USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Don't be surprised

Over 4000 customers reviews down here, in Facebook and Google.
Yours will be next.

Faleminderit shum jeni te mrekullushem
Brixhilda Pali, NL
4 Qershor 2024
Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin tuaj. Cdo gje perfekte dhe ne kohen e duhur.
Pune te mbare,
Marcelo dhe Elona Dejesus, IT
31 Maj 2024
Shum te bukura! Shum flm prej jush!
Fluturim Kacabuni, DE
24 Maj 2024
Pershendetje,

Ju falenderojme nga zemra!
Surpriza u realizuar ne kohe dhe me sukses.
Falemners!
Te fala,
Erald Okaj, US
23 Maj 2024
Shume flmnd! Jeni te mbrekullueshem! Me gezuat shume qe e keni kryer porosine qe sot qe ishte ditelindja e nenes sime! Ju ecte mbare me biznesin se qenkeni shume te mire!
Lindita Kosumi, US
15 Maj 2024
Thank you so much for your service.
Lindita Hysenaj, US
12 Maj 2024
Thank you so much! She loves them and they are beautiful!
Kelley Qesati, US
12 Maj 2024
Pershendetje,
Shume faleminderit, cdo gje ishte perfekte.
Noel Cani, US
9 Maj 2024
Miredita, Ju falenderoj pa mase per perpikmerine tuaj. Ju faleminderit shume. Marresja e porosise eshte nje zonje ne moshe & e semure ne fakt.
Sido qe te jete situata, ju asnjehere nuk humbisni asnje oportunitet per te treguar profesionalizmin tuaj & ndaj nuk kam perzgjedhur asnjehere per te punuar me biznes tjeter.
Ju falenderoj edhe 1 here. Dite & pune sa me te mbare.
Jonida Sehic, US
1 Maj 2024
Shume Faleminderit per sherbimin.
Cdo gje ne kohe reale Dhe lulet shume te bukura!
Rovena Avdylaj, US
26 Prill 2024
Ju faleminderit shume per sherbimin korekt dhe me cilesi te lart.
Ju arritet ta dergoni porosine ne kohe edhe pse vendndodhja e marresit ishte e diskutueshme.
Patjeter qe do ndaj pershtypjet e mia me te mira ne rrjetet sociale, Google, por edhe gojarisht.
Ju uroj nje fundjave te bukur!
Faleminderit,
Lorena Almeida, US
16 Prill 2024
Pershendetje dhe faleminderit shume. Sherbimi ishte I persosur. Eshte hera e dyte qe ne kryejme kete sherbim me ju dhe jemi shume te kenaqur. Do te jemi porositesit tuaj te perhershem.
Vasilika Gjoni , US
16 Prill 2024
Shume shume flm Shume pune profesionale
Jeni per qdo lavdate
Hera e pare qe skam as dhe nje vrejtje me te voglen.
Ju lumte per punen qe e beni.
Flm
Mimoza Kelmendi, US
30 Mars 2024
Faleminderit Shumeee!!
Per me shume qe e derguat sot!
Jeni shume te mire!
Shume suksese!
Perqafime nga larg!
Evis Mandili, Rumani
25 Mars 2024
Pershendetje!
Ju faleminderit per sherbimin!
Gjithe te mirat!
Jonida Basha, Shqiperi
23 Mars 2024
Pershendetje,
Ju falenderoj shume jeni gjithmone korrekt ne punen tuaj.
Elisa Singa, GB
16 Mars 2024

Pershendetje,
Falemnderime te perzemerta per sherbimin tuaj te mrekullueshem dhe per fotografine qe na niset.
Me respekt,
Marinela Gjoni Boillat, CH
15 Mars 2024
Pershendetje shume Faleminderit jeni njesha bravo
BIANKA PITOUSI, CH
13 Mars 2024
Faleminderit! Jeni me te miret! Kur distanza eshte ajo qe na ndau me te dashurit e zemres, jeni ju qe na bashkoni zemrat dhe te jemi bashke ne Momentet me te bukura familjare. Ju uroj suksese ne punen tuaj te bukur!
Esmeralda Topallaj, Italy
13 Mars 2024
Faleminderit per sherbimin tuaj per dy porosit ne 9 Mars,si edhe per cilsin e freskin e tortes dhe luleve.Jeni shum te mir
Esma Voda, Italy
13 Mars 2024
Pershendetje Dhurata.com,
Lulet jane shume te bukura.
Shume faleminderit per sherbimin tuaj perfekt si gjithmone.
Respekte
Eralda Dule, GB
12 Mars 2024
Ju falenderoj shume.
Lulet ishin perfekte dhe mami u gezua shume.
Ju falenderoj nga zemra.
Tani qe jam larg e di ku duhet te porosis lule per familjaret.
Gjithe te mirat,
Anxhela Daci, USA
9 Mars 2024
Ju faleminderit per dergesen dhe korrektesine!
Gezuar 8 Marsin!
Pershendetje te perzemerta.
Filda Pelargu, DE
8 Mars 2024
Faleminderit shume. Te bukura lulet.
Nadire Kupi, USA
8 Mars 2024
Shume faleminderit, si gjithmone edhe sot jeni shume korrekte.
Faliminderit dhe gjithe te mirat!
Eni Xhambazi, USA
8 Mars 2024
Pershendetje,
Shume faleminderit qe e derguat porosine. Jam shum e kenaqur me sherbimin tuaj.
Ju faleminderit,
Fabjola Gjyla, GB
8 Mars 2024
Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin tuaj te perkryer.
Suksese dhe pune te mbare,
Mirela Prifti, AL
8 Mars 2024
Pershendetje! Ju falenderoj pa mase per surpizen qe mia kishit ba nanes teme. Falemners dhe per foton. Suksese ne punen tuaj!
Jasmina Dushi, USA
8 Mars 2024
Faleminderit shume. Jeni me ta miret. Buqetat dhe lulet ishin shume shume te bukura dhe te fresketa.
Gjithmone do porosisim tek Juve se jeni preciso dhe te shpejt.
Ju Salutoi
Arlinda Sulejmani, Italy
7 Mars 2024
Pershendetje,
Faleminderit, ju pergezoj per korrektesen dhe pergjegjshmerine.
Gjithe te mirat!
Guina Shabani, USA
7 Mars 2024
Shume faleminderit, zonja e pelqeu shume buqeten e trendafilave, ishte realizuar bukur ashtu si e kerkova ne te vertet.
Faleminderit
Urjana Pjetri, USA
7 Mars 2024
Faleminderit.
Sherbimi shume i sakte. Do bej perseri porosi tek ju.
Diten e mire
Alda Gjoshi, Italy
5 mars
Shume faleminderit! Cdo gje ishte perfekte.
Denisa Troka, GB
2 Mars 2024
Faleminderit shume per sherbimin! E kryet ne menyre perfecte!
Pranvera Gjoncaj, USA
24 Shkurt 2024
Faleminderit shume!!! Jeni shume te mire!
Erjona Mane, USA
24 Shkurt 2024
Faleminderit pafund!
Ju nuk me zhgenjeni asnjehere.
Ina Hysi, USA
22 Shkurt 2024
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin e gezimin qe I dhate babit ne ate dite speciale
Rudina Gjoka, USA
21 Shkurt 2024
To whom it may concern,
Thank you very much for your exqusite service.
Rest assured I will reccomend it.
Best regards,
Stefan Boskovic, RS
20 Shkurt 2024
Pershendetje,
Ju faleminderit per gjithcka! Jeni shume te mire!
Ju uroj gjithat te mira!
Me Respekt,
Arber Gashi, CH
14 Shkurt 2024
Shum faleminderit po me tregoj qe I mori ju falenderoj shum per korrektesin, dhe do jem client I juaj ne vazhdim.
Pjeter Ndou, USA
14 Shkurt 2024
Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Pune te mbare,
Mirela Prifti, Albania
8 Shkurt 2024
Shume Faleminderit
Sherbim I shkelqyer
Genti Qilafku, France
6 Shkurt 2024
Faleminderit shum! Jam i kenaqur
Artur Gkllosi, Greqi
2 Shkurt 2024
Falemnderit shume per profesionalizmin tuaj!Sa here qe kam bere porosi keni qene shume korekt.
Have a great day!
Valbona Burda, US
30 Janar 2024
Shume Falemnderit per sherbimin tuaj te persosur. Kam perdorur sherbimet tuaja dhe me pare, shume e kenaqur.
Ju falenderoj,
Valbona Mino, US
23 Janar 2024
Faleminderit, jeni me te miret
Ruzha Likja, US
19 Janar 2024
Dear Dorina,
Thank you so much - it was wonderful.
Looking forward to celebrating with your deliveries in the future.
Warmly,
Dana Anderson, US
19 Janar 2024
Shume shume flm korrekt si perhere
Malvina Tagani, Shqiperi
18 Janar 2024
Shume faleminderit! Gezuar dhe vit sa me i mbare!
Zybjana Bedo, USA
13 Janar 2024
Shume Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e kulturuar.
Shendet e mbaresi tju sjelle 2024
Kozeta Ndini, Canada
3 Janar 2024
Ju falenderoj Dhurata.com dhe Gezuar Vitin e Ri!
Franceska Xhakaj, USA
3 Janar 2024
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★