USA/Canada 1 888 634 8728 | Albania +355 69 405 1701, +355 4 223 6642 | Toronto 1 416 409 9529

Don't be surprised

Over 4000 customers reviews down here, in Facebook and Google.
Yours will be next.


Thank you very very much.
I'm so happy nga you guys, love you guys for this surprise.

Pranvera Kote
Staten Island, USA
31 Dhjetor 2014

Shume faleminderit per sherbimin tuaj korrekt.
Cdo gje shkoi shume mire.
Ju uroj nje biznes te bekuar ne 2015,

Eralda Turkeshi
Tirane, Shqiperi
31 Dhjetor 2014

Dear Dorina,
Thanks and Happy New Year to the whole staff again
Great service as always!!
Thanks and all the best

Mohammed Abdalla
Nasr city, Egypt
30 Dhjetor 2014

Faleminderit per gjithcka.
Cdo gje ishte kryer ne menyre absolute.
Jeni fantastik. Me vjen keq qe nuk ju kam gjetur me pare. Do te jem nje kliente e rregullt.
Faleminderit

Elda Cara
Clinton Township , USA
28 Dhjetor 2014

Ju falenderoj perzemersisht. Jeni te mrekullueshem.
Ju uroj Gezuar Vitin e Ri e suksese te vazhdueshme ne punen tuaj fisnike.
Respekte

Ndue Lazri
Bolonje, Itali
27 Dhjetor 2014

Faleminderit per porosin qe bera, qe shume e bukur :)
Merry Christmas!

Ditore Duckollari
Toronto, Kanada
25 Dhjetor 2014

Falemderit per kryerjen e porosise & per sherbimin tuaj!
Gëzuar Festat!
Gjithe te mirat,

Marsela B Green
Waxhaw, USA
25 Dhjetor 2014

Ju falenderoj shume e shume.
Do ju drejtohem per dhurata te tjera.
Respekte

Ndue Lazri
Itali
20 Dhjetor 2014

Faleminderit per korrektesen.
Gezuar vitin e ri.

Tomor Nushaj
Vaughan, Kanada
20 Dhjetor 2014

Dear Dorina,
Thank you very much.
You have very good service and a very good command of English.
I appreciate you keeping in contact with me.

David Rix
Winchester, USA
17 Dhjetor 2014

Shume Faleminderit dhurata.com

Entela Shanaj
Angli
15 Dhjetor 2014

Shume faleminderit. E vleresoj pa mase ndihmen dhe korrektesen tuaj.
Me respect,

Nikoleta Peco
Toronto, Kanada
14 Dhjetor 2014

You are the best that's all I have to say.
And thank you so much for everything.

Marsela Fay
Westbury, USA
13 Dhjetor 2014

Faleminderit shume!!!!!!!

Ermelinda Ceco
Chicago, USA
9 Dhjetor 2014

Dhurata shume faleminderit per servisin.
Jam shume e kenaqur.
Por ai djali I ka bere 5 foto a mund te mi dergoni me email dot te lutem?

Shpetim Hasa
GB
7 Dhjetor 2014

Shume faleminderit per korrektesine dhe profesionalitetin.
Me respekt,

Elda Dhandili
Newington, USA
2 Dhjetor 2014

Pershendetje, ju falenderoj pa mase per sherbimin dhe korrektesine.
Shume faleminderit,

Ingrid Nosi
Toronto, Kanada
1 Dhjetor 2014

Ju faleminderit,
Ju uroj pune te mbare dhe suksese!

Lindita Aga
Toronto, Kanada
30 Nentor 2014

Shume faleminderit
I have nothing but amazing things to say about your business and your service.
It is just a great feeling to know that we are miles away from our families but we can be close to them because of all the arrangements we can make via Dhurata.com
Thank you so much.

Lola Myshketa
Pembroke, USA
28 Nentor 2014

Pershendetje,
Shume faleminderit.
Cdo gje ishte shume mire!

Dora Tili
Gjermani
26 Nentor 2014

Faleminderit edhe njehere per servicing dhe kortezine.
Motra kishte dale familiarisht mbreme per darke tek Skytower dhe ishin kenaqur. Jam shume e kenaqur.
Gjithe te mirat,

Era Robinson
USA
25 Nentor 2014

Shum faleminderit Gjithshka u realizua ne menyre perfekte edhe pse destinancioni ishte pak larg.

Arjana Hysaj
Westland, USA
25 Nentor 2014

Thank you very muchhhhhh

Flutura Tusha
Toronto, Kanada
25 Nentor 2014

Thanks! Great service

Zabit Ahmati
Palisades Park, USA
21 Nentor 2014

Shume faleminderit per porosine dhe qe u dergua ne mengjes..
Sherbimin tuaj e vleresojme gjithmone dhe urojme qe porosite e tjera te jene per gezime.
Shume faleminderit. :)

Edlira Sinojmeri
Toronto, Kanada
17 Nentor 2014

Ju faleminderit per sherbimin e shpejte dhe korrekt.

Klevis Peshtani
USA
13 Nentor 2014

Ju faleminderit, me keni nderuar!
Miqesisht
Neta

Antoneta Polo
Shqiperi
5 Nentor 2014

Nga zemra ju falenderoj qe me mundesuat te jem sado pak prane ne kete dite te ditelindjes se mamase time nepermjet sherbimit tuaj mjaft profesional!
Faleminderit qe kjo buqete me lule ja shtoji bukurine kesaj dite speciale!
Falenderim dhe mirenjohje,
Soni nga Florida!

Sonila Mattson
Naples, USA
16 Tetor 2014

Pershendetje Gila,
Shume, shume faleminderit!
Si cdo here jem krenare per ju.
Eshte vertet kenaqesi e madhe te besh business me ju te dashur dhurata.com
Me Respekt

Esmeralda Vincani
Toronto, Kanada
2 Nentor 2014

Pershendetje,
Flm per dergimin e dhurates sime ne Tirane.
Si gjithmone correct dhe s'na zhgenjeni.
Keep up the good work.
Until next time, take care and be well.

Ylli Malasi
Cleveland, USA
1 Nentor 2014

Shume faleminderit dhe ju pergezoj nga zemra per kujdesin dhe korrektesine.

Ramazan Brari
Ponte Vedra Beach, USA
30 Tetor 2014

My sister was so happy and surprised with the bouquet she received for her Bday- her bouquet had all the varieties she loves (and that I requested) and was delivered in a beautiful wrapping.
I love that I can trust Dhurata.com when I am so far from home and they do it perfectly every time.
I also appreciate their prompt service.
Thanks for making us feel close to our loved ones.
Good luck

Mirela B, Toronto
22 Tetor 2014

Ju falenderoj per sherbimin korrekt.
Buqeta e luleve ishte ashtu sic ishte pershkruar ne foto kur bera porosine. Buqeta kishte lule te fresketa.
Ju uroj suksese te metejshme qe me sherbimin tuaj edhe pse larg me fe afermit tane na beni te ndihemi afer me ta ne momente te vecanta qe cdo njeri ka ne jete.
Faleminderit,

Mirela Batku
Etobicoke, Kanada
22 Tetor 2014

Ju falenderoj shume per gjithshka,,,,,prinderit e mi shume te kenaqur nga kjo dhurate,,,,,,,,sherbim i perkryer.
Me respekt Familja Seseri

Toronto, Kanada
20 Tetor 2014

Shume Faleminderit nga Ana juaj jeni te mrekullushem, na ofroni mundesi qe sa do pak tu bejm supriza njerezve te zemeres.
Nuk kam asnje vrejtje perkundrrazi jeni shume korrekt.
Edhe nje here shume shume Faleminderit.
Ju uroj suksese te metejshme ne kete Rruge.
Vazhdoni keshtu se do na mbani gjalle sidomos neve qe jetojme larg familjeve tona.
Jeni te mrekullushme suksese

Aferdita Loci
Bronx, USA
20 Tetor 2014

Hi Dorina,
Ju falenderoj shume per cilesine dhe shpejtesine e sherbimit.
Ju vleresoj me maksimalen e pikeve nese do te kishit nje te tille,

Me respect
Kozeta Gjika
Tarneit, Australia
19 Tetor 2014

Pershendetje,
Ju falenderoj per korrektesine e treguar dhe sherbimin tuaj.
Pune te mbare.

Enida Gjini
Milano, Itali
17 Tetor 2014

Perfitoj nga rasti tju falenderoj per sherbimin tuaj korrekt dhe me profesionalizem.
E kam perdorur kete sherbim shume here dhe gjithmone kam ngelur shume e kenaqur si une ashtu dhe njerezit te cileve u kam bere dhuratat e ndryshme.
Shpresoj te rikthehem se shpejti. Festat po afrojne.

Ju uroj suksese ne punen tuaj
Elvira Peshtani
Maspeth, Usa
16 Tetor 2014

Ju falenderoj zemersisht, gjithshka eshte kryer shume profesionalisht.
Pershtypjet e mia i shpreha dhe ne faqen tuaj te internetit ne portalin e komenteve.
Faleminderit ne bashkpunime te tjera ne kete prag sezoni festash.

Sonila Mattson
Naples, USA
16 Tetor 2014

Thanks you again :-)

Manela Prendushi
USA
16 Tetor 2014

Thank you very much for the superb service!
Very impressive & proud to see such a great Albanian company conduct business in world class manner!
Many thanks,

Marsela Green
Charlotte, USA
16 Tetor 2014

Hi,
I was very happy with the service you provided, the flowers were lovely and arrived on time.
Thank you for helping putting a smile on the face of our loved ones.
Looking forward to using your services in the near future.

Summer Abadi
Coventry, UK
15 Tetor 2014

Pershendetje,
Faleminderit shume qe na jepni mundesine ti bejme njerezit tane te lumtur edhe pse jemi shume larg.
Jeni te mrekullueshem.

Enxhi Xhydollari
Lodi, USA
7 Tetor 2014

Well done and thanks for your wonderful service.

Paul Oliveira
Stoughton, USA
7 Tetor 2014

Ju falenderoj per sherbimin dhe korrektesine.
Deri ne porosine tjeter ju uroj gjithe te mirat.

Lindita Aga
Toronto Kanada
6 Tetor 2014

Shum faleminderit per sherbimin tuaj kaq te shpejt.
Un do ju rekomandoj tek te gjithe miqte e mi.
Ju uroj gjith te mirat ne punen tuaj.

Jorida Cakeri
Philadelphia, USA
1 Tetor 2014

Faleminderit dhe jam shume e kenaqur nga sherbimi Juaj!
Miqesisht Aida

Aida Malja
Schilde, Belgjik
29 Shtator 2014

Pershendetje, ju falenderoj shume per korrektesine tuaj ne dergimin e dhurates.
Pune te mbare :)

Elonia Dema
Durres, Shqiperi
24 Shtator 2014

Jeni fantastike ju falenderoj nga zemra nje perqafim per te gjithe stafin Dhurata.com

Pershendetje,
Ledia Mazreku
Troy, USA
24 Shtator 2014

Shume shume faleminderit !! Me vjen mire qe tashme ka biznese te tilla si ju ne Shqiperi !!
Suksese !

Enea Xhakollari
London, UK
22 Shtator 2014

Ju falenderoj shume per korrektesine dhe shpejtesine e sherbimit tuaj.
Me korrektesine tuaj sidomos ne keto raste fatkeqesie edhe dhimbja per njeriun tone te dashur lehtesohet pak sidomos per ne qe jemi kaq larg tyre.

Me respekt
Kozeta Gjika
Tarneit, Australia
19 Shtator 2014

Hi
Thank you so much. I just wanted to express gratitude for the excellent service you delivered.
The recipient has been really impressed by the beauty of flowers and your organisation has been incredibly quick and efficient.
Excellent service which I wouldn't hesitate to recommend.

All best
Lorenza Antonucci
Paisley, UK
19 Shtator 2014

Shume thanks per sherbimin, shume profesional do thoja, falemnderit

Bledar Duraku
Glendale, USA
18 Shtator 2014

Pershendetje,
Shume faleminderit per kryerjen e porosise ne kohen e duhur. Ishte fantastike!

Mariza Aliu
Philadelphia, USA
18 Shtator 2014

Shume faleminderit qe ma bete Mamin te lumtur.
Pergezime per organizimin dhe korrektesin.

Blerta Maliqi
Norcross, USA
15 Shtator 2014

Excellent service thank you.
I will use your service again.

Michael Perry
Walthamstow, UK
15 Shtator 2014

Jam shume i kenaqun. Shume faliminderit! Befasi!
Ekrem Gashi
Yorktown heights, USA
13 Shtator 2014

Faleminderit shume.
Jeni te mrekullueshem. Ju lumte per shpejtesine.

Kastriot Osmani
13 Shtator 2014

Prsh,
Shum flm, komplimentat me te mira per dhurata.com
Pune te mbare

Fejzi Shaholli
6 Shtator 2014

Shum Faleminderit për shërbimet tuaja, ishte një supriz shume e bukur.
Suksese të metejshme në punën tuaj.
Gjithe të mirat.

Marcela Ruko
Estlake, USA
5 Shtator 2014

Ju faleminderit per korrektesine dhe sherbimin e kulturuar.
Eshte bukur qe nepermjet dhurata.com I bejme miqte tane ne Shqiperi te ndjehen akoma me mire e te kenaqur.
Me respekt

Kozeta Gjika
Tarneit, Australia
5 Shtator 2014

Ju falenderoj perzemersisht per korrektesine dhe emocionin e shperndare nepermejet kesaj dhurate.

Romina Xhahysa Kraja
Jacksonville, USA
4 Shtator 2014

Faleminderit :)

Eljona Jahaj
Beverly, USA
18 Gusht 2014

Sa e bukur, fotoja, faleminderit shume!
Si shkelqejne syte e nenes, fotoja I ka dhene edhe me shume emocion!
Keni bere nje pune e perkryer!

Enada Vejsiu
London, England
18 Gusht 2014

Flm per korrektesine

Enkelida Qari
Warren, USA
16 Gusht 2014

Faleminderit shume. Cdo gje perfekt.

Nevila Pone
London, Kanada
16 Gusht 2014

Shume faleminderit per sherbimin tuaj, dhe mbi te gjitha per foton!!

Ada Munk
Cedar City, USA
13 Gusht 2014

Pershendetje,
Ju falenderoj per sherbimin. Cdo gje ishte e perkryer.
Suksese te metejshme ne punen tuaj!
Me respekt,

Emiljano Mucina
New York, USA
13 Gusht 2014

Shume faleminderit.
Ju lumte per inisiativen dhe sherbimin cilesor.

Adriana Çipi
Toronto, Kanada
10 Gusht 2014

Doja tju falenderoja shume shume qe e bete te mundur plotesimin e deshires time.
Ju falenderoj nga zemra dhe ju uroj gjithe te mirat e shume suksese ne punen tuaj.
Me respekte
Albana Uruci
9 Gusht 2014

Ju falenderoj shume e shume.
Mbetem nje klienti juaj besnik per çdo rast.
Ju uroj suksese dhe veç te mira ne jeten tuaj.
Respekte.

Ndue Lazri
Bolonje Itali
9 Gusht 2014

Pershendetje,
Lulet kishin shkuar ne destinacion.
Shume faleminderit per punen tuaj :)
Gjithe te mirat

Agron Shkembi
Tirane, Shqiperi
8 Gusht 2014

Dear all,
Thanks for your really good work!
Everything was perfect and the surprise was nice
Kind regards

Alessandro Bufalari
Germany
4 Gusht 2014

Falemnderit per sherbimin.
Gjithe te mirat,

Suzana Vukaj
Kanada
2 Gusht 2014

Faleminderit shume për shërbimin e shkëlqyer.
Çdo gjë ishte e standardit të lartë dhe ma bëtë mamin të ndihet krenare dhe speciale në këtë ditë të veçantë.

Stela Zybeshari
Beverley, UK
31 Korrik 2014

Pershendetje,
Ju falenderoj per sherbimin.
Vazhdoj te ngelem e kenaqur nga puna juaj.
Faleminderit perseri,

Alda Shukulli
USA
31 Korrik 2014

Shume faleminderit per konfirmimin e dorezimit te porosise!
E vleresojme shume korrektesine e sherbimit Tuaj!!!
Ne padiskutim qe do te vazhdojme t'ju zgjedhim ju per porosite tona te ardheshme.
Pershendetje dhe suksese te metejshme,

Enka & Kleo Gjini
Toronto, Kanada
28 Korrik 2014

Sherbim fantastik

Endri Ndini
Brussels, Belgium
27 Korrik 2014

Pershendetje! Falemderit shume per sherbimin dhe korrektesine-mbreslenese.
Ishte nje surprize shume e bukur per prinderit.
Shpresoj qe ne te ardhmen te kemi me shume porosi te tilla.
Ju uroj mbaresi ne bisnesin tuaj dhe kalofshi nje fundjave te kendshme!
Gjithe te mirat,

Vojsava Ramaj
Mississauga, Kanada
26 Korrik 2014

Shum faleminderit Dorina, jeni te mrekullueshem ju uroj shendet e gjithe te mirat qe te gjitheve!!!

Adriana Xhaholli
USA
25 Korrik 2014

Faleminderit gjithe stafit te dhurata.com per nje sherbim te persosur dhe te perpikte.
Hera a pare qe e perdora kete sherbim dhe jam teper e kenaqur.
Shpresoj te shtoni me shume produkte per te zgjedhur ne qytetet e tjera, vec Tiranes. Suksese dhurata.com!!!!
Thank you!

Edlira Nelaj
Las Vegas, NV, USA
21 Korrik 2014

Faleminderit Shume Shume.
Thanks very much. Hope all the best for u guys.
I definitely use u guys again.
Thank Manela Prendushi

Quincy, USA
19 Korrik 2014

Faleminderit, per korrektesine tuaj.

Valbona Quku
Brooklyn, USA
15 Korrik 2014

Faleminderit! Shume e Kenaqur me buqeten si dhe me sherbimin thuaj!
Gjithe te mirat

Yllka Skilja
Woodbridge, Kanada
15 Korrik 2014

Pershendetje Dorina,
Jeni me te miret :)
Edhe pse ndodhemi larg dhurata.com me njerezit e dashur ne na bashkon.
Faleminderit dhe suksese te metejshme.
Me respekt

Zamira Azbegu
Winthrop, USA
15 Korrik 2014

Sherbim dhe korrektesi e jashtezakonshme.
Nepermjet kesaj faqeje largesia nuk eshte me pengese ne festimin e ngjarjeve te rendesishme.
Shume biznese ne shqiperi duhet te marrin shembull nga ju.

Lona d'Anjou
Boston, USA
14 Korrik 2014

Ju falenderoj shume. Mese e kenaqur me sherbimin.

Zyliha Nafizi
Missisauga, Kanada
7 Korrik 2014

Thank you so much - the flowers are beautiful!

Annette Sherratt
Hednesford, UK
7 Korrik 2014

Thanks really appreciate your service :)

Mohammed Mirghani Abdalla
Nasr City, Egypt
6 Korrik 2014

Faleminderit, jeni shume korrekt.

Afrim Hajdini
Essex, England
4 Korrik 2014

Pershendetje stafit te dhurata.com
Ju pergezoj per korrektesine qe dergoni dhe per lumturine qe i japim te afermve tane kur marrin dhuraten.
Ideja e fotos eshte brilante.
Suksese te metejshme ne punen tuaj dhe ju uroj gjithe te mirat dhe faleminderit.
Faleminderit!

Hanme Balla
Winthrop, USA
1 Korrik 2014

Pershendetje Beringila,
Ju falenderoj nga zemra dhe ju pergezoj njekohesisht per sherbimin tuaj te mrekullueshem dhe korrekt.
Ju vertete e permbushni moton tuaj: "Ne bëjmë njerëzit të lumtur! Ky është pasioni dhe motivimi ynë!"
Ju lumte, Jeni me te miret!
Urimet me te perzemerta

Hanme Balla
Winthrop, USA
1 Korrik 2014

The service was great and the order was perfect.
Im also glad that my custom order has now become one of the choices available in the flower options.

Klajd Jemini
USA
24 Qershor 2014

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Gjithmone beni pune te shkelqyer.

Zerina Sejdaras
Brooklyn, USA
20 Qershor 2014

Faleminderit juve per kete mundesi qe keni krijuar edhe pse jemi larg te mundemi te bejme surpriza te tilla.
Faleminderit!

Fioralba Tollja
Astoria, USA
19 Qershor 2014

Shume faleminderit per foton.
Nuk kam asnje verejtje, perkundrazi jam shume e kenaqur me sherbimin.
Ne pertej oqeanit na jepni mundesine te gezojme te afermit tane dhe te ndjejme afersine midis nesh.
Edhe njehere faleminderit dhe paci vetem suksese ne punen tuaj.

Laureta Bejko
Brooklyn, USA
17 Qershor 2014

Faleminderit qe jeni kaq te perpikte!
Porosia u krye me mir se sa un vete mund ta kryeja ne qofte se do te kishe qene atje!
Eshte hera e dyte qe kam derguar lule me dhurata.com dhe te dyja heret kam ngelur shume e kenaqur! Faleminderit!
Me respekt,

Kamela Jani
New York, USA
17 Qershor 2014

Faleminderit per kryerjen e porosise.
Ishte tamam ashtu sic une e porosita.
Mund ta vini foton edhe ne faqen tuaj te facebook.
Shume faleminderit edhe nje here.

Laureta Bejko
Brooklyn, USA
16 Qershor 2014

Dua t'ju falenderoj per sherbimin e shkelqyer.
Porosite arriten ne kohe ne Tirane dhe cilesia ishte e mrekullueshme.
Edhe njehere faleminderit!
Pershendetje,

Oneda,
US
13 Qershor 2014

Ju falenderoj nga zemra per sherbimin korrekt.
Familjaret me thane qe djali qe beri dergesen ishte profesionist shume i mire.
Ju falenderoj perzemersisht

Alketa Sula
London, UK
11 Qershor 2014

Thank you again.
You do a great job!
Thank the people who made the arrangement and delivered it.
Bravo from the USA!

Paul Oliveira
Stoughton, USA
10 Qershor 2014

Shume faleminderit per sherbimin e shpejte dhe te sakte, si gjithmone!
Mirupafshim ne raste te tjera (tashme jam bere kliente e rregullt dhe do t'a perdor kompanine tuaj sa here te kem nevoje)

Ines Hobdari
London, UK
9 Qershor 2014

Faleminderit Dorina,
Gjithcka ka qene ne rregull, une me te vertet jan i kenaqur nga fleksibiliteti dhe perkushtimi juaj per ti dal karshi nje mal deshirash nga klientet e tuaj.
Mbani ritmim ......

Bekim Murati
Ferizaj, Kosove
7 Qershor 2014

Shume faleminderit, jam shume i kenaqur me sherbimin tuaj.
Ju uroj suksese te metejshme.
Gjithe te mirat

Elvis Demaliaj
Italy
6 Qershor 2014

Shum flmmm!
The flowers was beautiful!
You's was amazing, thankyou for everything i will definitly recomend you's

Orselina P.
GB
6 Qershor 2014

Faleminderit, Dorina
Jam shume e kenaqur me sherbimin!
Ju me te vertete beni njerez te lumtur dhe I sillni me prane!

Oriana Shqau
Victoria, Kanada
3 Qershor 2014

Faleminderit shume. Jeni te mrekullueshem.
Per çdo eveniment, do u drejtohem juve.
Pune te mbare e nje fundjave te kendshme.

Ndue Lazri
Itali
31 Maj 2014

Faleminderit shume! Teta Shpresa ishte shume e lumtur :)

Suela Papagelis
West Roxbury, USA
23 Maj 2014

Ju falenderoj nga zemra per seriozitetin dhe punen tuaj te shkelqyer!
Jam shume e kenaqur me sherbimin tuaj!

Bruni Koeller
Milwaukee, USA
23 Maj 2014

Faleminderit shume shume shume
Sherbim i mrekullueshem ne kohe dhe nje buqete fantastike
Faleminderit per foton, vlen me shume se nje mije fjale per mua

Laura Dashi
Toronto, Kanada
19 Maj 2014

Ju faleminderit per sherbimin dhe korrektesine.
Ju uroj shume suksese!

Lindita Aga
Toronto, Kanada
13 Maj 2014

Faleminderit.
Gjithmone correkt dhe ne kohe ne kryerjen e sherbimit.
Sigurisht do perdor websitin tuaj per te porositur ne te ardhmen serisht.
Respekte

Edlira Clevenger
Coral springs, USA
12 Maj 2014

Te nderuar dhurata.com,
faleminderit shume per sherbimin.
Eshte rasti i 3 qe marr sherbimin tuaj dhe jam shume e kenaqur.
Jo vetem per korrektesine por dhe perhapjen gjeografike te tij.
Berat, Itali, Tirane jane zonjat e mia te dashura dhe jane suprizuar shume per buqetat me lule. Kjo e fundit me foto me kenaq shume se eshte nena e bashkeshortit dhe u perlot ne sy se nuk e priste nje suprize te tille.
Ne fb jam fanse e juaja. Do le patjeter komente pozitive.
Pune te mbare e suksese.
Me respekt

Zemjela Bimi
GB
9 Maj 2014

Ju falenderoj, buqeta ishte Shume e bukur!

Esmeralda Shukulli
USA
9 Maj 2014

Shume faleminderit per korrektesine dhe cilesine e sherbimit tuaj te mrekullushem.
Krenohemi me ju.
Me bête te mbush syte me lot.
Nuk mundem te gjej fjale per tu pergezuar.
Urime,urime, urime.
Me respect

Clirim Hena
Michigan USA.
God bless you.

7 Maj 2014

Jeni te mrekullueshem !
Ju falenderoj nga zemra

Rovena Kola
USA
7 Maj 2014

Shuuume faleminderit per sherbimin.
Cdo gje ne rregull, jam e kenaqur qe babai im e mori dhuraten nga ana jone me ndihmen tuaj ne diten e duhur.
Ju uroj suksese te metejshme ne sherbimet tuaja dhe ne pjesemarrjen e gezimeve tona.

Jasmina Dushi
Maspeth, USA
4 Maj 2014

Pershendetje.
Ju falenderoj shume per sherbimin.
Jam shume e kenaqur, buqeta ishte shume e bukur, ashtu sic e doja dhe u dorezia ne orarin qe kerkova.
Ju faleminderit dhe mesiguri do tju kontaktoj ne festat e ardhshme.
Ju uroj nje dite te mbare.
Me respekt

Alma Plaku
Itali
2 Maj 2014

Ju falenderoj shume per profesionalizmin dhe korrektesine.
Eshte kenaqesi e madhe qe ekziston nje sherbim i tille.
Ju pershendes,

Arlind Qatipi
Toronto, Kanada
27 Prill 2014

Meritoni me shume se faleminderit dhurata.com
Jeni fantastike, profesionaliste, njeresore, dinjitoze
Gjithmone me keni nderuar me porosite qe kam bere, me jeni gjendur.
Ju pershendes dhe ju uroj nga zemra, sa me shume mbaresi ne biznesin tuaj te bukur!
Sinqerisht,

Esmeralda Vincani
Toronto, Kanada
24 Prill 2014

Faleminderit, Jeni shume korrekt,
lulet ishin shume te bukura!
Faleminderit per gjithcka !
Gezuar Pashket!

Matilda Gjikuria
Ocean City, USA
20 Prill 2014

Dear Dorina,
Thank you for your service.
The girls were delighted with the chocolates and perfume.
You always impress me by the way you always seem to get what I request!
Best wishes,

Jim Slavin
GB
18 Prill 2014

Shume shume faleminderit per sherbimin korrekt.
Rrespekt,

Eda Tahirllari
USA
17 Prill 2014

Faleminderit per sherbimin.
Jeni te mrekullueshem!
Ju uroj vetem suksese ne biznesin tuaj!
Pershendetje

Evelina Vogli
Pepper Pike, USA
17 Prill 2014

Flm shum ,,, jeni shum te mire ,,, ju falenderoj

Ervin Prifti
USA
15 Prill 2014

Ju falenderoj per korrektesine tuaj.
Jam e Gezuar qe Tani ju kam ju per te bere supriza te tjera ne te ardhmen.
Faleminderit.

Juliana Shuli
DE
14 Prill 2014

Ju falenderojme nga zemra per mundesine qe na krijuat, per ti dhuruar mamase tone per ditelindje kete buqete te bukur me lule!
Jemi shume te kenaqur nga ju!
Faleminderit!

Arjana Gjergji
Paducah, USA
11 Prill 2014

Miredita !!
Faleminderit per kryerjen e porosise sipas udhezimeve.
Si gjithmone te perpikte dhe efikas.
Ju falenderoj dhe nje here duke treguar mirenjohje per ju, si dhe ju uroj pune te mbare !!
Me respekt Florian Cojo.

Montreal, Kanada
9 Prill 2014

Shume faleminderit...porosia arriti ne destinacion sipas instruksionit te dhene....sherbim fantastik dhe do ja u rekomandoj te gjitheve...
Faleminderit qe na sillni me prane njerezve tane te dashur ne dite te vecanta si ditlindje apo festa te ndryshme...
Pershendetje nga Londra

Klara Deliallisi
GB
8 Prill 2014

Faleminderit per servicin tuaj!
Jam shume I kenaqur edhe sigurisht do ta perdor servicin tuaj pa tjeter.

Sokol Sulo
Hawthorne, USA
4 Prill 2014

Pershendetje Dorina,
Doja t'ju falenderoja shume per gjithcka, sherbimi nga ana juaj ishte i shkelqyer dhe kam mbetur shume e kenaqur nga korrektesia dhe cilesia e tij!
Komplimente te sinqerta nga ana ime!
Edhe pse ju zbulova pak me vonese, jam shume e sigurt qe do t'iu kontaktoj serish se shpejti!
Akoma faleminderit dhe ju uroj suksese ne punen tuaj dhe gjithe te mirat!

Eneda Gjerga
Rome, Itali
3 Prill 2014

Jemi shume te kenaqur per torten tuaj, e pame fotografin dhe torta eshte e bukur shume :)

Flamur Shullani
Rimini, Itali
3 Prill 2014

Dorina,
Shume faleminderit per gjithshka.
E vleresoj shume cdo gje qe keni bere.
Jeni te mrekullueshem.
Regards,

Stela Guri
Chicago. USA
2 Prill 2014

Ju faleminderit Dhurata.com qe ofroni nje sherbim korrekt dhe te mrekullueshem.

Ingrid Elezi
Chestnut Hill, USA
2 Prill 2014

Ne radhe te pare doja t'ju falenderoja qe na ndihmoni te bejme surpriza te bukura per te afermit tane.
Jam shume e kenaqur me korrektesine dhe profesionalizmin tuaj.
Mezi po pres qe te shoh foton qe keni bere ne momentin e dhenies se dhurates.
Shpresoj qe do ta dergoni se shpejti.
Dhe tani po vazhdoj me nje porosi tjeter.
Ju faleminderit.

Andrea Peshtani
Maspeth, USA
1 Prill 2014

Faleminderit per korektesin e porosis te tortes.
Ju uroj sa me shume pune.
Respekte nga

Majlinda Dardha
Antwerpen, Belgjik
30 Mars 2014

Ju falenderoj per korektesine dhe sherbimin teper efikas.
Jemi shume te kenaqur!
Kalofshi bukur dhe do le feedback-un tim positiv ke faqja juaj.
Me respekt,

Ledia Kurti
Brampton, Kanada
28 Mars 2014

Ju falenderoj shume per sherbimin tuaj.
The best from Adriana :)

Adriana Nallbani
Rocky Hill, USA
27 Mars 2014

Faleminderit dhurata.com.
Si gjithmone sherbim i shkelqyer.

Arben Dedelli
Mississauga, Kanada
22 Mars 2014

Pershendetje,
Shume shume faleminderit qe e bête te mundur kete surprise te bukur, jam shume e gezuar me te gjithe procesin dhe kryerjen e porosis ne gjendje shume perfekte.
Te treja porosite ishin me te bukura se I imagjinoja dhe jam shume e gezuar qe me sherbimin tuaj e bera te mundur ti uroja nenen 80 vjetorin e lindjes nga larg sikur te isha une vete aty.
I vetmi sygjerim qe do kisha ishte te benit 2 foto nqs ishin bere 2 ose me shume porosi, vetem per arsyen se per mua ky ishte momonti me I bukur kur mora email me konfirmimin dhe fotografine.
Edhe njehere ju falendeoj shume dhe mezi pres momentin tjeter per te bere porosi te tjera..

Teuta Xhihani
Toronto, Kanada
21 Mars 2014

Pershendetje dhe shume shume faleminderit per sherbimin teper korrekt.
Sigurisht qe do ju komentoj ne faqen tuaj dhe do ju rekomandoj dhe per persona te tjere.
Me derguan fotot e buqetes i kishit rregulluar shume bukur si dhe koha e sherbimit fantastike, shume heret shume ne kohe.
Ju jam shume mirenjohese,
Faleminderit,

Arla Gruda
Utrecht, The Netherlands
18 Mars 2014

Jam shume I kenaqur nga sherbimi tuaj.
Ju faleminderit!

Avni Hajdarmataj
USA
17 Mars 2014

Dhurata.com pershendetje,
Ju falenderoj per kryerjen e porosise dhe korektesine tuaj.
Duke ju uruar pune te mbare
Faleminderit

Fatbardha Bejleri
Philadelphia, USA
17 Mars 2014

Ju falenderoj shume!
Nje sherbim vertet i çmuar për emigrantet me familjare ne Shqiperi!

Ben Carcani
USA
16 Mars 2014

Jeni te mrekullushem.
Faliminderit per sherbimin dhe kenaqesin qe na jepni per te plotesuar deshirat tone dhe pse jemi shume larg nga atdheu ku kemi lindur,
Respekt

Miranda Boci
Loveland, USA
15 Mars 2014

Shume faleminderit per kryerjen e porosise dhe per foton.
Cdo gje eshte kryer ashtu sic une e porosita dhe ne kohen e duhur.
Keni nje nga sherbimet me te perkryera.
Faleminderit

Odise Salillari
New York, USA
14 Mars 2014

Shume faleminderit! Jam shume e kenaqur nga sherbimi perfekt i juaji. Vazhdoni keshtu.
Ju zbulova Pak me vonese Por sdo te jete hera e pare e marjes se nje sherbimi.
Flm dite te mbare.

Alda Gori
Genova, Itali
13 Mars 2014

Ju falenderoj shume per sherbimin cilesor, dhe do tju referoj ne te gjithe rrethin e miqve te mi.
Best,

Gerta Picari
Tallahassee, USA
12 Mars 2014

Shume faleminderit.
Jam shume e kenaqur me juve dhe ju vertete e beni njeriun te ndjehet shume mire...
Pune te mbare e suksese ne te ardhmen.
Respekte pa fund

Vera Pelaj
Prishtine, Kosove
12 Mars 2014

Thanks guys...you are the best!!!

Gerta Picari
Tallahassee, USA
11 Mars 2014

I am very pleased with my shopping experience at Dhurata.Com, in fact better than I could have imagined!
Due to technical issues, it was a little problem with the order I placed for my mother in Albania and as soon as I contacted them, they not only responded in a timely manner, but went above and beyond to solve the problem.
I really enjoyed the service and level of interaction, possibly the best online seller that I have ever done business with.
When you find sellers like this you have to support them to show the rest of the industry the kind of service and commitment shoppers require.
I will definitely be shopping again from Dhurata.Com, and I will be making sure that friends looking for similar products shop there as well.
GREAT JOB!!! Thanks again for your wonderful service!

Oli Pervataj Telford
USA
10 Mars 2014

Faleminderit Dorina!
Jam shumë I kënaqur me shërbimin.
Përshëndetje

Ervin Kubati
Itali
10 Mars 2014

Ju falenderoj nga zemra.
Nuk e besoja por jeni me te vertete korekte.
Urime.

Daniela Shaqiri
Mississauga, Kanada
9 Mars 2014

Ju falenderoj per servisin e shpejte, korrekt dhe te shkelqyer, bravo, te jeni te sigurte qe do tju rekomandoj dhe do tju perdor rregullisht.
Me Respekt

Amelita Biba
UK
8 Marrs 2014

Faleminderit shume Dorina qe realizoni deshirat tona, na sillni kaq prane me njerezit me te shtrenjte, nenen time.
Te pakten ta gezojme sado pak dhe me nje tuf lule te fresketa dhe kjo thanks to you guys.
Meqenese mu dha rasti: Gezuar 8 Marsin, qofsh gjithmon nje femer, goc & moter e lumtur..
Pershendetjet me te ngrohta,

Anila Mehmeti
Toronto/Canada
8 Mars 2014

Shume faleminderit per sherbimin tuaj.
Jeni vertet te mrekullueshem.
Ishte kenaqesi te shikoja ate buqete me lule aq te bukura dhe lumturine ne syte e mamase sime.
Ju faleminderit

Diana Dimraj
Chicago, USA
8 Mars 2014

Shume faleminderit :)

Megi Tona
Wien, Austria
8 Mars 2014

Shume faleminderit per korrektesine.
Do te bashkepunojme serish ne te ardhmen.
Gjithe te mirat

Alketa Sula
GB
8 Mars 2014

Shume faleminderit per gjithcka!

Klodiana Hajdari
Pasadena, USA
7 Mars 2014

Shume faleminderit gjithcka perfekte ....

Brunilda Dakoli
Itali
7 Mars 2014

Shume faleminderit per sherbimin.
Jeni si gjithmone shume korrekt.
Urime per punen e palodhur qe beni!

Julian Palikeshti
BE
7 Mars 2014

Faleminderit per korrektesen tuaj.
E kisha per here te pare dhe jam aq e kenaqur me sherbimin e shpejt sa kam porositur dicka tjeter sot per nje familjar tjeter.
Shume Faleminderit,

Odeta Sinaj
Clinton Township, USA
6 Mars 2014

Falemnderit shume. Si gjithnje ne sherbim te emocioneve tona.

Tatiana Zeqolli
Quincy, USA
6 Mars 2014

Pune e perkryer!
Ju falenderoj shume,

Migen Bimi
Parkville, USA
4 Mars 2014

Desheroj t'ju falenderoj per sherbimin shume te shpejt dhe te perpikte.
Porosita dje nje tufe me lule dhe mberriti ne kohen e premtuar.
Gjithashtu me thane se lulet ishin te mrekullueshme.
Familja ime ka perdorur sherbimin tuaj dhe me pare, dhe me shume kenaqesi konstatojme se cilesia e sherbimit mbetet shume e mire dhe pse jemi te bindur qe volumi i punes tuaj eshte rritur.
Shume faleminderit per gjithcka beni!
Keshtu me te vertete gjendemi prane familjeve tone ne Shqiperi si ne raste gezimi dhe hidherimi.
Keep up the excellent service!

E. Ligu
Mississauga, ON, Canada
4 Mars 2014

Pershendetje,
Ju falemderit qe ma bête te ditur. Ishte gjithsesi nje surprise e kendshme per mamin, si gjithnje shume e kenaqur me sherbimin tuaj.

Denise Black
Tingalpa, Australia
2 Mars 2014

Shum faleminderit Dhurata.com
Sherbim fantastik.
Sinqerisht Delina Arapi

Orlando, USA
2 Mars 2014

Shume faleminderit! Jeni shume korrekt! Gjithe te mirat!

Rudina Shehu
Tampa, USA
28 Shkurt 2014

Faleminderit Dorina, ka qene me te vertete nje surprise.
Jeni te mrekullueshem, nderhyrja juaj ndryshon jeten e njerezve, ju uroj gjithe te mirat.

Vangjeli Vokshi
Dedham, USA
28 Shkurt 2014

Pershendetje Dhurata.com,
Ju falenderoj per sherbimin e kryer dhe vleresoj korektesine nga Ana juaj.
Kam kenaqesine per bashkepunime te metejshme.
Pune te mbare

Fatbardha Bejleri
Philadelphia, USA
28 Shkurt 2014

Mirembrema !!
Faleminderit per kryerjen e porosise ne kohe dhe me perpikmeri.
Si gjithmone jeni korrekt ne sherbim dhe ne informacion.
Ju falenderoj dhe nje here e ju uroj pune te mbare, me respekt, Floriani.

Florian Cojo
Montreal, Kanada
26 Shkurt 2014

Ju faleminderit shumë për porosinë. Jeni shumë korrekt.

Robert Isufaj
USA
18 Shkurt 2014

Shum faleminderit, jeni te mbrekullushem!

Xhezmi Xherimeja
Woburn, USA
15 Shkurt 2014

Faleminderit për njoftimin e dorëzimit të dhuratës.
Buqeta e luleve ishte shumë e bukur, dhe u dorëzuan brenda kohës që unë kërkova.
Gjithashtu, dua të falenderoj zonjushën që e dorëzoi buqetën, pasi ishte shumë e sjellshme dhe profesionale.
Jam shumë i kënaqur me shërbimin tuaj, dhe shpresoj t'a përdor përsëri në të ardhmen.
Sinqerisht,

Markel A.
Braintree, USA
15 Shkurt 2014

Thanks so much, it was great

Khalid Mohamed Elsaeed
Doha, United Arab Emirates
15 Shkurt 2014

Pershendetje! Faleminderit shume te bukura ishin dhe sherbimi u krye taman ne orarin qe e doja, ja kalofshi sa me bukur !!

Emiljano Ravoniku
Lyndhurst, Australia
14 Shkurt 2014

Shume faleminderit per korrektesine dhe qe e cuat ne orarin qe un doja.
Ju falenderoj shume dhe Gezuar Shen Valentinin

Mira Sulaj
Worcester, USA
14 Shkurt 2014

Hi, faleminderit shum,
Jeni fantastik dhurata mberriti ne kohe dhe nuk gjej fjal si tju falenderoj ju dhe staffin tuaj per punen unike qe beni.
Kalofshi dhe ju nje mbramje sa me te kendshme pran te dashurve, familjeve tuaja.
Me respekt

Genti Bulija
Northampton, England
14 Shkurt 2014

Flm shum. Nje porosi tjeter do behet shpejt me rast ditlindje.

Xhaferr Duhanxhiu
Toronto, Kanada
14 Shkurt 2014

Pershendetje
Shum shum faleminderit,uroj qe te ofrohen dhe dhurata te tjera ne te ardhmen.
Falenderoj per korrektesin dhe saktesin e gjithckaje.
Faleminderit

Eglantina Aliaj
Bologna, Italy
14 Shkurt 2014

Faleminderit shume per kryerjen e porosise ne menyre te shkelqyer.
Me falni per vonesen e emailit por kete adrese e hap shume rralle dhe nuk mendoja qe me kishte ardhur email nga ju dhe tani pas 2 javesh e pash dhe pash edhe foton qe kishit bere ne momentin e dergimit.
Me pelqeu shume si ide fakti qe beni dhe foto te tilla. Bravo. Do ju rekomandoje patjeter dhe tek personat e tjere.
Faleminderit dhe njehere

Tresi Trebicka
GB
13 Shkurt 2014

Ju falenderoj shume per porosin qe kryet, per heren e dyt me keni knaq.

Enisa Abazaj
Ravenna,Italy
12 Shkurt 2014

Shume faleminderit per kryerjen e porosise dhe per tufen e luleve te bukura!
Sinqerisht,

E Maska
Gainesville, USA
10 Shkurt 2014

Shume falemderit.
Sherbimi juaj ishte fantastik.
Gjithe te mirat,

Rezarta Luga
Toronto, USA
10 Shkurt 2014

Faleminderit shume per sherbimin tuaj!

Lindita Bushi
Toronto, Kanada
4 Shkurt 2014

Faleminderit shume per servisin dhe punen e mire qe beni. Gjith te mirat. Faleminderit.

Luciano Llanaj
Cedar Knolls, USA
31 Janar 2014

Shume faleminderit per sherbimin. Jeni shume korrekt dhe do te vazhdojme te perdorim faqen tuaj ne te ardhmen.

Jona Dosti
Lindenhurst
30 Janar 2014

Pershendetje,
Falenderimet e mia per kryerjen e porosise-surprize ne ditelindjen e motres sime! Kurajo dhe pergezime ne punen/nismen tuaj.
Mireu pafshim se shpejti, per te tjera okazione :).

Dorjana Trupja
Paris, France
28 Janar 2014

Thanks for sending the beautiful flowers...my friends loved it.

Rachael Batra
USA
26 Janar 2014

Great job...thank you again for great service.
Sincerely;

Paul Oliveira
Stoughton, USA
25 Janar 2014

Falemiderit Shume per sherbimin tuaj.
Jeni me te vertete te mrekullueshem.

Eni Kuchuku
London, UK
22 Janar 2014

Ju falenderojm per porosine qe kryet.
Ju urojme pune te mbare, me siguri do degjohemi per here tjeter!

Enisa Abazaj
Ravenna, Itali
17 Dhjetor 2014

Faleminderit. Sherbim i sakte. Vazhdoni me te njejten menyre.
Zgjeroni gamen e sherbimeve dhe ne qytete te tjera
Une jame i kenaqur me sherbimin tuaj dhe do rekomandoj te tjeret sa here te kem mundesin
Great job

Shkelqim Muskaj
The Woodlands, USA
14 Janar 2014

Faleminderit shume nga ana juaj.
Cdo gje ka qene me se korrekte deri tani. Kam porositur disa here dhe kam mbetur shume e kenaqur.
Ju uroj suksese

Gladiola Musabelli
Toronto, Kanada
11 Janar 2014

Faleminderit shume per gjithcka! Gjithe te mirat deri heres tjeter :-)

Ermelinda Ceco
Chicago, USA
8 Janar 2014
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★
5.0 ★★★★★