Gift ideas for Mother's Day

Ja tek erdhi perseri kete vit 7 dhe 8 marsi, dy prej festave me domethenese per familjet shqiptare, 7 marsi Festa e Mesuesve dhe 8 marsi Festa e Nenes.
Rastesi mjaft e bukur qe keto festa jane njera pas tjetres: A ka njerez me te perkushtuar se sa mesuesit qe bejne te pamunduren qe nxenesit e tyre te trashegojne ate dije te akumuluar qe do tu hapi dyer dhe horizonte te reja.
A ka dashuri me te madhe se sa dashuria dhe sakrifica e nenes per femijet e saj.

Mesuesit dhe nenat kane nje jete qe ju sherbejne femijeve te tyre, 7-8 Marsi jane ditet ku ne, nxenesit dhe femijet e tyre, duhet te tregojme mirenjohjen e thelle dhe dashurine per ta.
Nje telefonate nga larg, nje kartoline, nje buqete me lule, nje fotografi apo portret femijerie, pak minuta te shpenzuara ne shoqerine e prinderve dhe mesuesve, nje sjellje ne memorie te kujtimeve te femijerise, kane nje domethenie te madhe per keta njerez te jashtezakonshem karshi te cileve ne do te ndihemi borxhlinj perjete.
Le tua dedikojme suksesin tone ne jete mesuesve tane. Le te ecim ne hapat e prinderve tane, ne menyre qe nje dite, edhe femijet tane te ndihen ne te njejten menyre se si ne ndihemi karshi tyre.

Per te qene me prane nenave tuaja sygjerojme per ju dhuraten me delikate dhe kuptimplote lulen.
Per te embelsuar keto dite kaq speciale kemi shumllojshmeri tortash e embelsirash cilesore qe mund ti dergojme per ju.
Ju mund te dhuroni nje dite trajtim ne nje nga qendrat estetike me te mira na Tirane.
Bizhuterite zgjasin ne kohe, jane dhurate e perhershme, gjithmone nje kujtim nga ju per nenen tuaj. Mund te beni dhurate nje gift card tek dyqani Swarovski ne Tirane.
Per njerzit qe vleresojne shoqerine e mire te harmonizuar me shijen e ushqimit dhe veren, nje dreke ose darke ne nje restorant te mire ne datat 7-8 Mars do te vleresohej shume.

Per me shume ide ju lutem klikoni ne linket me poshte.


Orchid Plant


Orchid plant grown on a plastic pot.
Please note that the color of the orchid and the vase are subject to availability.

If you have any special preference, please writte it down at "Special Instruction" section in the next pages.

Original price
3,000 Leke

Quantity
 

Many more ideas