USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.


Ju falenderoj.
Gezuar vitin e ri, qoft nje vit sa me i mbar per e per stafin tuaj.

Iva Sarja
GB
31 Dhjetor 2018

Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj special. Gezuar !

Lindita Memeli
USA
31 Dhjetor 2018

Shume faleminderit, si gjithmon cdo gje e perkryer.

Erind Ymeri
USA
30 Dhjetor 2018

Shume faleminderit! Mami im u gezuar pa mase:) Gezuar Vitin e Ri!
Gjithe te mirat,

Doris Bogdani
USA
30 Dhjetor 2018

Pershendetje! Ju falenderoj pafund! Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj!

Matilda Goskolli
USA
29 Dhjetor 2018

Stafit te Dhurata.com,
Shume shume faleminderit per dergesen e luleve!! Ju sot bete te lumtur nje familje te tere, sidomos dy te moshuar te thjeshte qe vetem nje buzeqeshje u mbush diten.
Une jam vertet shume i kenaqur nga niveli i sherbimit qe ofroni. Do te kthehem perseri ne te ardhmen per ndihmen tuaj dhe do tu them dhe te tjereve miq e te njohur per punen e mire dhe profesionale qe beni.
Gezuar vitin e ri te gjithe stafit tuaj!!
Faleminderit,

Baki Genc
JP
28 Dhjetor 2018

Faleminderit shume per te gjithe sherbimin e shkelqyer sot! Gezuar festat dhe nje 2019 te mbare! Do t'ju shkruaj nje rekomandim ne rrjetet sociale.
Faleminderit shume dhe Lides ne Toronto qe ishte shume e kendeshme dhe me ndihmoni gjate ketij procesi.
Urime stafit!

Denisa Balla
Canada
25 Dhjetor 2018

Thank you for all your help....Your service is fantastic.....We now know who to order things through for Albania!

Alide Skinner
USA
22 Dhjetor 2018

Faleminderit! Gjithcka shkoi sic e kisha menduar.
Gjithe te mirat,

Ejona Shundi
USA
22 Dhjetor 2018

Pershendetje,
Flm shume dhe ju uroj per punen.
Me te mira,

Meriton Shoshi
RS
22 Dhjetor 2018

Faleminderit juve per seriozitetin dhe korrektesine ne sherbimin tuaj
Gezuar festat

Ervin Hoxhaj
Usa
21 Dhjetor 2018

Ju faleminderit! Si gjithmone shume e kenaqur!

Irida Bitri
USA
20 Dhjetor 2018

U gezofshi gjithmone
Ju falemnderit shume, pamase jame i gezuar qe ju gjeta si sherbim dhe do ta informoj komunitetin tone ketu ne San Antonio Texas per juve
Falemnderit per ekzistencen tuaj

Dashnim Musa
USA
14 Dhjetor 2018

Pershendetje
Faleminderit,sherbim perfekt e profesional
Me siguri do kemi raste te tjera..

Laert Baho
IT
13 Dhjetor 2018

Pershendetje,
Ju falenderoj shume.
Ju uroj gjithe te mirat.
Respekte

Juliana Kaso
Canada
10 Dhjetor 2018

Faleminderit shume.
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj.
Pershendetje,

Rozeta Paco
Canada
6 Dhjetor 2018

Pershendetje dhe shume faleminderit stafi i Dhurata.com per sherbimin tuaj fantastik dhe korrekt.
Patjeter do le "Rave Reviews" ne Google.
"Keep Up with the Good Job"
Gjithe te mirat,

Harri Rrapaj
AE
4 Dhjetor 2018

Shume faleminderit! Jam vertet e kenaqur.

Blerta Shehaj
IT
4 Dhjetor 2018

Pershendetje,
Faleminderit per perkushtimin e vleresoj shume!

Ticiana Hoxhaj
USA
1 Dhjetor 2018

O zot sa e bukur ka dale torta , te vjen keq ta hash, me e bukur se ne foto. Jeni fantastik dhe me cmime kaq te volitshme, nje torte e tille ketu ne Kanada nuk behet pa $250.
Faleminderit

Saljana Dobruna
Canada
28 Nentor 2018

Great customer service and really quick solution!. Many thanks for confirming delivery. Your service has been excellent.
Thank you again

Vilka Markovich
USA
24 Nentor 2018

Shume faleminderit! Jeni me te miret!!

Ariola Rand
Usa
20 Nentor 2018

Thank you for your services. Appreciated.

Arif M Abdulla
AE
17 Nentor 2018

Shum shum shum faleminderit per gjithcka . Gjithmon kam ber torta tek kjo faqe dhe kini dal korrekt ne porosin. Jam shum e lumtur per gjithcka Ju lumshin duart

Fillareta Bonollari
USA
12 Nentor 2018

Faleminderit shume, jeni fantastik

Evriola Kota
GB
11 Nentor 2018

Jam shum i kenaqur me sherbimin tuaj dhe ju falenderoj per cdo gje

Indrit Domi
GB
11 Nentor 2018

Si gjithmone te mrekullueshem. Ju falenderoj nga zemra ❤❤

Aida Pumo
Canada
8 Nentor 2018

Ju falenderoj per kryerjen e porosis ne kohe.


Enkelejd Gjoni
USA
8 Nentor 2018

Pershendetje,
Shume faleminderit! Pergezime per punen e bukura!
Gjithe Te mirat,

Denisa Cumani
USA
6 Nentor 2018

Faleminderit shume. Sherbimi juaj ishte i shkelqyer. Faleminderit dhe per foton, surprize shume e mire.

Manjola Kalica
Canada
4 Nentor 2018

Flm, cdo gje ishte perfekt.

Ervin Toto
USA
2 Nentor 2018

Falemjnderit shume! Me mundesuat te Jem disi prane njerezve te dashur!

Benisa Drenesku
USA
28 Tetor 2018

Pershendetje,
Shume faleniderit per sherbimin tuaj. Cdo gje ishte perfect. Ju falenderoj nga zemra qe mundesuat te festoj me mamane time ne kete dite te vecante dhe pse jam shume larg.
Ju uroj gjithe te mirat dhe mbaresi. Une do ti jap pershtypjet e mia dhe do e ndaj kenaqesine qe ndjeva me ndihmen tuaj me shume miq e shoke te tjere ketu ne Toronto, Canada.
Pune te mbare dhe suksese te metejshme!

Olimbi Idrizllari
Canada
26 Tetor 2018

Ju faleminderit per sherbimin shume eficent.

Kletia Capi
Albania
25 Tetor 2018

Flm shume si gjithmone shume korekt.

Semela Hoxholli
USA
24 Tetor 2018

Shume faleminderit!!! Cdo gje perfekt!
Gjithe te mirat,

Besmira Miti
USA
16 Tetor 2018

Me thane qe torta ishte shume e bukur edhe kishin ngelur shume te kenaqur. Faleminderit per sherbimin korrekt. Hera e dyte qe e perdor sherbimin tuaj dhe kam ngelur perseri i kenaqur.

Klaus Cipi
USA
12 Tetor 2018

Shume faleminderit !!
Jeni shume te mire
Ju uroj suksese ne punen tuaj
Faleminderit

A.Dauti
GB
11 Tetor 2018

Faliminderit shum per ket amazing sherbim!Shume te lumtur me surprizen!ju faliminderit dhe njher edhe gjthmon te keni suksese!

Sertzio Kierai
GB
6 Shtator 2018

Shum faleminderit per sherbimin kaq te mir.
Jeni me te miret

Eklida Ivani
USA
2 Tetor 2018

Jam shum e kenaqur nga puna juaj, eshte bera e dyte qe porosis tek ju.
Faleminderit

Daniela Faruku
Canada
1 Tetor 2018

Faleminderit shume juve qe mundesuat dergimin e luleve tamam ne diten e ditelindjes te mamit time, you guys are the BEST. Jam shume e lumtur qe mami im mori lulet sot dhe jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj,
gjithe te mirat

Aida Hoxha
Usa
26 shtator 2018

Faleminderit jeni me te miret!

Frensis Dule
USA
26 Shtator 2018

Ju falenderoj shum shum shum nga zemra. Ju uroj suksese dhe mbaresi ne punen tuaj.
Gjithe te mirat,

Jonida Plaku
USA
22 Shtator 2018

Shume shume faleminderit nga zemra.ini te mrekullueshem.

Ermelinda Bardhollari
AU
21 Shtator 2018

Falemderit dhurata.com jeni shum te sakt e profesional

Bruno Kardhashi
USA
21 Shtator 2018

Ju falenderoj vertet!
Jeni shume te mire edhe ju pergezoj per punen e bukur. Sigurisht qe do flas me miq te mi per ju edhe te le pershtypjet e mia.
Do te flasim se shpejti.
Ju uroj nje mbremje te kendshme.
Faleminderit edhe njehere!

Orjald Metaj
USA
19 Shtator 2018

Faleminderit per kryerjen e porosise Dorina. Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj. Nje sherbim i sakte dhe i kujdesshem.
Pune te mbare,
Me respekt,

Najada Tafili
Phoenix,Usa
18 Shtator 2018

Pershendetje! Shume Faleminderit per porosin qe kryet,ishte kenaqesi bashkepunimi me ju ishit te perkryer.

Dritan Hila
USA
17 Shtator 2018

Shume flm buqeta ishte me e bukur se ne foto ju falenderoj shume dhe per orarin.

Matilda Uka
IT
15 Shtator 2018

Faleminderit shum. Per sa i perket sherbimit komplimentet e mia!

Olsi Bengasi
IT
14 Shtator 2018

Shume faleminderit... patjeter qe do le pershtypjet e mia, te cilat sigurisht do jene me vote maksimale. Jam shume e bindur se tani qe ju gjeta do bej edhe ne te ardhmen porosi tek ju. Shume kenaqur nga sherbimi juaj.
Faleminderit.

Nevila Jovani
IT
9 Shtator 2018

Ju falenderoj per korrektesen dhe sherbimet tuaja!

Enrida Milo
USA
4 Shtator 2018

Jeni thjesht te mrekullueshem, ju falenderoj qe na mundesoni te jemi sa me prane personave tane te dashur dhe ti shprehim se sa te rendesishem jane per ne.

Enxhi Islamaj
BZ,IT.
30 Gusht 2018

Faleminderit shume per sherbimin. nuk ka problem per foton.
Jeni te mrekullueshem!
Faleminderit,

Majlinda Shakaj
Canada
30 Gusht 2018

Faleminderit per kryerjen e porosise si dhe per fotografine!
Mamaja mberi shume e kenaqur!
Me respect,

Estela Skende
USA
30 Gusht 2018

Pershendetje
Ju fafaleminderit per mundesine dhe korektesine e dorezimit.
Suksese

Mila Gkriseinta
GB
28 Gusht 2018

Shume faleminderit per sherbimin. Jemi shume te kenaqur. Ishte hera e pare qe perdorem sherbimet tuaja dhe ngelem vertete shume te kenaqur.
Falemiderit edhe njehere!!

Eva Papadhima
Detroit, MI
27 Gusht 2018

Shume faleminderit. Jeni shume korrekte. Kenaqesi te besh business me dhurata.com .

Edlira Sinojmeri
Canada
26 Gusht 2018

Faleminderit shume per dergimin ne kohe, profesionalizmin dhe fotografine, eshte shume e bukur
Perzemersisht

Suela Isaj
GB
24 Gusht 2018

Thank you so much, the flowers are beautiful
Brilliant service
shume faleminderit!

Rohan Kempadoo
GB
23 Gusht 2018

Shum faleminderit porosia kishte dal shum e bukur

Frensis Ushe
Usa
19 Gusht 2018

Faleminderit per sherbimin tuaj fantastik.

Florjan Shkembi
Au
19 Gusht 2018

Dorina, shume faleminderit per nje sherbim te mrekullueshem nga ana juaj. Lulet mberriten ne kohe dhe ishte nje buqete shume e bukur. Ju uroj suksese dhe do ta rekomandoj faqen tuaj me sa te kem mundesi.
Gjithe te mirat,

Rudina Aleksi
Canada
9 Gusht 2018

Ju falenderoj shume!! Korrektesia e sherbimit tuaj ishte perfekte.

Xhoana Biqiku
Usa
7 Gusht 2018

Te dashur personel I dhurata.com,
Ju falenderoj nga zemra per porosine e kryer me shume profesionalizem dhe njerzillek! Kjo eshte dhe aresya qe gjithmone kam porositur dhe do porosis me Ju! Ma gezuat diten sot, jeni te mrekullueshem!
Me respekt,

Esmeralda Vincani
Canada
7 Gusht 2018

Faleminderit!
Ju pergezoj per sherbimin dhe qendroj nje kliente besnike e juaja.
Gjithe te mirat,

Ejona Shundi
Shqiperi
7 Gusht 2018

Shume Faleminderit Per Servicin tuaj .Jam shum e kenaqur, besoj se mund te bej supriza te tjera me ju. Shume korrekte per dergesen tuaj. Faleminderit

Eleni Hazizi
Canada, Montréal
2 Gusht 2018

Mese e kenaqur me sherbimin tuaj... jo vetem per kryerjen e porosise ne kohe, por edhe me emails qe me derguat duke me mbajtur koherent ne cdo hap te procesit. Edhe foto qe me derguat eshte dicka qe nuk e prisja - faleminderit se me bete te ndihem akoma me mire kur pashe buqeten me trendafila.
Urime dhe suksese te metejshme. Me siguri do te kthehem serisht ke ju per raste te tjera ... dhe me patjeter do t'u them dhe te njohurve te mij -- ne qofte se ata do kene raste festash te drejtohen ke ju.
Ju falenderoj,

Olgerta Kondo
USA
25 Korrik 2018

Shume faleminderit. Sherbim I mrekullueshem

Ina Male
USA
16 Korrik 2018

Miredita
Faleminderit shume per profesionalismin tuaj . Do ta rekomandoj sitin tuaj te internetit me shume kenaqesi.
Diten e mire.

Lorina Pilku
FR
15 Korrik 2018

Shume faleminderit per njoftimin. Pa dyshim qe do I perdor serish servisin tuaj ne te ardhmen.

Olseta Merxhani
GB
13 korrik 2018

Pershendetje stafit te Dhurata.com,
You are simply the best. Dhurata.com gjithmone te mrekullon.
Faleminderit!

Zamira Azbegu
Usa
10 Korrik 2018

Faleminderit , Sherbim shume I mire dhe korrekt me kohe si dhe cilesi.

Ludvig Kapllani
Canada
8 Korrik 2018

Shum faleminderit
Si gjithmone jeni shum te perpikt

Hajrie Gega
USA
7 Korrik 2018

Shume Faleminderit !
Jam shume e kenaqur me korrektesine tuaj !

Blerta Luka
USA
2 Korrik 2018

Keni falenderimet e Mia me te Mira per gjithcka bete sot.padyshim feedback me 5 yje per ju.

Agron Domi
Albania
30 Qershor 2018

Falenderime te pa fund per JU qe na beni te ndihemi te jemi prane njerezve tane Te dashur ne dite te gezuara dhe te trishtuara ju jeni nje ure e gjate dhe e sigurt qe na coni tek ata
Faleminderit Thank You Very Much
Sincerely

Arjana Dautaj
USA
28 Qershor 2018

Perfect, Jeni shume te mire, shume faleminderit!

Mimoza Nasufi
Canada
24 Qershor 2018

Well done dhurata.com! Always a pleasure dealing with you guys!

Jonida Shehu
USA
20 Qershor 2018

Pershendetje Blerina,
Shume faleminderit per njoftimin dhe sherbimin e mrekullueshem!!

Elda Murja
Canada
19 Qershor 2018

Faleminderit per korrektesen. Jeni me te miret.

Denion Cini
Usa
17 Qershor 2018

Ju falenderoj shume te gjitheve per korrektesine tuaj edhe prekjen e embel qe i vendosni cdo detaji.
E meritoni nje review te shkelqyer me 5 yje..
Faleminderit,

Emanuela Isufi
USA
9 Qershor 2018

Pershendetje Dorina,
Sapo pashe foton dhe me shume kenaqesi pashe qe orkideja ishte vertete e bardhe. Shume faleminderit qe e kryet porosine me kaq perpikmeri !!
Faleminderit me gjithe zemer per korrektesine dhe sherbimin e cilesise se larte qe ofroni! Jua them me sinqeritet qe edhe jashte jo gjithmone e gjen nje sherbim kaq cilesor, ndersa me ju nuk jam zhgenjyer kurre. Komplimente!!
Dite te mbare e fundjave te kendshme!

Ines Hodbari
GB
8 Qershor 2018

Thank you so much for your perfect and professional services. I just get off the phone with my fiance.You have made both of us very much happy.
I really appreciate it.
All the best,

Arash Jam
Canada
7 Qershor 2018

Faleminderit shume jam shume e kenaqur me ju .
Fale jush mamaja ime u gezua shume.
Vazhdoni keshtu gjithmone
Ju pershendes nga Franca
Me respekt

Edlira Aruqi
FR
7 Qershor 2018

Shum faleminderit jeni te shkelqyer

Erisa Alla
GB
28 Maj 2018

Shume faleminderit per cdo gje :) gjithcka ishte ne rregull. faleminderit

Lira Dalipi
Albania
27 Maj 2018

Faleminderit pafund. Na zbukuruat diten.

Arjeta Hoxhaj
USA
25 Maj 2018

Pershendetje
Per mua eshte hera e 4 qe e pedor servisin tuaj,dhe me suprizoni me te vertet! Faleminderit qe jeni dhe na beni te ndjehemi afer dhe pse jemi larg.

Dhurata Keta
NY, USA
25 Maj 2018

Ju falenderoj nga zemra qe ia zbukuruat diten mamase time.
Ju uroj gjithe te mirat dhe me kenaqesi do ta perdor sherbimin tuaj ne te ardhme

Iva Muka
GB
17 Maj 2018

Pershendetje,
Dua tju faleminderoj qe aritet te coni porosin. Gjithmone me shume vemendje dhe kujdes. Shume faleminderit.
Me respekt,

Eva Mile
Canada
15 Maj 2018

Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin tuaj. Sherbim ne kohe. E vetmja faqe qe siguron kete lloj sherbimi te pakten ne qytetin e Korces (nuk kam ide per qyetet e tjera).

Christo Saka
GB
14 Maj 2018

Thank you so much for your services , I really appreciate it! I will be using your company for future celebrations!! :)

Maylen Siu Sanchez
Usa
13 Maj 2018

Faleminderit per perpikmerine tuaj. Eshte e disata here qe perdor sherbimin tuaj dhe gjithmone I keni permbushur dhe tejkaluar pritshmerite. Faleminderit nga zemra

Denisa Slova
Usa
13 Maj 2018

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e mrekullueshem. Gjithmone cilesor.

Jolanda Bozhori
Canada
11 Maj 2018

Shume faleminderit Dhurata.com per korrektesine!

Elgita Gosturani
Usa
10 Maj 2018

Vrejtje apo sugjerime ??? .Ju jeni te mrekullueshem keshtu si jeni . Ju lutem mos ndryshoni fare ( ky eshte I vetmi sugjerim ) . Ju falenderoj shume per sherbimin e mrekullueshem . Faleminderit qe jeni aty ku s'mund e kur s'mund te jemi ne !!!!!

Alketa Boci
Usa
10 Maj 2018

Thank you very much
I am really happy

Lindita Kodhima
Usa
9 Maj 2018

Shume faleminderit per kushtimin qe I keni dhene

Elda Beshku
Canada
9 Maj 2018

Kam shume e kenaqur me sherbimin tuaj ju falenderoj shume qe e kryet porosin me saktesi

Fatime Zhuzhi
GB
6 Maj 2018

Faleminderit per sherbimin tuaj fantastik na beni te kenaqur dhe pse jemi larg!

Florjan Shkembi
AU
6 Maj 2018

Nje sherbim Special dhe kualitet perfekt. Dhe mbi te gjitha me pelqeu emaili me foto.
Ju falenderoj pa mase.

Justiniana Bicaj
AU
5 Maj 2018

Shume faleminderit per kujdesin dhe rendesine qe i dhate kesaj porosie !!! Ur the best !!
Thank you guys !

Xhulia Xhaferi
Usa
3 Maj 2018

Shume faleminderit - ju jeni te mbreullueshem.

Eriola Fishman
Usa
3 Maj 2018

Shume Faleminderit Dorina, ata ngelen shume te kenaqur me sherbimin dhe me sjelljen e djalit qe e kishte cuar dhe une jam ne Amerike jam shume e kenaqur dhe krenare qe dhe ne kemi nje besim nga ana juaj qe te bejme supriza dhe dhurata tek njerezit tane te afert ne pamundesi per ti uruar me prezencen tone. Ashtu si me sygjeruan mua per faqen tuaj ketu ne New York dhe une do bej te njejten gje tek njerezit qe jane nevojtare ashtu si isha dhe une. per ne emigrantet kjo eshte nje gje e vecante dhe akoma me shume besimi tek kompania tuaj.
Respekte,

Lindita Xhimanki
New York, Usa
30 Prill 2018

Faleminderit.per cdo gje ju beni shume njerez te lumtur me korrektesine tuaj dhe sherbimin tuaj te shkelqer.
faleminderit edhe nje here.

Andon Hallidri
Usa
27 Prill 2018

Ju falenderoj per korrektesin dhe per cilesin e sherbimin...
Jeni me te miret...

Egi Kaprata
FR
27 Prill 2018

E dashur Dorina,
Faleminderit per porosine e kryer.
Ju na lidhni me njerzit tane te zemres me embelsine dhe miresin tuaj.

Ermira Vando
Canada
27 Prill 2018

Flm shume shume Per sherbimin tuaj.
Si gjithmone te mrekullueshem. Buqeta eshte shume e bukur gjithashtu

Silvana Selfollari
Usa
24 Prill 2018

Ju falenderoj per sherbimin tuaj.
Si gjithmone i kryeni porosite ne menyre te perpikte.
Gjithe te mirat!

Arlind Qatipi
Canada
17 Prill 2018

Pershendetje
Ju faleminderit shume per surprizen.
Dhe fotoja ka dale shume bukur.
Patjeter qe do bej nje koment ne faqen tuaj.
Ju uroj suksese per me tej
Me respekt

Diana Kristo
Albania
15 Prill 2018

Falemderit shume per dedikimin tuaj per kryerjen e porosive.
Respekte

Jeta Haxhimanka,
Toronto, Canada.
9 Prill 2018

Pershendetje Dorina:
Faleminderit per kohen dhe kete sherbim kaq te personalizuar!
Sapo bera edhe nje porosi tjeter per neser!
Ju uroj nje dite e jave te mbare,

Irena Sofroni
CH
9 Prill 2018

Shume faleminderit per sherbimin e juaj te mrekullueshem.( me vjen keq qe nuk kam Facebook qe te shkruaja komentin me te bukur per ju, Por ju premtoj qe do te mbetem klientja juaj me besnike.
Me respect

Agnesa Kapllani
Italy
5 Prill 2018

Ju Falenderoj nga zemra,me shume mirenjohje dhe respekt ju dhe stafin tuaj te mrekullueshem.Sot ne bashke i dhuruam nje cifti nje mbremje te bukur dhe i beme te ndjehen mire.
Me respekt

Anila Veria
Canada
4 Prill 2018

Shume faleminderit!
Jemi shume te kenaqur me sherbimin tuaj!
Ju urojme gjithe te mirat e pune te mbare.

Pranvera Nezaj
GB
4 Prill 2018

Shum faleminers. Cdo gje ishte sic deshiroja.

Mirela Kruja
Canada
4 Prill 2018

Shume falemnderit per gjithcka qe keni bere sot!!sinqerisht isha pak skeptik Po me duhet te them qe keni korrektsi dhe profesionalizem ne punen qe beni!!
Shume falemnderit dhe nje here.

Besmir Hysa
IT
31 Mars 2018

Faleminderit shume ngela shume i kenaqur sherbimi juaj ishte shume i mire do tju preferoj serish.

Spyro Pazoi
Canada
28 Mars 2018

Pershendetje Xhekli,
Edhe une e kryeva porosine. :) 5 yje ne Facebook. Faleminderit qe na i beni te dashurit e zemres te qajne ... nga gezimi. :) Do ta reklamoj sherbimin tuaj me sa te mundem.
Faleminderit dhe dite te mbare.

Dorina Bizhga
Usa
27 Mars 2018

Pershendetje
Faleminderit shume per sherbimin e juaj korrekt.
Surprisa e porosise time e beri efektin e saj pozitiv plotesisht.
Faleminderit serish dhe me siguri do kete raste te tjera ne te ardhmen, ne te cilat do perdor serish sherbimin e juaj.
Me nderime

Silvana Pirini
CH
26 Mars 2018

Faleminderit!
Gjyshi dhe gjyshja jane shume te kenaqur!
Fundjave te mbare,

Ejona Shundi
AL
24 Mars 2018

Shume faleminderit per sherbimin korrekt dhe te shpejte, si dhe per kenaqesine qe u dhuroni njerezve kudo qe jane.
Me respekt,

Fatbardha Vojka
Canada
14 Mars 2018

Faleminderit shum. Jam super e kenaqur nga sherbimi juaj.

Edmira Korca
Usa
13 Mars 2018

Shume faleminderit per gjithcka.
Eshte hera e 2 qe punoj me ju dhe jam shume e kenaqur. Ju komlipetoj per kte nisme te bukur dhe ju uroj shume suksese.

Artina Sheme
NY, USA
12 Mars 2018

Miredita,
Shume faleminderit.
Ju uroj suksese te metejshme.

Anjeza Aksu
TR
11 Mars 2018

Pershendetje,
Shum faleminderit Dhurata.com per realizimin e surprizes per mamin tim. Kjo eshte hera e trete qe une dhe vellai im kemi perdorur dhurata.com dhe kemi ngelur gjithmone shum te kenaqur me sherbimin. Tani uroj qe dhe Vesa spa dhe fitness te krijoje te njejten kenaqesi tek mami im ashtu sic ishte dhe sherbimi juaj.
Faleminderit,

Ermenita Xh.
Canada
10 Mars 2018

Shume faleminderit!! Jeni te shkelqyer !!!

Alma Shkurti
GR
9 Mars 2018

Shume faleminderit! Urimet me te mira per kte sherbim cilesor.
Sot fituat nje klient te ri.

Joana Kaso
Usa
9 Mars 2018

Pershendetje,
Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne menyren me korrekte dhe te sjellshme. Gjithashtu qe i percollet personit qe i shkoi dhurata te tere deshiren me te madhe qe kisha dhe une per tja derguar.
Faleminderit per foton ja tregova personit, gjithashtu e rekomandova sherbimin tuaj dhe tek shoqet qe kam ktej si te duhurin nese duan te dergojne nje dhurate.
Shume faleminderit serish per bashkepunimin dhe qe realizuat me shume korrektesi deshiren time.

Xhoi Golemi
FR
8 Mars 2018

Ju faleminderit shume qe e bete te pamunduren te mundur.
Respect dhe mirenjohje qe me sherbimin tuaj beni ato nena tju qeshin syte e perlotur nga malli i femijve ne kurbet.

Etleva Benga
Usa
8 Mars 2018

Pershendetje,
Si gjithmone korrekt dhe te perkryer, jam plotesisht I kenaqur me sherbimin tuaj
Shume faleminderit

Miklovan Prifti
GB
8 Mars 2018

Ju falenderoj shume,jeni te pazevendesueshem

Anila Veria
Canada
8 Mars 2018

I thank you very very much . Hope all of you have Fabulous day

Pranvera Kote
Usa
8 Mars 2018

Ju falenderoj shume per korrektesine. Jeni shume te mire.
Gjithe te mirat

Frida Kolici
Usa
8 Mars 2018

Pershendetje
Shume faleminderit per sherbimin dhe korrektesine.
Suksese te metejshme ne misionin tuaj te rendesishem!

Entela Haxhillari
NY, USA
8 Mars 2018

Pershendetje
Shume faleminderit per dergimin e dhurates!
Ju faleminderoj.

Isjeda Cupi
GB
8 Mars 2018

Amazing! Jeni te vecant! You made a lady so happy today!
Keep it up and all the best!

Gjovalin Leka
GB
8 Mars 2018

Pershendetje Xhekli !
Te falenderoj shume per kohen, per interesimin si dhe dergimin e porosine sime me korrektese e perpikmeri.
Jam teper e kenaqur nga sherbimi juaj !
Parashikoj nje porosi tjeter me date 19 mars.
Ju uroj suksese te metejshme ne punen tuaj kaq te bukur !

Liliana Mullaj
Usa
8 Mars 2018

Ju shume faleminderit. Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Dite te mbare

Paola Bejkolli
AU
8 Mars 2018

Ju Faleminderit shume, me gezuat qe e kishit derguar ne orarin qe une e kerkova!
Duke ju uruar pune te mbare dhe suksese,
Gjithe te mirat,

Vjollca
Albania
8 Mars 2018

Pershendetje!
Ju falenderoj nga thellesia e zemres per korrektesine dhe per gezimin qe percollet sot tek nena ime. Patjeter qe do ju jap dhe feedback ne rrjetet sociale.
Faleminderit dhe njehere.
Me respekt,

Era Tushaj
DE
8 Mars 2018

Shume faleminderit, jeni me te miret!!
Thank you,

Marsida Dhima
Canada
8 Mars 2018

Shume faleminderit qe patet mundesi ta kryeni kete porosi sot me rastin e 8 Mars-it
Faleminderit

Entela Shehu
Canada
8 Mars 2018

Faleminderit. Sherbim i shkelqyer.

Luiza Kovacaj
Canada
8 Mars 2018

THANK YOU so much ! You guys are amazing !

Liljana Muco
Usa
7 Mars 2018

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin cilesor dhe ne kohe.

Jolanda Bozhori
Canada
7 Mars 2018

Thank you so much for the incredible service and the foto. You guys are truly amazing.
Thank you again

Gerta Begaj
Usa
7 Mars 2018

Hi dhurata.com
Faleminderit Shume per lulet shume te bukura nje sherbim i shpejt dhe i persosur cka na jep nje experience shume te mire per te ardhmen.
Thank You Very Much

Arjana Dautaj
Usa
7 Mars 2018

Shume falemnderit per sherbimin dhe korrektesen! Ju uroj pune te mbare ne vazhdim!

Selma Meti
Canada
7 Mars 2018

Ju jeni te mrekullueshem dhe ju meritoni sukses ne bisnesin tuaj. Jam e mrekulluar me sherbimin qe ofroni.
Pershtypjet e mia me te mira.
Sinqerisht

Blerina Bytyci
New Jersey, USA
6 Mars 2018

Shume faleminderit per sherbimin keni qene shume korrekt. Diten e mire e pune te mbare.

Lona Lika
Itali
5 Mars 2018

Pershendetje,
Ju falenderoj shume per sherbimin; jam shume e kenaqur edhe me lulet edhe me korrektesine e seriozitetin tuaj per te dyja porosite e kryera.
Patjeter qe do i ndaj pershtypjet e mia me te tjere!
Faleminderit serish!
Gjithe te mirat,

Doriana Larti
FR
4 Mars 2018

Pershendetje,
Falemnderit per foton dhe sherbimin shume te mire qe ju ofroni.
Gjithe te mirat

Denise Black
AU
4 Mars 2018

Ju faleminderit shume per sherbimin.
Faleminderit qe ekzistoni.

Ester Duro
DE
2 Mars 2018

Ju faleminderit per sherbimin e ofruar.
Kenaqesi te bashkepunosh me ju jeni shume korekt.

Klajdi Myrtollari
Canada
27 shkurt 2018

Shume faleminderit per sherbimin e mrekullueshem. Jam shume e kenaqur, faleminderit dhe gjithe te mirat!

Laureta Bejko
Usa
24 Shkurt 2018

Pershendetje,
Shume faleminderit! Buqeta eshte shume e bukur dhe ju falenderoj gjithashtu per korrektesine!
Ju uroj nje dite te mbare.

Borana Sokoli
AT
22 Shkurt 2018

Shume Faleminderit dhe jeni te nderuar per sherbimin e shpejte. Suksese te metejshme.

Luvida Mesut
Usa
18 Shkurt 2018

Sherbimi jua ishte ne menyre prefekte ju falenderoj shume dhe degjohemi ne te ardhmen.

Andon Hallidri
Usa
14 Shkurt 2018

I will make sure people know about your service this is a great company

Bledar Mehmetaj
Usa
14 Shkurt 2018

Shume faleminderit per sherbimin 10 out of 10 . Thank u

Arber Lleshi
GB
14 Shkurt 2018

Pershendetje,
Ju falenderoj shume per perpikmerine dhe korrektesine qe zoteroni si sherbim . Nje bravo e madhe !
Suksese te metejshme ne sipermarrjen tuaj!

Linda Kodhima
CH
14 Shkurt 2018

Shume faleminderit per sherbimin shume cilesor dhe ne kohe :)
Gjithe te mirat,

Endri Hasimi
Albania
14 Shkurt 2018

Shume faleminderit per korrektesine tuaj dhe shpejtesine me te cilen u krye porosia.
Suksese ne te ardhmen.


Rezart Sina
Usa
14 Shkurt 2018

Faleminderit Dhurata .com qe na beni te ndjehemi sikur jemi atje dhe pse jetojme ne nje distance kaq te larget .


Florjan Shkembi
AU
13 Shkurt 2018

Shume faleminderit!
Sherbimi ishte I perkryer dhe shume professional.
Thank you so much!


Alban Janku
Usa
12 Shkurt 2018

Ju faleminderit shume...ju faleminderit qe me keni plotesuar dhe kerkesen time per fjongot....ju pergezoj for the great job you have done....do te mbetem kilentja juaj.
Pershendetje,


Vilma Domi
Canada
5 Shkurt 2018

Ju faleminderit per sherbimin tuaj, si gjithmone shume korekt dhe te vecante.

Bekim Isufaj
Usa
4 Shkurt 2018

Pershendetje
Ju faleminderit shume. Jam e kenaqur me sherbimin.
Degjohemi se shpejti

Me respekt

Miranda Basha
Canada
3 Shkurt 2018

Pershendetje,
Jam shume e kenaqur nga sherbimi.
Do e rekomandoj sigurisht. Ju falenderoj!

Gjithe te mirat,


Keiti Kondi
BE
8 Janar 2018

Pershendetje,
Jam shume e kenaqur me sherbimin dhe korrektesen :).
Ju uroj nje jave te mbare!


Lediona Lengo
Norvegji
8 Janar 2018
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★