USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Don't be surprised

Over 4000 customers reviews down here, in Facebook and Google.
Yours will be next.


Te dashur stafi dhe drejtueset/drejtuesit e dhurata.com,
Me keni lene pa fjale dhe teper te emocionuar duke kryer porosine tek te dashurit e mi ne Tirane ne nje dite qe kujtoja nuk do ishte e mundur!
Jeni teper te perkryer.
Sherbimi juaj eshte i pa arritshem.
Une kam 20 vjet qe dergoj dhurata te ndyshme ne Shqiperi dhe ju jeni e vetmja kompani qe keni arritur te fitoni admirimin tim pa asnje lloj ankese.
Zoti jua shperblefte gjithe mundin dhe punen qe beni!
Gezuar Vitin e Ri 2014 dhe paci vetem mbaresi!
Me mirenjohje nga larg,

Lili Romo
Fort Collins, USA
31 Dhjetor 2013

Korrektësia Juaj më surprizoi.
Gëzuar 2014!

Elida Begaj
Tirane, Shqiperi
31 Dhjetor 2013

Pershendetje, jemi shume te kenaqur me sherbimin tuaj.
Jane bere tre vjet qe perdor sherbimin tuaj dhe cdo here qe kam porositure lule kemi qene shume te kenaqur.
Faleminderit per mundesine e te qenurit afer familjes tone nepermjet dhurave te sherbimit tuaj.
Mireudegjofshin deri ne porosine tjeter qe do te kemi.

Edvin Liku
San Diego, USA
30 Dhjetor 2013

Shume, shume faleminderit.
Buqeta shume e bukur.
Gezuar dhe nje vit I mbare.

Mirela Labinoti
GB
30 Dhjetor 2013

Shume faleminderit per sherbimin tuaj te persosur!
Ishte hera e pare per mua qe perdora kete webside dhe kan ngelur teper e kenaqur.
Faleminderit qe na jepni mundesine te kujtojme te afermit tane!
Faleminderit!

Rudina Tico
Philadelphia, USA
29 Dhjetor 2013

Faleminderit per sherbimin tuaj.
Porosia ishte kryer perfekt.
Do e rekomandoj websitin tuaj me shum njerez qe njoh. Kam ngelur I kenquar dhe pres ta perdor kete sherbim pereseri se shpejti.
Faleminderit,

Genti Heqimi
USA
27 Dhjetor 2013

Shume faleminderit per sherbimin korrekt dhe cilesor!
Ju pergezojme per kete ide shume te dobishme dhe inisiativen qe keni treguar ne krijimin e ketij biznesi bashkekohor dhe ju urojme suksese ne te ardhmen.
Patjeter qe do te drejtohemi perseri tek ju sa here te kemi nevoje.
Gezuar Krishtlindjet dhe Vitin e Ri!

Ines Hobdari
London, UK
27 Dhjetor 2013

Do te deshiroja t'u falenderoja shume per kryerjen e porosise me shume korrektesi.
Ajo ishte me te vertete nje suprize per vellain tim.
Faleminderit perseri,

Teuta Stoja
Toronto, Kanada
26 Dhjetor 2013

Hello,
Yes, I have seen the picture.
Thank you for the great service.
It is very expensive to send anything to Albania so I am thankful that I at least have a service like yours.
Thank you again :)

Jasmin Qira
USA
24 Dhjetor 2013

Super, faleminderit, festa te mbara

Matilda Daiu
Paris, France
24 Dhjetor 2013

Shume e kenaqur me sherbimin dhe korrektesine. Faleminderit!
Do perdor me kenaqesi sherbimin tuaj per cdo dhurate qe do dergoj ne Shqiperi!
Gjithe te mirat,

Lindita Bushi
Toronto. Kanada
23 Dhjetor 2013

Thank you very much for your service.
My experience has been fantastic and I will recommend your company to all my friends and family!
My only complaint is that the balloon was not filled with air completely, so it was not really floating in the air.
Regards,
Vishal

Vishal Kapoor
Mumbai, India
22 Dhjetor 2013

Mirembrema
Shume faleminderit per sherbimin cilesor.
Me respect

Elena Xhollo
Nicosia, Cyprus
14 Dhjetor 2013

Faleminderi per korrektesine, pershendetje dhe gezuar festat.

Kocho Grazhdani
Staten Island, Usa
14 Dhjetor 2013

That was good experience with you. Keep it up and do good work
It was enough for me to have them delivered even without giving you the address, just the phone number.
Sincerely

Sh. Muskaj The Woodlands, USA
10 Dhjetor 2013

Shume faleminderit. Porosia kish vajtur sot e nuk kam fjale per ju. Ma bete diten me te bukur sot

Alban Fezollari
Wayne, USA
8 Dhjetor 2013

Hello;
Thank you and you performed a wonderful service.
She loved the flowers! I appreciate your good work and I will call on your company again.
Sincerely;

Paul Oliveira
Stoughton, USA
6 Dhjetor 2013

Faleminderit Dorina.
Cdo gje u plotesua si s'ka me mire.
Patjeter do t'ju rekomandoj dhe perdor edhe here tjeter.

Evi Struble
USA
5 Dhjetor 2013

Thank you so much for your excellent service.
My daughter says that the family were very happy to receive the flowers and note.
Kind regards

Valerie Wade
GB
5 Dhjetor 2013

Shume faleminderit!

Senja Filipi
Shoreline, USA
4 Dhjetor 2013

Shum Faleminderit per punen qe beni :)

Elena Popovski
Astoria, USA
4 Dhjetor 2013

Jam vertet me fat qe ju gjeta ju si firme. Ju falenderoj shum shum nga zemra jeni vertet vertet shum te perpikte.

Ervis Matraku
Milano, Itali
3 Dhjetor 2013

Ju faleminderit dhurata .com!
Jeni te shkelqyer, me korreksin dhe sherbimin tuaj!
Ju vlersoj pa mase...Dhenja e buqetes me rastin e ditelindjes se mamit, per mua ishte nje dite shume e gezuar dje :)
Ju uroj shume seksese ne punen tuaj te shkelqyer..!

Teuta Mehilli
Revere, USA
3 Dhjetor 2013

Ju falenderoj shume per korrektesine me te cilen sherbeni.
Ju na mundesoni qe te jemi me afer me njerezit tane.
Ju uroj shume suksese!

Lindita Ago
Toronto, Kanada
30 Nentor 2013

Shume faleminderit!
Sherbimi ishte i shkelqyer dhe torta shume e fresket dhe e shijshme.
Ju uroj suksese dhe gjithe te mirat.

Amisa Mukaj
Tirane, Shqiperi
25 Nentor 2013

Vetem fjale te mira kam!
Faleminderit,
Erindi

Erind Pepi
Tirane, Shqiperi
21 Nentor 2013

Thank you so much for delivery.

Jan Kotraba
Czech Republic
21 Nentor 2013

Thank you so much for the delivery of flowers last week! I was told they were beautiful-
I will most definitley be using your website again and will be recommending it, great communication with customers and very satisfactory service-thank you so much Dorina !!
Grainne :)

Grainne Daly
Co. Donegal, Ireland
15 Nentor 2013

Ju falemderoj perzemersisht per sherbimin, Ishte E pacmushme lumturia ne fytyren e motres kur mori lulet ,, me vjen keq qe ju kam zbuluar kaq vone ,, padyshim do I perdor sherbimet tuaja ne te ardhmen e afert ,,
Faleminderit
Perzemersisht.

Anjeza Koruni
Luton, UK
12 Nentor 2013

Ju faleminderit per sherbimin! Porosia u krye ne menyre te persosur. Jeni te mrekullueshem!!
Gjithe te mirat!

Anxhela Sugari
Mississauga, Kanada
10 Nentor 2013

Ju faleminderit per shebimin tuaj. Mami im dhe un, kemi mbetur shume te kenaqura. Buqeta ishte sic e kisha porositur un dhe ajo I mori Lulet ne kohen dhe vendin e duhur. Ju lutem percillni falenderimet e mia gjithashtu tek dyqani I luleve ne Fier.
Degjohemi perseri ne raste te tjera ne te ardhmen
Note: kisha nje sugjerim, nese mund te ishte e mundur qe ne sherbim in tuaj te futni buqeta me lule te pergatitura, sepse dhe perzgjedhja mund te jete me e thjeshte dhe te jep dhe nje vizion te asaj qe porosit . Me zgjedhjen qe bera dje isha ne merak si do dukej, por gjithsesi nuk u zhgenjeva
Faleminderit dhe gjithe te mirat!

Ilda Budo
Calgary, Kanada
9 Nentor 2013

Greetings!!! Thank you very much for delivering the flowers first thing this morning.
She had an unexpected meeting and was leaving earlier than expected.
You have exceed my expectations and I will be using your service again in the near future.
In addition I have already passed your contact information to another native Albanian who was looking for a florist to order online.
Thank you again!!!

Marq Robinson
USA
6 Nentor 2013

Pershendetje,
Ju falenderoj perzemersisht per cilesine e tortes dhe korrektesine e dorezimit, gjithashtu dhe per fotografine.
Ju uroj nje bisnes sa me te suksesshem ne te ardhmen.
Faleminderit shume,

Elida Mustafa
Etobicoke, Kanada
28 Tetor 2013

Faleminderit. Keni sherbim te mrekullueshem.

Mariola Zisi
Calgary, Kanada
26 Tetor 2013

Ju falenderojme nga zemra jemi me shume se te kenaqur me porosin.
Ju falenderojme edhe nje here.

Ejona Nazifi
Toronto, Kanada
20 Tetor 2013

Shume flm, jam shume e kenaqur nga sherbimi I juaj.
Respekte

Anila Idrizaj
Ridgewood , USA
20 Tetor 2013

Pershendetje Dhurata.com
Me anen e ksaj email dua tju falimenderoj shum per porosine e bouquet me lule se ja sjellit Dorines.
SHUM magnifisant e kishit punua bouquet.
Shpresoj se biznisi juaj perparoje ma shum dhe ma mire se asht.
Falimenderit shum per servicin se e beni gjithmone ma mire se zhdo kush.

Ali Leka
Blairstown NJ USA
17 Tetor 2013

Gjithecka ishte perfecte.
Shume faleminderit qe e bete mbesen time dhe prinderit e saj edhe me te lumtur ne diten e saj te vecante.
Arushi ishte shume I bukur ashtu sic e doja une.
Ju falenderoj per korrektesine.

Aurora Behaj
Chicago, USA
15 Tetor 2013

Shume faleminderit, duket shume bukur

Ina Bylyku
Rancho Cucamonga, USA
14 Tetor 2013

Ju falenderoj shume per profesionalizmin dhe punen tuaj.
Ju uroj suksese ne te ardhme.

Arlind Qatipi
Toronto, Canada
9 Tetor 2013

Shkruajta nje koment ne website tuaj.
Sherbim I shkelqyer!
Shume faleminderit.

Blerina Abazi
North York, Canada
9 Tetor 2013

Shume faleminderit.
Jeni shume te sjellshem.

Angela Berardelli
Switzerland
3 Tetor 2013

As always thank you for your service.

Esmeralda Dhima
Malden, USA
29 Shtator 2013

Faleminderit shume
Jeni bravisimi
Ciao

Shkelzen Gjana
Itali
28 Shtator 2013

You did it again!
And I did not doubt it for a second that it could happen otherwise.
I just want to share that my order was at a very short notice.
It thankfully reached the destination on time, thanks to your stellar service.
Thank you so much and all the best,

Alva Kosta
Woodbridge, Canada
26 Shtator 2013

Ju faleminderit pa fund per kete sherbim qe ofroni!
Jeni shume korrekt.
Kjo eshte e disata here qe bej biznes me ju dhe cdo here kam qene shume e kenaqur.

Erinda Stefi
Newport News, USA
15 Shtator 2013

Faleminderit per sherbimin korrekt tuaj.
U jam mirnjohes qe ma bete mamin tim te lumtur.
Uroj gjithe te mirat per ju.
Faleminderit!

Aishe Myrtezaj
Brooklyn, USA
15 Shtator 2013

Me vjen shume shume keq qe nuk e kam ditur me pare adresen tuaj,
Sherbimi i shpejte, i kulturuar, PERFEKTE.
Tani qe ju gjetem, nuk ju ndahemi me,
Pune te mbare,

Samir Hasanbelli
Tirana, Shqiperi
13 Shtator 2013

Faleminderit shume.
This should be one to put on your website.
It's lovely with the baby.
You should sell baby gift baskets.
That would be a good idea.
Thanks

Sarah Vajushi
Ilford, UK
9 Shtator 2013

Pershendetje,
Sherbimi ka qene i perkryer dhe vertet serjoz.
Ju falenderoj qe e bete te mundur kete deshire.

Amantia Imeraj
Itali
9 Shtator 2013

Pershendetje,
Ne radhe te pare do te doja tju falenderoja per sherbimin korrekt dhe te kulturuar qe keni kryer.
Per kete ju komplimentoj dhe me shume kenaqesi do ta rekomandoj kete sherbim dhe tek miqte e mi dhe do te kryej dhe porosi te tjera prane jush.
Ju jemi mirenjohes qe kryeni ate sherbim te cilin ne qe ndodhemi jashte Shqiperise nuk mund ta realizojme vete.
Me respekt

Zamira Dezdari
Dielsdorf, Switzerland
6 Shtator 2013
Aww shum shum faleminderit.
Jeni shum korrekte dhe te sakte

Anxhela Ago
Lodi, USA
3 Shtator 2013

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Pershendetje.

Sirjan Xhurxhi
Cheshire, USA
3 Shtator 2013

Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne kohe dhe per lulet qe dukeshin tamam sic I doja!
E vlersoj shum korrektesine tuaj!
Lulet me te vertete ishin shum te bukra sic me thate ju!
Te falenderoj dhe te Uroj Nje dite te mbare!

Blerina Liti
Royal Oak, USA
1 Shtator 2013

Dear Just a quick note as a returning customer: you did it again!!
An excellent delivery and follow up of my order.
Your services are on par with any 5 star western retail businesses.
Congrats & Keep it up.

Altin Ceka
Sacramento, California
30 Gusht 2013

Shume faleminderit!
Buqeta dukej shume bukur.
Dite te mbare,
Estela

Estela Skende
USA
30 Gusht 2013

Pershendetje,
Shume falemnderit per sherbimin dhe fotografine, sapo e konfirmova edhe me personin vete.
Dite te mbare,

Jorida Vakiari
Houston, USA
26 Gusht 2013

Faleminderit per kryerjen e porosise dhe per foton gjithashtu.
Pershendetje

Edlira Sinojmeri
Toronto, Kanada
26 Gusht 2013

Gjithcka ishte perfekte. Shum faleminderit.

Stefania Harizi
USA
23 Gusht 2013

Shum flm per sherbimin fabmntastik...Halla lulet dhe vecanerisht surprizen e kishte pelqyer shum...Flm

Alba Spahiu
Boston, USA
21 Gusht 2013

Ju falenderojme nga zemra per sherbimin tuaj ne menyre te shkelqyer si dhe Torten te nje cilesie te larte dhe te zbukuruar me shije.
Te kini nje dite te mire dhe me plot Porosi

Raimonda Guci
Rochester, USA
18 Gusht 2013

Shum flm, Jeni Te papar , Ju Rujt Zoti!!!

Sajmir Gjonikaj
Clinton Township, USA
18 Gusht 2013

Pershendetje
Dua tju falenderoj nga zemra per sherbimin dhe korrektesine.
Si ne gezime dhe hidherime na nderuat.
Per ne qe jeni larg dhe ne pamundesi tu gjindemi te aferveme tane ne keto momente nje sherbime i tille na i ngroh zemrat te dyja paleve.
Me shume rrespekt

Aferdita & Enri Gjebrea
Toronto, Canada
5 Gusht 2013

Thank you for your prompt and professional service.
My granddaughter was delighted

Ron Spencer
Crekerne, UK
26 Korrik 2013

Faleminderit per sherbimin tuaj te shkelqyer!
Gjithe te mirat,

Etleva Ostrosi
Montreal, Kanada
23 Korrik 2013

Pershendetje, ju falenderojme shume per lulet qe derguat me rastin mortor.
Jemi shume te kenaqur me sherbimin tuaj.

Edvin Liku
San Diego, USA
21 Korrik 2013

Oh sa foto e bukur! Faleminderit shume!

Marjola Hotchkiss
US
19 Korrik 2013

Thank you so much for your excellent service.
Delivery was timely and in very good atmosphere.
It made my girl's day.
Bouquet was excellent.
Thank you very much!

Suhail Al Amir
OM
13 Korrik 2013

Pershendetje,
Me ane te ketij e-maili dua t'ju falenderoj nga zemra per sherbimin tuaj ne kohen e duhur.
Ideja juaj e shkelqyer dhe sherbimi korrekt na bejne edhe ne qe jemi larg te afermve tane te ndihemi sikur jemi atje.
E kam perdorur dhe do te vazhdoj ta perdor kete sherbim dhe sigurisht edhe ta rekomandoj tek shoket e mij.
Ju uroj suksese dhe gjithe te mirat ne punen tuaj.

Me respekt
Xheni Llogori
Toronto, Kanada 9Korrik 2013

Shume shume faleminderit.
Shume I kenaqur nga sherbimi juaj.
Kam reklamuar sherbimin tek shoket e mi.
U jam shume mirnjohes.
Faleminderit

Mersim Karaj
Grays, England
4 Korrik 2013

Pershendetje,
Ju faleminderit per sherbimin. Nuk ka problem per vonesen. Sipas fjaleve te mamit: "Me bere njeriun me te lumtur ne bote"
Edhe nje here faleminderit dhe ju pergezoj per punen qe beni,
Gjithe te mirat,

Lorela Paco
Saint Paul, USA
30 Qershor 2013

Dua tju falenderoj per torten qe beret.
Ishte e perkreyer dhe shume e vecante.
Jam shume e kenaqur dhe e lumtur me porosin.
Ju falenderoj shume per gezimin qe keni sjell per famijlen time.

Ina Jahaj
Quincy, USA
26 Qershor 2013

Shume faleminderit per sherbimin e perkryer dhe korrektesine tuaj.
Me respekt Ola.

Faviola Parllaku
Victoria, Australia
26 Qershor 2013

Ju faleminderit. Jeni shume te sakte dhe te papare :)
Faleminderit.

Erion Qatibi
Itali
24 Qershor 2013

FLM Shume.
Thank You such a great service.

Gjergj Gjura
Quincy, USA
23 Qershor 2013

Pershendetje e faleminderit shume per sherbimin!
Marresit e luleve u impresionuan aq shume dhe ju falenderoj qe me nderuat.
Buqeta duket super e bukur ne foto.
Kjo ishte verte surprize se asnjehere nuk kam degjuar qe te dergosh dhurate e te marresh foto konfirmimi per te.
Ju uroj suksese te metejshme ne biznes.
Ju uroj gjithe te mirat,

Marjola Hotchkiss
USA
20 Qershor 2013

Jeni te shkelqyer per sherbimet qe ofroni.
Ju falenderoj tej mase qe na keni dhene kete mundesi per te gezuar te afermit tane me supriza.
Faleminderit shume

Asjana Goxhi
London, UK
17 Qershor 2013

Ju adhuroj. Shume faleminderit.
Perqafime,

Alma Sinojmeri
La Plata, Argentina
17 Qershor 2013

Jeni sh Te mire,ju uroj nga zemra gjithe Te mirat.

Ela Sadiku
Ras Al Khaimah, United Arab Emirates
10 Qershor 2013

Pershendetje, juve!
Gjithcka eshte ne rregull dhe ju falenderoj shume, duke iu deshiruar pune te mbare edhe ne ne te ardhmen.
Suksese
Respekte,

Vera Pelaj
Prishtine, Kosovo
4 Qershor 2013

Thanks a lot for your excellent service !!!

M. Koskas
Creteil, France
4 Qershor 2013

Shume faleminderit.
Nuk gjej dot fjale te pershkruaj gezimin dhe emocionet qe perjerova nga kjo porosi surprize qe u realizua fale jush.
Shtofshi me shume gezime dhe pakesofshi hidherimet ne jeten e njerezve.
Jeni te mrekullueshme.
Shume faleminderit perseri me shpresen se do te komunikojme se shpejti per porosi surpriza te tjera.

Emanuela Cela
Las Vegas, USA
3 Qershor 2013

Jam shume I kenaqur nga sherbimi juaj!!
Faleminderit shume!!!!!

Spiro Marko
St. Louis, USA
28 Maj 2013

Shume shume faleminderit nga zemra.
Vazhdoni keshtu me kete sherbim te shkeqyer.
Gjithe te mira.

Perqafime,
Alma Sinojmeri
La Plata, Argentina
28 Maj 2013

Pershendetje dhe faleminderit.
Si gjithmone, kurre nuk na keni zhgenjyer.
Urojme te keni nje vere plot suksese ne biznesin tuaj dhe mire u takofshim perseri.

Ylli Malasi
Cleveland, USA
26 Maj 2013
Falemnderit Dhurata.com.
Me vjen keq qe nuk ju kam njohur me pare.

Tatiana Zeqolli
Quincy, USA
19 Shkurt 2013
Faleminderit per sherbimin kaq perfekt!!
Me respekt

Jola Xhindoli
London, UK
17 Shkurt 2013
Dear Sir/Madam.
Thank you very much for the delivery :)
My comment is that you are very professional and you know very well what the customer wants. Even in Valantines you managed to deliver on time which made me and the receiver of the flowers really happy! Thank you very much :)

Kind regards,
Athanasios Papapanagiotou
Holland
15 Shkurt 2013
Shume faleminderit for your service jam shume I gezuar :) thank you!

Bernardo Ismailati
Philadelphia, USA
15 Shkurt 2013
Thank you for the confirmation and the excellent service.

Pablo Bruno
Argjentine
15 Shkurt 2013
Pershendetje,
Shume faleminderit per kryerejen e porosise dhe ne nje kohe rekord.
Dhe ne te ardhmen do te kaloj permes jush per te bere dhurata ne Shqiperi ose dhe ne vende te tjera.
Gjithe te mirat e vazhdoni te kryeni sherbime me kete lloj cilesije.

Arian Murthi
Colombes, France
15 Shkurt 2013
Flm shum jeni TE perkryer

Flamur Dauti
London, UK
15 Shkurt 2013
Shume shume faleminderit.
E vleresoj sherbimin tuaj tejet korrekt dhe profesional.
Nuk e kisha menduar ndonjehere qe nje biznes Shqipetar do te ishte kaq korrekt.
Urime per cka keni krijuar.
Gjithe te mirat, Andi

Andi Demcellari
Mississauga, Kanada
10 Shkurt 2013
Faleminderit per sherbimin, ju uroj suksese :)

Lindita Aga
Toronto, Kanada
4 Shkurt 2013
Faleminderit shume.
Porosia qe bera ishte nje supriz e vertete dhe shume e bukur.
Jam shume e kenaqur me ju.

Lavdie Laraku
Garfield, USA
3 Shkurt 2013
Flmn!
Gjithshka ka shkuar ne kohe dhe sherbimi ka qene i mrekullueshem.
Pershendetje

Dritan Poci
Goteborg, Sweden
23 Janar 2013
Pershendetje.
Shume faleminderit per sherbimin e shkelqyer.
Nje surprize shume e bukur per familjen time ne Tirane.
Faleminderit gjithashtu per fotot qe me derguat.
Gjithe te mirat.
Nje perqafim nga Argjentina,

Alma Sinojmeri
La Plata, Argentina
8 Janar 2013
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★