USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.

Ju faleminderit qe ma i beni me te lehte dhe na beni te jemi me afer familjareve tane nr keto dite te bukura.
Dite te mbare!
Esmeralda Islamaj, Usa
12 Janar 2022
Ju falenderoj qe na jepni mundesine t'i gezojme prinderit tane edhe pse jemi larg.
Ingrida Muca-Brace, CH
11 Janar 2022
Ju Faleminderit per dorzimin e porosise ne kohe ! Jeni me te miret Dhurata.com . Ju uroj uroj pune te mbare . Gezuara festat
Eva Korita, Usa
27 Dhjetor 2021
Shume faleminderit per kete sherbim! Jam shume e kenaqur! Kalofshi nje dite te mbare!
Soena Dreni, DE
14 Dhjetor 2021
Ju faleminderit nga zemra ! Realizuat ate cka une nuk mundesha.
Esmeralda Buzo, GR
8 Dhjetor 2021
Mirembrema,
Faleminderit per punen. Gjithashtu dua te dergoj nje mesazh pergezimi per kolegun nga stafi juaj qe beri dergesen, pasi personi qe mori buqeten ishte e kenaqur me cilesine e komunikimit.
Pune te mbare,
Giola Cami, HU
7 Dhjetor 2021
Shume Faleminderit, korrekt e te sjellshem si perhere.
Pune te mbare e muaj te mbare festash
Iliriana Bimi, IT
1 Dhjetor 2021
Pershendetje Anxhela,
Faleminderit per porosin qe e dorezuat ne meyre te perkryer dhe sipas udhezimeve. Na dhate lumturi me sherbimin tuaj .
Prape, ju falimenderit shume!
Me kenaqesi,
Ermant Ntervisi, SE
30 Nentor 2021
Thank you very much the best shop ever Thank you for sharing this moment
Hibah Alswom, SA
29 Nentor 2021
Pershendetje Anxhela
Shum Shum faleminderit per profesionalitetin tuaj.
Jam Shum e kenaqyr nga puna juaj.
Cdo her qe do kem nevoj te juve do vi.
Patjeter do le edhe nje good review per experiencen time Shum te mire me juve.
Jam plotsisht e kenaqyr.
Gith te mirat ju uroj
Xhoana Sulejmani, Canada
25 Nentor 2021
Faleminderit shume. Jeni shume te mrekullueshem dhe te sakte me dergesat tuaja. Gjithe te mirat ne punet dhe dergesat tuaja!!!
Orjola Celoaliaj, IT
23 Nentor 2021
Ju falnderoj shume! Cdo gje ishte perfekte do jeni pa diskutim zgjedhja ime dhe per surpriza ne te ardhmen
Eleni Tragaj, IT
23 Nentor 2021
Pershendetje,
Une ju falenderoj perzemersisht dhe jam shume e lumtur nga sherbimi juaj.Ishte hera e pare qe beja nje dhurate ne Shqiperi dhe i keni kaluar pritshmerite e mia,duke filluar qe nga asistenca ndaj klientit,fakti i te qenurit preciz ne cdo hap te porosise,te gatshem dhe xhentile.Lulet gjithashtu ishin shume te bukura dhe paketimi shume elegant.Ju uroj gjithe te mirat.
Engjellushe Cepele, IT
20 Nentor 2021
Shum faleminderit per perpikmerin.Esht hera e tret qe porosise e jam shum e kenaqur nga ju.FALEMINDERIT

Esma Voda, IT
20 Nentor 2021
YOU ALL DID AMAZING. THANK YOU FOR KEEPING AT IT, EVEN WITH LITTLE INFO. I REALLY REALLY REALLY APPRECIATE IT. THIS IS A LOVED ONE WHO IS TOO FAR AWAY FROM ME TO DO ANYTHING OTHER THAN FLOWERS. THANK YOU SO SO SO SO MUCH!
Terra Lark Sanders, Usa
19 Nentor 2021
Pershendetje,
Shume Faleminderit!! Hera e pare q porosis tek ju ngela e kenaqur... Ju siguroj q do ket dhe here t tjera..
Pune te mbare
Faleminderit
Ramadanaj Megi, IT
18 Nentor 2021
Ngelem perhere e me teper shume e impresionuar nga qualiteti i sherbimit tuaj. Ju falemderoj nga zemra per emocionet fale profesionalizmit e kujdesit qe tregoni qe nga krijimi I porosise deri tek takimi e dorezimi i saj. Cdo gje eshte I nje qualiteti superior dhe me shume klas. Nga prinderit dhe une shume faleminderit e nuk do hezitoj asnjere Tu recomandoj kudo e kurdohere. Ju lutem transmetojeni falenderimin te gjitheve qe punojne aty.
Me respect e dashuri
Vera Cerga, Canada
16 Nentor 2021
Faleminderit!
Shume e kanqur me sherbimin tuaj! Faleminderit qe na beni te ndihemi afer te dashureve tane ne dite te vecanta!
Faleminderit e suksese ne punen tuaj!
Fjoralb Murati, Usa
16 Nentor 2021
Shume faleminderit!!! Mbesa e pelqeu shume!!!
Ju falenderoj pa mase qe kontribuat ne zbukurimin e ditelindjes se saj!!!
Neritana Begaj, Canada
14 Nentor 2021
Shume faleminderit. Kemi ngelur Shume te kenaqur nga sherbimi
Romina Doresi, DE
7 Nentor 2021
Shume e kenaqur,faleminderit per sherbimin edhe korrektesine.
Gjithe te mirat!
Vevjola Manjani, NO
3 Nentor 2021
Peshendetje,
Shume faleminderit per te dyja porosite.
Si gjithmone, mese e kenaqur me gjithcka.
Faleminderit serish!
Sinqerisht,
Jorida Skenderasi, CZ
1 Nentor 2021
You are the best! Me keni dhene nje kenaqesi te jashezakonshme.Tani ketu eshte 6:30am dhe une sapo po pi kafen e mengjesit me foton e mamit perpara se ende nuk e kam marre ne tel.
Shume faleminderit. Biznes te mbare
Flora Konomi, Usa
267Tetor 2021
Thank you so very much for your absolute kindness and care.
It was so beautiful and well prepared
Right on time
I will not forget to give your website the highest rating
Thank you
Huzaifa Alnajjar, TR
26 Tetor 2021
Shume faleminderit!
Super korrekt si ne dergese dhe sherbim!
dite te mbare
gjithe te mirat
Olta Dannemann, DK
26 Tetor 2021
Pershendetje Dorina
Faleminderit shume .
Mami shume e kenaqu
Kind regards
Rudina Hoxhvogli, GB
25 Tetor 2021
Thanks a lot for your professional services
Best regards
Ramzi Alrantisi, ES
18 Tetor 2021
Shume shumeeee faleminderit per korrektesen !!! Shume e kenaqur dhe absolutisht nje nder klientet e ardhshme se shpejti
Marije Nikolli, ES
17 Tetor 2021
Shume shumeeee faleminderit per korrektesen !!! Shume e kenaqur dhe absolutisht nje nder klientet e ardhshme se shpejti
Marije Nikolli, ES
17 Tetor 2021
Flm jeni shume te mire dhe korrekt. Surpriza ishte shume e bukur. Edhe njehere shuuume flm e shume bekime per ju.
Larisa Pasko, Usa
16 Tetor 2021
Shume faleminderit,
Cdo gje eshte ne rregull. Kam ngelur shume e kenaqur nga sherbimi juaj.
Segi Joanidhi, Usa
13 Tetor 2021
Dear all,
Thank you very much for your service. Anton loved the flowers.
Sincerely,
Roberta Di Chiara, Canada
8 Tetor 2021
E nderuar Znj. Gjata,
ju falenderoj per korrektesen tuaj...
Eksperienca me ju me la mbresa shume te mira dhe sigurisht qe do ta ndaj dhe me te tjeret.
Ju falenderoj nga zemra
Me shume kenaqesi
Dr.Drilon Cupi, DE
5 Tetor 2021
Ju faleminderit shume per sherbimin e shkelqyer si gjithmone!
Nida Galanxhi, Canada
3 Tetor 2021
Dorina,
Ju falenderoj per kete mundesi qe na ofroni per te realizuar deshirat tona, pavaresisht largesise. Ju falenderoj .
Elena Velo, Usa
2 Tetor 2021
Shume Faleminderit Korrektesia dhe sjellja juaj shembullore, ben te kthehemi gjithmone tek ju. Pune te mbare ne aktivitetin tuaj aq te bukur. Dhe se larg, ba beni te ndjehemi afer me familjaret tane te dashur. Bekime
Iliriana Bimi, IT
2 Tetor 2021
Ju falenderoj shum per korrektsin Tuaj! Ju beni njerez te lumtur në ditet me
te vecanta ! Ju uroj pune te mbare , jeni me te miret Dhurata.com
Eva Korita, Usa
26 Shtator 2020
Shume flm jeni Shume te mire,,dhe te respektueshem


Altin Broca, Usa
25 Shtator 2020
Sh flm per korrektesine dhe punen e mrekullueshme qe kryet.
Ju uroj Suksese ne vazhdimesi te punes suaj !
Gjithe te mirat!
Me Respekt
Klea Malollari, DE
24 Shtator 2020
Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin. Zonjusha qe mori lulet ishte e kenaqur, dhe une po ashtu.
Bora Islami, Usa
24 Shtator 2020
Pershendetje
Faleminderit shume.
Babi ishte shume i lumtur kur folem.
Faleminderit juve qe me kaq pak na beni aq shume te lumtur te afermit tane.
Prandaj ne rikthehemi te bejme porosi , per sherbimin tuaj korrekt dhe me pergjegjesi.
Respekte
Ilda Cela, Toronto, Kanada
24 Shtator 2020
Pershendetje. Flm shume. Jeni vertet te mrekullueshem dhe korrekte. Nuk ka me bukur t' i gjendesh prane te afermve ne gezime,edhe pse je larg. Ju na bashkoni zemrat. Vazhdoni keshtu, jeni super.
Esmeralda Topallaj, IT
23 Shtator 2020
Pershendetje,
Shume Faleminderit per kryerjen e porosise kaq shpejt dhe korrekt. Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj dhe me kenaqesi do ta ndaj kete experience me familjen time dhe shoqerine. Ju pergezoj per punen e shkelqyer qe beni dhe me siguri do perdor sherbimin tuaj ne te ardhmen.
Thank you,
Engjellushe Saliaj, Usa
21 Shtator 2021
Shum Shume faleminderit cdo gje perfekt si gjithmon.
Hajdhice Nini, Usa
20 Shtator 2021
Shume faleminderit per kryerjen e porosise gjithmone qme korrektese.
Ju uroj nje dite te kendshme dhe gjithe te mirat!
Xhoi Golemi, FR
19 Shtator 2021
Wonderful! Thankyou for keeping me informed and for the image. Much appreciated.
Chantel Onil, Au
18 Shtator 2021
Dear Dhurata,
I hope this email finds you well.
Thank you for your prompt response and service. We sincerely appreciate it!
I wish you a great day ahead!
Best Regards,

Minakshi Gupta, HK
16 Shtator 2021
Faleminderit shume per kryerjen e porosise me perpikmeri sot!!!
Me respekt,
Rina dhe Alfred Mero, Canada
11 Shtator 2021
Ju falemderoj nga zemra per korrektesen tuaj !
Jeni shume te mire !
Per mua ju do jeni gjithmone me te besueshmit dhe me kirreketet per porosite! Gjithashtu ju falenderoj edhe per foton
Me respekt
Mirela Logli, Toronto, Kanada
11 Shtator 2021
Stafi i Dhurata.com jeni me te miret! Shume faleminderit per sherbimin tuaj duke ma bere mamin tim te lumtur me porosine time nga kaq larg sa jetoj. Edhe pse telefoni nuk punonte ju arritet ta gjenit pa u dorzuar! Kam per te bere porosi ne te ardhmen dhe ju jeni zgjedhja ime e vetme. Ju pershendes!
Irisi Millo, Usa
6 Shtator 2021
Shume faleminderit Bletina. Sherbimi juaj eshte gjithmone perfekt.
Adriana Grezda, Usa
5 Shtator 2021
Mesazh falemderimi! Ju pershendesper sherbimin tuaj aq te mire por me shume per korrektesin,.Falemiderit!
Altin Lavdari, Usa
5 Shtator 2021
Faleminderit
Dorina dhe stafit tuaj
Jam Shume e lumtur qe mu plotesua deshira
Lindita Kodhima, Usa
5 Shtator 2021
Ju Faleminderit per mundesite qe ofroni dhe realizoni ke sukses.
Me respekt
Familja Xhixha, Canada
4 Shtator 2021
Shume shume faleminderit! Shume bukur edhe faleminderit per fotot!
Sincerely,
Kristiana Prifti, Usa
4 Shtator 2021
Ju falenderoj shume per kryerjen korrekte te porosise. Ju pergezoj dhe ju uroj gjithe te mirat Thanks,
Roena Polena, Usa
3 Shtator 2021
Faleminderit shume per sherbimin.Jam shume e kenaqur e sigurisht qe ne te ardhmen do ju zgjedh seriesh.
Faleminderit
Elona Cenaj, Usa
1 Shtator 2021
Shume faleminderit per kujdesin Dorina!
Eshte kenaqemi bashkepunimi me ju!
Jeni shume te mire!
Enkelejda Ligaci, Canada
30 Gusht 2021
Hey,
Shume faleminderit. Jeni shume te mire dhe i meritoni Review-te pozitive.
Keep up the great work
Eugen Yzeiri, Albania
26 Gusht 2021
Faleminderit per kotektesine dhe profesionalizmin.
Elvira Cane, Usa
23 Gusht 2021
Shume Faleminderit per korrektesine dhe Sherbimin
Gezim Mucelli, Usa
13 Gusht 2021
Faleminderit shume Dorina,
Te jeni mire,
Bravo per korrektesen
Manjola Milla, GR
11 Gusht 2021
Ju faleminderit per sherbimin dhe dorezimin ne kohe
Ju uroj gjithe te mirat
Vaso Bezhani, Usa
11 Gusht 2021
Faleminderit shume per service te shkelqyer
Brunilda Gjoka, Usa
11 Gusht 2021
Shume faleminderit per punen tuaj me perkushtim dhe korrektesi maksimale!
Patjeter, do te ndaj pershtypjet dhe vleresimin ne google dhe rrjetet sociale.
Gjithe te mirat!
Iris Petrela, Canada
10 Gusht 2021
Shum falemnderit per sherbimin tuaj . Eshte hera e dyte qe perdor kte sherbim e kemi ngelur shum te kenaqur nga ju. Per ne qe jemi larg atdheut sherbimi juaj eshte nje zgjidhje shum e domosdoshme si per cilsin dhe shpejtësine tuaj.
FALEMINDERIT
Esma Voda, IT
9 Gusht 2021
Pershendetje Dorina,
Ju falenderoj per surprizen - u vleresua shume. Edhe torta pati efektin e vet , e bukur dhe e shijshme.
Faleminderit per sherbimin cilesor.
Gjithe te mirat,

Ejona Shundi, ES
7 Gusht 2021
Faleminderit shume. Sherbim i perkryer. Do ju sugjeroj dhe miqve. Jeni te mrekullueshem
Artelinde Zaganjori, Canada
6 Gusht 2021
Gjith te mirat dhe shum Suksese te metejshme:)
Klea Makollari, DE
29 Korrik 2021
Pershendetje
Shume faleminderit per porosine
Marresi ka mbetur shume i kenaqur
Ju uroj nje dite te bukur
Me respekt
Brisilda Pjepniku, DE
27 Korrik 2021
Hello
Thank you so much!
I really appreciate your team helping me out so quickly - the flowers look amazing!
Miga Zambaku, Canada
26 Korrik 2021
Shume faleminderit per porosine qe e kryet jeni shume te mire.
Me Respekt
Viola Bajrami, Usa
25 Korrik 2021
Pershendetje Anxhela,
Leulet ishin shume te bukura edhe arriten ne kohe. Shume falimenderit per sherbimin tuaj!
Ju uroj nje te djel te kendshme ne vazhdim dhe gjithashtu nje jave te re te mbare.
Elena Ndrepepa, DE
25 Korrik 2021
Faleminderit qe bete dorezimin ne kohe rekord!
Faleminderit per perkujdesjen dhe korrektesine!
Kaloshi nje dite te bukur
Esmeralda Bregu, Canada
22 Korrik 2021
Faleminderit eshte fjala e vetme qe mund Te them ne momente Te ketilla ne dite Te vecanta qe na bashkoni me njerezit tane miq dhe shoqeri
Faleminderit Anxhela
Faleminderit Dorina
Faleminderit DHURATA.COM
Artan Bylykbashi, Au
18 Korrik 2021
Shum faleminderit jam shum e kenaqur me sherbimin tuaj
Bella Aida , Usa
17 Korrik 2021
Pershedetje
Ju falemnderit shume.
You are the best.
Thank you and kind regards
Claudine Florence Yumbu, AT
16 Korrik 2021
Pershendetje Dorina,
Doja vetem tju falenderoja pafundesisht per korrektesine tuaj!Eshte e disata here qe porosis dhe gjithmone kam ngelur super e kenaqur!
Gjithe the mirat,
Blerina Shperdheja, Canada
15 Korrik 2021
Hello,
Thank you so much for the quick delivery and informing at all time.
I am very satisfied with your service.
I will write a review for you in social media.
I wish you success in your business.
Regards
Shamim Rahmani, SE
13 Korrik 2021
Pershendetje Anxhela,
Shume faleminderit per sherbimin profesional.
Shoqja ime eshte shume e kenaqur.
Ju uroj nje dite te bukur!
Gjithe te mirat,
Enrika Derza, GB
13 Korrik 2021
Ju faleminderit shume!!!!
Torta pervecse ishte shume e bukur dhe mbesa u gezua pamase,
ishte edhe shume e shijshme me thane familjaret.
Ju faleminderit per Foton edhe per Video-n...nje kujtim shume i bukur per ne.
Ju uroj gjithe te mirat dhe degjohemi ne evenimentin e rradhes per familjen tone :)
Olta Sokoli, DE
10 Korrik 2021
Faleminderit per servisin. Jame Shume e kenaqur. Kam bere order dhe me pare.
Edhe njehere Shume Faleminderit
Yllka Furxhiu, Usa
10 Korrik 2021
Faleminderit shume per sherbimin tuaj.Ishit te mrekullushem dhe sherbim super faleminderit.
Gkentiana Kyrio, GB
7 Korrik 2021
Pershendetje Dorina
Ju falenderoj per sherbimin perfekt.
Si gjithmone korrekt dhe porosia cilesore.
Faleminderit qe percillni gezim ne familjet tona.
Ju uroj shume suksese dhe pune sa me te mbare.
Me respekt
Ilda & Luli Cela, Canada
5 Korrik 2021
Shume faleminderit per sherbimin tuaj ne nivel shume te larte dhe pe korrektese te persosur. Ju uroj vetem suksese ne punen tuaj te veshtire, por edhe te bukur.
Mirupafshim ne porosine e ardhshme.
Andrea Peshtani, Usa
3 Korrik 2021
Bravo per sherbimin professional, gjithmone prane shqiptareve ne dite te mira dhe te veshtira. Mamane dhe neve na nderuat. Ju falenderojme per te gjitha sherbimet qe keni realizuar.
Me respekt familja XHIXHA
Armando Xhixha, Canada
2 Korrik 2021
Ju falenderoj per sherbimin Cdo gje sipas kerkeses time, faleminderit!
Xhulio Olldashi, Usa
29 Qershor 2021
Ju falenderoj pa mase. Gjithmone arrini te plotesoni kerkesat e klienteve tuaj. Ju uroj cdo te mire dhe suksese te metejeshme.
Regisa Lahi, Usa
29 Qershor 2021
Faleminderit per korektesine e realizimin e porosise. Vertet jemi larg po ju na e beni te mundur te percjellim emocionet tona.
Ju uroj suksese ne realizimin e punes tuaj dhe ne jete.
Etleva Benga, Usa
24 Qershor 2021
Thank you for your service!
Everything was perfect.
Only Ervina wasn't available, but again I'm satisfied that flowers are delivered on time, and I like the arrangement.
Any other time I'll use your service!
All best!
Dusan Coric, Usa
23 Qershor 2021
Ju faleminderit! Sherbimi me i mire qe kam pasur mga jashte per ne shqiperi
Enxhi Balla, Usa
22 Qershor 2021
Faleminderit!
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj!
Faleminderit qe jeni kaq te perpikte!
Zhaneta Mullalli, Usa
22 Qershor 2021
Faleminderit per kryrjen e porosis dhe korrektesin.
Me respekte
Aurora Kaloshi, Usa
20 Qershor 2021
Shume faleminderit per sherbimin dhe korretesine.
Stela Tartari, Usa
19 Qershor 2021
You are the best, appreciate and a lot of thanks.
Ramzi Alrantisi , ES
11 Qershor 2021
Ju falenderoj per korrektesen. Surpriza ishte shume e bukur.
Shpetim Doksani, AL
6 Qershor 2021
FALEMINDERIT SHUME NGA ANA JUAJ.Gjithe Te Mirat.
DITEN E MIRE
Erdita Ferhataj, IT
1 Qershor 2021
Shume faleminderit per sherbimin dhe informacionin! Buqeta shume e bukur!
Gjithe te mirat!
Orinda Alliu, ES
1 Qershor 2021
Pershendetje Xhekli,
Ju jeni fantastike ne cilesine e produktit dhe ne korrektesine e dergimit. Ndjehem shume shume mire dhe ju falenderoj nga zemra qe ma bete kaq te lehte shprehjen e urimit per nje person te dashur nepermjet luleve.
Uroj qe larmishmeria juaj te rritet dhe qe ne te gjendemi prane te dashurve tane me shpesh.
Uroj te kaloni nje weekend te bukur dhe me sa me shume porosira.
Best
Manjola Agastra, Canada
28 Maj 2021
Sinqerisht Ju falenderoj! Jeni sherbimi me I mire ne Shqiperi! Faleminderit
Matilda Gjini, Usa
28 Maj 2021
Faleminderit Shum per sherbimin e persosur !!!
Gjyshja i pelqeu shum lulet. Jan shum te bukura. Suksese ne biznesin tuaj dhe do vazhdojm te jemi klient tek ju!
Mimoza Brahimi, Usa
27 Maj 2021
Faleminderit shum per korrektesine dhe sherbimin.Ok, do e presme kenaqesi edhe videon Gjith te mirat
Bekim Hasaj, FI
25 Maj 2021
Faleminderit shume gjithe sfafit tuaj
Porosia qe bera ka shkuar ne adresen e duhur faleminderit edhe njehere jeni me te miret
Ndricim Reci, FR
22 Maj 2021
SHUME Faleminderit per porosine e kryer ne kohe Bravo per punen qe beni. Faleminderit dhe per foton.
Marsida Sollaku, FR
22 Maj 2021
Thank you very much for your efficiency, it looks beautiful!
Levani Nadiradze, Usa
21 Maj 2021
Shume faleminderit per te gjitha sinqerisht faleminderit te jeni mire te gjithe ju qe i beni njerezit tone me te lumtur dhe me te gezuar nga ana jone qe jemi larg dhe nuk kemi munci ti suprizojm vet.
Faleminderit!
Me shume Respekt
Vera Verhulst , BE
18 Maj 2021
I just want to thank you for doing such a good job on the cake I ordered. (Order #9327524) It turned out beautiful. Ilia said it tasted as good as it looked. If I should ever need a product you have again, I will certainly order from Dhurata. God bless you. You were a blessing to us.
Phyllis Lynch, Usa
17 Maj 2021
Shume faleminderit per perkujdesjen dhe profesionalizmin qe treguat. Jam shume e kenaqur nga sherbimi juaj! Ju uroj pune sa me te mbare!
Me respekt
Matina Cako, DE
16 Maj 2021
Hera e par qe porosis dhe Jam e kenaqur Faleminderit Shume. Do ju perdor prap ne ate ardhme. Thank you
Joinda Bano, Usa
13 Maj 2021
Pershendetje!
Shume faleminderit per sherbimin tuaj te perpikte!
Dhe mbi te gjitha qe me ndihmuat t'ia bejme diten edhe me te vecante tim ati.
Gjithe te mirat,
Blerina Beganji, IE
12 Maj 2021
Iu faleminderit o njerez te mire e tr perkushtuar!
Gezuar e qofshi te lumtur prane familjeve tuaja!
Miranda Xhilaga, Au
12 Maj 2021
Shume faleminderit per kryerjen e porosise. Si gjithmone jeni te mrekullueshem.
Gjithe te mirat
Ardita Cokaj, Usa
9 Maj 2021
Pershendetje,
Ju faleminderit shume!
Me gjithe kenaqesi do ua tregoj edhe shoqerise sime faqen tuaj dhe do i rekomandoj per ju. (Ne fakt e kam bere e pa me pyetur- se largesia na ben te gjejme menyra se si te jemi afer familjareve tane).
Ju uroj gjithe te mirat!
Me shume respekt,
Anita Xhamiha, Canada
9 Maj 2021
Ju falenderoj per dergimine e dhurates ne kohe,
Shum korrekt ne punen tuaj.
Me rrespekt
Lindita Kostakis, Usa
5 Maj 2021
Shume faleminderit per sherbimin cilesor! Urime per profesionalizmin dhe seriotitetin
Respekte
Arlinda Qejvani, IT
5 Maj 2021
Shume faleminderit per sherbimin fantastik dhe ne kohe. Ju falenderoj dhe per dhuraten nga ana e juaj, ishte shume e papritur por ju jam mirenjohese
Shendet dhe lidhemi se shpejti prape
Perzermersisht,
Ina Bylyku, Usa
4 Maj 2021
Miredita. Ju falenderoj perzemersisht, jam shume shume e kenaqur me sherbimin dhe korrektesine!!
Vazhdoni keshtu
Adriana Xhomaqi, DE
4 Maj 2021
Pershendetje ,porosia sapo u dergua dhe marresi ka mbetur shume i kenaqur.
Shume faleminderit, jeni te mrekullueshem.
Ju uroj gjithe te mirat
Me respekt
Brisilda Pjepniku, DE
4 Maj 2021
Shume faleminderit Dhurata.com! Si gjithmone, jam shume e kenaqur me porosine.
Ju uroj jave te mbare!
Franceska Xhakaj, Usa
29 Prill 2021
Mirembrema Ju falenderoj nga zemra qe e bet te mundur qe nepermjet jush te bej te lumtur NENEN time te shtrejnte. Vertet largesia na ka ndare,por fale jush ne jemi shume afer njerzve tone te shtrejnte ne ditet e tyre me te rendesishme. Mbaresi paci gjithmone Naten e mire
Besmira Sokoli, GB
28 Prill 2021
Wow . Ju falenderoj shume perzemersisht per punen tuaj kaq korrekte dhe te bukur,me sollet lote gezimi ne syte e me te madhengjyara nga madhi . Nuk isha shume e sigurt ne fillim se do ishte Cdo gje kaq e siguriar po tani patjeter qe do te perdor sherbimin tuaj kaq Te mbrekullueshem ne te ardhmen .Dhe me shume deshire do tju jap reference ne shoqerin time ketu ne Amerik.Ju falenderoj edhe njeher perzemersisht dhe suksese ne biznesin tuaj kaq Te bukur . Ju beni shume njeres Te Gezuar Te lumtur
- Thank you
Alkete Ruci, Usa
28 Prill 2021
Ju falenderoj perzemersisht per suprizen e bukur, cilesine e sherbimit, si dhe pershkushtimin ne punen tuaj!!
Ju uroj shume suksese ne punen tuaj!
Mira Preci, Usa
28 Prill 2021
Shum falemnderit per sherbimin tuaj te shpejt ,per mamin ishte nje surprize shum e bukur dhe e papritur.Do ta kem parasysh edhe per her tjeter per dhuratat tuaja.
FALEMINDERIT PA FUND
Esma Voda, IT
25 Prill 2021
Faleminderit shum!
Keni nje sherbim per tu admiruar dhe me nivel te lart profesional.
Respekt
Erketa Panajoti, Usa
24 Prill 2021
Pershendetje,
Shume faleminderit per kryerjen e surprizes me sukses e lumturi per tim ate.
Cdo gje perfekte!
Faleminderit edhe njehere,
Eniana Shkurti, Albania
24 Prill 2021
Ju falenderoj nga zemra per cilesine e sherbimit. Dhurata duket e mrekullueshme dhe marresi u kenaq jasht mase.
Jolanda Bozhori, Canada
24 Prill 2021
Shume faleminderit porosia u krye ne menyre shume korrekte jam shume e kenaqur me sherbimin ju falenderoj nga zemra
Majlinda Ivano, DE
24 Prill 2021
Pershendetje Dhurata.com! Faleminderit shume per sherbimin tuaj korrekt dhe qe bete te mundur dergimin e urimit tone tek njeriu une i dashur!
Gjithe te mirat,
Aida Lamaj, Usa
23 Prill 2021
E dashur Dorina,
Te falenderoj per kenaqesine qe me jepni ne komunikimin me ju & Dhurata.com.
Eksperienca ime me ju vazhdon te me jape pershtypje shume te mira dhe mbreselenese.
Uroj te gjitha te mirat per ju & biznesin tuaj.
Sinqerisht,
Blerina Bytyci, Usa
21 Prill 2021
Shume Faleminderit
Si perhere korrekt e te sjellshem.
Pune te mbare e suksese te gjithe stafit te mrekullueshem.
Perseri me surpriza te tjera... per te dashurit tane qe i kemi larg ne distance km, por afer zemres e mendjes.
Sinqerisht motrat: Iva&Lili
Iliriana Bimi, IT
21 Prill 2021
Thank you very much for your service and the efficiency, she Loved the Flowers!
Levani Nadiradze, Usa
19 Prill 2021
Shume shume faleminderit. Jeni shume te mire. Ju pergezoj. Me erdhi fotoja e dhurates. Gjithcka ka arritur sic duhet!
Falemindeeir dhe nje here
Kozeta Pepkolaj, IT
19 Prill 2021
Shume Faleminderit. Eshte hera e 4 qe une dergoj me Ju . Jeni shume korekte. jeni clirim per ne qe jemi larg atdheut tone . Paci vetem gezime ne jete .respekte pa fund
Anastasia Tzetzo, Usa
19 Prill 2021
Shume shume faleminderit, do le nje koment patjeter ne rrejtet sociale edhe pse e ndaj dhe me miq e familjare sa e kenaqur jam nga sherbimi juaj
Gjithmone te perpikte, te shpejte , dhe gjithmone e dergoni porosine ne vendin e duhur.
Shume e lumtur qe kam nje kompani si ju ku mund te mbeshtetem per te derguar gjera ne te mire e ne te keq.
Me shume respekt,
Prishila Koni, Usa
19 Prill 2021
Pershendetje Lida,
Te falenderoj nga zemra qe e bete te mundur ta filmonit kete cast. E vleresoj shume sepse do mbetet nje kujtim qe skemi per ta harruar asnjehere!
Falenderoj dhe djalin qe e filmoj!
P.s torta ishe po ashtu sic e mendoja! Shume e bukur!!
Ju uroj gjith te mirat!
Jola Mosko, Usa
17 Prill 2021
Pershendetje!
Shume Faleminderit per kryerjen e porosise! Hera e pare qe ju kam perdorur, dhe tani e di se ku te bej dhurata here tjeter!
Faleminderit dhe nje here!
Zhaneta Mullalli, Usa
17 Prill 2021
Ju falenderoj shume qe e kryet me sukses porosine time. Jeni vertete te mrekullueshem.
Ilirjan Duka, Canada
13 Prill 2021
Super duper service
A*****
Absolutely brilliant shall recomend you to all friends and family
Thank you once again
Excellent excellent
Yasmin Kadri, GB
6 Prill 2021
Faleminderit per sherbimin e sakte dhe miresjelljen tuaj.
Ju uroj mbaresi dhe sa me shum suksese edhe ne punen tuaj
Aurel Kacaj, Usa
4 Prill 2021
Faleminderit shume, shume i lumtur me dorezimin, ju pergezoj per vemendjen tuaj te shkelqyer
Lucia Rosibeth Soto, CR
4 Prill 2021
Shume Faleminderit
Jeni shume korekt
Jam shume e kenaqur me sherbimin
Dorjan Bregu, Au
4 Prill 2021
Shume faleminderit serisht Dhurata Team per dhuraten dhe sherbimin e perkyer! Jeni fantastik!
Franceska Xhakaj, Usa
2 Prill 2021
Ishte cdo gje e perkryer ,gjithmone kam ngelur e kenaqur nga ju .Klientja juaj gjithmone !
Ledja Sata, GB
31 Mars 2021
Shume faleminderit per korrektesine, jam plotesisht e kenaqur,
Helena Drabo, DE
30 Mars 2021
Faleminderit shume! Jam shume e kenaqur per sherbimin dhe korrektesine tuaj!
Ilira Qamirani, Canada
30 Mars 2021
Shume shume faleminderit!! Sherbim i mrekullueshem! Ju falenderoj nga zemra!
Ilirjan Duka, Canada
29 Mars 2021
Ju falenderoj shume per sherbimin dhe miresjelljen tuaj!
Ju pershendes nga larg e ju uroj mbaresi,
Edlira Dedja, CH
27 Mars 2021
Pershendetje
Ju faleminderit shume nje sherbim fantastic.
Jam shume e kenqur
Regards
Andi Beja, Usa
27 Mars 2021
Pershendetje
Ju falenderoj shume per korrektesin tuaj. Jam shume e kenaqur nga dhurata dhe nga sherbimi juaj. Do ju sygjeroj te cdo i aferm i imi.
Ju pershendes.
Faleminderit!
Anxhela Musai, Canada
26 Mars 2021
Faleminderit shume ,Jam shume e kenaqur me gjithcka qe ju beni cilesia gjithashtu edhe sherbimi .
Patjeter qe do vazhdoj te jem clientja juaj.
Meli Hima, Canada
25 Mars 2021
Faleminderit ! Ju vertet i beni njerezit te lumtur.
Silvana Hoxha, Usa
24 Mars 2021
Pershendetje te gjitheve,
Ju falenderoj shume qe e kryet porosine time me shume korrektese dhe profesionalizem. Patjeter qe do le pershtypjet e mia dhe do e rekomandoj faqen tuaj tek te njohurit e mi ktu ne NY. Me shume kenaqesi!
Ju uroj nje te djele te bukur.
Gjithe te mirat,
Najada Vajushi, Usa
21 Mars 2021
Ju falenderoj shume per korrektesine !
Ami Ishte Gezuar pa mase dhe kjo me ben qe tju them jeni me te miret .. suksese ne punen tuaj Te pa lodhur !
Me respect
Jorgo Miraka , Usa
18 Mars 2021
Faleminderit shum
Ishin shum te bukura dhe jeni shum korrekt
Artjola Ymetllari, Usa
16 Mars 2021
Ju Faleminderit
Sherbimi juaj ishte I shkelqyer
Une po shikoj ne te ardhmen per kryerjen e porosive te tjera
A Big thank you
Saimir Avdo, Usa
14 Mars 2021
Faleminderit
Meritoni vetem komplimenta
Gjithe te mirat
Nertila Shehu, IT
13 Mars 2021
Shume faleminderit qe na beni te lumtur duke lumturuar njerzit tane!
Jeni me te miret!
Lindita Musollari, GB
12 Mars 2021
Ju faleminderit per sherbimin
Kam vite tashme qe e perdorim faqen tuaj familjarisht edhe jemi shume te knaqure me sherbimet qe ofroni edhe mbi te gjitha me shpejtesin edhe cilesi
Ju pershendes edhe sa me lart Ju shkofte ky bisnese
Arlen Ndreu, Canada
10 Mars 2021
Ju falenderoj nga zemra per korektesine tuaj si staf dhe ju uroj me te mirat
Ina Ivani, Usa
10 Mars 2021
Pa problem! Mami me coi nje foto te lules dhe jam me shume se e kenaqur. Ju bera tag dhe ne instagram qe te shfaqja mirnjohjen time me miqte e mi. Mezi sa pres te komunikoj me ju serish per dhurata te tjera.
Faleminderit,
Aida Osmeni, Usa
10 Mars 2021
Kam dashur disa here tju bej surpriza te tilla familjareve te mi ne Shqipri po nuk e dija se ofrohen sherbime te tilla.Flm qe egzistoni dhe tju ece mbare kjo sipermarrje.
Kalofshi nje mbremje te kendshme
Pranvera Gjana, Usa
9 Mars 2021
Shume faleminderit per sherbimin dhe korrektesine!Shume suksese ne punen tuaj me porosit per te bere te lumtur familjare dhe njerez te afert edhe nepermjet largesise.
Respekte nga shume shqiptare qe jetojne ne Kanada!
Dorina Yzeiri, Canada
9 Mars 2021
Pershendetje, Ju faleminderit, Ju pergezoj per iniciativen, do tju rekomandoje gjithandej, sidomos per ne qe punojme larg qendres dhe duam nje sherbim te tille, qe ta paguajme online, Dite te mbare,
Genti Zavalani, Albania
9 Mars 2021
Ju falenderoj per korrektesine dhe perkushtimin.
Jeni me te miret.
Maresal Cenolli, Canada
9 Mars 2021
Shume faleminderit! E vleresoj Shume! Do u sugjeroj gjithe miqve Dhurata.com!
Aurelda Velillari, Usa
9 Mars 2021
Faleminderit per punene e mrekullueshme qe beni duke n'a mundesuar te jemi te pranishem ne ditet e rendesishme te te dashurve tane, edhe kur jemi larg fizikisht. Eshte viti i 7te tashme qe prorsis te ju dhe gjithnje sherbimi eshte ekslent .
Gjithe te mirat
Rea Veizi, France
3 Mars 2021
Shume faleminderit per cdo gje. Jeni te mrekullueshem e matyrisht qe do ti them stare qe njoh. Faleminderit shume per cdo gje. Ju uroj cdo te mire.
Pershendetje
Elida Schneider, DE
1 Mars 2021
Mirdita ,
Ju falenderoj shume per kryerjen e porosise me kaq kujdes dhe respekt.
Gjithcka ishte e persosur
Esma Kraja, GR
1 Mars 2021
Pershendetje,
Ju falenderoj dhe jam e kenaqur per sherbimin shume te mire, korrekt dhe te shpejte.
Gjithe te mirat stafit tuaj ne Canada dhe ne Shqiperi.
Me respekt,
Olimbi Marjani, Usa
1 Mars 2021
Faleminderit shume per te dyja shportat e bukura
Se shpejti me porosi tjera
Dite te mbare !!
Ilda Fouquet, France
28 Shkurt 2021
Shume flm per sherbimin tuaj. Jam plotesisht e kenaqur!
Denada Kreka, Usa
26 Shkurt 2021
shum flm per lulet ishin shum shum te bukura dhe shum flm per perpikmerine e dergese,
dhe pse jetoj jasht shqiperis harrita te bej nje dhurate shum te bukur mamas time per Ditlindje
ju uroj gjith te mirat
Faleminderit ,
Klajd Goxho, MT
26 Shkurt 2021
Ju falenderoj nga zemra !! Si gjithmone te perpikte dhe fantastic
Agim Pumo, Canada
23 Shkurt 2021
Hello!
Faliminderit! Ishin shume te bukura.
Thank you,
Romina Buza, Usa
22 Shkurt 2021
Shmm shmmmmmmm flm komplimenta vertet shm xhentila, sigurt do ju kontatojm prap jo me larg se 8 marsi, flm akoma
Kristian Hida, IT
14 Shkurt 2021
Shume faleminderit dhe uroj shendet dhe suksese ne punen tuaj. Si gjithmone korrekte dhe beni te pamunduren per nje dhe familjaret tane.
Ju falenderoj me zemer.
Xhensila Llogori, Canada
14 Shkurt 2021
Pershendetje,
Shume faleminderit juve. Cdo gje ishte shume e bukur. Faleminderit edhe njeher per korrektesen dhe mire u degjofshim ne te ardhmen.
Faleminderit
Eldian Dervishi , Usa
14 Shkurt 2021
Faleminderit shum per sherbimi tuaj korrekt.
Pune Te mbare
Edra Gramshi, Canada
12 Shkurt 2021
Faleminderit, nje bravo te madhe qe gjithmone jepni nje mundesi per te bere njerzit sado Pak happy

Franc Vuka, Usa
10 Shkurt 2021
Pershendetje,
Flm per saktesine tuaj dhe korrektesen,
Si gjithmone nje pune e shkelqyer.
Gjithe te mirat
Altin Dabulla, Usa
8 Shkurt 2021
Shume Faleminderit! Dhe njehere ju uroj gjithe te mirat. Me porosi te tjera perseri. Kontaktojme se shpejti
Iliriana Bimi, IT
7 Shkurt 2021
Pershendetje!
Ju falemimderit shume! Buqeta ishte shume e bukur! Jeni si gjithmone shume profesional!
Gjithe te mirat,
Geridiola Topi, SE
7 Shkurt 2021
O sa te mire qe jeni shume
Shume faleminderit! Zoti ju bekofte gjithmone!! Shume faleminderit qe na jepni mundesine per te bere njerzit tane te lumtur
Ju uroj gjithe te mirat
Manuela Vukcaj, Canada
6 Shkurt 2021
Faleminderit shume. Personi e mori dhuraten
Good luck on your business
Kind regards,
Ardita Balilaj, Canada
5 Shkurt 2021
Pershendetje dhe shume falemderit nga zemra
E mahnitur per sherbimin dhe korrektesine tuaj
Faleminderit
Perzemersisht
Diolanda Durresi, France
5 Shkurt 2021
Jeni Gjithmone Te pranishem kur ne qe jetojme ishte shtetit nuk kemi mundesi Te jemi fizikisht me te dashurit tane per festa dhe gezime. Perzemersisht dhe personalisht ju falenderoj per gezimet qe dhuroni. Urime per sherbimet korrekte dhe cilesi shume Te mira te produkteve tuaja.
Eva Lulellari, Usa
3 Shkurt 2021
Shum Faleminderit per sherbimin jeni te perkryer
Arbjonda Vinca, AT
31 Janar 2021
Shume Faleminderit
Jeni shume te mire
Na e zvogeloni largesin dhe dhimbjen
Brunilda Mingomataj, Canada
31 Janar 2021
Ju falenderoj per korrektesine e sherbimit.Jeni te mrekullueshem. Kenaqesi te porosisim tek ju. Jemi me fat qe e njohem kete sherbim te persosur.
Ju uroj gjithe te mirat. Se shpejti per surpriza te tjera Bekime!
Sinqerisht
Iliriana Bimi, IT
28 Janar 2021
Shume faleminderit ,kemi ngelur te gjithe te kenaqur rrespekte !!
Laerti Skenderasi, GR
28 Janar 2021
Pershendetje,
Faleminderit shume per porosine e kryer. Cdo gje ishte perfekte.
Fjalen e kam shperndare ne Worcester Massachusset.
Ju uroj mbaresi.
Irena Agolli, Usa
28 Janar 2021
Ju falenderoj pa mase per sherbimin tuaj teper correct dhe mbi te gjitha shume te shpejte.Na falet emocione te papershkrueshme.Faleminderit Dhurata.com.
Enkelejda Gace , GB
27 Janar 2021
Rrofshi shum faliminderit dhe kshu vazhdoni bravo shum bukur ku pershendesim
Alket Taku, BE
24 Janar 2021
Mirmengjesi Asnje vrejtje nuk kam per vetem shum falenderime per ju per mundesin dhe korrektesine qe ofroni
Arlen Stafa, GR
23 Janar 2021
Pershendetje,
Ju faleminderoj nga zemra per seriozitetin tuaj ne kryerjen e porosise time dhe sherbimin tuaj 5 yjesh.
Kurora ishte vertete shume e bukur
Ju uroj te keni gjithmon mbaresi dhe suksese ne pune dhe jete
Me respect
Jorida Tabaku, Usa
21 Janar 2021
A BIG THANKYOU for the cake delivery in Albania to our friend. I will definitely recommend your services. Fantastic, especially in these strange times.
Excellent service!!
Roseanna Phipps, GB
12 Janar 2021
Ju falenderoj nga zemra stafi Jeni te mbrekullueshem
Bledian Ivani, Usa
9 Janar 2021
Shume faleminderit.Cdo gje perfekt.You are the best.
Migena Cinoku, GB
9 Janar 2021
Shum Shum faleminderit!
Kjo ishte hera e par qe perdor servisin tuaj, dhe me vjen shum inat qe e zbulova kaq von. Ishte nje proces teper i kollajt. Me pelqej shum qe me dhat mundesi te nderroj daten pasi zyra ishte e mbyllur. Personi qe mori lulet ishte shum e gezuar.
Faleminderit dhe nje her.
Do vazhdoj te perdor kte website dhe per raste te tjera.
Me shum respekt,
Ernisa Ujkaj, Usa
5 Janar 2021
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★