USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Mos u habit

Mbi 4000 komente klientesh ketu poshte, ne Facebook dhe Google.
Edhe ju do beni te njejten gje.

Falemnderit shume per profesionalizmin tuaj!Sa here qe kam bere porosi keni qene shume korekt.
Have a great day!
Valbona Burda, US
30 Janar 2024
Shume Falemnderit per sherbimin tuaj te persosur. Kam perdorur sherbimet tuaja dhe me pare, shume e kenaqur.
Ju falenderoj,
Valbona Mino, US
23 Janar 2024
Faleminderit, jeni me te miret
Ruzha Likja, US
19 Janar 2024
Dear Dorina,
Thank you so much - it was wonderful.
Looking forward to celebrating with your deliveries in the future.
Warmly,
Dana Anderson, US
19 Janar 2024
Shume shume flm korrekt si perhere
Malvina Tagani, Shqiperi
18 Janar 2024
Shume faleminderit! Gezuar dhe vit sa me i mbare!
Zybjana Bedo, USA
13 Janar 2024
Shume Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e kulturuar.
Shendet e mbaresi tju sjelle 2024
Kozeta Ndini, Canada
3 Janar 2024
Ju falenderoj Dhurata.com dhe Gezuar Vitin e Ri!
Franceska Xhakaj, USA
3 Janar 2024
Shume faleminderit per sherbimin dhe saktesin.
Jam shum e lumtur me cdo gje.
Eni Kodhima, USA
30 Dhjetor 2023
Pershendetje.
Ju falenderoj per sherbim me te mire qe beni per njerzit tone te dashur qe i beni te lumtur.
Ju meritoni 5 stars jeni me te miret.
Ju Uroj Gezuar Vitin e Ri 2024 mbaresi dhe lumturi Gezuar Dhurata.com
Eva Korita, USA
30 Dhjetor 2023
Pershendetje,
Shume shume faleminderit per korrektesine dhe per foton. Ishte kenaqesi te beje porosi nga ju.
Gezuar Festat.
Ami Toro, USA
27 Dhjetor 2023
Pershendetje,
Falemenderit shum per servisin-shum I mir.
Edhe falmenrs per photon, por ju lutem mos me publikua ne as ni faqe.
Gezuar festat!
Regards,
Amarildo Shabi, USA
25 Dhjetor 2023
Faleminderit. Jeni te mrekullueshem.Gezuar festat.
Anjeza Hobdari, Canada
24 Dhjetor 2023
Shume faleminderit e Gezuar Festat
Almira Pajenga, Denmark
23 Dhjetor 2023
Shume faleminderit!! Jeni te mrekullueshem!
Silva Dama, USA
17 Dhjetor 2023
Thank you very much!
As always you did an excellent job as if they were your family!
Frida Dyshniku, Canada
12 Dhjetor 2023
Faleminderit per sherbimin me perkushtim dhe korrektesine.
Riza Kodheli, USA
2 Dhjetor 2023
Shume faleminderit! Jeni fantastik
Neziri Ebip, Italy
2 Dhjetor 2023
Shume Flm. Jam shume e impresionuar nga sherbim dhe perpikmeria juaj. Eshte kenaqesi te le review për ju si dhe te bashke punoj Perseri me ju për evente te tjera ne te ardhmen. Ju falenderoj shume nga zemra
Silvana Kadare, USA
1 Dhjetor 2023
Pershendetje,
Faleminderit per sherbimin e shpejte dhe te sakte. Lulet ishin shume te bukura.
Gjithe te mirat.
Eva Priftaj, LU
23 Nentor 2023
Shume faleminderit per kryerjen e porosise me shume profesionalizem.Ju uroj shendet dhe suksese pafund.Kalofshi mrekullueshem ne vazhdim!!!
Entela Tori, USA
15 Nentor 2023
Faleminderit si gjithmone sherbim i perkryer!!!
Neritana Cuko, Canada
13 Nentor 2023
Hera e pare qe e perdor kete sherbim. Shume faleminderit. Ja ka vlejtur shume per mua.
Flavio Ymeri, GB
30 Tetor 2023
Ju falenderoj per korrektesine!
Gjithe te mirat dhe suksese!
Sagita Damzi, GR
27 Tetor 2023
Pershendetje!

Faleminderit per realizimin e surprizes në kohe! Me te vertet qe ngela e kenaqur. Do te vazhoje te jem klientja juaj në vazhdimesi.
Elena Lera, USA
25 Tetor 2023
Faleminderit,Kam ngelur shume e kenaqur nga sherbimi.
Se shpejti perseri.
Alketa Kalemi, Italy
19 Tetor 2023
Pershendetje,
Ju falenderoj shume per korrektesine,
Ju uroj suksese ne pune dhe kudo,
Dite te mbare
Renato Meto, Tirane
17 Tetor 2023
Pershendetje, shume faleminderit.Kam pershrypjet me te mira 3 here qe kam derguar lule.
Dite te mbare
Hendri Qevani, Italy
12 Tetor 2023
Pershendetje Lida dhe personeli perkates,
Ju faleminderit shume per cokollatat. Vertet thane qe na embelsuat me keto surpriza te kendshme.
Ju jam mirenjohese per korrektesine dhe mesazhin qe percillni me ane te ketyre dhuratave!
Ju uroj dite te kendshme!

Keit Spahiu, USA
9 Tetor 2023
Aweee fantastic! Ju faleminderit shume! Kisha besim. Asnjehere nuk me keni zhgenjyer.
Vazhdoj te jem kliente e rregullt me ju :).
Gjithashtu vazhdoj t'ju rekomandoj si sherbim cilesor ne shoqerine time.

JENI SHUME TE MIRE!
FALEMINDERIT!
Ju uroj dite te mbare!
Besjana Osmenaj, Canada
5 Tetor 2023
Pershendetje Lida,

Shum flm per korrektesine dhe servisin e mrekullueshem
Ali Riza Braka, Tirane
12 Shtator 2023
Falemimderit shume per kryerjen e porosise
Adriatik Kraj, US
25 Gusht 2023
Shume faleminderit Lida dhe Dorina per sherbimin e shkelqyer dhe i kryer me kohe kaq te shpejte!
Falenderimet i keni nga ne te gjithe familjarisht!
Urojme sukses and good luck with your business!
Shpresoj qe te kemi elsperienca te njejta ne te ardhme per raste te gezueshme.
Sincerely
Violanda Beci, Canada
22 Gusht 2023
Shume faleminderit perzermersisht qe e bete te mundur!
Ergena Suli, US
21 Gusht 2023
Jeni te mrekullueshme.
Faleminderit nga zemra qe na mundesoni edhe neve qe ndodhemi larg qe tu gjindemi afer te dashurve tane.
Faleminderit
Elisa Bulku, IT
8 Gusht 2023
Shume faleminderit per kete sherbim te shpejte. Meritorious 5 yje.
Anila Veledini, US
20 Korrik 2023
Hi there,
Falenderime zemre per permbushjen e porosise. Nderime per mundesine qe ne jepni duke i bere te afermit tane te na ndjejne afer ne dite gezimi.
Pershendetje te sinqerta.
A. Basha, NZ
19 Korrik 2023
Pershendetje,
Ju faleminderit shume per kryerjen korrekte te porosise sone.
Ju jemi mirenjohes per kujdesin qe tregoni perhere ndaj porosive tona.
Sinqerisht,
Keit Spahiu, US
13 Korrik 2023
Pershendetje Dhurata.com,
Jeni me te miret dhe ju falenderoj per sherbimin tuaj qe na bashkon me shume me te afermit tane.
You are simply the best
Zamira Azbegu, US
12 Korrik 2023
Shume falemiderit jeni te mrekullushem
Vera Hasaj, US
2 Korrik 2023
Miredita
Shume faleminderit per gjithshka
Julinda Raisson, FR
2 Korrik 2023
Ju falenderoj pa mase per korrektesin tuaj qe na lidhni me njerzit edhe pse jemi larg ju falenderoj pa fund.
Eglantina Malaj, US
21 Qershor 2023
Shum faliminderit per porisin qe derguat shpejt !
Eni Xhambazi, US
20 Qershor 2023
Pershendetje,
Ju Faleminderit per parosine qe derguat
Me respekt
Nirvana Baja, FR
17 Qershor 2023
Shum faleminderit per gjithshka. Jeni shum te mir!
Do ju preferoj ne te ardhme
Besjana Bardhaj, CH
13 Qershor 2023
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin,dhe si heret e tjera eshte e sigurt qe do tju reklamoj ne shoqerin time .
Neritan Filaj, GR
7 Qershor 2023
Faleminderit! Ia bete diten me te bukur mamit tim me sherbimin tuaj te mrekullueshem!
Marinela Zhiva, USA
7 Qershor 2023
Thank you very much!!
I'm impressed by your services and customer service.
You will have my business again!
Anensky Norberto, USA
6 Qershor 2023
Faleminderit per dergesen dhe seriozitetin qe keni ne sherbim te njerezve
Shendet dhe pune te mbare te keni gjithmone
Elvis Kraja, TR
6 Qershor 2023
Pershendetje Xhekli,
Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne kohe dhe me akomodim te adreses sipas vendndodhjes se pritesit te dhurates. Cdo porosi qe kam bere nepermjet dhurata.com, eshte kryer ne nje menyre perfekte, asnje problem qofte edhe sado i vogel. Perkundrazi vetem perpjekje te bera pa buje, per te kenaqur sa me shume klientin. Eshte vertet kenaqesi te perdoresh sherbimin tuaj, sepse ju e keni perfeksionuar ate dhe e realizoni shkelqyeshem.
Suksese biznesit tuaj!
Entela Josifi, CA
23 Maj 2023
Faleminderit shume per profesionalizmin dhe korrektesine tuaj.
Erinda Baxho, CA
17 Maj 2023
Ju falenderoj shume per profesionalizmin dhe perpikmerine.
Kalofshi nje dite te kendshme
Roland Hysi, CA
16 Maj 2023
Jeni te mbrekullueshem, faleminderit shume qe jeni kaq te ndergjegjshem dhe korrekt.
Pershendetje
George Leventis, CA
6 Maj 2023

Faleminderit shume. E-maili me foto me erdhi!
Shume e kenaqur me sherbimin dhe gjithshka !
Rovena Kempadoo, AL
6 Maj 2023
Shume faleminderit per sherbimin tuaj. Zoti ju bekofte
Mario Sqapi, CA
3 Maj 2023
Ju falenderoj shume . Jeni te mrekullueshem. Do degjohemi per porosit te tjera. Gjith te mirat
Ona Abduramanaj, US
2 Maj 2023
Faleminderit shume, mamaja ishte shume e kenaqur, ushqimi ishte I ngrohte dhe shume I shishem.
Faleminderit nga zemra,
Majlinda Shuke, US
1 Maj 2023
Pershendetje
Me kini lene prape Pa fjale.
Ju Faleminderit Pa Mase qe sksistoni dhe na sherbeni kaq prefesionalisht ne ditet tona kaq Te vecanta
E kenaqur Pa mase
Faleminderit
Ledi Mihallari, DE
23 Prill 2023
Ju falenderoj shume . Jeni te mrekullueshem. Do degjohemi per porosit te tjera. Gjith te mirat
Ona Gjoka, US
10 Prill 2023
Shume faleminderit, do ju kontaktojmë serisht ne muajt ne vazhdim sepse keni fituar besimin ton ! Faleminderit per punen dhe seriozitetin !
Nezir Ebip, IT
6 Pril 2023
Thanks for your email, my friend received her gift and was very surprised and happy with it.
Appreciate your prompt delivery today.
Regards
Susannah Ivory, GB
1 Prill 2023
Pershendetje,
Shume faleminderit per porosine e kryer, si gjithmone me perpikmeri dhe korrektesi.
Faleminderit dhe dite te mbare,
Xhoi Golemi, FR
28 Mars 2023
Ju falenderoj shume. Lulet ishin shume te bukura. Me nderuat.
Dite te mbare
Almira Pajenga, DK
25 Mars 2023
Shume faleminderit per dergesen! Cdo gje e perkryer.
Shume korrete dhe kemi mbetur shume te kenaqur nga sherbimi!
Do porosisim prape me ju!
Gjithe te mirat,
Ami Narazani, AL
21 Mars 2023
Faleminderit shuum. Jeni shum korrekt. Do tju jap pershtypjet edhe ne rrjetet sociale.
Esmeralda Kuci, IT
12 Mars 2023
Ju faleminderit shume per sherbimin .jam shume i kenaqur nga puna juaj,respekte dhe do tju frekuentoj edhe her te tjera.te jeni mire.
Neritan Filaj, GR
9 Mars 2023
Faleminderit!
Ekazaktesisht si e kam kerku. Jeni shume te mire!!
Sinqerisht,
Elsa Galica, CA
8 Mars 2023
Faleminderit dhe jeni te mbrekullushem qe i beni keto festa te vecanta me perkujdesjen tuaj!! Me respekt
Brunilda Sharra, USA
8 Mars 2023
Shum faleminderit per krryerjen e porosive ,jam shum mirnjohese dhe e jenaqur nga sherbimi juaj
Esma Voda, IT
8 Mars 2023
Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj te perkryer.
Marsela Cenollari, USA
8 Mars 2023
Pershshendetje,dhe faleminderit shume,torta ishte shume e bukur dhe mamaja e pelqevi shume.
Klodiana Bazellari, USA
8 Mars 2023
Pershendetje,
Ju falemnderit per korrektesine dhe sherbimin professional.
Dite te mbare,
Delina Cici, FR
8 Mars 2023
Shume flm
Shume e kenaqur me sherbimin
Marina Muco, GB
8 Mars 2023
Pershendetje,
faleminderit per sherbimin!
Ju uroj nje dite te mbare!
Me Respekt
Entela Cako, DE
8 Mars 2023
Faleminderit si gjithmone perfekt.
Gezuar dhe ju
Regards
Amelita Biba, GB
8 Mars 2023
Flm shum. Pergezime per punen. Komplimenta per ju
Gentian Oshafi, IT
8 Mars 2023
Faleminderit! Buqeta ishte shume e bukur!
Sofika Poci, USA
8 Mars 2023
Pershendetje the shume faleminderit nje sherbim I persosur Thank You
Tofik Muca, AU
7 Mars 2023
Ju falenderoj pafundesisht per korrektesine! Me keni gezuar shume njerez sot
Pune te mbare
Ina Hysi, USA
7 Mars 2023
Ju falenderoj per sherbimin . Lulet shume te bukura e mami eshte tej mase e gezuar .
Me respekt
Rudina Gjoka, USA
7 Mars 2023
Pershendetje,
Faleminderit qe na ndihmoni te japim pak dashuri nga larg. Sherbim shume i sakte dhe ju pergezoj per website-n e lehte dhe profesional! Nuk eshte hera e pare qe porosis nga ju dhe jam shume e kenaqur. Foto ne dorezim vlen shume per te pare momentin e marrjes se luleve.
Do doja vecanerisht te falenderoja personin qe ben shperndjarjen e luleve, pasi kish qene shume i sjellshem dhe ndihmues ndaj mamit tim.
Po le disa "review" ne platformat tuaja publike.
Gjithe te mirat,
Erisa Saraci, DE
7 Mars 2023
Pershendetje dhe shume faleminderit per kryerjen e porosise. Jeni gjithmone te perpikte.
Gjithe te mirat,
Gladiola Musabelliu, CA
7 Mars 2023
Pershendetje!
Ju faleminderit shume per sherbimin! Kemi mbetur shume te kenaqur dhe personit iu be qefi pafund!!
Do e perdorim sherbimin tuaj edhe per raste te tjera.
Faleminderit dhe per foton e konfirmimit!
Dite te mbare!
Me respekt
Elira Dhami, DE
27 Shkurt 2023
Shume faleminderit dhe jam teper e kenaqur me sherbimin tuaj!
Mira Vasjari, USA
24 Shkurt 2023
Pershendetje!
Mesuesja me kontaktoi shume e lumtur me surprizen e saj! Ju faleminderit qe e bet te mundur!
Gjithe te mirat!
Sofia Vaso, AT
23 Shkurt 2023
Faleminderit shume!
Gjithe te mirat ju uroj per nderin qe me bete!
Emiliano Papa, GB
23 Shkurt 2023
Hi,
Thank you very much! I am very satisfied with your service and your service truly exceeded my expectations. I look forward to working with you again.
Regards,
Zainab Hashimi, CA
13 Shkurt 2023
Shume flm per korrektesine.Si gjithmone me te miret, ndaj nuk ju ndahem
Malvina Tagani, AL
7 Shkurt 2023
Përshëndetje Dorina,
Faleminderit, gjyshja u gezua si gjithnje me servisin tuaj dhe dhuraten
Me respekt,
Ida Gjinali, US
1 Shkurt 2023
Shume faleminderit per porosine.Shume kompani korrekte.Pune te mbare
Gazmir Morina, GB
28 Janar 2023
Pershendetje Xhekli,
Shume faleminderit per buqeten e mbrekullushme dhe per sherbimin e shpejt dhe precis.
Ngela shume e kenaqur.
Aulona Litso, DE
25 Janar 2023
Jam shume e kenaqur nga Ju! Pune te mbare dhe Falemnderit perseri!
Anila Veselaj, AL
16 Janar 2023
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★