te afermeve tane

Edmira Korca
Ridgewood, USA
14 Mars 2016

Faleminderit shume!
Ishit shume korrekte dhe e plotesuat pikerisht ashtu sic kisha deshire

Florika Lika
Brooklyn, USA
14 Mars 2016

Ju falenderoj per kryerjen me sukses te porosise
Ishte kenaqesi bashkepunimi me ju
Ju uroj gjithe te mirat dhe faleminderit qe na ofroni keto mundesi per te kujtuar njerzit tane te dashur qe jetojne larg nesh

Elsa Gjashta
Wheaton,USA
13 Mars 2016

Shume faleminderit Xhekli
Nje sherbim i mrekullueshem Dhe faleminderit qė e realizuat brenda dites . Do ta kem parasysh here tjeter
Shume biznese duhet Te marrin shembull nga Ju
Urime
Alba Bahja
Cheltenham,UK
13 Mars 2016

Shume faleminderit, mbeta shume e kenaqur me sherbimin. Buqeta ishe shume e bukur dhe e fresket.
U kenaqa gjthashtu qe pata mundesi te shoh foto te momentit te dorezimit.
Do vazhdoj te porosis gjithmone lule te Dhurata.com.
Shume suksese ne punen tuaj,

Lorna Tabaku
Berlin,Germany
13 Mars 2016

Pershendetje,
Si cdo here nuk me keni zhgenjyer!
Shume faleminderit per sherbimin!
Kalofshi mire

Betira Shahollari
Troy,USA
11 Mars 2016

Nuk e di a do ju vije ky email, por faleminderit pa fund per korrektesine dhe emocionet e medha qe na dhuruat te gjitheve.
Na bete nje dite me te bukur.

ANXHELA SULA
VIRGINIA BEACH,USA
10 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.

Ilira Karapici
Glendale,New York
9 Mars 2016

Faleminderit shume per sherbimin e shkelqyer
. Pese yje I meritoni. Te gjithe njerezve qe njoh ju thashe per sherbimin tuaj.
Do perdor sherbimin tuaj ne te ardhmen me siguri.
Faleminderit perseri

ALKETA CURKA
USA
9 Mars 2016

Patjeter eshte kenaqesi per mua,nuk jam ne rrjetet sociale por sigurisht qe do e perhapi nepermjet shoqeris e te afermve,kam mbetur jashtzakonisht e kenaqur dhe do vazhdoj te perdori website tuaj per dhurata e rastet tjera ne vazhdim.
Ju uroj fat e suksese,me vjen keq qe nuk jam ne fb do ju jepja gjith yjet e qiellit sepse me vertet i meritoni,,mamaja ime me tregoi qe kur mori torten sot i shkuan lote nga gezimi..prandaj flm esht pak tu them!!
Respekt & suksese

Majlinda Vathaj
East setauket,USA
9 Mars 2016

Pershendetje,
Ju faleminderit.
Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.

Nerajda Berberi
Tirane,Shqiperi
9 Mars 2016

Shume shume faleminderit.
Ma bet diten me te bukur me surprizen qe i bet mamit tim.
Ishte kenaqesi te bashkepunoja me ju

Violeta Dimitresku
Grenoble,France
9 Mars 2016

Pershendetje Dorina,
Desha te ju falenderoje shume per korrektesine ne punen tuaj. Dergesa kishte mberri me kohe, kenaqesi te bashkepunoje me ju.
Shume suksese.

9 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin.
Sapo ju bera like dhe ne fb, do ju shtoj dhe ne Linkedin. Gjithashtu lajmerova dhe shoqet e mira qe jetojne ktu ne USA ,dhe ato u gezuan qe ka kompani ne Shqiperi qe ofrojne sherbime te tilla. Shume prej tyre do bejne porosi shume shpejt.
Kalofshi nje dite te mbare!

Anisa Hako Worcester,USA 9 Mars 2016

Pershendetje,
Urime per sherbimin e vecante. Bravo ju qoft qe mbushni njerez plot emocion. Po, mami sishte ne ate adrese ne kohen e dhenies se dhurates, por paketa shkoi aty ku ajo ishte, dhe esht vertet mbreslenese.
Vazhdoni punen e mire,

Selma Xhoxhaj Wien,Austria 9 Mars 2016

Shume faleminderit Dhurata.com qe realizuat suprizen me sherbimin tuaj perfekt.
Hera e pare qe perdor servisin tuaj dhe ngela shume e kenaqur.
Patjeter do rikthehem.

Brikena Hana
Worcester,USA
8 Mars 2016

Ju falėnderoj shumė pėr shėrbimin tuaj!Kam ngelur shumė e kėnaqur e do tė jem patjetėr sėrish njė kliente e juaj!
Faleminderit shume pėr emocionet e bukura qė i falet nėnės time!
Pune te mbare!

Gert Saco
DE
8 Mars 2016

Ju faleminderit shume per sherbimin dhe foton!
Gjithe te mirat!

Marsilda Kapurani-Topuzi
Toronto,Canada
8 Mars 2016

Shume shume faleminderit, jam shume e kenaqur me shqebimin tuaj.
Ju pershendes dhe ju uroje gezuar festen!

Begzana Rapce
Manhattan,USA
8 Mars 2016

Shum flm per korrektsin,cilsin,dhe brravo per kte pune qe beni,zoti ju bekofte familjarisht gezuar dhe ju 8marsin
Me vjen mire qe me ne fund edhe ne emigrantet te arrijme ne nje fare menyre te dergojme dicka suprize te nenat tona te shtrenjta te shum vuajtura!!
shum shum flm!!

Majlinda Vathaj
East setauket,USA
8 Mars 2016

Shume faleminderit per sherbimin pasi porosia jo vetem qe ishte ne kohe rreth orės 11 por mami im ishte hutuar e surprizuar aq shume sa i kish mbetur merak qe nuk i kish dhene as nje bakshish djalit qe i kish dhene lulet.
Edhe nje here faleminderit e uroj te kemi bashkepunime te tjera
Me shume respekt e Gezuar 8 Marsin edhe ju

Rezearta Gurakuqi
Woodbridge, Canada
8 Mars 2016

Shume faleminderit

Jonida Sterjo Lombard,USA 8 Mars 2016

Shume faleminderit
Sigurisht qe do tju perdor per cdo fest dhe do tju rekomandoj neper rrethet socialie..shume faleminderit

Jonida Pajollari
Philadelphia,USA
8 Mars 2016

Po lulet ishin derguar shume faleminderit dhe kam ngelur teper e kenaqur !
Shpresoj te bashkepunojme serisht !

Patricia Hysanj
Istanbul,Turkey
8 Mars 2016

Thank you very much
Pranvera Kote New York,USA 8 Mars 2016

Faleminderit shume

Olisa Cini
USA
8 Mars 2016

Shume faleminderit!
E mora foton! Me percollet nje emocion shume te vecante.
Gjithe te mirat!

Ardita Isufi
Vancouver, Canada
8 Mars 2016

Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin tuaj. Jam me te vertete shume e kenaqur.
Patjeter qe do ju ndihmoj te njiheni ne shoqerine time .
I already told to some of my friends about the great service you guys are providing ??.
Neser do ju bej review edhe ne faqen tuaj zyrtare dhe ne faqen e facebook-ut gjithashtu.
Do degjohemi serish se shpejti.
Deri atehere pune te mbare,

Zerina Dervishi
Dubai, United Arab Emirates
8 Mars 2016

Ju falenderoj pa mase per sherbimin! Nje moment i paharrushem per nenen time kjo surprize !

MIRELA DIBRA
Clermont Ferrand, France
8 Mars 2016

Faleminderit Dhurata.com, buqeta ishte teper e bukur dhe porosia u krye ne kohe.
Faleminderit qe mundesoni nje sherbim te till.

Marsida Dhima
Toronto,Canada
8 Mars 2016

FALEMINDERIT jashtezakonisht shumė qė e kryet mė shpejte sesa pritej.
Pėrgėzime gjithė staffit per shźrbimin korrekt dhe profesional.

LORENC LLAPI
GB
7 Mars 2016

Faleminderit shume...

JURGEN KURTI
Abu Dhabi,United Arab Emirates
7 Mars 2016

Flm shumė.
Jam shumė i kenaqur. Jeni shume te sakt.
Gjithe tė mirat.

SHEMSI BAFTIU KACANIK,Kosovo 7 Mars 2016

Ju falenderoj nga zemra per korrektesen dhe seriozitetin tuaj!

ALBANA KAFAZI
STATEN ISLAND,USA
7 Mars 2016

Pershendetje
Shum Faleminderit per sherbimin e perkryer, you're the best

ZHULJETA LAMAJ
Mississauga,Canada
7 Mars 2016

Shume faleminderit
Jeni te mrekullueshem

Yllka Lena
Ridley Park,USA
7 Mars 2016

Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne oren e duhur.. jeni shume korrekt.
Do te bejme porosi te tjera ne te ardhmen.
Faleminderit..
MAJLINDA QAMIRANI
DES PLAINES,USA
7 Mars 2016

Jeni te mrekullueshem. Na beni te ndihemi afer edhe kur jemi mijera kilometra larg.
Jam shume e lumtur qe ju njoha.
Suksese suksese suksese. Brravo ju qofte.
Me respekt familjarisht.

Brisilda Nikolla
Italy
6 Mars 2016

Faleminderit.

Blerta Agolli
Greece
6 Mars 2016

Jam jashtezakonisht e kenaqur. Ju lumte!
Ju faleminderit shume. Ia bete diten mamase shume te bukur
Me respect

Iris Carcani-Rathwell
Meldreth,UK
6 Mars 2016

Jeni shume te mire, falemnderit

PETRIT CEKU
ZAGREB,Croatia
4 Mars 2016

Faleminderit shume per sherbimin tuaj.
E kam vleresuar dhe e vleresoj gjithmone.
Gjithe te mirat ne biznesin tuaj.
Me respekt,

XHENSILA LLOGORI
Toronto,Canada
3 Mars 2016

Jeni njisha!!
Edhe ne Londer nuk ka service kaq te mire.
Flm
Erion Meta
staines-upon-thames,UK
3 Mars 2016

Shume faleminderit per korektesin e perkryer!

Adela Peci
Chicago,USA
2 Mars 2016

Faleminderit shume
U gezova shume qe atyre iu pelqeu dhe ishin emocionuar. Me iku nje ankthi tani
Cdo gje ishte sic e doja. Faleminderit qe me dhate mundesine qe te ndihesha sikur isha dhe une me ata sot sadopak.
Faleminderit nga zemra

Marsela Kokthi
USA
1 Mars 2016

Ju faleminderit per perpjekjet e shumta qe bete per te kryer kete porosi.
Meritoni vleresim maximal dhe reference absolute.
Perseri faleminderit nga zemra
Sinqerisht,
Lindita Hoxhaj
North York,Canada
29 Shkurt 2016

Faleminderit per sherbimin ne kohe korrekte.

Ornela Burnazi
US
26 Shkurt 2016

Thanks so much
We like you and recommend to all our friends.
Pershendetje

ISLI GEDESHI
Toronto,Canada
26 Shkurt 2016

Pershendetje,
Shuume faleminderit

Endi Muceka
UK
24 Shkurt 2016

Shume faleminderit stafit "Dhurata.com".
Ju Uroj shume suksese, ju me kenaqet, ma mbushet zemren me punen tuaj te cmuar. Me foton qe me derguat.
Ju me bete te ndihem sikur isha vete perballe vellait tim duke I dhuruar lulet ne jubileun e tij.
Me respektin me te madh per

HENE XHEPA
Falls Church,USA
24 Shkurt 2016

Faleminderit shume qe realizuat deshiren dhe surprizen time..

ERIONA TOSKA
BRISTOL,USA
22 Shkurt 2016

Shume faleminderit Dhurata.com!
Jeni shume te mire dhe te perpikte!
Faleminderit dhe per foton e mesazhin!!
Jam mirenjohese per ndihmen dhe durimin tuaj!
Sinqerisht,

Rudina Gazheli
Tampa,USA
22 Shkurt 2016

Mirembrema.
Nuk pata mundesi per t'ju kthyer pergjigje.
Ju falenderoj nga zemra per surprizen e mrekullueshme qe bete .
Torta ishte e mrekullueshme dhe me se e fresket. Ishte c'do gje perfekte dhe kryeveper.
Urimet me te sinqerta per punen tuaj kaq te bukur.
Ju faleminderit per gjithcka.
Me respekt
Brisilda familjarisht.

Brisilda Nikolla
Italy
21 Shkurt 2016

Shume shume faleminderit
Shume korrekte dhe te perpiket
Do bej porosi te tjera ne te ardhemen me shume kenaqesi tek juve
Jeni me te miret
Kalofshi nje dite sa me te
Pershendetje nga Brulseli

Florida Lama
Belgjike
20 Shkurt 2016

Faleminderit shume
Ishte kenaqesi Te punoje me Ju!!

Edison Bardhushi
USA
17 Shkurt 2016

Thank you so so much ....
Excellent

Hakik Mena
wyckoff,USA
17 Shkurt 2016

Shume faleminderit!
Gjithe te mirat

Elton Dinga
Plano,USA
16 Shkurt 2016

Hello,
I wanted to thank you so much for going out of your way to deliver the flowers to my brother.
This meant a lot to me and I will forever be a loyal client.
Thank you again, you guys exceeded my expectations and did a great job!
Thank you for making my brothers day even more special.
I have a lot of family in Albania and now I have found a great website to send them gifts for special events !
You guys are the best!

Lumturie Lita
Maspeth,USA
16 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin e mrekullueshem!!
Respekte

Ermir Bajraktari
London,UK
16 Shkurt 2016

Shume faleminderit per porosine qe kryet.
Jam shume e kenaqur keni bere nje pune te shkelqyer

Enida Rumbullaku
NEWINGTON,USA
14 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin persosur.

Altin Harizi
Oxford,UK
14 Shkurt 2016

Pershendetje,
Ju falenderoj per nje sherbim korrekt dhe te shkelqyer. Pres me padurim linkun me foton e momentit te dorezimit.
Gjithe te mirat,

Andi Zaganjori
Stuttgart ,Germany
14 Shkurt 2016

Faleminderit.
Prinderit dhe une kemi ngelur shume te imoresionuar nga sherbimi juaj qe nga moment porosise derisio ne plotesimin e saj.
Faleminderit qe na lehtesoni e krijoni mundesine te percjellim emocionet e shprehim ndjenjat me surprise te tilla.
Ju falenderoj per akomodimin and following up after the order (me falni po spo gjej dot fjalet e duhura ta shpreh kete).
Pa asnje dyshim do recomandoj sherbimin tuaj shokeve, familjareve e miqve te mi.
Me respect

Vera Cerga
Oakville,Canada
14 Shkurt 2016

Ju faleminderit shume!! Jam shume i kenaqur me sherbimin tuaj.
Ju pershendes!!

Besmir Gosturani
Rego Park,Rego Park
14 Shkurt 2016

Falimenderimi nga ana ime
Gjith te mirat dhe juve

Mehmet Sulejmani
Bratislava,Slovakia
14 Shkurt 2016

Flm per sherbimin e shkelqyer dhe te shpejte.
Do te rikthehem serish ne te ardhmen.

Gezim Kolaj
Bronx,USA
13 Shkurt 2016

Porosia ime u krye me menyre te perkryer.
Ju falenderoj perzemersisht per te gjitha

Juliana Shuli
DE
13 Shkurt 2016

Faleminderit!

Marvina Austin
Cardiff,UK
11 Shkurt 2016

Pėrshėndetje,
Ju faleminderit pėr shėrbimin cilėsor.
Ju uroj suksese tė mėtejshme ne punėn tuaj dhe sigurisht do ju rekomandoj pėr punėn tuaj.
Gjithė tė mirat

Emirjon Kacaj
Gjeneve,Switzerland
11 Shkurt 2016

Faleminderit Dhurata.com!
Na keni bere vertete te ndihemi mire, te te dyve!
Jua deshirojme me te miren e urojme te jemi se shpejti ne nje komunikim te ardhshem!
Pershendetje miqesore!

GJERGJI GJONI
Krefeld Uerdingen,Germany
11 Shkurt 2016

Sherbim perfekt!
Buqeta perfekte!
Faleminderit!!!

Agron Sheshi
Parma,Italy
10 Shkurt 2016

Jeni te mrekullueshem.
Jam shume e lumtur per surprizen qe i bete nuses se vellait tim.
Ju falenderoj nga zemra.
Me shume respekt

Brisilda Nikolla
Italy
10 Shkurt 2016

Thank you so much!!

Nea Resuli
Gainesville,USA
8 Shkurt 2016

Flm shumė.

Gerta Kosho
USA
5 Shkurt 2016

Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin, suksese ne punen tuaj

Lindita Aga
Toronto, Canada
4 Shkurt 2016

Flm shume per sherbimin
Suksese dhe flm qe beni te mundur te ndjehemi per pak minuta prane miqve tane
Best regards

Eleonora Bibolli
Richmond Hill,Canada
3 Shkurt 2016

Shume faleminderit per sherbimin dhe saktesine!

Sokol Dema
Duesseldorf,Germany
2 Shkurt 2016

Dhurata.com shum faleminderit per sherbimin e perpiket qe beni jeni te mbrekullueshem

ERLINDA MEDOLLI
Mississauga,Canada
2 Shkurt 2016

Shume falemnderit!
Sherbimi qe mora ishte cilesor e perfekt - sidomos u imrpesionova nga sjellja shume e mire dhe e gjendur e personit me te cilin fola ne telefon dy here dje.
Ishte I gatshem te me ndihmonte dhe me vjen keq qe s'ia mora emrin.
Nuk do hezitoj t'iu rekomandoj te miqte e mi.

Miranda Tyldsley
Aberdeen,UK
2 Shkurt 2016

Shume faleminderit dhurata.com.
Jemi shume te kenaqur me sherbimin.
Mbaresi paci ne biznesin tuaj.

Selvie Berberi
Largo,USA
29 Janar 2016

Falemnderit per korrektesen dhe sherbimin efikas.
Tani e di ku te drejtohem ne te ketilla raste! :)
Shume suksese ne punen tuaj!

Abduljmedzid Ameti
Belgium
28 Janar 2016

Shumė faleminderit pėr mbarimin e porosisė, si edhe pėr foton qė dėrguat.
E kemi pėrdorur nja dy herė shėrbimin tuaj dhe ju pėrgėzojmė pėr korrektėsinė qė tregoni, edhe pse ishte kohė shumė e shkurtėr.
Urojmė tė vazhdoni kėshtu, sepse me shėrbimin tuaj gėzoni familje tė tėra dhe I bėni tė ndihen pranė tė afėrmve tė tyre nė raste tė veēanta, kur largėsia fizike ėshtė e pashmangshme.
Falenderime tė sinqerta!

Ridvan Cungu
Usa
27 Janar 2016

Thank you , jam shum i kenaqur per sherbimin tuaj
Jeni me te miret. Ju pash live ne momentin e dorezimit te dhurates.

Rexhep Bruci
USA
18 Janar 2016

Ju falenderoj nga zemra per porosine.
Ju falenderoj nga zemra per porosine. Jeni shume korekt, jemi larg njerezve tane, ju na afroni dhe ndihemi me prane tyre
Perzemersisht,

Olimbi Marjani
Bethesda,USA
17 Janar 2016

Faleminderit.
Si gjithnje sherbimi juaj eshte fantastik.
Pune te mbare

Elvis Demaliaj
Germany
17 Janar 2016

Ju faleminderit juve pa mase!
Zonja sapo I mori lulet dhe na dergoi dhe Foton.
c'fare sherbimi!!!!!
Une Ja thashe dhe kunates tjeter qe jeton ne Arizona dhe do tua jap dhe te tjereve.
E meritoni ta shperndajme zerin neve.
Dhe njehere faleminderit:).

Bob Demce
USA
16 Janar 2016

Rrofsh,
Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe professional. Na keni ndihmuar jashte mase ne momentet me te veshtira qe ne nuk mund ti ndiqnim personalisht sepse ndodhemi ne anen tjeter te kontinentit.

MANUELA PAPAZISI
usa
15 Janar 2016

E dashur Dorina,
Ju falenderoj nga Zemra per sherbimin tuaj te mrekullueshem.
Jam vertet shume e kenaqur me korrektesine qe shfaqni cdo here.

Enriketa Stublla
New York,USA
15 Janar 2016

Nuk e kisha menduar kurre qe nepermjet nje porosi online te kishte kete korrektese, orari i sakte, lulet duket te mrekullueshme...
Me lumturuat jashte mase!
Jeni me te miret!

Denisa Lamnica
11 Janar 2016

Pershendetje,
Ju faleminderit per realizimin e sherbimit ne cdo detaj.
Pune te mbare,

Zhaneta Gjyshja
MISSISSIPPI,USA
8 Janar 2016

Faleminderit shume
Mami mbeti e kenaqur me lulet
Buqeta ishte shume e bukur

Elona Kita
New York,USA
8 Janar 2016

Ju falenderoj perzemersisht
Jeni te mbrekullueshem

Jetnor Cela
NOVARA,Italy
8 Janar 2016
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★