USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Don't be surprised

Over 4000 customers reviews down here, in Facebook and Google.
Yours will be next.

Jeni te mbrekullueshem, faleminderit shume qe jeni kaq te ndergjegjshem dhe korrekt.
Pershendetje
George Leventis, CA
6 Maj 2023

Faleminderit shume. E-maili me foto me erdhi!
Shume e kenaqur me sherbimin dhe gjithshka !
Rovena Kempadoo, AL
6 Maj 2023
Shume faleminderit per sherbimin tuaj. Zoti ju bekofte
Mario Sqapi, CA
3 Maj 2023
Ju falenderoj shume . Jeni te mrekullueshem. Do degjohemi per porosit te tjera. Gjith te mirat
Ona Abduramanaj, US
2 Maj 2023
Faleminderit shume, mamaja ishte shume e kenaqur, ushqimi ishte I ngrohte dhe shume I shishem.
Faleminderit nga zemra,
Majlinda Shuke, US
1 Maj 2023
Pershendetje
Me kini lene prape Pa fjale.
Ju Faleminderit Pa Mase qe sksistoni dhe na sherbeni kaq prefesionalisht ne ditet tona kaq Te vecanta
E kenaqur Pa mase
Faleminderit
Ledi Mihallari, DE
23 Prill 2023
Ju falenderoj shume . Jeni te mrekullueshem. Do degjohemi per porosit te tjera. Gjith te mirat
Ona Gjoka, US
10 Prill 2023
Shume faleminderit, do ju kontaktojmë serisht ne muajt ne vazhdim sepse keni fituar besimin ton ! Faleminderit per punen dhe seriozitetin !
Nezir Ebip, IT
6 Pril 2023
Thanks for your email, my friend received her gift and was very surprised and happy with it.
Appreciate your prompt delivery today.
Regards
Susannah Ivory, GB
1 Prill 2023
Pershendetje,
Shume faleminderit per porosine e kryer, si gjithmone me perpikmeri dhe korrektesi.
Faleminderit dhe dite te mbare,
Xhoi Golemi, FR
28 Mars 2023
Ju falenderoj shume. Lulet ishin shume te bukura. Me nderuat.
Dite te mbare
Almira Pajenga, DK
25 Mars 2023
Shume faleminderit per dergesen! Cdo gje e perkryer.
Shume korrete dhe kemi mbetur shume te kenaqur nga sherbimi!
Do porosisim prape me ju!
Gjithe te mirat,
Ami Narazani, AL
21 Mars 2023
Faleminderit shuum. Jeni shum korrekt. Do tju jap pershtypjet edhe ne rrjetet sociale.
Esmeralda Kuci, IT
12 Mars 2023
Ju faleminderit shume per sherbimin .jam shume i kenaqur nga puna juaj,respekte dhe do tju frekuentoj edhe her te tjera.te jeni mire.
Neritan Filaj, GR
9 Mars 2023
Faleminderit!
Ekazaktesisht si e kam kerku. Jeni shume te mire!!
Sinqerisht,
Elsa Galica, CA
8 Mars 2023
Faleminderit dhe jeni te mbrekullushem qe i beni keto festa te vecanta me perkujdesjen tuaj!! Me respekt
Brunilda Sharra, USA
8 Mars 2023
Shum faleminderit per krryerjen e porosive ,jam shum mirnjohese dhe e jenaqur nga sherbimi juaj
Esma Voda, IT
8 Mars 2023
Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj te perkryer.
Marsela Cenollari, USA
8 Mars 2023
Pershshendetje,dhe faleminderit shume,torta ishte shume e bukur dhe mamaja e pelqevi shume.
Klodiana Bazellari, USA
8 Mars 2023
Pershendetje,
Ju falemnderit per korrektesine dhe sherbimin professional.
Dite te mbare,
Delina Cici, FR
8 Mars 2023
Shume flm
Shume e kenaqur me sherbimin
Marina Muco, GB
8 Mars 2023
Pershendetje,
faleminderit per sherbimin!
Ju uroj nje dite te mbare!
Me Respekt
Entela Cako, DE
8 Mars 2023
Faleminderit si gjithmone perfekt.
Gezuar dhe ju
Regards
Amelita Biba, GB
8 Mars 2023
Flm shum. Pergezime per punen. Komplimenta per ju
Gentian Oshafi, IT
8 Mars 2023
Faleminderit! Buqeta ishte shume e bukur!
Sofika Poci, USA
8 Mars 2023
Pershendetje the shume faleminderit nje sherbim I persosur Thank You
Tofik Muca, AU
7 Mars 2023
Ju falenderoj pafundesisht per korrektesine! Me keni gezuar shume njerez sot
Pune te mbare
Ina Hysi, USA
7 Mars 2023
Ju falenderoj per sherbimin . Lulet shume te bukura e mami eshte tej mase e gezuar .
Me respekt
Rudina Gjoka, USA
7 Mars 2023
Pershendetje,
Faleminderit qe na ndihmoni te japim pak dashuri nga larg. Sherbim shume i sakte dhe ju pergezoj per website-n e lehte dhe profesional! Nuk eshte hera e pare qe porosis nga ju dhe jam shume e kenaqur. Foto ne dorezim vlen shume per te pare momentin e marrjes se luleve.
Do doja vecanerisht te falenderoja personin qe ben shperndjarjen e luleve, pasi kish qene shume i sjellshem dhe ndihmues ndaj mamit tim.
Po le disa "review" ne platformat tuaja publike.
Gjithe te mirat,
Erisa Saraci, DE
7 Mars 2023
Pershendetje dhe shume faleminderit per kryerjen e porosise. Jeni gjithmone te perpikte.
Gjithe te mirat,
Gladiola Musabelliu, CA
7 Mars 2023
Pershendetje!
Ju faleminderit shume per sherbimin! Kemi mbetur shume te kenaqur dhe personit iu be qefi pafund!!
Do e perdorim sherbimin tuaj edhe per raste te tjera.
Faleminderit dhe per foton e konfirmimit!
Dite te mbare!
Me respekt
Elira Dhami, DE
27 Shkurt 2023
Shume faleminderit dhe jam teper e kenaqur me sherbimin tuaj!
Mira Vasjari, USA
24 Shkurt 2023
Pershendetje!
Mesuesja me kontaktoi shume e lumtur me surprizen e saj! Ju faleminderit qe e bet te mundur!
Gjithe te mirat!
Sofia Vaso, AT
23 Shkurt 2023
Faleminderit shume!
Gjithe te mirat ju uroj per nderin qe me bete!
Emiliano Papa, GB
23 Shkurt 2023
Hi,
Thank you very much! I am very satisfied with your service and your service truly exceeded my expectations. I look forward to working with you again.
Regards,
Zainab Hashimi, CA
13 Shkurt 2023
Shume flm per korrektesine.Si gjithmone me te miret, ndaj nuk ju ndahem
Malvina Tagani, AL
7 Shkurt 2023
Përshëndetje Dorina,
Faleminderit, gjyshja u gezua si gjithnje me servisin tuaj dhe dhuraten
Me respekt,
Ida Gjinali, US
1 Shkurt 2023
Shume faleminderit per porosine.Shume kompani korrekte.Pune te mbare
Gazmir Morina, GB
28 Janar 2023
Pershendetje Xhekli,
Shume faleminderit per buqeten e mbrekullushme dhe per sherbimin e shpejt dhe precis.
Ngela shume e kenaqur.
Aulona Litso, DE
25 Janar 2023
Jam shume e kenaqur nga Ju! Pune te mbare dhe Falemnderit perseri!
Anila Veselaj, AL
16 Janar 2023
Thank you very much, for the delivered item.So beautiful .
You have me now forever customer. Very impressive with your service.
My warmest regards and prosperous the new year 2023.
George Leventis, CA
26 Dhjetor 2022
Shume Faleminderit per gjithcka,si porosia, menyr e organizimit,dhe orari I dorzimit ishte i shkelqyer.
Gezoj pershtypjet me te mira.
Faleminderit
Erkan Sait, MK
12 Dhjetor 2022
Pershendetje
Ju falenderoj pa mase! Sherbjmi juaj ka qene ekselent, dhe kjo nuk do jete hera e fundit qe do porosis me ju.
Ju uroj gjithe te mirat!
Haris Vata, USA
10 Dhjetor 2022
Shume faleminderit! E plotesuat ne nje kohe shume te shpejt edhe dhurata duket shume e bukur. E kam perdorur perpara edhe do e perdor prape website-in tuaj.
Juna Hasa, USA
28 Nentor 2022
Shume faleminderit ! Jam teper e kenaqur ! Gjithe te mirat , suksese
Stela Gagani, NO
28 Nentor 2022
Faleminderit shum per dorzimin e shum te shpejt te porosive .Jeni te mrekullushem
Esma Voda, IT
18 Nentor 2022
Shume Faleminderit per sherbimin tuaj. Suksese ne punen tuaj.
Inis Lulolli, US
16 Nentor 2022
Faleminderit shume!!! Si gjithmone te mrekullueshem.
Aida Pumo, CA
9 Nentor 2022
Pershendetje Dhurata.com
Faleminderit shume per korrektesen.
Ju pergezoj per punen tuaj dhe padyshim do ju sugjeroj tek mikeshat e mia.
E meritoni.
Jola Luzaj, US
26 Tetor 2022
Ju faleminderit shume dhe me falni per peripecite me telefonin. Nena eshte ne moshe te thyer dhe jo gjithmone e degjon telefonin. Faleminderit shume per durimin
Ju uroj nje mbremje te bukur!!!
Aurela Dautaj, US
19 Tetor 2022
Shume Faleminderit Anxhela.
Respekt pa fund per ju, jeni te mrekullueshem perhere.
Gjithe te mirat & jave te mbare
Esmeralda Vincani, CA
10 Tetor 2022
Shume faleminderit! Fantastike! Gjithmone beni pune te mire dhe jeni shume korrekt!
Odeta Shehu, US
4 Tetor 2022
Pershendetje,
Ju falenderoj pa mase per korrektesine dhe sherbimin.
Ju uroj suksese ne punen tuaj .
Gjithe të mirat
Isida Divi, AL
4 Tetor 2022
Ju falenderoj nga zemra per sherbimin qe me bet dhe ne kohe rekord,nje njeri behet i lumtur ne momentin e duhur,dhe ju ma keni plotesuar kete ne cdo rast.zoti jua shperblefte me te mira,dhe une ju vlersoj shume.
Neritan Filaj, GR
2 Tetor 2022
Faleminderit Dhurata, wonderful service as always. Use are always the ones.
Have the best day.
Thank you
Monique Newton, AU
2 Tetor 2022
Ju falenderoj shume per korektesine, e sherbimin e shpejte. Si nga Lida dhe stadi juaj.
Respekte
Olimbi Manjani, US
30 Shtator 2022
Shume faleminderit per korrektesine dhe sherbimin,mjaftueshem e kenaqur..
Vevjola Qefalia, NO
30 Shtator 2022
Hi Dorina
Thank you very much , everything was perfect.
Kind regards
Cristina Petousi, GR
30 Shtator 2022
Shume faleminderit! Si gjithmone shume correct! Ju uroj gjithe te mirat!
Soena Dreni, US
27 Shtator 2022
Shume faleminderit per correctsine dhe sherbimin,mjaftueshem e kenaqur..
Vevjola Qefalia, NO
26 Shtator 2022
Shume, shume faleminderit.
Jujam shume mirenjohese.
Faleminderite dhe per foton.
Sherbim special. Edhe pse jemi larg me njerezit e dashur te zemres na beni te ndihemi prane.
Faleminderit,
Vasilika Culaku, US
23 Shtator 2022
Pershendetje Dorina,
Ju falenderoj per perkujdesjen dhe dorezimin correctly .
Ju uroj ta kaloni sa me mire dhe suksese ne punen tuaj.
Fjoralba Rakipi, US
16 Shtator 2022
Faleminderit per korrektesine dhe sherbimin.
Suksese ne punen tuaj.
Aida Cabej, US
13 Shtator 2022
Shume faleminderit per sherbimin dhe korektesen tuaj...vertet ishte nje kenaqsi e madhe ku cdo gje u krye ne kohen e duhur edhe njehere Faleminderit
Medi Pulaha, US
11 Shtator 2022
Shum faleminderit per sherbimin.
Jam shum e lumtur qe keni nje sherbim kaq korrekt.
Ornela Sina, DE
11 Shtator 2022
Pershendetje
Ju flm nga zemra per korrektesen qe keni treguar,ishte shume emocionuese.
Degjohemi ne raste te tjera
Jeni me te miret
Kalofshi dite sa me te bukur
Albana Tefa, AU
9 Shtator 2022

Ju faleminderit per njoftimin me email, foton e dorezimit dhe korrektesen tuaj
Marresja u shpreh shume e impresionuar e une pa dyshim tejet e kenaqur
Me konsideroni jo vetem nje kliente te rregullt tuajen tashme por edhe nje promovuese e referuese te biznesit tuaj
Ju vafte mbare e gjithe te mirat.
Edlira Baka, US
7 Shtator 2022
Shume faleminderit, asnjehere nuk kam ngel e zhgenjyer. Jeni shume te mire, gjithe te mirat.
Valbona Nezha, US
30 Gusht 2022
Faleminderit shume! Ishin shumë te bukura Buqetët!! Edhe cifti u kënaq.
Georgia Michallari, NO
29 Gusht 2022
Pershendetje!
Faleminderit per korrektesine dhe punen e shkelqyer qe beni.
Jeni me te miret.
Gjithe te mirat,
Mirela Prifti, GB
19 Gusht 2022
Pershendetje Anxhela,
Sorry - my Albanian writing is not very strong, so I will write in English. Due to the time difference, I did not see your email until just now. Thank you so much for going the extra mile and locating Megi. I did not know she was being discharged yesterday. I appreciate the effort and will certainly use Dhurata.com again.
All the best,
Ersida Feta, US
17 Gusht 2022
Faleminderit edhe ju per sherbimin dhe qe bete te lumtur edhe nje person tjeter
Klevis Shkembi, SI
12 Gusht 2022
Shummm faleminderit!
Faleminderit qe sillni emocione te bukura tek njerzit!
Bravoo per iden qe keni pasur per ta hapur ne Shqiperi!
Shpresoj te bashkepunoj serisht me ju!
Faleminderit
Raimonda Lleshi, NL
10 Gusht 2022
Shum faleminderit per kryerjen e porosis.Kam cuar edhe her te tjera porosi me ju dhe si gjithmon jeni shum te perpikt.FALEMINDERIT
Esma Voda, IT
8 Gusht 2022
Faleminderit shumee . Hera e 3 qe marr sherbimin tuaj dhe jam shume e kenaqur . Ju kam sygjeruar ne gjithe shoqerine time . Gjithe te mirat xx
Klea Lame , GB
2 Gusht 2022
Faleminderit per foton, buqeta shume e bukur J
Faleminderit e dite te mbare,
Kind regards,
Blerina Shehu, Albania
28 Korrik 2022
Shum faleminderit Dhurata.com
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj dhe te gjitha
Nuk do hezitoj tju shkruaj serish per surpriza te tjera
Pune te mbare
Sonila Zhupani, Usa
26 Korrik 2022
Shume faleminderit!
Asnjehere nuk me keni zhgenjyer, jeni gjithmone te perkryer!
Me respekt,
Stela Duka , Canada
24 Korrik 2022
My daughter's message to me:
THANKS FOR THE 3 baskets!!!! It arrived right when we were about to have lunch(the volunteers) and so the guys were pretty excited
Patrick J Kenney, Usa
23 Korrik 2022
Ju Faleminderit per cdo gje, e Gezuar qe keni krijuar nje sherbim te tille
Brunilda Kadria, Usa
23 Korrik 2022
Pershendetje,
Shume faleminderit. Buqeta ishte dorezuar ne kohe. Shume e bukut!
Ina Theodhori, Canada
21 Korrik 2022
Pershendetje,
Shume faleminderit e morem mesazhin dhe videon. U gezuam shume.
Dite te mbare,
Ifi Comi, GB
10 Korrik 2022
Shume faleminderit per sherbimin e sotem. Buqeta ishte shume e bukur si dhe surpriza per mamane. Flm qe shkuat deri ne restorant , kjo ishte extra.
Julinda Raisson, FR
2 Korrik 2022
Shume flmd.
Great Service! Will keep using you in the future.
Thank you,
Zerine M. Lekaj, Usa
28 Qershor 2022
Miredita
Desha te them faleminderit shume per porosine qe me bete. Kishim nje sebep per nje ceremoni mortore dhe e kishim orarin shume te kufizuar. Ju e bete kuroren ne kohe dhe e derguat perpara orarin. Faleminderit shume.e thene te drejten nuk isha e sigurte do behej apo jo , po jake shume e kenaqur qe ky sherbim eshte shume i mire dhe e di qe ju do e realizoni pa problem fare .
Dhe nje here faleminderit dhe kalofshi nje weekend te mbare.
Me respekt
Lindita Daci, Usa
23 Qershor 2022
Dorina
Porosia u krye me sukses dhe surprise shume e bukur. Ju faleminderit per saktesine dhe cilesine. Jeni te mrekullueshem.
Gresa Gostivari, Usa
23 Qershor 2022
Pershendetje
Ju faleminderit per korrektesine dhe sherbimin cilesor. Patjeter qe puna e mire meriton te njihet e vleresohet
Suksese e mbaresi !!!
Eriola Hyka, Usa
10 Qershor 2022
Shume faleminderit per korrektesine dhe seriozitetin qe ju tregoni.
Ju pershendes
Bukuroshe Ademovi, Usa
9 Qerhshor 2022
Thank you so very much. My mom loved the flowers. I haven't seen her in a year so I truly appreciate the care and professionalism you all carry
Sincerely,
Eneda Shengjergji, Usa
7 Qershor 2022
Pershendetje Xhekli,
Jam shume e kenaqur nga sherbimi dhe korrektesia juaj!
Ju pergezoj!
Faleminderit!
Fatma Kila, CA
2 Qershor 2022
Faliminderit shum te bukura uroj qe porosis serish ne te ardhme per cfare do lloje rasti thanks again
Adem Tafa, GB
24 Maj 2022
Shume flm Dhurata.com. jeni te mrekullueshem. Do e ndaj cilesine e sherbimit tuaj me te gjithe miqte e mi si edhe ne fb etj
Nje jave te mbare dhe suksese ne biznesin tuaj
Ina Xoxa, CA
23 Maj 2022
Pershendetje,
Ju falemnderit shume!
Sherbim i perkryer, buqete jashtezakonisht e bukur... per cdo levdate!
Me te mira,
Mjellma Mehmeti Petersen, MK
20 Maj 2022
Shum faleminderit per kryerjen e sakt dhe ne orar, te porosis. Jam shum e knaqur do ju zjedh perseri.
Sara Elezi, GB
16 Maj 2022
Te dashur Dhurata. com,
Juve si team keni nje dhunti te mrekullueshme - korrektesine dhe respektin per permbushjen e porosise. Ndaj meritoni besimin & admirimin sidomos nga ne qe jetojme larg familjes
Ju duam dhe keni respektin tone
Suksese ne punen tuaj fisnike
Esmeralda Vincani , CA
11 Maj 2022
Faleminderit per sherbimin tuaj dhurata.com!
Si perher shume korrekt.
Vazhdoni keshtu se eshte vertet kenaqesi te perdor serviset qe ofroni duke par perkushtimin qe keni kundrejt klienteve, qofte ai bleresi apo maresi i dhurates. Dhe cdo dergese i jepni rendesi unike.
Gjithashtu sherbimi ndaj klientit tuaj eshte eksepsional! Falenderoj ne vecanti Liden, meqenese pata kontakt me direkt.
Gjithe te mirat,
Ani Laci, CA
9 Maj 2022
Faleminderit gjithe stafit. Si gjithmone nje sherbim i perkryer.
Beta Dizdari, CA
6 Maj 2022
Shume faleminderit per mundeisne qe me dhate ti beja nje surprize vellait per 40 vjetorin e tij!!
Albena Bishop, Usa
3 Maj 2022
Sherbimi fantastik !!!! Shume flm per gjithcka :))) do e rekomandoj faqen tuaj :)
Tea Elmazaj , GB
1 Maj 2022
Ju falenderoj nga zemra e mbetemi borxhlinj me ju per gezimin shpirteror qe na jepni e atmosferen qe ju beni te mundur e qe nuk e paguajme dot me asgje. Na lehtesoni e zbukuroni diten. Ju shkofte mbare.
Uina Alikaj, DE
1 Maj 2022
Faleminderit ! Nuk zhgenjeni asnjehere dhe cdo vit i besoj momentet me te bukura me ju.
Klientja juaj besnike,
Ejona Shundi, ES
24 Prill 2022
Shume faleminderit per korrektesine! Si gjithmone shume te mire dhe te besushem. Ju uroj sa me shume suksese dhe pune te mbare!
Me respekt
Doriana Duhanxhiu, CA
24 Prill 2022
Thank you so much for your service. Always use Dhurata to deliver. Use do a great job and beautiful bouquets. Thank you always happy. Much appreciated.
Regards,
Monique Newton, AU
24 Prill 2022
Faleminderit shume per sherbimin korrekt e lulet e fresketa. Mbi te gjitha per mirsjelljen tuaj. Jeni te mrekullueshem
Shendet e mbaresi ju urojme. Mirudegjofshim me porosi te tjera.
Me respekt
Iliriana Bimi, IT
21 Prill 2022
You falenderoj nga zemra qe beni njerzit te lumtur. Nevoja per ket sherbim esht shum e madhe
Zeqir Salihu, Usa
20 Prill 2022
Shume faleminderit! I gjithe procesi ishte shume i shpejte dhe i thjeshte. E vleresoj shume komunikimin dhe sherbimin ndaj klientit. Jam e sigurt qe do porosis serish
Gjithe te mirat!
Nereida Dema, Usa
16 Prill 2022
Shume falemnderit. Do ju bej patjeter komente ne social media. Ju falenderoj dhe nje here qe e lexuat komentin tim dhe e kryet porosine sot. Ishte shume e rendesishme per ne.
Sonila Reci, Usa
16 Prill 2022
Pershendetje
Shume Faleminderit per ndihmen tuaj , gjithcka duket shume bukur !
Ariola Dauti, GB
2 Prill 2022
Pershendetje Lida dhe Dorina,
Shume Falimmderit per korektesen dhe kuroren e bukur qe e derguat ne kohe. E vleresojme shume biznesin tuaj dhe jemi shume mirenjohes.
Regards
Mimosa Kapllani, Canada
30 Mars 2022
Ansnje verejtje. Shum faleminderit shum i kenaqur me punen qe beni. Vazdoni keshtu .
Alket Taku, BE
29 Mars 2022
Faleminderit shume per sherbimin.Nje sherbim shume korrekt dhe I realizuar shume me kujdes per te plotesuar nevojat e klienteve.
Marsela Mano, CA
26 Mars 2022
Shume faleminderit per korrektesine Dhe keni fituar nje kliente te rregullt per cdo rast qe te kem,
Jeni te mrekudhueshem!
Dila Nikolli, QA
22 Mars 2022
Pershendetje,
Ju faleminderit shume nga zemra .
Jeni me te miret. Na kenaqni shpirtin.
Ju uroj gjithe te mirat.
Me shume respekt,
Anita Xhamiha, Canada
17 Mars 2022

Faleminderit shume. Shume I bukur ai anthuriumi. Edhe paketimi me pelqeu shume. Kam derguar shume here porosi dhe kam ngelur shume e kenaqur nga sherbimi. Faleminderit per korrektesine dhe qe na jepni mundesine te bejme te lumtur njerzit tane sidomos per ne qe jetojme jashte dhe qe nuk kemi mundesi t'i vizitojme shpesh . Ju uroj gjithe te mirat dhe Gezuar Diten e Veres
Denisa Taci, GB
14 Mars 2022
Ju faleminderit shume per sherbimin profesional!
Me keni keni dhuruar nje moment shume te bukur me fotografine e nenes duke marre suprizen e vajzes qe e ka ne emigrim!
Ju urroj suksese
Marjola Peqini, Canada
13 Mars 2022
Ju falenderoj shume! Zonja e mori dhuraten dhe eshte shume e kenaqur me lulet.
Faleminderit dhe njehere per sherbimin shume profesional.
Sofika Poci, GB
9 Mars 2022
Ju faleminderit shume per porosin e kryer, jam shume i kenaqur nga sherbimi juaj bravo.do te bashkpunoj me ju ne te ardhmen dhe do tju reklamoj tek miqt e mij ,edhe njeher faleminderit.
N Filaj, GR
9 Mars 2022
Pershendetje,
shume faleminderit per dergesen dhe qe ja dolet per ta derguar ne kohe brenda dates 8 mars.
Ju uroj shume suksese te metejshme!
Pershendetje e gjithe te mirat,
Dejan Jojic, DE
9 Mars 2022
Shume Shume Faleminderit
Nuk e prisja qe do e dorezonit në dt 8 mars.Ju jam shume mirenjohse .Marresja ngeli shume e kenaqur dhe e suprizuar . Edhe njehere shume faleminderit !
Irena Sajikaj , Usa
9 Mars 2022
Pershendetje !
Ju Faleminderit nga zemra . Mami ishte jashte mase e lumtur . Lulet ishin shume te bukura e sherbimi fantastik .
Me respekt
Rudina Gjoka , Usa
8 Mars 2022
Pershendetje Anxhela,
Porosia u krye me sukses dhe ju falenderoj pa mase qe e derguat sot! Jeni te mrekullueshem!
Xhesilda Vogli, CZ
8 Mars 2022
Sh faleminderit per sherbimin!
Sh e kenaqur mbi te gjitha qe porosia mberriti sot per 8 Mars edhe pse un Isha paksa me vonese me porosine.
Gjithe te mirat!!
Jonirda Hoxha, Usa
8 Mars 2022
Komplimente nga mami im, ushqimi i shijshem dhe i fresket dhe sherbimi shume korrekt dhe profesional.
Jeni me te miret
Ardita Çokaj , Usa
8 Mars 2022
Shum faleminderit nga ju per sherbimin tuaj shum te shpejt ,arriten edhe me shpejt se parashikimi dhe mami ishte prekur shum .FALEMINDERIT PA FUND

Esma Voda, IT
8 Mars 2022
Mirdita
Dua tju falenderoj per sherbimin e presosur qe ju bete dje dhe per kenaqesine qe ju I dhuruat nje Mesuesje te vjeter, qe ka edukuar breza pa fund ne Tirane.
Tezja ime ishte aq e lumtur nga sherbim I juaj sa mendova mos me semurej nga zemra.
Dhe nje here ju falemindert shume.
Thanks
A .Seseri, GB
8 Mars 2022
Pershendetje,
Faleminderit shume per sherbimin. Si gjithmone shume korrekt e profesional.
Pune te mbare e gezuar!
Altin Volaj, CH
8 Mars 2022
Faleminderit per korrektese dhe perkushtimin tuaj!
Gjithcka ishte shume mire duke perjashtuar ujin qe eshtec perreth mamit sikur po mbytet hahahahahhaha por gjithsesi ajo nuk eshte ne doren tuaj!!
Ju uroj te gjitha te mirat!!!
Pune te mbare dhe se shpejti me porosi te tjera
Luanesha Rrushaj, GR
7 Mars 2022
Faleminderit shume . Good job . Love u guys . Thanks again .
Nadire Kupi, Usa
7 Mars 2022
Pershendetje!
Shum faleminderit per porosin e dorezuat ne kohe.
Jam shum e lumtur qe e bera porosin tek ju.
Anisa Beqiraj, GB
7 Mars 2022
Shume shume Faleminderit! Jeni nr 1
Gjithe te mirat ju urojme! Bekime
Iliriana Bimi, IT
5 Mars 2022
Shum faleminderit!
Lulet shum te bukura. Do ju mbaj ne konsiderat per here te tjera.
Pune e mbare
Anita Tafani, IT
5 Mars 2022
Miredita
Faleminderit per sherbimin me saktesi dhe xhentilese te porosise tone.
Jemi plotesisht te kenaqur
Pershendetje
Ilirjan Seseri, IT
1 Mars 2022
Shume falenderime stafit te Dhurata.com per kryerjen e porosise! Dhe jo vetem per kaq, por ne rradhe te pare per ate qe, me sherbimin tuaj te perkushtuar, keni gjetur mundesine te shkurtoni distancat ne raste gezimesh e sebepesh familjare.
Cdo te mire te gjitheve dhe mirupafshim se shpejti,
Kujtim Kabashi, Canada
25 Shkurt 2022
Ju falenderoj shume per sherbimin thuaj fantastik.
Jam shume mirnjohese punes tuaj!
Ju uroj nje dite te bukur!
Ledina Kurici, IT
24 Shkurt 2022
Pershendetje,
Faleminderit shume! Shume te kenaqur nga sherbimi.
Ju falenderoj dhe ju uroj nje dite te mbare!
Gjithe te mirat,
Mariela Nasi, IT
20 Shkurt 2022
Faleminderit! Si gjithmon shume korrekt ne punen tuaj! Ju uroj suksese dhe pune te mbare!
Doriana Duhanxhiu, Canada
18 Shkurt 2022
Pershendetje grupi I Dhurata.
Shume faleminderit per sherbimin tuaj kaq professional.
Prrseri prane nesh na falet kenaqesi, asnjehere te zhgenjyer prej jush.
Sigurisht qe do komentoj per ju ne rrjetet sociale se ka shume njerez qe nuk ju njohin dhe kane nevojje per sherbimin tuaj.
Shume faleminderit.
Respekt
Enkelejda Dule, GB
17 Shkurt 2022
Na e bete diten akoma me te bukur
Faleminderit nga zemra
Fabjola Mailaj, SE
15 Shkurt 2022
Anxhela, Shume faleminderit per emailin dhe per dorezimin e porosise. E vleresoj pa mase sherbimin dhe jam mirenjohes per dorezimin edhe ne kohen kur e porosis brenda dites. Jeni teper profesionale. Faleminderit dhe cdo te mire,
Eduard Qatja, Albania
15 Shkurt 2022
Faleminderit per korrektesine do jem gjithmone nje kliet i juaji ju pergezoj per sherbimin.
Mirosh Yzellari, DE
14 Shkurt 2022
Shum Faliminderit, service expert, bravo, do ju recomondjo te gjith miqt e mi.
Exceptional service
Elvis Planaj, GB
14 Shkurt 2022
Pershendetje, cdo gje eshte perfecte.
Turta eshte shume e shijshme dhe shum e bukur.
Shume faleminderit, jeni shum te mire.
Marcela Kote, Usa
14 Shkurt 2022
Pershendetje, cdo gje eshte perfecte.
Turta eshte shume e shijshme dhe shum e bukur.
Shume faleminderit, jeni shum te mire.
Marcela Kote, Usa
14 Shkurt 2022
Ju lumshin duart Faleminderit shum. Gjithmon jam e kenaqur me ju.
Zarife Demiras, Usa
14 Shkurt 2022
Faleminderit shume!
Gjithmone kenaqesi te porosis me juve,
Ardita Lilaj, Canada
14 Shkurt 2022
Fantastike, jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj.
Shume faleminderit,
Eranda Goldacker, Usa
14 Shkurt 2022
Pershendetje te keni Dhurata.com
Shume faleminderit per korrektesine. Well done
Mbase ju nuk jeni me te miret, por me te mire se ju nuk ka.
Gezuar
Artur Pilika, Albania
14 Shkurt 2022
Ju falenderoj, jeni mjaft korrekt dhe shpresoj ne bashkepunime te metejshme.
Falenderime dhe mireamnjohje!
Anisa Brahja, Albania
11 Shkurt 2022
Pershendetje, faleminderit per sherbimin jam i kenaqur fola me motren cdo gje ne rregull ju pershendes kalofshit mire.
Lulzim Istrefi, Canada
8 Shkurt 2022
Thank you Lida!
Your professionalism and quality of work is unmatched.
I will recommending Dhurata.com to all my friends and family when they send flowers.
Thank you again for your service !
Sincerely,
Spiro Pazolli, Usa
2 Shkurt 2022
Shume shume faleminderit, jam shume e kenaqme per fotografin qe keni ber
Faleminderit shume
Gjitha te mirat
Eva Dragjoshi, IT
31 Janar 2021
Mirdita
Faleminderit shume per porosine. Korrekt e te sjellshem si gjithmone. Suksese te metejshme ne punen tuaj qe e kryeni me pasion e perpikmeri. Sinqerisht motrat
Iva-Lili Bimi , IT
23 Janar 2022
Pershendetje,
Jam shume mirenjohes per sherbimin e shkelqyer dhe per dorezimin ne kohe rekord. Porosia ishte ashtu si une e mendoja dhe prisja nga pershkrimi ne web.
Faleminderit,
Eduard Qatja, Albania
21 Janar 2022
Pershendetje,
Shume faleminderit per sherbimin e korrektesine.
Ju uroj gjithe te mirat.
Me respekt
Eralda Dule, GB
20 Janar 2022
Faleminderit shume ishte vertet suprize shume e bukure dhe hera e pare qe dergoja jam shume e kenaqure faleminderit
Engjellushe Meraj , Canada
20 Janar 2022
Faleminderit shume ishit shume korrekte. Kjo ishte porosia ime e pare por tani te gjitha do ti bej me ju. Sherbim shume I mire dhe shume lehte per te bere porosine.
Vasilika Gjoni, Usa
18 Janar 2022
Shum faleminderit nga sherbimi juaj i shpejt.Esht nje kenaqesi e madhe kur cojm dhurata , e shikojm prinderit e te dashurit ton shum te gezuar nga surprizat .Jam shum e kenaqur nga ju qe kur ju kam zbuluar .FALEMINDERIT
Esma Voda, IT
18 Janar 2022
Ju faleminderit qe ma i beni me te lehte dhe na beni te jemi me afer familjareve tane nr keto dite te bukura.
Dite te mbare!
Esmeralda Islamaj, Usa
12 Janar 2022
Ju falenderoj qe na jepni mundesine t'i gezojme prinderit tane edhe pse jemi larg.
Ingrida Muca-Brace, CH
11 Janar 2022
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★