Albanian online cake delivery

Shqiperi
Allias, Babrru, Babrru-Koder, Bathore, Berzhite, City-Park, Domje, Farke, Farke-e-Madhe, Kamez, Kamez-Koder, Kashar, Kodra-e-Diellit, Kodra-e-Priftit, Kombinat, Laknas, Linz, Liqeni-Thate, Lunder, Mezez, Ndroq, Paskuqan, QTU, Qesarak, Rinas, Sauk, Selite, Sharre, Shkoze, Spitali-Hygea, TEG, Tirana, Tirana-Periferi, Tufine, Valias, Vaqar, Vore, Yrshek, Yzberisht, Zall-Herr, Mullet

Order birthday cakes to Tirana and neighbouring towns.

If you like a greeting over the cake, please enter it at the "Special instructions".

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Allias, Babrru, Babrru-Koder, Bathore, Berzhite, City-Park, Domje, Farke, Farke-e-Madhe, Kamez, Kamez-Koder, Kashar, Kodra-e-Diellit, Kodra-e-Priftit, Kombinat, Laknas, Linz, Liqeni-Thate, Lunder, Mezez, Ndroq, Paskuqan, QTU, Qesarak, Rinas, Sauk, Selite, Sharre, Shkoze, Spitali-Hygea, TEG, Tirana, Tirana-Periferi, Tufine, Valias, Vaqar, Vore, Yrshek, Yzberisht, Zall-Herr, Mullet

Torta me figura nga me te ndryshmet.
Ne do ta dergojme surprize kudo ne Tirane dhe ne fshatrat e listuara, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Bradashesh, Cerrik, Elbasan, Hajdaran, Kuqan, Kusarth, Labinot, Librazhd, Metalurgji, Peqin, Shijon, Xibrake, Polis

Surprise someone with a fresh cake from Pasticeri Marsi in Elbasan.

If you want a short writing over the cake, please specify in "Special instructions" that will display later on.

Send someone a birthday cake to Elbasan

 
Shqiperi
Baban, Barc, Belorta, Bilisht, Bitincke, Boboshtice, Bulgarec, Cangonj, Cerrave, Ciflig, Dersnik, Dishnice, Drenove, Dvoran, Floq, Golloberde, Goskove, Kapshtice, Korce, Kuc, Kuc_i_zi, Libonik, Lumalas, Malavec, Maliq, Mancurisht, Mborje, Melcan, Nevicisht, Ocisht, Orman, Pendavinj, Pilur, Pirg, Plase, Poceste, Pogradec, Pojan, Polene, Proger, Pulahe, Qatrom, Ravonik, Rembec, Shengjergj, Sovjan, Starove, Stropcke, Symis, Turan, Tushemisht, Vashtemi, Vincan, Vishotice, Vlocisht, Voskop, Voskopoje, Vranisht, Vreshtas, Zdervaske, Zemblak, Zvezde, Terrove

Ne ofrojme nje larmi te madhe tortash per cdo rast, dhe i dergojme ne Korce, Pogradec, Erseke dhe shume fshatra perreth.
Tortat e paraqitura ne vazhdim me figure mund te porositen edhe me shije te tjera si luleshtrydhe, banane, manafere, karamel dhe limoni.

Send someone a cake to Korca, Pogradec, Erseke and villages »

 
Shqiperi
Gurez, Lac, Lezhe, Mamurras, Manati, Milot, Rril, Shen_Kolle, Tale, Zejmen, Fushkuqe

Send birthday cakes to your loved ones in Lezhe with the best bakery: Mimoza.

We will do our best to deliver by surprise, but we cannot guarantee the surprise.

Click to start ordering »

 
Shqiperi
Durres, Plazh_Plepa, Shijak, Shkozet, Plazh_Golem

Send birthday cakes to your loved ones in Durres.

We will do our best to deliver by surprise, but we cannot guarantee the surprise.

Click to start ordering »

 
Shqiperi
Fier, Patos, Roskovec, Lushnje

Ne do ti cojme tortat e meposhtme surprize kudo ne Fier, Lushnje dhe disa fshatra.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Narte, Novosele, Orikum, Vlore, Radhime

Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Vlore, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Delvine, Himare, Konispol, Ksamil, Livadhja, Sarande, Finiq

Send delicious birthday cakes to your loved ones in Saranda, from the best bakery in the city.

We will do our best to deliver by surprise, but we cannot guarantee the surprise.

Click to start ordering »

 
Shqiperi
Gjirokaster

Tortat qe mund te porosisni per ne Gjirokaster jane prodhime te pasticerise me te mire te qytetit.

Ne do ta dergojme torten surprize kudo brenda qytetit te Gjirokasters ne adresen dhe afersisht kohen qe ju do te caktoni ne porosi.

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Berat, Kucove

Torten qe ju do te zgjidhni, ne do ta cojme surprize kudo ne Berat dhe Kucove, ne adresen dhe intervalin kohor qe ju do te caktoni ne porosi.

Nese deshironi nje mesazh urimi mbi torte, ju lutemi ta shkruani tek "Udhezimet e vecanta" te porosise.

Click to see what we offer »

 
Shqiperi
Bushat, Gur_i_Zi, Koplik, Shiroke, Shkoder, Vrake, Zogej, Muriqan

Pasticeri Eagle located in the center of Shkodra: more than 20 years of serving with quality and professionalism.

If you want a short writing over the cake, please specify in "Special instructions" that will display later on.

Click to see what we offer »

 
Greece
Athine, Athine-Periferi, Nomos-Attikis

Birthday cakes to Athens, Athens surroundings and Nomos Attikhs.

Please select "Athens" as destination, only if the address is in the center of Athens.
 
 

Read what hundreds of our clients have to say »